VALMIERA GLASS VIA Ogrē centīsies pārtraukt zaudējumu sēriju

Lasīšanas laiks: < 1 min

Sestdien, 2. decembrī, “Valmiera Glass/Vidzemes Augstskola” dosies uz Ogri, lai Latvijas Telpu futbola asociācijas (LTFA) “Optibet” Virslīgas ietvaros izbraukumā sacenstos ar FK “Raba” telpu futbolistiem. Spēles sākums Ogres novada sporta centra hallē pulksten 14:00.

Šajā sezonā “Valmiera Glass/Vidzemes Augstskola” aizvadījusi četras spēles, kuru laikā tikusi pie trīs punktiem. Sezonas pirmajā spēlē, debitējot “Optibet” Virslīgā, valmieriešiem izdevās uzvarēt SK “Monarhs”, taču turpinājumā komanda piedzīvojusi trīs zaudējumus pēc kārtas. Valmierieši divas reizes piekāpušies aizvadītās sezonas čempioniem FK “Nikars”, ar kuriem tika aizvadīta arī līdz šim pēdējā sezonas spēle. Reizi izbraukumā atzīts arī FK “Beitar” pārākums. Trīs punkti Valmieras telpu futbolistiem ļauj atrasties kopvērtējuma septītajā vietā astoņu komandu konkurencē.

Pēdējā spēlē “Valmiera Glass/Vidzemes Augstskola” telpu futbolistiem izdevās pārsteigt FK “Nikars” komandu, pirmajā puslaikā demonstrējot teicamu sniegumu, kā rezultātā pirmais puslaiks noslēdzās ar rezultātu 2:2. Vārtus “Valmiera Glass/Vidzemes Augstskola” labā guva Artūrs Pallo un Jānis Mariss Taulavičus, kuram izdevies gūt vārtus jau divas spēles pēc kārtas. Turpinājumā gan pagājušās sezonas čempioniem izdevās gūt septiņus bezatbildes vārtus, izcīnot pārliecinošu uzvaru ar 9:2.