Valmieras Ziņas

Vairāk nekā 400 dalībnieki Valmieras novadā startējuši “Crystal Dent” BMX Latvijas kausa 3. posmā

Lasīšanas laiks: 3 min

Valmieras novada “Avotu” trasē aizvadīts “Crystal Dent” BMX Latvijas kausa sezonas trešais posms. Sacensībās startēja 417 sportisti, kas bija līdz šim kuplāk apmeklētākais posms. Pro Open vīru grupā uzvaras laurus plūca mājinieks Mārtiņš Emīls Treimanis, portālu “Valmieras Ziņas” informēja Latvijas Riteņbraukšanas federācijas ģenerālsekretārs Toms Markss.

Modernās zobārstniecības klīnika “Crystal Dent” vārdā nosauktais BMX Latvijas kauss aizvadītās nedēļas nogalē turpinājās Valmieras novada “Avotu” BMX trasē. Šeit ikdienā saimnieko viens no senākajiem un panākumiem bagātākajiem BMX klubiem – “Tālava”. Olafa Lakuča un pārējo kluba cilvēku darbs ļāva izbaudīt ļoti aizraujošas sacensības sakoptā trasē. “Avoti” ir viena no divām BMX trasēm Latvijā ar lielo starta kalnu.

Valmieras posms kļuva par līdz šim apmeklētāko Latvijas kausa seriālā. Dažādās vecuma un meistarības grupās startēja 417 sportisti no Latvijas, Lietuvas, Igaunijas un Somijas. Nestartējot abiem vadošajiem Latvijas elites vīru grupas braucējiem, Pro Open grupā 14 sportistu konkurencē dominēja “AKSSC Valmiera/ Tālava VSS” sportists Mārtiņš Emīls Treimanis, kurš uzvarēja visos priekšbraucienos.

Arī finālā viņš palika nepārspēts, gūstot savu pirmo uzvaru Latvijas kausā šosezon. Otro vietu izcīnīja vēl tikai B16 grupā ikdienā startējošais “BMX Rīga/ RRS” pārstāvis Kristers Apels, kamēr uz goda pjedestāla zemākā pakāpiena kāpa “AKKSC Valmieras/ Mārupes BMX klubs” braucējs Noa Rafaels Laake. Šajā pat grupā dāmām uzvarēja Paula Zavinska no “Mītavas kumeļi/ Jelgavas BJSS”.

34 sportistu konkurencē B15/16 grupā lielisks finālā bija “Mārupes BMX klubs” pārstāvis Adrians Jermakovs, kurš saistošā cīņā prata izcīnīt uzvaru. Sekoja igaunis Stens Tristans–Raids un “BMX Rīga/ RRS” pārstāvis Gustavs Puriņš. Tikmēr jaudīgajā B13/14 grupā 43 sportistu konkurencē finālā pirmo vietu izcīnīja “BMX Rīga/ RRS” pārstāvis Kaspars Liepnieks. Uz goda pjedestāla otrā pakāpiena kāpa “MŠA/ Valmieras puikas VSS” braucējs Rodrigo Ābols, kamēr Ralfam Ratniekam (“BMX Rīga/ RRS”) trešā pozīcija.

M17+: (10 sportisti)

 1. Krišjānis Zutis, BMX Rīga/ RRS
 2. Dāvis Kristers Dambītis, MŠA/ Valmieras puikas VSS
 3. Ralfs Frīdvalds, Tālava/ VSS

B11 – 12: (58 sportisti)

 1. Anna Pedraudze, Tālava/ VSS
 2. Renārs Želvis, Mītavas kumeļi/ Jelgavas BJSS
 3. Marks Freivalds, Mārupes BMX klubs

B10: (37 sportisti)

 1. Oskars Turkins, BMX klubs Madona
 2. Roberts Spirģis, BMX Tukums
 3. Alens Kupcāns, BMX Rīga/ RRS

B9: (49 sportisti)

 1. Jēkabs Ozols, Tālava/ VSS
 2. Patriks Kāpiņš, Mītavas kumeļi
 3. Ernests Matulis, BMX Ādaži

B8: (45 sportisti)

 1. Kristaps Lūsis, Tālava/ VSS
 2. Māris Trokšs, BMX Ādaži
 3. Miķelis Saulītis, BMX Tukums

B7: (40 sportisti)

 1. Rojs Spore, BMX Rīga/ RRS
 2. Hogo Zabirko, BMX Ādaži
 3. Mateo Bogomazovs, BMX Ādaži

B6: (21 sportists)

 1. Edvards Ciemiņš, Smiltenes BJSS/ Silvas ziķeri
 2. Roberts Vitenbergs, Tālava/ VSS
 3. Rodrigo Garders, SS Spars

G15+: (9 sportistes)

 1. Adelīna Kārkliņa, MŠA/Valmieras puikas VSS
 2. Alise Anna Boikova, Tālava/ VSS
 3. Zane Andersone, Tālava/ VSS

G13 – 14: (7 sportistes)

 1. Melānija Čudare, Mītavas kumeļi/ Jelgavas BJSS
 2. Emīlija Zavinska, Mītavas kumeļi/ Jelgavas BJSS
 3. Katrīna Bergsone, MŠA/ Valmieras puikas VSS

