Valmieras Ziņas

“Valmiera FC” šodien mērosies spēkiem ar “Ventspils” futbolistiem

Lasīšanas laiks: 3 min

Šodien “Optibet” Latvijas futbola virslīgā tiek aizvadītas četras trešās kāras spēles. “Ventspils” olimpiskā centra “Ventspils” stadionā plkst.18 uzņems “Valmieru”. Tālrādē maču pārraidīs kanāls “Sportacentrs.com TV”.

Ventspilnieki pēc zaudējuma 0:1 pirmajā kārtā pret RFS, otrajā mačā ar 3:0 uzveica Tukuma futbolistus. Ar diviem vārtiem otrajā mačā atzīmējās latviešu uzbrucējs Kaspars Svārups. Turpretī valmierieši sezonu sākuši nesekmīgi, jo piedzīvoti divi zaudējumi galvaspilsētas grandiem – 0:2 pret “Riga” komandu un 0:4 pret RFS.

“Ventspils” komandā pēc vienas spēles diskvalifikācijas laukumā varēs atgriezties ukraiņu aizsargs Andrijs Sahņevičs. Savukārt “Valmierai” iepriekšējā kārtā bija jāiztiek bez pirmā vārtsarga Vladislava Lazareva, kuram tika dota atpūta.

Pagājušajā gadā abu komandu pirmās trīs tikšanās noslēdzās neizšķirti, bet ceturto dueli ar 2:0 uzvarēja valmierieši.

Šodien RFS savā laukumā uzņems Jūrmalas “Spartaks” komandu. Mačs “Arkādijas” stadionā sāksies plkst.20, tiešraidē to translējot kanālam “Best4Sport TV”. 

Vēl no vadošās grupas komandām “Jelgava” plkst.19 “Daugavas” stadionā mēros spēkus ar “Metta” futbolistiem. Otro puslaiku tiešraidē pārraidīs kanāls “Sportacentrs.com TV”, bet viss mačs tiešsaistē būs vērojams portālā.

Tāpat ceturtdien savā starpā tiksies divas komandas, kuras vēl nav izcīnījušas punktus. Debitante “Tukums 2000″/TSS plkst.18 Tukuma pilsētas stadionā mēros spēkus ar “Daugavpili”, maču tiešraidē translējot portālam “Sportacentrs.com”.

Trešās kārtas noslēgumā piektdien “Riga” savā laukumā uzņems “Liepāju”.

Pirmajās divās kārtās maksimāli iespējamos sešus punktus ieguvušas RFS, Jūrmalas “Spartaka”, “Liepājas” un “Jelgavas” komandas, bet pa trim punktiem ir “Riga” un “Ventspilij”, kamēr bez punktiem palikušas “Metta”, “Daugavpils”, “Tukums 2000″/TSS un “Valmieras” vienības.

Virslīgas sacensības norit bez skatītājiem, stingri ievērojot iepriekš izstrādātā sanitārā protokola prasības.

“Optibet” futbola virslīgas sezonai bija jāsākas 13.martā, bet dienu iepriekš tika paziņots, ka Latvijā ieviesīs ārkārtas situāciju. Vēl 12.martā tika pieļauts scenārijs, ka turnīra pirmās spēles tiks aizvadītas pie tukšām tribīnēm, bet situācija strauji mainījās, un nākamās dienas rītā virslīgas čempionāta sākums tika atcelts.

Dalību Eirokausos nodrošina pirmo trīs vietu ieguvējas, kā arī vēl viena ceļazīme tiek izspēlēta Latvijas kausa izcīņā (ja kausa ieguvēja ir kāda no komandām, kas ieņem vietu labāko trijniekā virslīgā, tad ceturto Eirokausu ceļazīmi iegūs čempionāta ceturtās vietas īpašniece, kā tas pērn veiksmīgi izdevās valmieriešiem).

Šajā sezonā virslīgā startēs desmit komandas, kas ir par vienu vairāk nekā pērn un par divām vairāk nekā aizpērn. Tāpat šosezon virslīgā leģionāru limits paaugstināts līdz astoņiem spēlētājiem. Tas nozīmē, ka laukumā vienlaicīgi jābūt vismaz trim asociācijā sagatavotiem spēlētājiem. Pērn limits bija pieci ārvalstu spēlētāji.

Tāpat kā daudzās citās valstīs pēc koronavīrusa pauzes virslīgas čempionāta reglamentā 2020.gada sezonā ir palielināts atļauto spēlētāju maiņu skaits no trim līdz piecām.

Šobrīd plānots, ka četras no piecām kārtas spēlēm būs vērojamas kanālā “Sportacentrs.com TV”, bet viena – kanālā “Best4Sport TV”.

Jau otro sezonu turnīra ģenerālsponsors ir uzņēmumu grupa “Optibet”.

