Valmieras Ziņas

Valmierā 28.aprīlī paredzēti satiksmes ierobežojumi

Lasīšanas laiks: < 1 min

Saistībā ar riteņbraukšanas sacensību “Latvijas valsts mežu Kalnu Divriteņu maratons” pirmā posma no Valmieras līdz Cēsīm norisi 28.aprīlī no pulksten 8.30 līdz 15.00 Valmierā gaidāmi satiksmes kustības ierobežojumi, portālu “Valmieras Ziņas” informēja Valmieras pilsētas pašvaldības sabiedrisko attiecību speciāliste Laura Moča.

No pulksten 8.30 līdz 15.00 autotransporta satiksmei tiks slēgta Lāčplēša iela, Tērbatas ielas posms no krustojuma ar Lāčplēša ielu līdz Vidzemes Augstskolas ēkai (Tērbatas ielā 10), kā arī Rīgas ielas posms no krustojuma ar Lāčplēša ielu līdz krustojumam ar Katrīnas ielu. Tāpat sacensību laikā satiksme tiks ierobežota Jumaras ielas posmā no P18 šosejas līdz Jumaras ielai 195.

Reģionālie vietējās un starppilsētu nozīmes maršrutu autobusi virzienā uz/no Rūjienas, Valkas, Ēveles un Burtniekiem kursēs pa apbraucamo ceļu.

  • Virzienā uz Rūjienu, Valku, Ēveli, Burtniekiem pa maršrutu Valmieras autoosta, Rīgas iela, Kārļa Baumaņa iela, Beātes iela, Georga Apiņa iela, Rubenes iela, Valkas iela.
  • Virzienā no Rūjienas, Valkas, Ēveles, Burtniekiem pa maršrutu Valkas iela, Rubenes iela, Georga Apiņa iela, Beātes iela, Andreja Upīša iela, Rīgas iela, Valmieras autoosta.

Pasažierus apkalpos visās pilsētas autobusu pieturās.

 

Aktuālais jautājums

Kā, jūsuprāt, jaunais luksofors Valmierā, Cēsu ielā ietekmē pilsētas satiksmi?     

Paldies par balsojumu
Jūs jau esat nobalsojis!
Lūdzu izvēlieties variantu!

Piedalies satura veidošanā

Tavā apkārtnē ir noticis kas interesants? Vēlies, lai mēs par to uzrakstām?

Iesūti, un mēs to publicēsim!

iesūtīt rakstu

Mūsu partneri