Valmieras Ziņas

”Valmiera Glass/Vidzemes Augstskola” piekāpjas ”BK Liepāja” Eiropas Ziemeļu basketbola līgas mačā

Lasīšanas laiks: 3 min

20.oktobra vakarā, ”Valmiera Glass/Vidzemes Augstskola” komanda aizvadīja savu otro spēli šosezon Eiropas Ziemeļu basketbola līgas ietvaros. Valmieras Olimpiskajā Centrā tika uzņemta ”BK Liepāja” vienība, kura šoreiz valmieriešus sarūgtināja. Principiālā mačā, valmierieši piedzīvoja zaudējumu ar rezultātu 69:82, informē ”Valmiera Glass/Vidzemes Augstskola”.

Valmierieši ar ”BK Liepāja” vienreiz tikās jau pavisam nesen. 16.oktobrī, Liepājas Olimpiskajā centrā, ”Valmiera Glass/Vidzemes Augstskola” izcīnīja uzvaru ar rezultātu 82:80 pret ”BK Liepāja” atlētiem. Liepājnieki vienmēr ir bijuši principiāli pretinieki valmieriešiem un arī šī spēle bija saspringta un nervus kutinoša.

Spēli krietni veiksmīgāk iesāka viesi. Viņiem padevās lielisks uzbrukums uz kuru valmieriešiem neizdevās rast atbildi. Tāpat kā iepriekšējā tikšanās reizē, tā arī šoreiz Roberts Bērziņš liepājnieku rindās demonstrēja lielisku spēli. Viņa rezultativitāte ļāva viesiem ar 12:21 atrasties vadībā pēc pirmajām 10 nospēlētajām minūtēm.

Otro ceturksni valmierieši iesāka krietni aktīvāk un enerģiskāk, taču tika pieļautas neuzmanības kļūdas. Lai arī rezultatīvi spēlēja leģionārs Sīdžejs Kārters, valmieriešiem neizdevās pietuvoties viesiem. Puslaikam noslēdzoties, uz tablo nelabvēlīgs rezultāts – 28:41. Stūrī valmieriešus dzina tik ļoti daudz pieļautās kļūdas. Kamēr viesiem bija vien 5 tehniskie brāķi jeb kļūdas, valmieriešiem tās bija 17.

Otrā puslaika sākumā, valmierieši ātri sasniedza piezīmju normu. Jau trešajā minūtē, viesi varēja vairākkārt stāties uz soda metiena līnijas, kas ļāva viņiem veikt vēl vienu izrāvienu. Kļūdu daudzums nozīmēja, ka viesi varēja izdarīt vairāk metienus nekā valmierieši un tas viņiem arī deva rezultātu. Lai gan trešā ceturtdaļa ritēja samērā vienlīdzīgi, viesi joprojām bija vadībā arī pēc 30 nospēlētām mača minūtēm – 48:60.

Izšķirošajā ceturtdaļā, valmierieši laukumā laida arī rezervistus. Lai gan valmierieši enerģiski metās atspēlēties, laika bija parāk maz. ”Valmiera Glass/Vidzemes Augstskola” basketbolisti joprojām pieļāva kļūdas un veiksme šajā mačā stāvēja blakus ”BK Liepāja” basketbolistiem. Neveiksmīgā spēlē sāpīgs zaudējums ar rezultātu 69:82.

Pozitīvais šajā mačā bija tas, ka beidzot atraisījās arī valmieriešu leģionārs Sīdžejs Kārters. Amerikāņu basketbolists bija spējīgs gūt 15 punktus, izcīnīt 1 atlēkušo bumbu, atdot 3 rezultatīvas piespēles un pārtvert 1 bumbu. Par spēli pret ”BK Liepāja” viņš izteicās īsi: ”Vēl viena grūta spēle mūsu komandai. Jāpaņem šī spēle kā mācība – visas pieļautās kļūdas kārtīgi jāizrunā un jādodas treniņā, lai nākamajā spēlē tās neatkārtotos.”

Kārteram šī bija piektā spēle ”Valmiera Glass/Vidzemes Augstskola” rindās. Lai gan pirmās spēles nebija pārliecinošas, viņš beidzot ir atvēries. Par spēlēšanu Valmierā viņš bija pozitīvs: ”Beidzot jūtos laukumā kā es pats. Komandas biedri un treneri manī tic un grib, lai es vairāk laukumā spēlēju savu spēli. Esmu ieguvis pārliecību un ticu sev un komandai.”