G11 – 12: (10 sportistes)

 1. Tīna Štefenberga, MŠA/ Valmieras puikas VSS
 2. Evelīna Līkuma, Mītavas kumeļi/ Jelgavas BJSS
 3. Betija Bernāte, Tālava/ VSS

G9 – 10: (10 sportistes)

 1. Nika Padasinavikava, Lietuva
 2. Laura Kiss, Igaunija
 3. Ieva Višņevska, Tālava/ VSS

G7 – 8: (13 sportistes)

 1. Emma Švalkovska, BMX Rīga/ RRS
 2. Agate Širaka, BMX klubs Vecpiebalga
 3. Paula Krastiņa, Ozolēni

Krūzeri Pro: (9 sportisti)

 1. Emīls Jekševics, Mītavas kumeļi
 2. Bruno Deivids Bergmanis, Mārupes BMX klubs
 3. Rolands Liepiņš, Tālava VSS

Krūzeri 13 – 24: (4 sportisti)

 1. Dreiks Suveizda, BMX Tukums
 2. Markuss Ļebedevs, BMX Madona
 3. Matīss Salmanis, MŠA/ Valmieras puikas VSS

Krūzeri 25+: (8 sportisti)

 1. Armands Kāpiņš, Mītavas kumeļi
 2. Guntars Ļebedevs, BMX Madona
 3. Artūrs Vītols, Tālava/ VSS

Svētdien turpat lieliskā atmosfērā norisinājās Valmieras novada kauss un Valdeko klubu komandu kauss. “Crystal Dent” BMX Latvijas kauss turpināsies jau šīs nedēļas nogalē Madonā.

Crystal Dent BMX Latvijas kausa kalendārs 2023. gadā:

 1. jūnijs – Madona
 2. jūnijs – Ventspils
 3. jūlijs – Vecpiebalga
 4. augusts – Mārupe
 5. septembris – Valmiera
 6. septembris – Smiltene
 7. septembris – Ādaži

Pievienojies mūsu komandai! Valmieras novada pašvaldība (turpmāk – Pašvaldība) aicina darbā Valmieras novada Nekustamā īpašuma apsaimniekošanas pārvaldē ēku ugunsdrošības speciālistu/-i (uz nenoteiktu laiku). Ja Tev ir vēlme: • uzraudzīt ugunsdrošības sistēmas un ugunsdrošības noteikumu ievērošanu Pašvaldības ēkās un telpās, kontrolēt to ievērošanu; • analizēt ēku/telpu ugunsdrošības stāvokli un sniegt priekšlikumus tā uzlabošanai; • organizēt ugunsdrošības apmācības Pašvaldības darbiniekiem; • sadarboties ar Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienestu, kā arī citām iestādēm ugunsdrošības jautājumos; un ja Tev ir: • profesionālā augstākā izglītība ugunsdrošībā un civilajā aizsardzībā vai augstākā izglītība inženierzinātnēs (vai pēdējo kursu students) ar apmācību profesionālajā tālākizglītības programma par ugunsdrošību; • zināšanas un darba pieredze ugunsdrošības jomā; • amata pienākumu izpildei nepieciešamo normatīvo aktu pārzināšana un izpratne to pielietošanā; • valsts valodas prasmes augstākajā līmenī; • kompetences: ļoti labas organizatoriskās un saskarsmes spējas, argumentācijas prasme; prasme patstāvīgi pieņemt lēmumus; analītiskās spējas; augsta atbildības sajūta; precizitāte; spēja strādāt individuāli un komandā; pašiniciatīva un spēja meklēt un piedāvāt jaunus risinājumus; • B kategorijas autovadītāja apliecība; mēs piedāvājam: • dinamisku, interesantu un atbildīgu darbu un ideju īstenošanas iespējas uz attīstību vērstā Pašvaldībā; • pamatalgu pārbaudes laikā 1165 EUR pirms nodokļu nomaksas, pēc pārbaudes laika 1226 EUR pirms nodokļu nomaksas; • iespēju saņemt atvaļinājuma pabalstu darba un dzīves līdzsvaram par labu darba sniegumu; • darba devēja līdzfinansētu veselības apdrošināšanu pēc pārbaudes laika beigām, kā arī citas sociālās garantijas/labumus atbilstoši darba rezultātam un normatīvajos aktos noteiktajam; • profesionālās pilnveidošanās un izaugsmes iespējas zinošu un atsaucīgu kolēģu komandā. CV, motivācijas vēstuli (līdz vienai A4 lapai datorrakstā Arial fontā, ar burtu lielumu “11”) un augstākās izglītības dokumenta kopiju, lūdzam iesniegt elektroniski, nosūtot uz personals@valmierasnovads.lv vai personīgi Valmieras novada pašvaldības Dokumentu pārvaldības un klientu apkalpošanas centrā, adrese Lāčplēša ielā 2, Valmierā, Valmieras novadā ar norādi „Ēku ugunsdrošības speciālista/-es amatam” līdz 2024.gada 11.martam. Tālrunis papildu informācijai: 64207148. Informējam, ka pieteikuma dokumentā norādītie personas dati tiks apstrādāti, lai nodrošinātu šī atlases konkursa norisi atbilstoši fizisko personu datu aizsardzības regulējuma prasībām. Profesija: Ugunsdrošības SPECIĀLISTS Darba vietas adrese: LATVIJA, Lāčplēša iela 2, Valmiera, Valmieras nov. Darba veids: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Slodze: Viena vesela slodze Darbības joma: Valsts pārvalde Pieteikto vietu skaits: 1 Līgums: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Aktuāla līdz: 2024-03-11

