Valmieras Ziņas

“Valmiera Glass”/”Vidzemes Augstskola” otro reizi šajā sezonā lūkos uzvarēt “Ventspili”

Lasīšanas laiks: 3 min

“Valmiera Glass”/”Vidzemes Augstskola” (“Valmiera Glass”/”ViA”) komanda “Pafbet” Latvijas – Igaunijas Basketbola līgas (LIBL) spēlē šodien, 10.martā, tiksies ar “Ventspili”, kuru šosezon jau reizi izdevies uzvarēt.

Spēle starp abām komandām Ventspils Olimpiskajā centrā notiks plkst.17 un to tiešraidē translēs kanāls “Best4sport TV”.

Sezonas otrajā pusē nedaudz labāk klājies Valmieras klubam, kas pēdējās piecās spēlēs svinējis trīs uzvaras. Pēdējā duelī ar 77:103 zaudēts “Ogrei”, iepriekš ar 66:61 izdevās pieveikt “Latvijas Universitāti” (LU), taču vienu spēli iepriekš valmierieši ar 69:104 atzina čempiones “VEF Rīga” pārākumu. Februāra vidū Valmieras klubs ar 87:81 uzvarēja “Ventspili”, bet pēc tam ar 73:69 “Liepāju”.

Kurzemniekiem tik labi nav veicies, jo pirms uzvaras pagarinājumā pret “Liepāju” (96:92), “Ventspils” ar 75:82 sīvā cīņā piekāpās “VEF Rīga”, taču vēl iepriekš zaudēja valmieriešiem.

Šosezon abi klubi savā starpā tikušies trīsreiz, pirmajās divās spēlēs uzvaru svinot “Ventspilij”. Kurzemes vienība pirmajā duelī uzvarēja ar 113:90, bet otrajā tikšanās reizē bija pārāka ar 70:65.

Māris Gulbis ar vidēji spēlē gūtiem 19,23 punktiem ir rezultatīvākais “Ventspils” spēlētājs un visā līgā ieņem otro vietu. Edmunds Elksnis Valmieras klubā caurmērā spēlē gūst 15,90 punktus.

Pagājušajā piektdienā “Ventspilij” bija plānota tikšanās ar “VEF Rīga”, bet galvaspilsēta komandā vienam spēlētājam pēc Starptautiskās Basketbola federācijas (FIBA) Čempionu līgas otrā posma pirmās spēles noteica saslimšanu ar Covid-19, kā rezultātā maču pārcēla uz vēlāku laiku.

Tāpat trešdien “Ogre” mājās tiksies ar “Liepāju”. Spēle plkst.19 tiešraidē būs vērojama līgas oficiālajā “Youtube” lapā.

Spēles favorīti noteikti būs mājinieki, kuri pēdējo zaudējumu 20.februārī negaidīti piedzīvoja pret LU (66:70). Pirms tam ogrēnieši uzvarēja abus Kurzemes klubus, bet pēc neveiksmes pēc LU sekoja panākumi pret “Liepāju” (91:72) un Valmieras komandu (103:77).

Tikmēr liepājnieki pēdējās piecās spēlēs vienīgo uzvaru izcīnīja pēdējā duelī, kad ar 86:71 mājās uzvarēja LU. Iepriekš kurzemnieki divreiz piekāpās “Ogrei”, kā arī atzina “Valmiera Glass”/”ViA” un “Ventspils” klubu pārākumu.

Abas komandas šosezon savā starpā jau tikušās četras reizes, bet nevienā no tām uzvaru nav izcīnījusi “Liepāja”. “Ogre” uzvaras svinējusi ar rezultātiem 94:77, 78:73, 92:74 un 91:72.

Andrē Volkers ar 15,53 punktiem vidēji spēlē ir rezultatīvākais “Ogres” spēlētājs, bet “Liepājas” komandā līderis ar caurmērā 14,89 punktiem mačā ir Dāvis Geks.

Latvijas komandu grupā līdere ar 18 uzvarām 20 spēlēs ir “VEF Rīga”, tālāk ar 13 uzvarām 19 cīņās ir “Ogre”, bet “Ventspils” par vienu panākumu mazāk guvis 18 mačos. “Liepāja” 19 spēlēs izcīnījusi deviņas uzvaras, Valmieras komandai 20 dueļos ir piecas uzvaras, kamēr “Latvijas Universitāte” 22 spēlēs tikusi pie diviem panākumiem.

