Valmieras Ziņas

Valmierā uzsāks Mālu ielas posma pārbūvi

Lasīšanas laiks: 2 min

Augusta sākumā tiks uzsākta Mālu ielas posma no Beātes ielas līdz Matīšu šosejai pārbūve. Tā uzlabos gan iedzīvotāju pārvietošanās apstākļus un drošību, gan ielu izmantojošo komersantu vajadzības pēc ērtas satiksmes infrastruktūras, portālu “Valmieras Ziņas” informēja Valmieras pilsētas pašvaldības sabiedrisko attiecību speciāliste vides komunikācijā Līga Bieziņa.

Līdz ar daudzdzīvokļu īres namu Mālu ielā 1 un Ķieģeļu ielā 8 uzcelšanu, pārbūvējamā Mālu ielas posmā ir ievērojami pieaugusi gājēju un automašīnu satiksmes intensitāte. Tā kā ielas posms veido īsāko maršrutu, savienojot centru ar šo pilsētas daļu, iela ir maršruta svarīga daļa arī tuvumā esošo izglītības iestāžu audzēkņiem, Jāņparka iedzīvotājiem un citiem. Ielas vidējā fiksētā satiksmes intensitāte tās pārbūves projekta izstrādes laikā bija 700 transporta vienības diennaktī, no kurām 15% bija kravas transports. 2020.gada februāra beigās atkārtoti veiktais mērījums rādīja, ka satiksmes intensitāte palielinājusies līdz vidēji 1839 automašīnām diennaktī.

Minētajā Mālu ielas posmā līdz šim braukšanas ātruma ierobežojums bija 30 km/h, kā arī pie SOS bērnu ciemata bija uzstādīti braukšanas ātrumu ierobežojoši ātrumvaļņi. Taču, lai nodrošinātu nepieciešamos uzlabojumus, Mālu ielas posmam no Beātes ielas līdz Matīšu šosejai 2018.gadā tika izstrādāts pārbūves būvprojekts un šogad, paredzot pašvaldības budžeta līdzekļus un piesaistot Valsts kases aizdevumu, tika rasta iespēja to īstenot.

Visa pārbūvējamā posma labajā pusē virzienā uz Matīšu šoseju ielai tiks izbūvēta gājēju ietve ar velojoslu. Lai atvieglotu automašīnu kustību, tiks sakārtotas esošās ielas nobrauktuves un pieslēgumi. Uzlabojot pārredzamību un satiksmes drošību, atbilstoši teritorijas plānojumam tiks izbūvēts jauns Ganību ielas pieslēgums Mālu ielai, esošo pieslēgumu saglabājot kā piekļuvi atsevišķiem privātīpašumiem. Pārbūves laikā tiks atjaunotas apakšzemes komunikācijas un izbūvēts LED apgaismojums.

Esošais Mālu ielas cietais virsmas segums, kas tika ieklāts 2014.gadā, veicot ielas divkāršo apstrādi ar šķembām un bitumena emulsiju, bija viens no pirmajiem, kam eksperimentālā kārtā cietais virmas segums tika iegūts ar šo divkāršās virsmas apstrādes metodi. Ielas posma ekspluatācija pierādīja, ka šāds cietā seguma veids nav piemērots ielām ar intensīvu automašīnu satiksmi, tāpēc pēc pārbūves ielas posmam būs asfaltbetona segums.

Atbilstoši iepirkuma rezultātiem Mālu ielas posma pārbūvi veiks SIA “ASFALTBŪVE” par kopējo līgumsummu 496 596,22 EUR ar PVN. Atbilstoši tirgus izpētes rezultātiem Mālu ielas pārbūves būvuzraudzību nodrošinās SIA “GEO CONSULTANTS” par kopējo līgumsummu 6050,00 EUR ar PVN.

"Valmieras ziņas" jautā

Vai jūs tumsā lietojat atstarotāju vai atstarojošu apģērbu?

Paldies par balsojumu
Jūs jau esat nobalsojis!
Lūdzu izvēlieties variantu!

Piedalies satura veidošanā

Tavā apkārtnē ir noticis kas interesants? Vēlies, lai mēs par to uzrakstām?

Iesūti, un mēs to publicēsim!

