Valmieras Ziņas

Valmierā otro gadu pēc kārtas notiks starptautiskās disku golfa sacensības “Innova Baltic Tour Valmiera Open”

Lasīšanas laiks: 2 min

No 5. līdz 7. maijam Valmierā – Disku golfa parkā “Pauku Priedes” norisināsies “Innova Baltic Tour” otrais posms. Sacensībās piedalīsies 160 dalībnieki sešās divīzijās. Trīs dienu garumā spēkiem mērosies Baltijas spēcīgākie disku golfa spēlētāji, portālu “Valmieras Ziņas” informēja sacensību organizatori.

IBT Valmiera Open sacensību direktors un viens no DGP “Pauku Priedes” galvenajiem apsaimniekotajiem Kārlis Kozulāns saka: “Ir milzīgs prieks un gandarījums, ka mums ir izdevies sasniegt cerētos rezultātus, ko iztēlojāmies un solījām atbalstītajiem pirms 3 gadiem, uzsākot darbu pie 18 grozu trases Valmierā. 160 dalībnieki ir teju “griesti” sacensībām vienā trasē. Lai mums būtu iespēja, ko tādu organizēt, trasei bija jāsasniedz attiecīgs līmenis kvalitātē un sarežģītībā. Kopā ar Gati Rudiņu, kurš pie trases strādājis kopš tās pirmsākumiem, un pārējo komandu esam labi pastrādājuši, lai sezonai sākoties trase būtu gatava lielajām sacensībām. Ir veikti gan uzkopšanas darbi, gan konfigurācijas izmaiņas, lai spēlētājiem būtu izaicinošāk. Ikdienā trase ir brīvi pieejama arī vieglākā konfigurācijā, tāpēc ikviens ir aicināts doties uz “Pauku Priedēm” un izbaudīt diska lidojumu, bet 5. – 7. maijā klātienē atbalstīt vietējos cīņā pret Baltijas labākajiem diskgolferiem!”.

Pagājušajā gadā “Innova Baltic Tour” Valmieras posmā piedalījās 91 spēlētājs, šogad jau 160, kas jau pietuvojas sacensību maksimālajam spēlētāju skaitam. Tas apliecina to, ka disku golfa popularitāte Latvijā pieaug. Šobrīd vietnē discgolfmetrix.com no Latvijas ir reģistrējušies vairāk kā trīsarpus tūkstoši cilvēku, kuri kaut vienu reizi ir pamēģinājuši disku golfu. Savukārt, profesionālās disku golfa asociācijas licence šobrīd ir vairāk nekā 300 spēlētājiem.

Disku golfa parku “Pauku Priedes” atbalsta – Valmieras novads, “Vidzemes Mērnieks”, “LVKV nekustamie īpašumi“, “L.P Jana“, SIA “Aimasa”, “SCA“, “Jērs neZVĒRS“, PDGA, “LATVIJAS MEŽS“, “PROG apps“, “SPORTLAND“, “PRINTO reklāmas ražotne“.

Aktuālais jautājums

Kas, jūsuprāt, ir Valmieras sports nr.1?

Paldies par balsojumu
Jūs jau esat nobalsojis!
Lūdzu izvēlieties variantu!

Piedalies satura veidošanā

Tavā apkārtnē ir noticis kas interesants? Vēlies, lai mēs par to uzrakstām?

Iesūti, un mēs to publicēsim!

