Valmieras Ziņas

“Valmieras” futbolisti uzvar Salaspilī un saasina cīņu par trešo vietu

Lasīšanas laiks: 2 min

Valmieras” komanda svētdien “Optibet” futbola virslīgas 33.kārtas mačā viesos ar rezultātu 2:0 (2:0) pārspēja Salaspils “Super Nova” vienību, saasinot cīņu par trešo vietu.

Valmieras” labā vārtus guva Fražs Kermani un Gustāvu Silva.

Pirms sezonas pēdējām trīs spēlēm “Valmierai” un “Audai” ir vienāds punktu skaits kopvērtējuma tabulā un arī savstarpējos mačos, taču labāka gūto un zaudēto vārtu starpība ir valmieriešiem.

Pirmā puslaika vidū “Valmieras” pussargs Meisa Djops tika klupināts soda laukumā un uz “Super Nova” vārtiem tika nozīmēta “pendele”. 11 metru soda sitienu izpildīja Kermani, tunisietim 25.minūtē panākot 1:0. Pirmā puslaika pēdējā minūtē Gustāvu Silva bija pirmais pie pretinieku bloķētās bumbas un nostiprināja valmieriešiem vadību.

Pamatlaika priekšpēdējā minūtē spēlē iesaistījās Džibrils Gejs, kurš bija “Valmieras” uzbrukuma līderis sezonas sākumā, piecos mačos gūstot četrus vārtus, taču viņa produktīvo sniegumu pārtrauca krustenisko saišu trauma 11.aprīlī, kas bija iepriekšējā reize, kad senegālietis devās laukumā.

Pēc pāris minūtēm Gejs bija tuvu tam, lai atgriešanās spēlē gūtu vārtus, taču viņa sistā bumba trāpīja pa stabu.

Jau ziņots, ka “Jelgavas” komanda svētdien viesos ar rezultātu 1:0 pārspēja “Metta” vienību, kurai zaudējums sarežģīs cīņu par pārspēļu zonas pamešanu.

Sestdien RFS futbolisti Jūrmalā ar 5:4 pieveica “Tukums 2000″/”Telms”, “Liepāja” mājās spēlēja 1:1 ar “Audu”, bet “Riga” viesos pārspēja “Daugavpili” ar 2:0.

Turnīra tabulas galvgalī pēc 33 spēlēm ar 83 punktiem ir “Riga”, kurai ar 80 punktiem seko RFS. Pa 49 punktiem guvušas “Valmiera” un “Auda”, bet 45 punktus ir sakrājusi “Liepāja”. 39 punktus guvusi “Jelgava”, 34 punkti ir “Tukums 2000″/”Telms” un 33 punkti – “Daugavpilij”, bet “Metta” sakrājusi 30 punktus un Salaspils “Super Nova” – 13 punktus.

Iepriekšējā sezonā pirmo reizi vēsturē par čempioniem kļuva valmierieši, sudrabu izcīnīja “Riga”, bet bronzu – RFS, kamēr Latvijas kausa izcīņā uzvarēja “Auda”.

Čempions noskaidrosies pēc četros riņķos aizvadītām 36 spēļu kārtām. Kopumā notiks 180 spēles.

2023.gada sezonā Latvijā pirmo reizi tiek izmantota video tiesneša asistenta (VAR) sistēma.

Valmieras pirmsskolas izglītības iestāde “Pienenīte” aicina darbā SKOLOTĀJA PALĪGU Pievienojies mūsu komandai! Valmieras pirmsskolas izglītības iestāde “Pienenīte” ar 2024.gada 2.septembri aicina darbā SKOLOTĀJA PALĪGU (darba vietas adrese: Georga Apiņa iela 5, Valmiera, Valmieras novads) uz nenoteiktu laiku 40 stundas nedēļā (likme – 1,0). Ja Tev ir vēlme: · palīdzēt pirmsskolas izglītības skolotājai organizēt bērnu ikdienas gaitas; · uzkopt pirmsskolas grupu telpas, saskaņā ar telpu un aprīkojuma uzkopšanas un dezinfekcijas grafiku un sanitāri higiēnisko normu prasību ievērošanu; un ja Tev ir: · vismaz vispārējā vidējā izglītība; · valsts valodas prasmes atbilstoši Valsts valodas likuma prasībām; · kompetences: prasme plānot, organizēt un kvalitatīvi veikt savu darbu, disciplinētība; pozitīva, radoša un atbildīga attieksme pret darbu; psiholoģiskā noturība un augsta saskarsmes kultūra; mēs piedāvājam: · darba samaksu pārbaudes laikā 702 EUR pirms nodokļu nomaksas, pēc pārbaudes laika 731,00 EUR pirms nodokļu nomaksas; · darba devēja līdzfinansētu veselības apdrošināšanu pēc pārbaudes laika beigām, kā arī citas sociālās garantijas/labumus atbilstoši darba rezultātiem un normatīvajos aktos noteiktajam; · drošu, estētisku un sakārtotu darba vidi. Pieteikuma vēstuli, profesionālās darbības aprakstu (CV), lūdzam iesniegt elektroniski, nosūtot uz e-pastu pienenite@valmiera.edu.lv  ar norādi “Skolotāja palīga vakancei” līdz 2024.gada 09.augustam plkst.16.00. Tālrunis informācijai: 64231693 Profesija: SKOLOTĀJA PALĪGS Darba vietas adrese: LATVIJA, Georga Apiņa iela 5, Valmiera, Valmieras nov. Darbības joma: Izglītība / Zinātne Pieteikto vietu skaits: 1 Aktuāla līdz: 2024-08-09 Kontaktpersona: pienenite@valmiera.edu.lv 64231693

Mūsu partneri