Pirms sezonas apstiprinātais kalendārs paredzēja, ka līdz 6.decembrim katras valsts komandas spēlēs tikai savā starpā, bet sezonas turpinājumā notiks starpvalstu spēles. Ņemot vērā epidemioloģisko situāciju reģionā, līgas valde nolēma pamatturnīru izspēlēt abās valstīs atsevišķi.

Pēc diviem atsevišķiem turnīriem Latvijas un Igaunijas grupās pa trim labākajām katras valsts komandām iegūs tiesības spēlēt Latvijas – Igaunijas līgas finālturnīrā, kas no 8. līdz 11.aprīlim.

LIBL čempionātā 2020./21.gada sezonā piedalās 13 komandas – sešas Latvijas vienības – “VEF Rīga”, “Ogre”, “Ventspils”, “Valmiera Glass”/”Vidzemes Augstskola”, “Latvijas Universitāte” un “Liepāja”, kā arī septiņas Igaunijas komandas – Tallinas “Kalev”/”Cramo”, Raplas “Avis Utilitas”, “Parnu Sadam”, “Tartu Universitāte”, Rakveres “Tarvas”, Tallinas “Kalev”/TLU un “TalTech”.

Pirmajā Latvijas un Igaunijas apvienotās līgas turnīrā 2018./2019.gada sezonā 15 komandu konkurencē gan pamatturnīrā, gan “Final 4” uzvarēja “Ventspils”, bet 2019./2020.gada sezona palika nepabeigta, Covid-19 pandēmijas dēļ pārtrauktajā pamatturnīrā pirmo vietu ieņemot “VEF Rīga”, otro – “Ogrei”, trešo – Tallinas Kalev”/”Cramo” un ceturto – “Ventspilij”.

 

Pievienojies mūsu komandai! Valmieras novada pašvaldība (turpmāk – Pašvaldība) aicina darbā Pašvaldības administrācijas Dokumentu pārvaldības un klientu apkalpošanas centrā SAIMNIECĪBAS VADĪTĀJU (uz nenoteiktu laiku) Ja Tev ir vēlme: • pārzināt Pašvaldības autoparku, kā arī nepieciešamības gadījumā sniegt atbalstu Pašvaldības iestādēm/struktūrvienībām tā uzturēšanā; • koordinēt darbības, kas saistītas ar Pašvaldības autotransporta reģistrēšanu Ceļu satiksmes drošības direkcijā, Valsts tehniskās uzraudzības aģentūrā, pasažieru autobusu licenču saņemšanu Autotransporta direkcijā; • nodrošināt Pašvaldības administrācijas ēku Lāčplēša ielā 2 un Rīgas ielā 25C, Valmierā, Valmieras novadā funkcionālo uzturēšanu; • piedalīties saimniecisko preču iegādes, uzskaites un izsniegšanas organizēšanā; • sagatavot specifikācijas noteiktu preču iepirkumu konkursiem Pašvaldības administrācijas vajadzībām - mēbeļu iegādei, grīdas segumu un logu mazgāšanai, ķīmiskās tīrīšanas pakalpojumiem u.c.; un ja Tev ir: • otrā līmeņa profesionālā vai akadēmiskā augstākā izglītība; • vismaz 2 gadu darba pieredze līdzīgā amatā; • valsts valodas prasme augstākajā līmenī; • labas prasmes darbā ar informācijas un komunikācijas tehnoloģijām; • B kategorijas autovadītāja apliecība; • kompetences: labas sadarbības veidošanas prasmes, spēja loģiski domāt un analizēt, strādāt intensīvi, patstāvīgi un uzņemties atbildību, pašiniciatīva, precizitāte, spēja meklēt un piedāvāt jaunus risinājumus; • sadarbspējīgs COVID-19 vakcinācijas vai pārslimošanas sertifikāts; mēs piedāvājam: • darba un ideju īstenošanas iespējas uz attīstību vērstā pašvaldībā; • stabilu atalgojumu (atbilstoši 10.mēnešalgu grupai no 1015 EUR līdz 1045 EUR, un darbinieka individuālajam novērtējumam); • darba devēja līdzfinansētu veselības apdrošināšanu un citus labumus atbilstoši darba rezultātiem un normatīvajos aktos noteiktajam; • labus darba apstākļus; • profesionālās pilnveidošanās iespējas. CV, motivācijas vēstuli un augstākās izglītības dokumenta kopiju lūdzam iesniegt elektroniski, nosūtot uz personals@valmierasnovads.lv, vai personīgi Valmieras novada pašvaldības Dokumentu pārvaldības un klientu apkalpošanas centrā, adrese: Lāčplēša iela 2, Valmiera, Valmieras novads, ar norādi „Saimniecības vadītāja/-as amatam” līdz 2021.gada 21.decembrim. Tālrunis papildu informācijai: 64207148. Informējam, ka pieteikuma dokumentā norādītie personas dati tiks apstrādāti, lai nodrošinātu šī atlases konkursa norisi atbilstoši fizisko personu datu aizsardzības regulējuma prasībām. Profesija: SAIMNIECĪBAS VADĪTĀJS Algas izmaksas veids: Laika darba alga Darba vietas adrese: LATVIJA, Lāčplēša iela 2, Valmiera, Valmieras nov. Darba laika veids: Normālais darba laiks Darba veids: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Slodze: Viena vesela slodze Darbības joma: Valsts pārvalde Pieteikto vietu skaits: 1 Līgums: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Aktuāla līdz: 2021-12-21 Izglītības līmenis: 2.līmeņa profesionālā augstākā izglītība

