Valmieras Ziņas

“Valmiera Glass/Vidzemes Augstskola” vēju pilsētas komandu pieveic arī otro reizi sezonā

Lasīšanas laiks: 3 min

“Pafbet” Latvijas – Igaunijas basketbola līgā pēc ilgas izbraukuma spēļu sērijas beidzot savās mājās atgriezās “Valmiera Glass/Vidzemes Augstskola” basketbolisti, kuri ar rezultātu 94:59 apspēlēja “Liepājas” komandu, tādējādi iepriecinot kuplā skaitā sanākušos Valmieras basketbola līdzjutējus.

Spēles dienā medijos izskanēja ziņas, kas kopumā līgas kontekstā ir visai nepatīkamas. Finansējuma trūkuma dēļ otro spēli pēc kārtas “Valga/Valka” nebija spējīga pieteikt pietiekamu spēlētāju skaitu, lai aizvadītu reglamentam atbilstošu spēli. Tādēļ robežpilsētas komanda otro maču pēc kārtas saņēma tehnisko zaudējumu, kas līgas vadībai, vadoties pēc reglamenta, lika “Valgu/Valku” izslēgt no turnīra. Tādējādi visu līdz šim robežpilsētas komandas aizvadīto spēļu rezultāti tika svītroti no tabulas. Tādējādi dzēsās arī divi valmieriešu iepriekš nopelnītie panākumi.

Savukārt “Liepāja” pirms šīs cīņas veica izmaiņas savās rindās. Saprotot, ka valmieriešus noķert turnīra gaitā vairs nebūs iespējams un izslēgšanas spēles visticamāk ies gar degunu, vēju pilsētas komanda nolēma atvadīties no iepriekš savervētajiem leģionāriem un sezonas izskaņā dot iespēju spēlēt vietējiem basketbolistiem.

Lai gan uz papīta Roberta Zeiles trenētā komanda bija izteikta favorīte, taču kurzemnieki priekšlaicīgi balto karogu netaisījās izkārt. Tieši otrādāk – pirmajās desmit minūtēs lielākoties priekšā bija tieši liepājnieki, kuri pēc desmit aizvadītām minūtēm lika Valmieras komandai būt iedzinējos ar 15:16.

Otrās ceturtdaļas ievadā Valters Liepiņš guva divus grozus pēc kārtas, tādējādi panākot vadību mājinieku komandai. Pēcāk vēl divus punktus no groza apakšas pievienoja Klāvs Dubults, kurš bija valmieriešu redzamākais spēlētājs arī pirmajās desmit minūtēs. Kopumā valmieriešiem izdevās iestumt savu punktu vezumu, kurš pakāpeniski auga līdz puslaika izskaņai, pēc nospēlētas mača pirmās puses dodot mājiniekiem vadību ar 43:33.

Spēles trešajā ceturksnī savu metiena garšu sajuta gan Kristaps Pļavnieks, gan Roberts Krastiņš, kuriem pirmais puslaiks bija pagalam kluss. Abu bijušo liepājnieku sniegums ļāva panākt komfortablu pārsvaru, bet punktu periodam pielika Dubults, sasniedzot 19 punktu pārsvaru – 66:47.

Spēles noslēdzošā nogriežņa sākumā Dubults satricināja groza konstrukciju ar bumbas triecienu no augšas, bet ārējās līnijas spēlētāji sabēra grozu pilnu ar trejačiem. Tas ļāva mača noslēgumā spēles laika minūtes dot arī rotācijā tālāk esošajiem spēlētājiem, kuri nofinišēja spēli ar 35 punktu pārsvaru. Mača beigu rezultāts vēstīja par valmieriešu panākumu ar 94:59.

“Double-double” rādītājus šajā mačā sakrāja Klāvs Dubults, kurš izcēlās ar 18 punktiem un 11 sagrābtām atlēkušajām bumbām. Pa 12 punktiem guva trīs valmierieši – Valters Vēveris, Kristaps Pļavnieks un Roberts Blumbergs. LVKV balvu kā spēles labākie basketbolisti saņēma valmieriešu aizsargs Valters Vēveris, bet liepājnieku rindās efektīvākais bija Pēteris Salmiņš ar 10 punktiem un 11 atlēkušajām bumbām.

“Valmiera Glass/Vidzemes Augstskola” – “Liepāja” 94:59 (15:16, 28:17, 23:14, 28:12)
Dubults 18 (11 atl.b.), Blumbergs 12, Vēveris 12, Pļavnieks 12, Liepiņš 11, Elksnis 9, Krastiņš 8, Engers 6, Elksnītis 3, Riekstiņš 2, Stašāns 1, Brokāns.

Nākamo spēli valmierieši aizvadīs savās mājās, turpinot trīs mājas spēļu sēriju, pēc nedēļas – 4. martā pret Tallinas “Kalev/TLU”.

Aktuālais jautājums

Vai Jūs šķirojat bioloģiskos atkritumus

Paldies par balsojumu
Jūs jau esat nobalsojis!
Lūdzu izvēlieties variantu!

Piedalies satura veidošanā

Tavā apkārtnē ir noticis kas interesants? Vēlies, lai mēs par to uzrakstām?

