Valmieras Ziņas

Valmierā norisinājās ikgadējā pedagogu konference

Otrdien, 27.augustā, Valmieras sākumskolā un Valmieras Valsts ģimnāzijā, uzsākot jauno mācību gadu, notika ikgadējā izglītības konference, kurā dalību pieteikuši vairāk nekā 450 pedagogi. Šogad konferences moto ir: Mācies un iedvesmo!

Konferences atklāšanā pedagogus uzrunāja Valmieras pilsētas pašvaldības domes priekšsēdētājs Jānis Baiks, Kocēnu novada domes priekšsēdētājs Jānis Olmanis, Burtnieku novada pašvaldības domes priekšsēdētājs Edvīns Straume, Valmieras Izglītības pārvaldes vadītāja p.i. Solvita Andžāne un Kocēnu novada Izglītības pārvaldes vadītāja Ieva Stiģe. Iedvesmojošu uzrunu pedagogiem veltīja Rīgas arhibīskaps – metropolīts Zbigņevs Stankevičs.

Konferences turpinājumā Valmieras sākumskolas Aktu zālē Kocēnu novada Izglītības pārvalde sniedza aktuālo informāciju izglītības iestāžu direktoriem/direktoru vietniekiem mācību darbā. Savukārt Valmieras sākumskolas Skolotāju istabā uz svinīgu sanāksmi pulcējās Valmieras izglītības iestāžu direktori/vadītāji.

Paralēli pedagogi piedalījās kādā no pašu iepriekš izvēlētām nodarbībām. Pirmsskolas izglītības iestāžu pedagogiem bija pieejamas piecas nodarbības: otrais mācību gads projektā “Kompetenču pieeja mācību saturā” (Rūjienas pilsētas pirmsskolas izglītības iestādes “Vārpiņa” pieredzes stāsts); mācību vides iekārtošana pirmsskolā un pedagogs kā atbalsts, lai motivētu bērnu darīt pašam; iespējas/idejas kā pirmsskolas vecuma bērniem mācīt atbildību pret vidi, veicināt videi draudzīgas rīcības apguvi un praktizēšanu ikdienā; vides izglītības metožu izmantošana darbam pirmsskolās; mācāmies rotaļājoties. Skolu pedagogiem bija pieejamas 13 dažādas nodarbības: Rūjienas vidusskolas pedagogu mācību līdzeklis “Ideju krātuve vides ekspedīcijām” (starpdisciplināra nodarbība 4.-9.klašu pedagogiem); skolēnu praktiskā darbība matemātisko prasmju pilnveidei; iekļaujošās izglītības izaicinājumi, iekļaujot izglītības iestādē skolēnu ar autiskā spektra traucējumiem un uzvedības problēmām; valodas un runas attīstīšana – domāšanas kvalitātes pamats; atgriezeniskā saite kvalitatīva mācību satura realizēšanai; drāmas metodes izmantojums mācību procesā; komunikācija kā instruments profesionālās un personīgās dzīves kvalitātei; atbalsta materiālu izmantošana skolēnu pašvadītās mācīšanās attīstīšanai fizikas stundās. Tāpat pedagogi varēs uzzināt, kā saglabāt neizsīkstošu radošumu, kā labi darīt to, ko mīli, par kompetencēs balstītu pieeju mācīšanai un mācībām angļu valodā, 9 mācību notikumi efektīvai un mūsdienīgai stundai, kā arī par to, kā atsegt tematu skolēnam matemātikā.

Nodarbības tika veidotas tā, lai pedagogi iedvesmotos un mācītos cits no cita, gūtu idejas un atbildes interesējošiem jautājumiem un dalītos praktiskos piemēros, kas noderētu turpmākajā darbā.

Konferences noslēgumā pēc rezumē muzikālu sveicienu pedagogiem veltīja Zane Dombrovska un Raimonds Macats, kuri izpildīja koncertprogrammu “Patrioti”. Jāpiemin, ka konferenci vadīja Valmieras Mūzikas skolas direktores vietniece izglītības jomā Liene Zvirbule.

Konferenci organizēja Valmieras Izglītības pārvalde un Kocēnu novada Izglītības pārvalde.

Komentējot Jūs piekrītat Lietošanas noteikumiem.

"Valmieras ziņas" jautā

Kā Covid-19 ietekmējis jūsu darbu?

Paldies par balsojumu
Jūs jau esat nobalsojis!
Lūdzu izvēlieties variantu!

Piedalies satura veidošanā

Tavā apkārtnē ir noticis kas interesants? Vēlies, lai mēs par to uzrakstām?

Iesūti, un mēs to publicēsim!

iesūtīt rakstu

SIA „Firma Madara’89”- viens no lielākajiem mazumtirdzniecības uzņēmumiem, kas veiksmīgi darbojas pārtikas mazumtirdzniecībā, piedāvā darbu pārdevējam (-ai) veikalā “ top!” Valkas ielā 1, Valmierā. Galvenie darba pienākumi: Pārtikas un nepārtikas preču tirdzniecība; Pircēju apkalpošana pie kases; Preču pieņemšana, pasūtīšana, uzskaite, izvietošana tirdzniecības zālē; Preču realizācijas termiņu, marķējuma, kvalitātes, uzglabāšanas apstākļu un atbilstošas temperatūras kontrole. Prasības kandidātiem: Vēlama vidējā vai vidējā speciālā izglītība; Vēlama pieredze pārtikas tirdzniecībā; Precizitāte, augsta atbildības sajūta. Piedāvājam: Interesantu darbu stabilā uzņēmumā; Mūsdienīgu darba vidi; Darbam atbilstošu atalgojumu un sociālās garantijas; Profesionālās un personīgās izaugsmes iespējas. Darba alga no EUR 500-650 (bruto) Darba laiks maiņās no plkst. 8.00-22.00 CV lūdzam sūtīt uz e-pastu: vakances@madara89.lv, ar norādi – pārdevējs VALMIERĀ, Valkas ielā 1. Profesija: MAZUMTIRDZNIECĪBAS VEIKALA PĀRDEVĒJS Algas izmaksas veids: Laika darba alga Darba vietas adrese: LATVIJA, Valkas iela 1, Valmiera Darba laika veids: Maiņu darbs Darba veids: Darbinieka amats uz noteiktu laiku Slodze: Viena vesela slodze Darbības joma: Tirdzniecība / Mārketings Pieteikto vietu skaits: 1 Līgums: Darbinieka amats uz noteiktu laiku Aktuāla līdz: 2020-06-19 Kontaktpersona: CV lūdzam sūtīt uz e-pastu: vakances@madara89.lv ar amata un vietas norādi.

Mūsu partneri