TEHNISKAIS STRĀDNIEKS TAVA DARBA PIEREDZE NAV IZŠĶIROŠA: Citur Latvijā līdzīgu darba pieredzi iegūt nevar, tāpēc visu nepieciešamo darbam mēs iemācīsim. TAVOS IKDIENAS PIENĀKUMOS IETILPS: pārvietot un novietot norādītajā vietā saražoto produkciju, palīgmateriālus u.c.; veikt primāro produkcijas kvalitātes novērtēšanu, šķirot neatbilstošas kvalitātes produkciju; sagatavot produkciju tālākai pārstrādei (šķirošana, svēršana, ievadīšana datu bāzē, pavadzīmes izdrukāšana, reģistrēšana žurnālā); racionāli organizēt savu darbu, iekļauties maiņas uzdevuma izpildei noteiktajā laikā. TU BŪSI PIEMĒROTS ŠIM DARBAM, JA TEV PIEMĪT: vēlme mācīties un prasme strādāt komandā; augsta atbildības sajūta; spēja strādāt fizisku aktīvu darbu; noturīga uzmanība un precizitāte. MĒS TEV PIEDĀVĀJAM: apmaksātu profesionālo apmācību darbavietā; paredzamu maiņu grafiku, kas zināms visam gadam (darbs 12 h maiņās - dienas maiņas 06:00-18:00 un naktsmaiņas 18:00-06:00); atalgojumu sākot no 900-1100 EUR pirms nodokļu nomaksas; attīstību un karjeras izaugsmes iespējas; veselības apdrošināšanu pēc nostrādātiem 6 mēnešiem un labumu grozu atbilstoši koplīgumam; darbu stabilā ražošanas uzņēmumā ar 58 gadu pieredzi. Darbavietas adrese: Cempu iela 13, Valmiera, Valmieras novads. CV* ar norādi TEHNISKAIS STRĀDNIEKS sūti uz e-pastu adresi darbs@valmiera-glass.com. Sazināsimies ar kandidātiem, kuri tiks aicināti uz nākamo atlases kārtu. *Piesakoties darbā, es piekrītu, ka mani personas dati tiks izmantoti darba atlases vajadzībām. Profesija: TEHNISKAIS STRĀDNIEKS Algas izmaksas veids: Laika darba alga Darba vietas adrese: LATVIJA, Cempu iela 13, Valmiera, Valmieras nov. Darba laika veids: Maiņu darbs Darba veids: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Slodze: Viena vesela slodze Darbības joma: Ražošana Pieteikto vietu skaits: 2 Līgums: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Aktuāla līdz: 2022-01-07 Kontaktpersona: Ieva Laktiņa

Mūsu partneri