Pērn par Latvijas čempioni tika kronēta “Riga”, bet savu pirmo trofeju kluba vēsturē ieguva RFS, kas uzvarēja valsts kausa izcīņā.

Uzņēmums “Rūjienas saldējums” aicina pievienotiessaldējuma fasēšanas darbiniekus maiņās no plkst. 8:00 līdz 17:00 darba dienās Mēs Tev uzticēsim: Veikt darbu pie jaunās fasēšanas iekārtas; Veikt gatavās produkcijas, iepakojuma kvalitātes, marķējuma novērtēšanu; Veikt citus līdzīga rakstura uzdevumus pēc maiņas vadītāja norādēm. No Tevis sagaidām: Precizitāti, atbildības sajūtu, spēju produktīvi darboties intensīvos darba apstākļos; Vēlmi mācīties un apgūt jaunas prasmes; Medicīnisko izziņu Nr. 027/u. Piedāvājam: Atalgojumu no 960 EUR mēnesī pirms nodokļu nomaksas; Sociālās garantijas; Apmācības darbu uzsākot, kas nepieciešamas darba pienākumu veikšanai; Darba apģērbu; Bezmaksas kafiju un saldējumu; Iespēju iegādāties saldējumu par darbiniekiem draudzīgām cenām; Draudzīgu kolektīvu. Darba vieta: Rūjienā, Upes iela 5 Gaidīsim Tavu pieteikumu (CV) uz e-pastu: personals@rujienassaldejums.lv  Tālrunis informācijai: 29468727 (personāla vadītāja). Sazināsimies ar kandidātiem, kuri tiks aicināti uz pārrunām. Nosūtot savu CV, pretendents piekrīt, ka SIA “Rūjienas saldējums” reģ. nr. 44103057131, kā datu pārzinis, veiks personas datu apstrādi CV atlases procesā. Profesija: IESAIŅOTĀJS (ROKU DARBS) Algas izmaksas veids: Laika darba alga Darba vietas adrese: LATVIJA, Upes iela 5, Rūjiena, Valmieras nov. Darba laika veids: Maiņu darbs Darba veids: Darbinieka amats uz noteiktu laiku Slodze: Viena vesela slodze Darbības joma: Ražošana Pieteikto vietu skaits: 5 Līgums: Darbinieka amats uz noteiktu laiku Aktuāla līdz: 2026-02-27 Kontaktpersona: Nora Kārkliņa

“Rūjienas saldējums”, palielinot ražošanas apjomus, aicina darbā ražošanas darbiniekus   Mēs Tev uzticēsim: Veikt darbu pie ražošanas līnijām saldējuma ražotnē; Sekot produktu kvalitātei; Strādāt komandā un sasniegt noteikto dienas plānu; Veikt citus līdzīga rakstura uzdevumus pēc maiņas vadītāja norādēm. No Tevis sagaidām: Fizisko noturību, stingri ievērot sanitārās un higiēnas prasības, koncentrēšanās spējas; Spēju strādāt maiņu grafikā, tai skaitā brīvdienās; Vēlmi mācīties un apgūt jaunas prasmes; Medicīnisko izziņu Nr. 027/u. Piedāvājam: Atalgojumu sākot no 1200 – 1300 EUR pirms nodokļu nomaksas; Sociālās garantijas; Apmācības darbu uzsākot, kas nepieciešamas darba pienākumu veikšanai; Darbu maiņu grafikā – dienas un nakts maiņas; Dinamisku darba vidi; Darba apģērbu; Bezmaksas kafiju un saldējumu; Iespēju iegādāties saldējumu par darbiniekiem draudzīgām cenām; Draudzīgu kolektīvu. Darba vieta: Rūjienā, Upes ielā 5 Gaidīsim Tavu pieteikumu (CV) uz e-pastu: personals@rujienassaldejums.lv  Tālrunis informācijai: 29468727 (personāla vadītāja). Sazināsimies ar kandidātiem, kuri tiks aicināti uz pārrunām. Nosūtot savu CV, pretendents piekrīt, ka SIA “Rūjienas saldējums” reģ. nr. 44103057131, kā datu pārzinis, veiks personas datu apstrādi CV atlases procesā. Profesija: PIENA PRODUKTU PĀRSTRĀDĀTĀJS Algas izmaksas veids: Laika darba alga Darba vietas adrese: LATVIJA, Upes iela 5, Rūjiena, Valmieras nov. Darba laika veids: Maiņu darbs Darba veids: Darbinieka amats uz noteiktu laiku Slodze: Viena vesela slodze Darbības joma: Ražošana Pieteikto vietu skaits: 5 Līgums: Darbinieka amats uz noteiktu laiku Aktuāla līdz: 2026-02-27 Kontaktpersona: Nora Kārkliņa

Mūsu partneri