Valmieras Ziņas

Valmieras hokejisti piedzīvo sāpīgu zaudējumu mājās

Otrdienas vakarā valmierieši mājās uzņēma HS “Rīga 2002” hokejistus, savus tiešos konkurentus par iekļūšanu play-off. Sīvā cīņā, atspēlējoties no 0:2, nācās piedzīvot sāpīgu zaudējumu 2:3.

Jāatzīst, ka pretinieku uzvaras panākumu kaldināja tie spēlētāji, kuri sezonu tika aizvadījuši Hokeja skolas Rīga Virslīgas komandā, bet tagad, kad OHL sezona komandai beigusies, treneri, mēģinot nodrošināt iekļūšanu izslēgšanas spēlēs, šos spēlētājus iekļāvuši Junioru Attīstības hokeja līgas HS “Rīga” sastāvā. Vārtus “Valmieras HK/BSS/ViA” komandas labā guva Emīls Balodis un Augusts Veidenbaums. Vārtos lielisku sniegumu, glābjot komandu grūtās situācijās, rādīja Markuss Žukovskis.

Pirmajā periodā iniciatīva piederēja viesiem, kas liedza valmieriešiem nostabilizēties pretinieku aizsardzības zonā. Jāatzīst, ka abas komandas bija apzinājušās situācijas nopietnību un to, kas likts uz šo savstarpējo spēli, tāpēc uz laukuma darbojās piesardzīgi, periodā nopelnot divu minūšu sodu vien reizi. Pirmais periods noslēdzās ar valmieriešiem nelabvēlīgu rezultātu – 0:1.

Otrā perioda pirmajā pusē viesi pārsvaru uz tablo dubultoja, panākot 0:2, taču valmieriešus tas nesalauza. Perioda vidusdaļā Valmieras hokejisti atdzīvojās un centās lauzt spēles gaitu. Vārtu gūšanas iespējas “Valmieras HK/BSS/ViA” bija vairākas, taču perioda beigās rezultāts nemainījās.

Trešajā periodā valmierieši darīja visu, lai atspēlētos un cīnītos par uzvaru savu skatītāju priekšā. Pirmais, kurš lauza ceļu uz šo mērķi, bija uzbrucējs Emīls Balodis, perioda 3. minūtē gūstot vārtus un panākot 1:2. Tas komandai un skatītājiem deva jaunu sparu un cerību, ka spēle nav zaudēta. Kļūdas pretinieki nepiedeva, 51. minūtē gūstot trešos vārtus un atjaunojot divu vārtu pārsvaru uz tablo (1:3). Tajā pašā minūtē emocijas parādījās arī uz laukuma, kad par nelielu saķeršanos uz noraidīto spēlētāju soliņu devās Grandovskis un Vītoliņš. 55. minūtē savu statusu komandā apliecināja “Valmieras HK/BSS/ViA” komandas kapteinis Veidenbaums, kurš viens, apspēlējot visus pretinieku spēlētājus, guva vārtus (2:3). Pēdējās minūtes trešajā periodā bija saspringtas, tā izskaņā vārtus atstājot Žukovskim, lai uz laukuma dotos papildus spēlētājs, taču diemžēl rezultātu mainīt neizdevās, spēlei noslēdzoties ar sāpīgu zaudējumu pamatlaikā.

Pēc spēles komentāru sniedza uzbrucējs Arvis Grandovskis, kurš hokeja pamatus apguvis tieši Hokeja skolas Rīga sistēmā.

“Nav nekas labs, ko varētu pateikt. Spēle bija slikta, burtiski pēdējais periods bija tas laiks, kad čaļi sāka cīnīties, pirmajos divos nenotika nekas,” saka Grandovskis.

Jautāts par to, kāpēc spēle izvērtās šādi, uzbrucējs ir lakonisks: “Nevaru izskaidrot, kāpēc tas tā notika, nesaņēmāmies. Tad, kad redzējām, ka palikusi pēdējā iespēja mainīt rezultātu, sākām spēlēt.”

“Pēc šāda zaudējuma var redzēt, ka čaļi nedaudz nokāruši galvas, bet mēs, protams, iesim un cīnīsimies, darīsim visu, lai uzvarētu,” par rīt gaidāmo pēdējo regulārās sezonas mājas spēli saka Grandovskis.

Mūsu spēlētāji saka lielu PALDIES atbalstītājiem, kuri atbalsta komandu spēļu laikā un sarūpē trūkstošās emocijas grūtos brīžos!

Regulārajā sezonā valmieriešiem jāaizvada vien trīs spēles – mājās jau šodien, 21. martā, un izbraukumā svētdien, 24. martā, un nākamajā ceturtdienā Rīgā, kad nāksies spēkoties ar HS Rīga 2002 pēdējoreiz. Nāc un atbalsti savējos jau ŠODIEN, kad nāksies spēkoties ar spēcīgo “Liepājas SSS” komandu!

Valmieras HK/BSS/ViA – HS Rīga 2002 2:3 (0:1, 0:1, 2:1)

Vārti: 13:34 Liģis (Vītoliņš) 0:1, 26:25 Vītoliņš (Liģis) 0:2, 42:31 Balodis 1:2, 51:05 Bērziņš (Trasūns, Rudzītis) 1:3, 55:28 Veidenbaums 2:3.

Vārtsargi: Markuss Žukovskis – Ričards Francis Puče

Komentējot Jūs piekrītat Lietošanas noteikumiem.

Mūsu partneri