Valmieras Ziņas

Valmierā uzsāks Mālu ielas posma pārbūvi

Augusta sākumā tiks uzsākta Mālu ielas posma no Beātes ielas līdz Matīšu šosejai pārbūve. Tā uzlabos gan iedzīvotāju pārvietošanās apstākļus un drošību, gan ielu izmantojošo komersantu vajadzības pēc ērtas satiksmes infrastruktūras, portālu “Valmieras Ziņas” informēja Valmieras pilsētas pašvaldības sabiedrisko attiecību speciāliste vides komunikācijā Līga Bieziņa.

Līdz ar daudzdzīvokļu īres namu Mālu ielā 1 un Ķieģeļu ielā 8 uzcelšanu, pārbūvējamā Mālu ielas posmā ir ievērojami pieaugusi gājēju un automašīnu satiksmes intensitāte. Tā kā ielas posms veido īsāko maršrutu, savienojot centru ar šo pilsētas daļu, iela ir maršruta svarīga daļa arī tuvumā esošo izglītības iestāžu audzēkņiem, Jāņparka iedzīvotājiem un citiem. Ielas vidējā fiksētā satiksmes intensitāte tās pārbūves projekta izstrādes laikā bija 700 transporta vienības diennaktī, no kurām 15% bija kravas transports. 2020.gada februāra beigās atkārtoti veiktais mērījums rādīja, ka satiksmes intensitāte palielinājusies līdz vidēji 1839 automašīnām diennaktī.

Minētajā Mālu ielas posmā līdz šim braukšanas ātruma ierobežojums bija 30 km/h, kā arī pie SOS bērnu ciemata bija uzstādīti braukšanas ātrumu ierobežojoši ātrumvaļņi. Taču, lai nodrošinātu nepieciešamos uzlabojumus, Mālu ielas posmam no Beātes ielas līdz Matīšu šosejai 2018.gadā tika izstrādāts pārbūves būvprojekts un šogad, paredzot pašvaldības budžeta līdzekļus un piesaistot Valsts kases aizdevumu, tika rasta iespēja to īstenot.

Visa pārbūvējamā posma labajā pusē virzienā uz Matīšu šoseju ielai tiks izbūvēta gājēju ietve ar velojoslu. Lai atvieglotu automašīnu kustību, tiks sakārtotas esošās ielas nobrauktuves un pieslēgumi. Uzlabojot pārredzamību un satiksmes drošību, atbilstoši teritorijas plānojumam tiks izbūvēts jauns Ganību ielas pieslēgums Mālu ielai, esošo pieslēgumu saglabājot kā piekļuvi atsevišķiem privātīpašumiem. Pārbūves laikā tiks atjaunotas apakšzemes komunikācijas un izbūvēts LED apgaismojums.

Esošais Mālu ielas cietais virsmas segums, kas tika ieklāts 2014.gadā, veicot ielas divkāršo apstrādi ar šķembām un bitumena emulsiju, bija viens no pirmajiem, kam eksperimentālā kārtā cietais virmas segums tika iegūts ar šo divkāršās virsmas apstrādes metodi. Ielas posma ekspluatācija pierādīja, ka šāds cietā seguma veids nav piemērots ielām ar intensīvu automašīnu satiksmi, tāpēc pēc pārbūves ielas posmam būs asfaltbetona segums.

Atbilstoši iepirkuma rezultātiem Mālu ielas posma pārbūvi veiks SIA “ASFALTBŪVE” par kopējo līgumsummu 496 596,22 EUR ar PVN. Atbilstoši tirgus izpētes rezultātiem Mālu ielas pārbūves būvuzraudzību nodrošinās SIA “GEO CONSULTANTS” par kopējo līgumsummu 6050,00 EUR ar PVN.

Komentējot Jūs piekrītat Lietošanas noteikumiem.