Pievienojies mūsu komandai! Valmieras novada pašvaldība (turpmāk – Pašvaldība) aicina darbā Valmieras novada Būvvaldes būvinspektoru/-i (uz nenoteiktu laiku). Ja Tev ir vēlme: • nodrošināt būvniecības tiesiskumu Pašvaldības administratīvajās robežās; • kontrolēt un pārraudzīt būvniecības procesu Pašvaldībā atbilstoši likumdošanā noteiktajai kompetencei, tai skaitā nodrošināt ekspluatācijā nodotu ēku uzraudzības kontroli; un ja Tev ir: • otrā līmeņa profesionālā augstākā izglītība arhitektūras jomā arhitekta studiju programmā vai vismaz pirmā līmeņa profesionālā augstākā izglītība būvniecības jomā būvinženiera studiju programmā; • patstāvīgās prakses tiesības arhitektūras jomā arhitekta profesijā vai būvniecības jomā būvinženiera profesijā (turpmāk – būvspeciālista sertifikāts); • patstāvīgā prakse arhitektūras vai būvniecības jomā ne mazāka par diviem gadiem pēc būvspeciālista sertifikāta saņemšanas (minētajai praksei jābūt iegūtai pēdējo piecu gadu laikā); • pēdējo piecu gadu laikā nav anulēts būvspeciālista sertifikāts par profesionālās darbības pārkāpumiem, kas radīja vai varēja radīt apdraudējumu cilvēku dzīvībai, veselībai vai videi; • būvspeciālists ir reģistrēts būvinspektoru reģistrā vai arī tam ir visi priekšnosacījumi, lai to varētu reģistrēt būvinspektoru reģistrā; • pieredze nozares terminoloģijas, ar būvniecības nozari saistīto normatīvo aktu un standartu pielietošanā; • valsts valodas prasme atbilstoši Valsts valodas likuma prasībām; • kompetences: ļoti labas organizatoriskās un saskarsmes spējas, argumentācijas prasme; prasme patstāvīgi pieņemt lēmumus; analītiskās spējas; augsta atbildības sajūta; precizitāte; spēja strādāt komandā; pašiniciatīva un spēja meklēt un piedāvāt jaunus risinājumus; • labas praktiskā pielietojuma prasmes darbam ar MS Office, “Būvniecības informācijas sistēma” (BIS) portālā vai BIS 2 profilā un biroja tehniku; • B kategorijas autovadītāja apliecība; mēs piedāvājam: • atbildīgu un dinamisku darbu uz attīstību vērstā Pašvaldībā, ar iespēju rosināt un īstenot pārmaiņas Pašvaldības procesos; • pamatalgu pārbaudes laikā 2174 EUR pirms nodokļu nomaksas, pēc pārbaudes laika 2304 EUR pirms nodokļu nomaksas; • iespēju saņemt atvaļinājuma pabalstu darba un dzīves līdzsvaram par labu darba sniegumu; • nelaimes gadījumu apdrošināšanu, kā arī darba devēja līdzfinansētu veselības apdrošināšanu pēc pārbaudes laika beigām; • citas sociālās garantijas/labumus atbilstoši darba rezultātam un normatīvajos aktos noteiktajam; • profesionālās pilnveidošanās un izaugsmes iespējas zinošu un atsaucīgu kolēģu komandā. CV, motivācijas vēstuli (līdz vienai A4 lapai datorrakstā Arial fontā, ar burtu lielumu “11”) un augstākās izglītības dokumenta kopiju, lūdzam iesniegt elektroniski, nosūtot uz personals@valmierasnovads.lv vai personīgi Valmieras novada pašvaldības Dokumentu pārvaldības un klientu apkalpošanas centrā, adrese Lāčplēša ielā 2, Valmierā, Valmieras novadā ar norādi „Būvinspektora/-es amatam” līdz 2024.gada 11.martā. Tālrunis papildu informācijai: 64207148, 64207124. Informējam, ka pieteikuma dokumentā norādītie personas dati tiks apstrādāti, lai nodrošinātu šī atlases konkursa norisi atbilstoši fizisko personu datu aizsardzības regulējuma prasībām. Profesija: BŪVINSPEKTORS Darba vietas adrese: LATVIJA, Rīgas iela 25C, Valmiera, Valmieras nov. Darba veids: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Slodze: Viena vesela slodze Darbības joma: Būvniecība / Nekustamais īpašums Pieteikto vietu skaits: 1 Līgums: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Aktuāla līdz: 2024-03-11

Mūsu partneri