Valmieras Ziņas

Valmierā pateicas aizbildņiem, adoptētājiem un audžuģimenēm

13.novembrī Valmieras muzejā Valmieras pilsētas pašvaldības domes priekšsēdētājs Jānis Baiks un Valmieras bāriņtiesas priekšsēdētāja Ilze Polka godināja Valmieras bāriņtiesas dibinātās un izveidotās audžuģimenes, aizbildņus un adoptētājus, kuri izrādījuši sirds siltumu, uzņemoties rūpes par bez vecāku gādības palikušiem bērniem.

“Valmiera ir ģimenēm draudzīga, šeit pieejamas pilna cikla izglītības iespējas, tajā skaitā daudzveidīgas profesionālās un interešu izglītības iespējas, medicīnas pakalpojumi, dažādas brīvā laika pavadīšanas, atpūtas iespējas un dabas tuvums. Mūsu mērķis ir, lai katrs bērns Valmierā augtu ģimeniskā vidē. Pateicoties šodien suminātajiem valmieriešiem, mums tas ir izdevies – neviens bez vecāku gādības palikušais bērns Valmierā nav ievietots bērnunamā. Vēlamies Valmierā aizsākt jaunu tradīciju, lai pateiktos uzņēmīgajiem valmieriešiem par augsti vērtējamu pienākumu veikšanu labākai Latvijas nākotnei. Paldies par dāvāto mīlestību, ieguldīto enerģiju un māju sajūtas radīšanu bērniem, uzņemoties vecāku lomu!” pauda Valmieras pilsētas pašvaldības domes priekšsēdētājs Jānis Baiks.

Daļa no Valmieras bāriņtiesas darbinieku pienākumiem ir saistīti ar bērnu ārpusģimenes aprūpes veicējiem, priekšsēdētāja Ilze Polka norādīja, ka Valmierai ir ļoti paveicies ar viņiem. Neatlaidība, pacietība un drosme ir tas, kas viņus raksturo.

 “Valmieras bāriņtiesa sadarbībā ar Valmieras pilsētas pašvaldības Sociālo lietu pārvaldes Ģimenes atbalsta nodaļu un ārpusģimenes aprūpes atbalsta centru “AIRI vecākiem” nodrošina visus nepieciešamos bērnu ārpusģimenes aprūpes veicēju atbalsta pasākumus, apmācības un konsultācijas, lai bērniem nodrošinātu iespēju augt un attīstīties piemērotā ģimeniskā vidē. Mums ir pāris, kurš gatavojās un gaidīja rindā četrus gadus līdz varēja adoptēt savu mazulīti, audžuģimene ar lielu pieredzi, kura izaudzinājusi ļoti daudz bērnus, vēlāk specializējoties arī krīzes audžuģimenes pienākumu veikšanā. Ir arī audžuģimene, kura īpaši specializējās, lai ģimenē uzņemtu bērnus ar smagiem funkcionāliem traucējumiem, vairākas audžuģimenes, kuras vienlaicīgi uzņēmušas arī vairākus vienas ģimenes bērnus, lai viņi netiktu izšķirti un varētu izaugt kopā, īpaši jāpiemin Valmieras ģimenes, kuras adoptējušas vienu bērnu vai vairākus brāļus un māsas ar smagiem veselības traucējumiem – šie ir tikai daži no pašaizliedzīgajiem piemēriem, kas ir lepošanās vērti,” norāda Valmieras bāriņtiesas priekšsēdētāja Ilze Polka, piebilstot, ka viņas un kolēģu darbā šis ir patīkamākais brīdis, kad vari palīdzēt bez aprūpes palikušam bērnam atrast mājas un nokļūt ģimenē, kur viņš ir gaidīts un tiek lolots.

Valmierieši, kuri veic bērnu ārpusģimenes aprūpi, godināšanas pasākumā saņēma “Biļešu paradīzes” dāvanu kartes, lai varētu atpūsties, smelties prieku un iedvesmu, apmeklējot teātra izrādi, koncertu vai citu sev tīkamu pasākumu Valmierā vai citviet Latvijā, kā arī Valmieras 2020.gada sienas kalendāru nākamā gada kopīgo ģimenes notikumu  plānošanai. Tāpat arī Valmieras Mūzikas skolas audzēkņi klātesošos iepriecināja ar muzikālu sveicienu.

Bērnu ārpusģimenes aprūpes veicēju godināšanas mērķis ir pateikties adoptētājiem, aizbildņiem, audžuģimenēm Valmierā par atbildības uzņemšanos, rūpējoties par bez vecāku gādības palikušiem bērniem, veicināt bērnu ārpusģimenes aprūpes veikšanas reputāciju, kā arī stiprināt ģimenes kā vērtības lomu sabiedrībā.

