Valmieras Ziņas

Vai ledusskapim arī jādodas atvaļinājumā?

Vasara ir īstais laiks doties atvaļinājumā un baudīt lielu ogu, augļu un dārzeņu daudzveidību. Turklāt vērtīgos vitamīnus var arī sasaldēt ziemai, taču tam ir jāsagatavojas. Lielākā daļa mājas ledusskapju ir divkameru ledusskapji, kas apvieno produktu atdzesēšanas un saldēšanas kameras vienā ierīce. Lai izvairītos no lielas ledus kārtas veidošanās, saldēšanas kameru ieteicams atkausēt vienu vai divas reizes gadā. Ja jūsu ledusskapis ir aprīkots ar automātisku atkausēšanas funkciju un patstāvīgi novērš ledus un sarmas veidošanos, viss ir vienkārši – atvienojiet to no elektrotīkla, iztīriet ar mitru lupatiņu, izslaukiet sausu un varat turpināt lietot. Bet vecākas paaudzes ledusskapji paši netiek galā ar izveidojušos ledus kārtu uz kameras sienām, tāpēc pirms karstās sezonas noteikti atkausējiet to, lai saldētavā neveidojas biezais ledus slānis, kas ne tikai pārslogo ierīci, bet arī palielina elektroenerģijas patēriņu.

Ja dodaties atvaļinājumā, ļaujiet “atpūsties” arī ledusskapim. Pēc ledusskapja atkausēšanas un tā pilnīgas iztukšošanas atcerieties atstāt ledusskapja durvis atvērtas, lai pasargātu to no pelējuma un sliktu smaku veidošanās. Pašlaik daudzi ledusskapji ir aprīkoti ar tā saucamo brīvdienu režīmu, kas ļauj iestatīt ledusskapi ar saldētavu gaidstāves režīmā. Šāds risinājums ne tikai ietaupa elektroenerģiju jūsu prombūtnes laikā, bet arī palīdz uzglabāt produktus saldētavā, kur tiek saglabāta zema temperatūra, toties ledusskapja nodalījumā temperatūra tiek automātiski pārslēgta uz 15°C.

Ja plānojat iegādāties jaunu ledusskapi, noteikti pievērsiet uzmanību ne tikai tā izmēram un izskatam, bet arī noderīgām funkcijām un tehnoloģijām, kas atvieglos ierīces lietošanu un kopšanu. Interneta veikalā Rdveikals.lv ir pieejami vairāk nekā 600 ledusskapji  katrai gaumei un par pievilcīgām cenām, gan mazie vienkameru ledusskapji, ko ērti novietot zem galda virsmas, gan divkameru ledusskapji ar NoFrost tehnoloģiju, kas ļaus uz visiem laikiem aizmirst par saldēšanas kameras atkausēšanu, gan arī iespaidīgi ietilpīgi Side-By-Side ledusskapji ar durvīm franču stilā.

"Valmieras ziņas" jautā

Vai tu vakcinēsies pret Covid-19?

Paldies par balsojumu
Jūs jau esat nobalsojis!
Lūdzu izvēlieties variantu!

Piedalies satura veidošanā

Tavā apkārtnē ir noticis kas interesants? Vēlies, lai mēs par to uzrakstām?

Iesūti, un mēs to publicēsim!