iesūtīt rakstu

SIA “LEGROLATVIA” (reģistrācijas nr. LV44103109749), kūdras substrātu ražošanas un iepakošanas uzņēmums aicina darbā “Laboratorijas vadītāju” (1223 03) (darba vietas atrašanās vieta: “Lakstīgalas”, Rūpnieki, Valmieraspagasts, Burtnieku novads, LV-4219, t.i. 6 km no Valmieras). Darba pienākumi: Organizēt, vadīt un koordinēt darbu laboratorijā, kontrolēt ražotāsprodukcijas kvalitāti ,ienākošās kūdras kvalitāti, gatavās produkcijaskvalitāti, veikt attiecīgās analīzes un pārbaudes . Uzturēt tehniskā kartībā laboratorijasiekārtas. Darba laiks 8.oo – 17.oo. Pēc nepieciešamības pagarināts vai maiņudarba laiks. Prasības: Atbilstoša izglītība, zināšanas par laboratorijas procesiem un iekārtām.Vēlama iepriekšēja pieredze līdzīgā amatā.  Valodas zināšanas – obligāti latviešuun angļu. B kategorijas autovadītāja apliecība, savs transports.  Iemaņas: Pozitīva attieksme pret darbu un darba kolēģiem, prasme strādāt komandā,pozitīva komunikācija. Vēlme mācīties,apgūt darba specifiku un strādāt ar atbildību, nezaudējot darba kvalitāteslīmeni. Piedāvājam: Darbu starptautiskā uzņēmumā, labus darba apstākļus un atsaucīguskolēģus.  Apmācību jaunajā amatā. Darba alga 1500 EUR bruto.  Veselības apdrošināšanas polise pēc pārbaudes laika. CV sūtīt uz info@seda.lv, ar norādi “Laboratorijasvadītājs”. Konfidencialitāti garantējam.Jautājumu gadījumā zvanīt 22498474 Profesija: LABORATORIJAS VADĪTĀJS Darba vietas adrese: LATVIJA, Lakstīgalas, Rūpnieki, Valmieras pag., Valmieras nov. Darba veids: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Slodze: Viena vesela slodze Darbības joma: Ražošana Pieteikto vietu skaits: 1 Līgums: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Aktuāla līdz: 2024-05-12

Aicinām darbā AUTOBUSA VADĪTĀJU VALMIERAS AUTOPARKĀ DARBA PIENĀKUMI: pasažieru pārvadāšana saskaņā ar darba grafiku biļešu pārdošana darbs ar elektronisko kases aparātu pasažieru kvalitatīva apkalpošana PRASĪBAS PRETENDENTIEM: D kategorijas transportlīdzekļa vadītāja apliecība, vēlams 95. kods vēlams D vai D 1 kategorijas transportlīdzekļa vadītāja stāžs vismaz divi gadi labas saskarsmes un komunikācijas prasmes latviešu valodas zināšanas UZŅĒMUMS PIEDĀVĀ: darbu stabilā uzņēmumā darba samaksu no 1200 EUR līdz 1600 EUR (pirms nodokļu nomaksas) pilnas sociālās garantijas daļēju ceļa izdevumu apmaksu no dzīvesvietas uz darbavietu 95. koda apmācības apmācību pirms darba pienākumu uzsākšanas veselības apdrošināšanas iespējas iespēju savienot ar darbu citā uzņēmumā ikgadējās un 95. koda apmācības CV ar norādi vakancei „Autobusa vadītājs Valmieras autoparkā” iesniegt: sūtot elektroniski uz info@vtu-valmiera.lv personīgi SIA „VTU Valmiera” personāla daļā darba dienās no plkst.13:00 līdz 16:00 („Brandeļi”, Brandeļi, Kocēnu pagasts, Valmieras novads, Reģ.nr. 40003004220) Informācijai 29231565 * Iesniegtos personas datus SIA “VTU VALMIERA” izmantos, lai konkursa kārtībā noteiktu vakancei atbilstošāko kandidātu. Ja kandidāts vēlas, lai viņa personas dati tiktu saglabāti SIA “VTU VALMIERA” iekšējā datu bāzē ar mērķi tos apstrādāt citos SIA “VTU VALMIERA” personāla atlases konkursos, tad pieteikumā vakancei lūdzam kandidātam norādīt savu piekrišanu personas datu saglabāšanai. Profesija: AUTOBUSA VADĪTĀJS Darba vietas adrese: LATVIJA, Brandeļi, Kocēnu pag., Valmieras nov. Darba veids: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Slodze: Viena vesela slodze Darbības joma: Transports / Loģistika Pieteikto vietu skaits: 1 Līgums: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Aktuāla līdz: 2024-05-12

Mūsu partneri