Valmieras Ziņas

“Valmiera” Rīgā svin uzvaru futbola virslīgas mačā

Lasīšanas laiks: 2 min

“Valmiera” sestdien Rīgā svinēja uzvaru “Tonybet” Latvijas futbola virslīgas 22.kārtas spēlē.

“Valmiera” ar 1:0 (1:0) pieveica “Audu”.

Vārtus jau trešajā minūtē pēc rezultatīvas Žeremī Porsāna-Klementa piespēles, kurš pa kreiso pusi soda laukumā izgāja vienatnē pret mājinieku vārtsargu Krišjāni Zviedri un piespēlēja uz soda laukuma vidu, guva Renārs Varslavāns, bumbu raidot pustukšos vārtos. 

Mača kompensācijas laikā mājiniekus no vārtu zaudējuma glāba vārtu stabs un vārtsargs Zviedris, kurš kompensācijas laika ceturtajā minūtē atvairīja Aliuna Ndoja 11 metru soda sitienu.

Valmierieši pēc septiņu panākumu sērijas iepriekšējās divās spēlēs tikās ar turnīra līderēm un zaudēja RFS ar 1:4, kā arī spēlēja neizšķirti ar “Riga” (2:2). Savukārt “Auda” bija piedzīvojusi trīs neveiksmes pēc kārtas.

Šosezon abu vienību pirmajā tikšanās reizē ar 3:1 uzvaru svinēja “Auda”, bet otrajā duelī ar 2:1 pārāki bija “Valmieras” futbolisti.

22.kārtas turpinājumā svētdien “Daugavpils” viesosies pie “Metta”, “Riga” izbraukumā tiksies ar “Liepāju”, bet pirmdien “Grobiņa”/LFS mājās spēkosies ar “Tukums 2000″/”Telms”.

Piektdien RFS savā laukumā ar 7:0 sagrāva “Jelgavu”.

Līdere ar 56 punktiem 22 spēlēs ir RFS, 46 punkti 21 mačā ir “Riga” komandai, bet 43 punkti 22 mačos – “Valmierai”. 21 spēlē 34 punkti ir “Daugavpilij”, 25 punkti 22 cīņās – “Audai” un pa 22 punktiem 21 duelī – “Tukums 2000″/”Telms” komandai un “Grobiņai”/LFS. 19 punktus ir sakrājusi “Metta”, 16 punktus 22 mačos – “Jelgava” un 15 punktus 21 cīņā – “Liepāja”.

Virslīgas čempionāts ar desmit komandu līdzdalību notiek četros apļos, katrai komandai aizvadot 36 spēles. 180 spēles paredzēts aizvadīt līdz 9.novembrim.

Pagājušajā sezonā otro reizi par čempioni kļuva RFS, kas nodrošināja uzvaru tikai pēdējā kārtā, izcīnot uzvaru pār “Metta” komandu ar 1:0.

SIA "RG meistars" aicina darbā Būvdarbu vadītāja palīgu(-dzi) Galvenie pienākumi: Darba vietas organizēšana atbilstoši darba drošības noteikumiem un ergonomikas prasībām, būvdarbu veikšanas projektam; Ikdienas darbu plānošana un organizēšana; Kontrolēt darba laika grafiku ievērošanu; Organizēt būvlaukumu un sekot līdzi procesiem; Sagatavot un kārtot dokumentāciju; Sadarboties ar piegādātājiem un apakšuzņēmējiem; Darbu veikšana atbilstoši būvprojektam un izpildīto darbu kvalitātes kontrole. Prasības: Labas prasmes darbā ar datoru (MS Office); Spēja veikt darbu patstāvīgi un uzņemties atbildību par sava darba rezultātu; Spēja pieņemt pārmaiņas, rīkoties nestandarta situācijās, adaptēties, mācīties; B kategorijas autovadītāja apliecība. Mēs piedāvājam: Stabilu un draudzīgu darba vidi, kurā novērtēs Tavu ieguldījumu Darboties profesionālā, zinošā, atbalstošā komandā Darbam nepieciešamo aprīkojumu un inventāru. CV sūtīt raivogailis@gmail.com Zvanīt 28314175 Profesija: BŪVDARBU VADĪTĀJA PALĪGS Algas izmaksas veids: Laika darba alga Darba vietas adrese: LATVIJA, Beātes iela 30A, Valmiera, Valmieras nov. Darba veids: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Slodze: Viena vesela slodze Darbības joma: Būvniecība / Nekustamais īpašums Pieteikto vietu skaits: 1 Līgums: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Aktuāla līdz: 2026-05-17 Kontaktpersona: Raivo Gailis Izglītības līmenis: Vispārējā vidējā izglītība

Viens no vadošajiem metālapstrādes uzņēmumiem Latvijā aicina komandā metinātāju! SAGAIDĀM KANDIDĀTU AR: Pieredzi metinātāja (MAG) darbā Spēju intensīvi strādāt, vēlmi mācīties Profesionālo vidējo / arodizglītību metinātāja specialitātē Pieredze citos metināšanas veidos (TIG/OAW) tiks uzskatīta par priekšrocību PIEDĀVĀJAM: Stabilu darbu uz attīstību orientētā un ilgtspējīgā ražošanas uzņēmumā Regulāri izmaksātu, prasmēm un ieguldījumam atbilstošu ikmēneša atalgojumu 1300-1800 EUR bruto mēnesī Nepieciešamās apmācības Veselības un nelaimes gadījumu apdrošināšanu Papildu labumus un bonusus darbinieku motivācijai un labsajūtai Sakārtotu darba vidi, darba apģērbu un nepieciešamo aprīkojumu Summēto darba laiku grafikos: 6:00-14:30 / 14:30-23:00. Bez nakts darba un vienmēr ar brīvām svētdienām un svētku dienām Atbalstu transporta izdevumu segšanā Palīdzību dzīvesvietas atrašanai Valmierā Pieteikumus sūtīt uz e-pastu: darbs@valpro.lv  +371 64207235 | www.valpro.lv | Valmiera Pateicamies par atsaucību un informējam, ka sazināsimies ar kandidātiem, kuri tiks aicināti uz pārrunām. Nosūtot pieteikumu, Jūs piekrītat, ka personas datupārzinis SIA VALPRO (Reģ. nr. 40003058280) iekļauj Jūsu personas datus savādatubāzē un uzglabā 1 gadu no pieteikuma saņemšanas brīža. Piekrišanu Jums irtiesības atsaukt, rakstot uz norādīto e-pasta adresi. Profesija: LOKMETINĀTĀJS METINĀŠANĀ AR MEHANIZĒTO IEKĀRTU AKTĪVĀS GĀZES VIDĒ (MAG) Algas izmaksas veids: Akordalga Darba vietas adrese: LATVIJA, Linarda Laicena iela 2, Valmiera, Valmieras nov. Darba laika veids: Maiņu darbs Darba veids: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Slodze: Viena vesela slodze Darbības joma: Ražošana Pieteikto vietu skaits: 2 Līgums: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Aktuāla līdz: 2026-05-18 Kontaktpersona: E-pasts: darbs@valpro.lv; Tālr.: 64207235, 29413500; Adrese: L.Laicena iela 2, Valmiera.

Mūsu partneri