”Valmiera Glass/Vidzemes Augstskola” – ”BK Liepāja” 69:82 (12:21, 16:20, 20:19, 21:22)
Kārters 15, Jonāts 13, J.Kaufmanis 8, Liepiņš 7, Dubults 7, Greitāns 6, Iļjins 6, Engers 3, E.Kaufmanis 2, Apsītis 2, Elksnītis, Šķesters

Nākamo spēli valmierieši aizvadīs 23.oktobra plkst 18:00, kad Igaunijā cīnīsies pret ”AVIS UTILITAS Rapla” vienību ”Pafbet” Latvijas – Igaunijas basketbola līgas ietvaros. Valmierieši būs apņēmības pilni atbraukt no Igaunijas ar uzvaru! Cīņas tiešraidi varēs vērot tv.delfi.ee mājaslapā.

"Valmieras ziņas" jautā

Kā jūs ietekmējis energoresursu cenu kāpums?

Paldies par balsojumu
Jūs jau esat nobalsojis!
Lūdzu izvēlieties variantu!

Piedalies satura veidošanā

Tavā apkārtnē ir noticis kas interesants? Vēlies, lai mēs par to uzrakstām?

Iesūti, un mēs to publicēsim!

iesūtīt rakstu

Kafejnīca “Panda Sushi” Valmierā aicina pievienoties komandai kārtīgu, strādīgu un atbildīgu VIRTUVES PALĪGSTRĀDNIEKU - TRAUKU MAZGĀTĀJU Darba vieta: Dārza iela 4, Valmiera, Valmieras novads. Darbs laika veids un režīms: 3-4 dienas nedēļā – piektdienās, sestdienās un svētdienās no plkst.11:30-12:00 līdz plkst. 21:00-22:00 un pēc vajadzības ceturtdienās no plkst. 16:00 līdz plkst. 21:00-22:00. Darba samaksa: stundas tarifa likme 4.00 EUR/h (bruto). PIENĀKUMI: veikt trauku mazgāšanu (darbs ar trauku mazgājamo mašīnu) un savas darba vietas uzkopšanu atbilstoši sanitārajām un higiēnas prasībāM. PRASĪBAS: Sadarbspējīgs Covid-19 vakcinācijas vai pārslimošanas sertifikāts; Iespēja uzsākt darbu nekavējoties. CV ar norādi “Virtuves palīgstrādnieks Valmierā” sūtīt uz e-pastu vitalijs@pandasushi.lv Kontakttālrunis uzziņām 26070811. Priecāsimies savā komandā redzēt studentus un pirmspensijas un pensijas vecuma cilvēkus. Sazināsimies ar tiem kandidātiem, kuri tiks aicināti uz pārrunām. Profesija: VIRTUVES DARBINIEKS Algas izmaksas veids: Laika darba alga Darba vietas adrese: LATVIJA, Dārza iela 4, Valmiera, Valmieras nov. Darba laika veids: Normālais darba laiks Darba veids: Darbinieka amats uz noteiktu laiku Slodze: Viena vesela slodze Darbības joma: Ēdināšana / Pārtikas rūpniecība Pieteikto vietu skaits: 1 Līgums: Darbinieka amats uz noteiktu laiku Aktuāla līdz: 2022-02-24 Kontaktpersona: CV ar vakances norādi sūtīt uz e-pastu vitalijs@pandasushi.lv, tālr.uzziņām 26070811.