SIA “Valmieras Namsaimnieks” uz nenoteiktu laiku aicina darbā SĒTNIEKUS Galvenie darba pienākumi: teritoriju kopšana un uzturēšana atbilstoši sezonalitātei, tai skaitā: zāles pļaušana, sniega tīrīšana un ietvju kaisīšana, labiekārtošanas darbu veikšana, valsts karoga izkāršana svētku un atceres dienās. Prasības: fiziskā izturība un gatavība veikt fizisku darbu, teicama saskarsmes kultūra, vispārējā pamata izglītība. Piedāvājam: darbu stabilā uzņēmumā, veselības apdrošināšanu, sociālās garantijas, bruto darba alga no EUR 430.00. Pieteikties līdz 2020.gada 15.novembrim, sūtot CV elektroniski uz namsaimnieks@v-nami.lv vai iesniegt personīgi Semināra ielā 2a, Valmierā. Sazināsimies tikai ar tiem pretendentiem, kuri tiks uzaicināti uz pārrunām. Tālrunis informācijai: 228663305. Informējam, ka Jūsu pieteikuma dokumentos norādītie personas dati tiks apstrādāti šīs atlases konkursa ietvaros. Datu pārzinis ir SIA “Valmieras Namsaimnieks”, Semināra iela 2a, Valmiera, LV-4201. Profesija: SĒTNIEKS Algas izmaksas veids: Laika darba alga Darba vietas adrese: LATVIJA, Semināra iela 2A, Valmiera Darba laika veids: Normālais darba laiks Darba veids: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Slodze: Viena vesela slodze Darbības joma: Pakalpojumi Pieteikto vietu skaits: 3 Līgums: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Aktuāla līdz: 2020-11-15 Kontaktpersona: CV sūtīt uz namsaimnieks@v-nami.lv vai iesniegt personīgi Semināra ielā 2a, t. 228663305.

Latvijas Mežs SIA aicina darbā biroja administratoru Pienākumi :  Lietvedības procesu organizēšana, dokumentu sagatavošana, noformēšana un arhivēšana; Administratīvā atbalsta nodrošināšana vadībai un kolēģiem, precīza doto uzdevumu izpilde;  Personāla lietvedības kārtošana; Efektīva biroja ikdienas darba organizēšana un plānošana; Labas komunikācijas prasmes un spēja patstāvīgi pieņemt lēmumus. Prasības :  Augstākā izglītība; Vēlama pieredze biroja darba vadīšanā vai līdzīgā amat; Labas komunikācijas prasmes un spēja patstāvīgi pieņemt lēmumus; Augsta pašdisciplīna un pienākuma izjūta; Angļu valodas zināšanas sarunvalodas līmenī; Labas prasmes darbā ar biroja tehniku (Word, Excel, Outlook utt); Augstas organizatoriskās spējas, spēja patstāvīgi pieņemt lēmumus; Izteikta atbildības sajūta, iniciatīva, vēlme attīstīties; Spēja patstāvīgi plānot un organizēt savu un citu darbus; Noturība stresa situācijās un pozitīva attieksme. Piedāvājam: Pieredzei / prasmēm atbilstošu atalgojumu; Darba veikšanai nepieciešamo tehnisko nodrošinājumu; Draudzīgu kolēģu atbalstu. Ja vēlies kļūt par daļu no mūsu komandas, līdz 5. novembrim sūti CV un pieteikuma vēstuli uz e-pasta adresi: info@latvijasmezs.lv. Sazināsimies ar izvēlētajiem kandidātiem, kuri tiks aicināti uz darba interviju. Vairāk info: www.latvijasmezs.lv, www.facebook.com/latvijasmezs.lv Profesija: BIROJA ADMINISTRATORS Darba vietas adrese: LATVIJA, Tērbatas iela 14, Valmiera, LV-4201 Darba laika veids: Normālais darba laiks Darba veids: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Slodze: Viena vesela slodze Darbības joma: Cita Pieteikto vietu skaits: 1 Līgums: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Aktuāla līdz: 2020-11-10 Kontaktpersona: CV un pieteikuma vēstuli sūtīt uz e-pastu: info@latvijasmezs.lv Izglītības līmenis: Augstākā izglītība (bakalaura grāds)

Mūsu partneri