Valmieras Ziņas

Valmierā muzicēšanai pieejamas trīs publiskās klavieres (papildināts)

Pie Vidzemes Augstskolas Cēsu ielā 4, pie Valmieras Mūzikas skolas un kāpņu galā pie Dzirnavu ezeriņa netālu no Valmieras Veselības centra ikvienam interesentam muzicēšanai pieejamas publiskās klavieres.

Tās, sagaidot desmit gadu jubileju, pilsētai dāvina Valmieras novada fonds (VNF) ar domubiedriem. Portāls “Valmieras Ziņas” jau informēja, ka klavieres atklātas ar 24 stundu klavierspēles maratonu, kas pie Vidzemes Augstskolas ar džeza improvizāciju un skatītāju kopkori izskanēja svētdien, 26.jūlijā, plkst.17.00.

Beigusies publisko klavieru finansējuma piesaistes kampaņa platformā “Projektu banka”, kurā iegūtie līdzekļi – 343 eiro, tiks izlietoti klavieru nodrošināšanai ilgākā laika posmā. Organizētāji pateicas arī atbalstītājiem “Rīgas krāsu un laku rūpnīcai”, SIA “Delve2” un SIA “Agroserviss Valmiera”. Īpašs paldies idejas autoram Mārcim Bogdanovam par ieguldīto enerģiju ieceres realizācijā, informē VNF.

“Publiskās klavieres Valmierā ārpus telpām atradīsies līdz pat rudenim. Ikviens interesents aicināts radīt muzikāli patīkamu atmosfēru apkārtējiem pie Vidzemes Augstskolas, Dzirnavu ezeriņa un Valmieras Mūzikas skolas, jo tieši tur ir publiskās klavieres. Rudenī vienas no klavierēm tiks pārceltas uz iekštelpām Tautas Harmonijas Centrā, bet pārējās savu “apsaimniekotāju” ziemas periodā vēl meklē,”

pastāstīja pasākuma idejas autors Mārcis Bogdanovs, VNF brīvprātīgais.

Pie augstskolas esošās klavieres apgleznoja Edvīns Lazdiņš, bet pārējās divas – Valmieras mākslas skolas skolotājas Inese Andersone un Silvija Melnūdre.

Lai klavieres kalpotu ilgi, VNF aicina valmieriešus palīdzēt uzraudzīt klavieres – pēc klavierspēles aizvērt vāku, bet, tuvojoties lietum, pārklāt klavierēm piestiprināto aizsargplēvi. Nevajag baidīties plēvi ņemt nost, ja vēlas instrumentu uzspēlēt, aicina VNF.

VNF pirms desmit gadiem aizsāka stiprināt kopienu filantropijas tradīcijas, rosinot iedzīvotājus un uzņēmumus ziedot citu iedzīvotāju iniciētiem un vietējai sabiedrībai aktuāliem projektiem. Līdz šim fonds atbalstījis 170 iedzīvotāju iniciatīvas par 110 tūkstošiem eiro Valmierā un Beverīnas, Burtnieku, Kocēnu, Mazsalacas, Naukšēnu un Rūjienas novados. Trīs publiskās klavieres ir VNF un domubiedru dāvinājums valmieriešiem fonda desmit gadu jubilejā.

Komentējot Jūs piekrītat Lietošanas noteikumiem.

"Valmieras ziņas" jautā

Vai tu vakcinēsies pret Covid-19?

Paldies par balsojumu
Jūs jau esat nobalsojis!
Lūdzu izvēlieties variantu!

Piedalies satura veidošanā

Tavā apkārtnē ir noticis kas interesants? Vēlies, lai mēs par to uzrakstām?

Iesūti, un mēs to publicēsim!