Valmieras bāriņtiesa aicina ikvienu, kurš apsver iespēju kļūt par bērnu ārpusģimenes aprūpes veicēju, sazināties ar Valmieras bāriņtiesas darbiniekiem, rakstot e-pastu barintiesa@valmiera.lv vai zvanot pa tālruni 64207179, 64207159. Plašāka informācija un informatīvie materiāli pieejami mājaslapā www.valmiera.lv, sadaļā “Pārvaldes struktūra un kontakti” – “Bāriņtiesa”.

Komentējot Jūs piekrītat Lietošanas noteikumiem.

"Valmieras ziņas" jautā

Kā samazināt kopējo atkritumu apjomu?

Paldies par balsojumu
Jūs jau esat nobalsojis!
Lūdzu izvēlieties variantu!

Piedalies satura veidošanā

Tavā apkārtnē ir noticis kas interesants? Vēlies, lai mēs par to uzrakstām?

Iesūti, un mēs to publicēsim!

iesūtīt rakstu

AS “Seda” aicina darbā “Kravas automobiļa vadītāju" (prof.kods 8332 03) (darba vietas atrašanās vieta: “Lakstīgalas”, Rūpnieki, Valmieras pagasts, Burtnieku novads, LV-4219, t.i. 6 km no Valmieras). Darba pienākumi: Darbs patstāvīgs, uz nenoteiktu laiku. Kūdras produkcijas pārvadāšana. Uzturēt tehniskā kartībā kravas automobili, nodrošinot efektīvu un drošu ikdienas darbu. Prasības: Vadītāja apliecība – attiecīgās kravas a/m (Scania 114L) kategorijas, 95.kods. Tehniskās zināšanas par kravas automobiļiem. Iemaņas: Pozitīva attieksme pret darbu un darba kolēģiem, prasme strādāt komandā, pozitīva komunikācija. Vēlme mācīties apgūt darba specifiku un strādāt ar atbildību, nezaudējot darba kvalitātes līmeni. Piedāvājam: Darbu stabilā uzņēmumā, labus darba apstākļus un atsaucīgus kolēģus. Darba alga no EUR 55 līdz EUR 63 / par vienu darba maiņu (darba maiņa saskaņā ar MK noteikumiem nr.474). Darba laika veids: normālais darba laiks, sestdienas, svētdienas un svētku dienas brīvas. Pieteikšanās: savu CV ar norādi "Kravas automobiļa vadītājs" sūtīt uz info@seda.lv līdz 10.01.2020. Jautājumu gadījumā zvanīt darba dienās no 8:00 -17:00 uz tālruni 64722113. Profesija: KRAVAS AUTOMOBIĻA VADĪTĀJS Algas izmaksas veids: Laika darba alga Darba vietas adrese: LATVIJA, Valmiera, "Lakstīgalas", Rūpnieki, Valmieras pag., Burtnieku nov. Darba laika veids: Normālais darba laiks Darba veids: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Slodze: Viena vesela slodze Darbības joma: Transports / Loģistika Pieteikto vietu skaits: 1 Līgums: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Aktuāla līdz: 2020-01-10 Kontaktpersona: CV ar profesijas norādi sūtīt uz info@seda.lv, tālr. 64722113

SIA „Firma Madara’89”,- viens no lielākajiem mazumtirdzniecības uzņēmumiem, kas veiksmīgi darbojas pārtikas mazumtirdzniecībā, piedāvā darbu pārdevējam (-ai) veikalā “top!” Ausekļa ielā 29, Valmierā. Galvenie darba pienākumi: Pārtikas un nepārtikas preču tirdzniecība; Pircēju apkalpošana pie kases; Preču pieņemšana, pasūtīšana, uzskaite, izvietošana tirdzniecības zālē; Preču realizācijas termiņu, marķējuma, kvalitātes, uzglabāšanas apstākļu un atbilstošas temperatūras kontrole. Prasības kandidātiem: Vēlama vidējā vai vidējā speciālā izglītība; Vēlama pieredze pārtikas tirdzniecībā; Precizitāte, augsta atbildības sajūta. Piedāvājam: Interesantu darbu stabilā uzņēmumā; Mūsdienīgu darba vidi; Darbam atbilstošu atalgojumu un sociālās garantijas; Profesionālās un personīgās izaugsmes iespējas. Darba alga no EUR 470-700 (bruto). Darba laiks maiņās no plkst. 8.00-22.00 CV lūdzam sūtīt uz e-pastu: vakances@madara89.lv, ar norādi – pārdevējs Valmierā,Ausekļa ielā. Profesija: MAZUMTIRDZNIECĪBAS VEIKALA PĀRDEVĒJS Darba vietas adrese: LATVIJA, Ausekļa iela 29, Valmiera Darba laika veids: Maiņu darbs Darba veids: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Slodze: Viena vesela slodze Darbības joma: Tirdzniecība / Mārketings Pieteikto vietu skaits: 1 Līgums: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Aktuāla līdz: 2019-12-23 Kontaktpersona: CV lūdzam sūtīt uz e-pastu: vakances@madara89.lv ar amata un vietas norādi. Izglītības līmenis: Vispārējā vidējā izglītība

Mūsu partneri