Pievienojies mūsu komandai! Valmieras Gaujas krasta vidusskola – attīstības centrs (turpmāk – Iestāde) aicina darbā PSIHOLOGU uz nenoteiktu laiku pilnai darba likmei (30 stundas nedēļā). Ja Tev ir vēlme un Tu spēj: • sniegt psiholoģisku palīdzību izglītojamiem (individuāli un grupā); • veikt izglītojamo psiholoģisko izvērtēšanu un atzinumu sagatavošanu; • aktīvi iesaistīties Iestādes Atbalsta komandas darbā; • konsultēt un izglītot par psiholoģijas jautājumiem Iestādes darbiniekus un izglītojamo vecākus; • kā arī veikt citus pienākumus psihologa amata ietvaros; un ja Tev ir: • tiesības veikt psihologa profesionālo darbību atbilstoši Psihologu likuma 3.pantam; • atbilstība Bērnu tiesību aizsardzības likuma 72.panta prasībām; • valsts valodas prasmes augstākajā līmenī; • kompetences: pozitīva, radoša un atbildīga attieksme pret darbu; psiholoģiskā noturība un augsta saskarsmes kultūra; spēja analizēt un cieņpilni risināt konfliktsituācijas, saglabāt konfidencialitāti un toleranci; • prasmes darbā ar datoru; • sadarbspējīgs COVID-19 vakcinācijas vai pārslimošanas sertifikāts; mēs piedāvājam: • atalgojumu 1032,70 EUR mēnesī pirms nodokļu nomaksas; • sociālās garantija, darba devēja līdzfinansētu veselības apdrošināšanu un citus labumus atbilstoši darba rezultātiem un normatīvajos aktos noteiktajam; • drošu, estētisku un sakārtotu darba vidi. Profesionālās darbības aprakstu (CV), pieteikuma vēstuli, izglītības dokumenta un citu dokumentu, kas apliecina tiesības veikt psihologa profesionālo darbību, kopijas lūdzam līdz 2022.gada 4.februārim iesniegt e-pastā: vgv@valmiera.edu.lv. Tālrunis informācijai: 28388112. Informējam, ka Jūsu pieteikuma dokumentos norādītie personas dati tiks apstrādāti, lai konkursa kārtībā noteiktu vakancei atbilstošāko kandidātu, atbilstoši fizisko datu aizsardzības regulējuma prasībām. Profesija: Izglītības un skolu PSIHOLOGS Algas izmaksas veids: Laika darba alga Darba vietas adrese: LATVIJA, Leona Paegles iela 5, Valmiera, Valmieras nov. Darba laika veids: Normālais darba laiks Darba veids: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Slodze: Viena vesela slodze Darbības joma: Izglītība / Zinātne Pieteikto vietu skaits: 1 Līgums: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Aktuāla līdz: 2022-02-04

Pievienojies mūsu komandai! Valmieras Gaujas krasta vidusskola – attīstības centrs (turpmāk – Iestāde) (adrese: Leona Paegles iela 5, Valmiera, Valmieras novads) aicina darbā ANGĻU VALODAS skolotāju 7.-9.klašu skolēniem uz nenoteiktu laiku 7 stundas nedēļā. Ja Tev ir vēlme: īstenot izglītības programmas apguvi skolēniem ar speciālajām vajadzībām (izglītības programmas kods 21015811) atbilstoši Valsts izglītības standartam; plānot un organizēt savu darbu atbilstoši Iestādes mērķiem un uzdevumiem; un ja Tev ir: izglītība un pedagogu profesionālās kompetences pilnveide atbilstoši normatīvo aktu prasībām; valsts valodas prasmes augstākajā līmenī; kompetences: pozitīva, radoša un atbildīga attieksme pret darbu; psiholoģiskā noturība un augsta saskarsmes kultūra; sadarbspējīgs Covid-19 vakcinācijas vai pārslimošanas sertifikāts; mēs piedāvājam: atalgojumu 219 EUR mēnesī pirms nodokļu nomaksas; darba devēja līdzfinansētu veselības apdrošināšanu un citus labumus atbilstoši darba rezultātiem un normatīvajos aktos noteiktajam; profesionālās kompetences pilnveides iespējas. Pretendentiem profesionālās darbības aprakstu (CV) un izglītības dokumenta kopiju lūdzam iesniegt līdz 2022. gada 4.februārim e-pastā vgv@valmiera.edu.lv. Tālrunis uzziņai: 26564092. Informējam, ka Jūsu pieteikuma dokumentos norādītie personas dati tiks apstrādāti, lai konkursa kārtībā noteiktu vakancei atbilstošāko kandidātu, atbilstoši fizisko datu aizsardzības regulējuma prasībām. Profesija: SPECIĀLĀS IZGLĪTĪBAS SKOLOTĀJS Algas izmaksas veids: Laika darba alga Darba vietas adrese: LATVIJA, Leona Paegles iela 5, Valmiera, Valmieras nov. Darba laika veids: Normālais darba laiks Darba veids: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Slodze: Viena vesela slodze Darbības joma: Izglītība / Zinātne Pieteikto vietu skaits: 1 Līgums: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Aktuāla līdz: 2022-02-04

Mūsu partneri