Iesūti, un mēs to publicēsim!

iesūtīt rakstu

Pievienojies mūsu komandai! Valmieras bibliotēka aicina darbā Dikļu pagasta bibliotēkas (turpmāk – bibliotēka) vadītāju, valsts un pašvaldības vienotā klientu apkalpošanas centra speciālistu/-i uz nenoteiktu laiku. Ja Tev ir vēlme: ● nodrošināt bibliotēkas darbību, tai skaitā dokumentu apriti, finanšu plānošanu; ● kvalitatīvi veikt bibliotēkas lietotāju bibliotekāro un informacionālo apkalpošanu; ● palīdzēt iedzīvotājiem digitālo rīku lietošanā un izglītot iedzīvotāju grupas digitālajās prasmēs; ● organizēt bibliotēkas profilam atbilstošus pasākumus un sadarboties ar Valmieras novada bibliotēkām un citām organizācijām; ● veikt bibliotēkas krājuma uzskaiti, organizēšanu un papildināšanu; ● veikt novadpētniecības darbu; ● nodrošināt valsts un pašvaldības vienotā klientu apkalpošanas centra darbu Dikļu pagasta bibliotēkā; un ja Tev ir: ● augstākā izglītība; ● valsts valodas prasmes atbilstoši Valsts valodas likuma prasībām; ● teicamas zināšanas un iemaņas darbā ar informācijas tehnoloģijām un vēlme tās pilnveidot un praktizēt darbā; ● kompetences: labas komunikācijas un prezentācijas prasmes; teicamas darba plānošanas un organizēšanas prasmes; prasme patstāvīgi pieņemt lēmumus, atbildības sajūta; mēs piedāvājam: ● pamatalgu pārbaudes laikā 999,00 EUR pirms nodokļu nomaksas, pēc pārbaudes laika 1052,00 EUR pirms nodokļu nomaksas; ● iespēju saņemt atvaļinājuma pabalstu darba un dzīves līdzsvaram par labu darba sniegumu; ● darba devēja līdzfinansētu veselības apdrošināšanu pēc pārbaudes laika beigām, kā arī citas sociālās garantijas/labumus atbilstoši darba rezultātam un normatīvajos aktos noteiktajam; ● interesantu, atbildīgu un dinamisku darbu; ● profesionālās pilnveidošanās un izaugsmes iespējas; ● drošu un sakārtotu darba vidi. Motivācijas vēstuli, CV un augstākās izglītības dokumenta kopiju lūdzam iesniegt elektroniski, nosūtot uz kristine.kine@vb.valmierasnovads.lv, vai personīgi Valmieras bibliotēkā, adrese: Cēsu iela 4, Valmiera, Valmieras novads, ar norādi “Pieteikums Dikļu pagasta bibliotēkas vadītāja/-as amatam”, līdz 2025. gada 20. novembra plkst. 16.00. Tālrunis papildu informācijai: 64250830. Informējam, ka pieteikuma dokumentā norādītie personas dati tiks apstrādāti, lai nodrošinātu šī atlases konkursa norisi atbilstoši fizisko personu datu aizsardzības regulējuma prasībām. Profesija: Bibliotēkas struktūrvienības VADĪTĀJS Algas izmaksas veids: Laika darba alga Darba vietas adrese: LATVIJA, Cielaviņa, Dikļi, Dikļu pag., Valmieras nov. Darba laika veids: Normālais darba laiks Darba veids: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Slodze: Viena vesela slodze Darbības joma: Valsts pārvalde Pieteikto vietu skaits: 1 Līgums: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Aktuāla līdz: 2025-11-20 Kontaktpersona: kristine.kine@vb.valmierasnovads.lv 64250830

Mēs esam Tet oficiālais sadarbības partneris, kas paplašina klientu konsultantu komandu. Meklējam 2 kolēģus  🔧 Tavi pienākumi: Darbs ar jauniem un esošiem klientiem. Konsultēt par Tet pakalpojumu un produktu (internets, televīzija, viedie risinājumi, elektrība) Esošo pakalpojumu piedāvāšana un piemērotāko risinājumu atrašana Individuālo un komandas mērķu sasniegšana Lieliskas klientu pieredzes radīšana 🎯 Tu esi ideāls kandidāts, ja: Tev patīk komunicēt un Tu viegli radi kontaktu ar cilvēkiem Tu vēlies pelnīt, attīstīties un iesi gatavs izkāpt no komforta zonas Tev ir pozitīva attieksme, enerģija un spēja mācīties Esi azartisks un enerģisks Vēlies mācīties, attīstīties un pelnīt Esi motivēts/-a sasniegt rezultātus un nedomā palikt "komforta zonā" 🎁 Mēs piedāvājam:  Profesionālas apmācības un mentoru atbalstu Tirgū konkurētspējīgu atalgojumu Motivējošu, draudzīgu kolektīvu un mūsdienīgu darba vidi Ātras izaugsmes iespējas tiem, kas vēlas vairāk 💰 Darba alga : 1300–2500 € 📩 Sūti savu CV ar norādi "Valmiera" uz: cv@balticsalessolutions.lv. Profesija: KONSULTANTS Algas izmaksas veids: Akordalga Darba vietas adrese: LATVIJA, Valmiera, Valmieras nov. Darba veids: Uzņēmuma līgums Darbības joma: Informācijas tehnoloģijas / Telekomunikācijas Pieteikto vietu skaits: 2 Līgums: Uzņēmuma līgums Aktuāla līdz: 2025-11-30 Darba sākšanas datums: 2025-11-07 Kontaktpersona: Sūti savu CV uz cv@balticsalessolutions.lv

Mūsu partneri