Valmieras Ziņas

“Valmiera Glass”/ ViA futbolisti piekāpjas Jūrmalas “Spartakam”

Lasīšanas laiks: 3 min

Divkārtējā valsts čempione Jūrmalas “Spartaks” piektdien, 31.maijā, izcīnīja uzvaru “Optibet” Latvijas futbola virslīgas mačā, pakāpjoties uz trešo vietu kopvērtējumā.

Jūrmalnieki viesos ar 2:1 (0:0) pārspēja “Valmiera Glass”/”Vidzemes Augstskola” (ViA) komandu.

Pirmajā puslaikā ar bīstamu sitienu izcēlās Jūrmalas komandas spēlējošais ģenerāldirektors Edgars Gauračs, kura raidījumu neitralizēja mājinieku vārtsargs Vladislavs Lazarevs. Savukārt Jūrmalas komandas vārtu drošību apdraudēja Mārcis Ērglis un Pasifiks Gbaguidī.

Kad otrajā puslaikā bija nospēlētas 13 minūtes jeb mača 58.minūtē viesi izvirzījās vadībā, izceļoties tikko uz maiņu nākušajam Gabrielam Šarpentjē. Raženais francūzis pēc Tina Vukmaniča piespēles ar galvu raidīja bumbu vārtos.

Tiesa, pēc četrām minūtēm jūrmalnieki soda laukumā nogāza Pasifiku, un mājinieki ieguva tiesības uz 11 metrus soda sitienu, kuru realizēja Leonardu Lelis. Vēl pēc piecām minūtēm “Spartaks” atgriezās vadībā, 68.minūtē no soda laukuma precīzi sitot Nemanjam Belakovičam. Puslaika otrajā pusē “Spartaks” nosargāja vadību un svinēja uzvaru ar 2:1.

Pagājušās sezonas virslīgas vājākā komanda no Valmieras sezonu gruzīnu speciālista Tamaza Pertijas vadībā iesākusi teicami, jo kopvērtējumā tā noslēdza pirmo trijnieku, bet tagad atkāpusies uz ceturto vietu. Tikmēr uz viļņa pēdējā laikā ir arī “Spartaks”, kas guvis četras uzvaras pēc kārtas, bet pēdējos sešos mačos iekrājis piecus panākumus un vienu neizšķirtu, kas ļāvis iekļūt pirmajā trijniekā.

Šo komandu sezonas pirmajā savstarpējā mačā “Spartaks” svinēja uzvaru ar 2:0.

Šobrīd kopvērtējuma pēdējās vietas īpašniece “Metta” uzņem “Jelgavu”.

Sestdien šī kārta tiks noslēgta ar vēl diviem mačiem, kuros tiksies “Daugavpils” – “Liepāja” un “Riga” – RFS. Šo kārtu izlaiž “Ventspils” futbolisti.

Ar 14 spēlēs gūtiem 28 punktiem virslīgas vadībā šobrīd ir RFS, kam ar 25 punktiem 13 mačos seko “Riga” komanda, kamēr trešā ar 22 punktiem 14 dueļos ir “Spartaka” komanda. Tālāk ar 21 punktu 14 cīņās seko “Valmiera Glass”/ViA, bet piekto vietu ar 20 punktiem 14 dueļos ieņem “Ventspils”. Sestā ar 17 punktiem 13 cīņās ir “Liepāja”, tālāk ar 16 punktiem 13 dueļos seko “Daugavpils”, astoto vietu ar 13 punktiem ieņem “Jelgavas” futbolisti, kamēr turnīra tabulu ar desmit punktiem noslēdz “Metta”.

Kā zināms, šajā sezonā virslīgā startē deviņas komandas, kas ir par vienu vairāk nekā pērn, līdz ar to viena vienība izlaiž konkrēto kārtu. Plānojams, ka nākamajā sezonā virslīgā startēs desmit vienības.

Sezona noslēgsies 9.novembrī.

Sākot ar šo sezonu, par turnīra ģenerālsponsoru kļuvis uzņēmumu grupa “Optibet”. Jaunais sadarbības līgums starp biedrību “Latvijas Futbola virslīga” un “Optibet Sporta bārs” noslēgts uz turpmāko divu sezonu periodu. Tāpat turnīram ir jauna vizuālā identitāte.

Pirms iepriekšējās sezonas turnīra rīkotāji noslēdza 2+1 gadu sadarbību ar “Best4Sport TV” kanālu, kas tādējādi pārraida virslīgas mačus. Šajā sezonā futbola virslīgas spēles atgriezušās arī kanālā “Sportacentrs.com TV” un Latvijas Televīzijas 7.kanālā (LTV 7).

Iepriekšējā sezonā pirmo reizi kluba vēsturē par čempioni kļuva “Riga” komanda, aiz sevis atstājot “Ventspils” vienību, bet trešā bija RFS.

Aktuālais jautājums

Vai 2026. gada ziema un aukstums tev sagādāja kādas problēmas ar apkuri vai ūdensapgādes pakalpojumiem?