iesūtīt rakstu

Pievienojies mūsu komandai! Valmieras novada pašvaldība (turpmāk – Pašvaldība) aicina darbā Pašvaldības administrācijas Dokumentu pārvaldības un klientu apkalpošanas centrā SAIMNIECĪBAS VADĪTĀJU (uz nenoteiktu laiku) Ja Tev ir vēlme: • pārzināt Pašvaldības autoparku, kā arī nepieciešamības gadījumā sniegt atbalstu Pašvaldības iestādēm/struktūrvienībām tā uzturēšanā; • koordinēt darbības, kas saistītas ar Pašvaldības autotransporta reģistrēšanu Ceļu satiksmes drošības direkcijā, Valsts tehniskās uzraudzības aģentūrā, pasažieru autobusu licenču saņemšanu Autotransporta direkcijā; • nodrošināt Pašvaldības administrācijas ēku Lāčplēša ielā 2 un Rīgas ielā 25C, Valmierā, Valmieras novadā funkcionālo uzturēšanu; • piedalīties saimniecisko preču iegādes, uzskaites un izsniegšanas organizēšanā; • sagatavot specifikācijas noteiktu preču iepirkumu konkursiem Pašvaldības administrācijas vajadzībām - mēbeļu iegādei, grīdas segumu un logu mazgāšanai, ķīmiskās tīrīšanas pakalpojumiem u.c.; un ja Tev ir: • otrā līmeņa profesionālā vai akadēmiskā augstākā izglītība; • vismaz 2 gadu darba pieredze līdzīgā amatā; • valsts valodas prasme augstākajā līmenī; • labas prasmes darbā ar informācijas un komunikācijas tehnoloģijām; • B kategorijas autovadītāja apliecība; • kompetences: labas sadarbības veidošanas prasmes, spēja loģiski domāt un analizēt, strādāt intensīvi, patstāvīgi un uzņemties atbildību, pašiniciatīva, precizitāte, spēja meklēt un piedāvāt jaunus risinājumus; • sadarbspējīgs COVID-19 vakcinācijas vai pārslimošanas sertifikāts; mēs piedāvājam: • darba un ideju īstenošanas iespējas uz attīstību vērstā pašvaldībā; • stabilu atalgojumu (atbilstoši 10.mēnešalgu grupai no 1015 EUR līdz 1045 EUR, un darbinieka individuālajam novērtējumam); • darba devēja līdzfinansētu veselības apdrošināšanu un citus labumus atbilstoši darba rezultātiem un normatīvajos aktos noteiktajam; • labus darba apstākļus; • profesionālās pilnveidošanās iespējas. CV, motivācijas vēstuli un augstākās izglītības dokumenta kopiju lūdzam iesniegt elektroniski, nosūtot uz personals@valmierasnovads.lv, vai personīgi Valmieras novada pašvaldības Dokumentu pārvaldības un klientu apkalpošanas centrā, adrese: Lāčplēša iela 2, Valmiera, Valmieras novads, ar norādi „Saimniecības vadītāja/-as amatam” līdz 2021.gada 21.decembrim. Tālrunis papildu informācijai: 64207148. Informējam, ka pieteikuma dokumentā norādītie personas dati tiks apstrādāti, lai nodrošinātu šī atlases konkursa norisi atbilstoši fizisko personu datu aizsardzības regulējuma prasībām. Profesija: SAIMNIECĪBAS VADĪTĀJS Algas izmaksas veids: Laika darba alga Darba vietas adrese: LATVIJA, Lāčplēša iela 2, Valmiera, Valmieras nov. Darba laika veids: Normālais darba laiks Darba veids: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Slodze: Viena vesela slodze Darbības joma: Valsts pārvalde Pieteikto vietu skaits: 1 Līgums: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Aktuāla līdz: 2021-12-21 Izglītības līmenis: 2.līmeņa profesionālā augstākā izglītība

TEHNISKAIS STRĀDNIEKS TAVA DARBA PIEREDZE NAV IZŠĶIROŠA: Citur Latvijā līdzīgu darba pieredzi iegūt nevar, tāpēc visu nepieciešamo darbam mēs iemācīsim. TAVOS IKDIENAS PIENĀKUMOS IETILPS: pārvietot un novietot norādītajā vietā saražoto produkciju, palīgmateriālus u.c.; veikt primāro produkcijas kvalitātes novērtēšanu, šķirot neatbilstošas kvalitātes produkciju; sagatavot produkciju tālākai pārstrādei (šķirošana, svēršana, ievadīšana datu bāzē, pavadzīmes izdrukāšana, reģistrēšana žurnālā); racionāli organizēt savu darbu, iekļauties maiņas uzdevuma izpildei noteiktajā laikā. TU BŪSI PIEMĒROTS ŠIM DARBAM, JA TEV PIEMĪT: vēlme mācīties un prasme strādāt komandā; augsta atbildības sajūta; spēja strādāt fizisku aktīvu darbu; noturīga uzmanība un precizitāte. MĒS TEV PIEDĀVĀJAM: apmaksātu profesionālo apmācību darbavietā; paredzamu maiņu grafiku, kas zināms visam gadam (darbs 12 h maiņās - dienas maiņas 06:00-18:00 un naktsmaiņas 18:00-06:00); atalgojumu sākot no 900-1100 EUR pirms nodokļu nomaksas; attīstību un karjeras izaugsmes iespējas; veselības apdrošināšanu pēc nostrādātiem 6 mēnešiem un labumu grozu atbilstoši koplīgumam; darbu stabilā ražošanas uzņēmumā ar 58 gadu pieredzi. Darbavietas adrese: Cempu iela 13, Valmiera, Valmieras novads. CV* ar norādi TEHNISKAIS STRĀDNIEKS sūti uz e-pastu adresi darbs@valmiera-glass.com. Sazināsimies ar kandidātiem, kuri tiks aicināti uz nākamo atlases kārtu. *Piesakoties darbā, es piekrītu, ka mani personas dati tiks izmantoti darba atlases vajadzībām. Profesija: TEHNISKAIS STRĀDNIEKS Algas izmaksas veids: Laika darba alga Darba vietas adrese: LATVIJA, Cempu iela 13, Valmiera, Valmieras nov. Darba laika veids: Maiņu darbs Darba veids: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Slodze: Viena vesela slodze Darbības joma: Ražošana Pieteikto vietu skaits: 2 Līgums: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Aktuāla līdz: 2022-01-07 Kontaktpersona: Ieva Laktiņa

Mūsu partneri