iesūtīt rakstu

Valmieras tehnikums ar 2021.gada 1.septembri aicina darbā LATVIEŠU VALODAS UN LITERATŪRAS SKOLOTĀJU (profesiju klasifikatora koda Nr.2320 01) Prasības pretendentam: Augstākā pedagoģiskā izglītība specialitātē (var strādāt vidusskolas klasēs) Pozitīva un radoša attieksme pret darbu Labas saskarsmes iemaņas Labas datorprasmes – Ms Excel, Ms Word, Ms PowerPoint Prasme darboties ar izglītības tehnoloģijām Piedāvājam: 1 darba slodzi, 5 darba dienas nedēļā. Darba samaksa pirms nodokļu nomaksas par 1 slodzi no 869 EUR, saskaņā ar pedagoga ikgadējo tarifikāciju Stabilu, konkurētspējīgu atalgojumu Profesionālo pilnveidi Teicamus darba apstākļus Tālrunis informācijai: Direktores vietniece mācību procesa organizācijā Līga Ķezbere tālr. 22011270 CV un izglītību apliecinošu dokumentu kopijas lūdzam sūtīt uz e-pastu personals@valmierastehnikums.lv, ar norādi kādai vakancei piesakāties, līdz 2021.gada 25.maijam plkst. 16:00. Sazināsimies ar kandidātiem, kuri tiks aicināti uz darba pārrunām klātienē. Pamatojoties uz Eiropas Parlamenta un Padomes Regulas (ES) 2016/679 par fizisko personu aizsardzību attiecībā uz personas datu apstrādi un šādu datu brīvu apriti (Vispārīgā datu aizsardzības regula, turpmāk - VDAR) 13. pantu, Valmieras tehnikums informē, ka: 1) Jūsu pieteikuma dokumentos norādītie personas dati tiks apstrādāti, lai nodrošinātu šīs vakances atlases konkursa norisi; 2) iepriekš minētās jūsu personas datu apstrādes pārzinis ir Valmieras tehnikums, reģistrācijas Nr. 90009612809, Vadu iela 3, Valmiera, LV-4201, skola@valmierastehnikums.lv. Profesija: PROFESIONĀLĀS IZGLĪTĪBAS SKOLOTĀJS Algas izmaksas veids: Laika darba alga Darba vietas adrese: LATVIJA, Vadu iela 3, Valmiera Darba laika veids: Normālais darba laiks Darba veids: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Slodze: Viena vesela slodze Darbības joma: Izglītība / Zinātne Pieteikto vietu skaits: 1 Līgums: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Aktuāla līdz: 2021-05-25 Kontaktpersona: CV un izgl.apliec.dok.kopijas sūtīt uz personals@valmierastehnikums.lv Izglītības līmenis: 2.līmeņa profesionālā augstākā izglītība

KRIEVU VALODAS SKOLOTĀJU (profesiju klasifikatora koda Nr.2320 01) Prasības pretendentam: Augstākā pedagoģiskā izglītība specialitātē (var strādāt vidusskolas klasēs) Labas datorprasmes – Ms Excel, Ms Word, Ms PowerPoint Prasme darboties ar izglītības tehnoloģijām Piedāvājam: 1 darba slodzi, 5 darba dienas nedēļā Darba samaksa pirms nodokļu nomaksas par 1 slodzi no 869 EUR, saskaņā ar pedagoga ikgadējo tarifikāciju Stabilu, konkurētspējīgu atalgojumu Profesionālo pilnveidi Teicamus darba apstākļus Tālrunis informācijai: Direktores vietniece mācību procesa organizācijā Līga Ķezbere tālr. 22011270 CV un izglītību apliecinošu dokumentu kopijas lūdzam sūtīt uz e-pastu personals@valmierastehnikums.lv, ar norādi kādai vakancei piesakāties, līdz 2021.gada 25.maijam plkst. 16:00. Sazināsimies ar kandidātiem, kuri tiks aicināti uz darba pārrunām klātienē. Pamatojoties uz Eiropas Parlamenta un Padomes Regulas (ES) 2016/679 par fizisko personu aizsardzību attiecībā uz personas datu apstrādi un šādu datu brīvu apriti (Vispārīgā datu aizsardzības regula, turpmāk - VDAR) 13. pantu, Valmieras tehnikums informē, ka: 1) Jūsu pieteikuma dokumentos norādītie personas dati tiks apstrādāti, lai nodrošinātu šīs vakances atlases konkursa norisi; 2) iepriekš minētās jūsu personas datu apstrādes pārzinis ir Valmieras tehnikums, reģistrācijas Nr. 90009612809, Vadu iela 3, Valmiera, LV-4201, skola@valmierastehnikums.lv. Profesija: PROFESIONĀLĀS IZGLĪTĪBAS SKOLOTĀJS Algas izmaksas veids: Laika darba alga Darba vietas adrese: LATVIJA, Vadu iela 3, Valmiera Darba laika veids: Normālais darba laiks Darba veids: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Slodze: Viena vesela slodze Darbības joma: Izglītība / Zinātne Pieteikto vietu skaits: 1 Līgums: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Aktuāla līdz: 2021-05-25 Kontaktpersona: CV un izgl.apliec.dok.kopijas sūtīt uz personals@valmierastehnikums.lv

Mūsu partneri