Paldies par balsojumu
Jūs jau esat nobalsojis!
Lūdzu izvēlieties variantu!

Piedalies satura veidošanā

Tavā apkārtnē ir noticis kas interesants? Vēlies, lai mēs par to uzrakstām?

Iesūti, un mēs to publicēsim!

iesūtīt rakstu

Vīnkalnu picērija Valmierā meklē enerģisku un atbildīgu picu cepēju. Vīnkalnu picērija ir ģimenes picērija, kas piedāvā kvalitatīvu ēdienu, patīkamu apkalpošanu un pozitīvu darba vidi. Sūti mums savu CV, ja Tev piemīt:- pieredze un prasmes cept itāļu picas;- prasmes organizēt savu darbu;- pozitīva un godprātīga attieksme pret darbu un kolēģiem;- vēlme strādāt intensīvā darba ritmā, un prasme elastīgi reaģēt dažādās situācijās.Mēs piedāvājam:- darbu ģimenes picērijā ar draudzīgu komandu;- apmācības, uzsākot darbu;- elastīgu darba grafiku;- regulāru darba samaksu (sākot no 7,00 EUR/bruto, atkarīgs no individuālajām prasmēm, spējām un pieredzes + papildus bonusi); - iespēju piedalīties Ceļojošās picērijas izbraukumos vasaras sezonā.Darbs būs uz noteiktu laiku līdz 02.09.2026. Ja Tu vēlies pievienoties mūsu komandai, tad sūti CV līdz 23. aprīlim uz e-pasta adresi personals@vinkalniesi.lv. Sazināsimies ar tiem kandidātiem, kuri tiks izvēlēti otrajai atlases kārtai. Pieteikumā norādītie personas dati tiks apstrādāti tikai šī konkursa norisei. Personas datu apstrādes pārzinis ir SIA FRENX. Pēc konkursa noslēgšanas, personas dati tiks dzēsti. Profesija: CEPĒJS Algas izmaksas veids: Stundas tarifa likme Darba vietas adrese: LATVIJA, Bruņinieku iela 4, Valmiera, Valmieras nov. Darba laika veids: Summētais darba laiks Darba veids: Darbinieka amats uz noteiktu laiku Slodze: Viena vesela slodze Darbības joma: Ēdināšana / Pārtikas rūpniecība Pieteikto vietu skaits: 1 Līgums: Darbinieka amats uz noteiktu laiku Aktuāla līdz: 2026-04-23 Darba sākšanas datums: 2026-05-01 Kontaktpersona: Kintija Vesmane Izglītības līmenis: Vispārējā vidējā izglītība

SIA „Firma Madara’89”, Reģ.Nr.40003115846- viens no lielākajiem mazumtirdzniecības uzņēmumiem, kas veiksmīgi darbojas pārtikas mazumtirdzniecībā, piedāvā darbu pārdevējam (-ai) veikalā “top!” Valmierā, Ziemeļu ielā 10. Galvenie darba pienākumi: Pārtikas un nepārtikas preču tirdzniecība; Pircēju apkalpošana pie kases; Preču pieņemšana, pasūtīšana, uzskaite, izvietošana tirdzniecības zālē; Preču realizācijas termiņu,marķējuma,kvalitātes,uzglabāšanas apstākļu un atbilstošas temperatūras kontrole; Darba laiku maiņās no plkst.8.00-22.00 Prasības kandidātiem: Labas komunikācijas prasmes; Vēlama pieredze pārtikas tirdzniecībā; Precizitāte,  atbildības sajūta. Piedāvājam: Darba algu no 1000-1050 EUR (bruto) "top!Labumu karti" pusdienu un pārtikas preču iegādei summā līdz 700 EUR gadā ( pēc 3 mēnešiem) Īpaši labumi pirkumiem mūsu veikalos; Veselības apdrošināšanu un papildus bonusus pēc nostrādāta gada; Kompensāciju redzes korekcijas līdzekļiem 100 EUR Svētku dāvanas un pasākumus; Atmaksātus papildatvaļinājumus. CV lūdzam sūtīt uz e-pastu: cv@madara89.lv, ar norādi – pārdevējs Valmierā, Ziemeļu ielā vai pieteikties personīgi pie veikala vadītājas, vai WhatsApp +371 26 145 651. Profesija: MAZUMTIRDZNIECĪBAS VEIKALA PĀRDEVĒJS Darba vietas adrese: LATVIJA, Ziemeļu iela 10, Valmiera, Valmieras nov. Darba laika veids: Maiņu darbs Darba veids: Darbinieka amats uz noteiktu laiku Slodze: Viena vesela slodze Darbības joma: Tirdzniecība / Mārketings Pieteikto vietu skaits: 1 Līgums: Darbinieka amats uz noteiktu laiku Aktuāla līdz: 2026-04-22 Kontaktpersona: top! Valmiera, Ziemeļu iela 10

Mūsu partneri