iesūtīt rakstu

Valmieras tehnikums ar 2021.gada 1.septembri aicina darbā LATVIEŠU VALODAS UN LITERATŪRAS SKOLOTĀJU (profesiju klasifikatora koda Nr.2320 01) Prasības pretendentam: Augstākā pedagoģiskā izglītība specialitātē (var strādāt vidusskolas klasēs) Pozitīva un radoša attieksme pret darbu Labas saskarsmes iemaņas Labas datorprasmes – Ms Excel, Ms Word, Ms PowerPoint Prasme darboties ar izglītības tehnoloģijām Piedāvājam: 1 darba slodzi, 5 darba dienas nedēļā. Darba samaksa pirms nodokļu nomaksas par 1 slodzi no 869 EUR, saskaņā ar pedagoga ikgadējo tarifikāciju Stabilu, konkurētspējīgu atalgojumu Profesionālo pilnveidi Teicamus darba apstākļus Tālrunis informācijai: Direktores vietniece mācību procesa organizācijā Līga Ķezbere tālr. 22011270 CV un izglītību apliecinošu dokumentu kopijas lūdzam sūtīt uz e-pastu personals@valmierastehnikums.lv, ar norādi kādai vakancei piesakāties, līdz 2021.gada 25.maijam plkst. 16:00. Sazināsimies ar kandidātiem, kuri tiks aicināti uz darba pārrunām klātienē. Pamatojoties uz Eiropas Parlamenta un Padomes Regulas (ES) 2016/679 par fizisko personu aizsardzību attiecībā uz personas datu apstrādi un šādu datu brīvu apriti (Vispārīgā datu aizsardzības regula, turpmāk - VDAR) 13. pantu, Valmieras tehnikums informē, ka: 1) Jūsu pieteikuma dokumentos norādītie personas dati tiks apstrādāti, lai nodrošinātu šīs vakances atlases konkursa norisi; 2) iepriekš minētās jūsu personas datu apstrādes pārzinis ir Valmieras tehnikums, reģistrācijas Nr. 90009612809, Vadu iela 3, Valmiera, LV-4201, skola@valmierastehnikums.lv. Profesija: PROFESIONĀLĀS IZGLĪTĪBAS SKOLOTĀJS Algas izmaksas veids: Laika darba alga Darba vietas adrese: LATVIJA, Vadu iela 3, Valmiera Darba laika veids: Normālais darba laiks Darba veids: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Slodze: Viena vesela slodze Darbības joma: Izglītība / Zinātne Pieteikto vietu skaits: 1 Līgums: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Aktuāla līdz: 2021-05-25 Kontaktpersona: CV un izgl.apliec.dok.kopijas sūtīt uz personals@valmierastehnikums.lv Izglītības līmenis: 2.līmeņa profesionālā augstākā izglītība

KRIEVU VALODAS SKOLOTĀJU (profesiju klasifikatora koda Nr.2320 01) Prasības pretendentam: Augstākā pedagoģiskā izglītība specialitātē (var strādāt vidusskolas klasēs) Labas datorprasmes – Ms Excel, Ms Word, Ms PowerPoint Prasme darboties ar izglītības tehnoloģijām Piedāvājam: 1 darba slodzi, 5 darba dienas nedēļā Darba samaksa pirms nodokļu nomaksas par 1 slodzi no 869 EUR, saskaņā ar pedagoga ikgadējo tarifikāciju Stabilu, konkurētspējīgu atalgojumu Profesionālo pilnveidi Teicamus darba apstākļus Tālrunis informācijai: Direktores vietniece mācību procesa organizācijā Līga Ķezbere tālr. 22011270 CV un izglītību apliecinošu dokumentu kopijas lūdzam sūtīt uz e-pastu personals@valmierastehnikums.lv, ar norādi kādai vakancei piesakāties, līdz 2021.gada 25.maijam plkst. 16:00. Sazināsimies ar kandidātiem, kuri tiks aicināti uz darba pārrunām klātienē. Pamatojoties uz Eiropas Parlamenta un Padomes Regulas (ES) 2016/679 par fizisko personu aizsardzību attiecībā uz personas datu apstrādi un šādu datu brīvu apriti (Vispārīgā datu aizsardzības regula, turpmāk - VDAR) 13. pantu, Valmieras tehnikums informē, ka: 1) Jūsu pieteikuma dokumentos norādītie personas dati tiks apstrādāti, lai nodrošinātu šīs vakances atlases konkursa norisi; 2) iepriekš minētās jūsu personas datu apstrādes pārzinis ir Valmieras tehnikums, reģistrācijas Nr. 90009612809, Vadu iela 3, Valmiera, LV-4201, skola@valmierastehnikums.lv. Profesija: PROFESIONĀLĀS IZGLĪTĪBAS SKOLOTĀJS Algas izmaksas veids: Laika darba alga Darba vietas adrese: LATVIJA, Vadu iela 3, Valmiera Darba laika veids: Normālais darba laiks Darba veids: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Slodze: Viena vesela slodze Darbības joma: Izglītība / Zinātne Pieteikto vietu skaits: 1 Līgums: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Aktuāla līdz: 2021-05-25 Kontaktpersona: CV un izgl.apliec.dok.kopijas sūtīt uz personals@valmierastehnikums.lv

Mūsu partneri