Valmieras Ziņas

Uzsākta NMP un pacientu uzņemšanas nodaļas pārbūves otrā kārta

Lasīšanas laiks: 2 min

Kopš janvāra beigām iedzīvotāji medicīnisko palīdzību saņem pārbūvētajā Vidzemes slimnīcas neatliekamās medicīniskās palīdzības (NMP) un pacientu uzņemšanas nodaļā, portālu “Valmieras Ziņas” informēja Vidzemes slimnīcas sabiedrisko attiecību speciāliste Benita Brila.

Ejot pa pirmā stāva gaiteni, telpās, kur agrāk atradās Vidzemes Rehabilitācijas centrs, dzirdama būvnieku rosīšanās. Tas nozīmē, ka uzsākta nodaļas pārbūves projekta otrā kārta. Tās laikā nodaļa tiks paplašināta, mainīta telpu konfigurācija un izbūvēti individuālie izolācijas boksi hospitālo infekciju ierobežošanai. To nepieciešamību īpaši parādīja Covida laiks, kad jau uzņemšanā vajadzēja izolēt iespējami inficētos no pārējiem pacientiem. 

Pārbūvēta tiks arī reanimācijas un anestezioloģijas nodaļa, to paplašinot un iekārtojot individuālos izolatorus atbilstīgi epidemioloģiskajām prasībām, kā arī rūpējoties par ergonomisku un ērtu darba vidi personālam.

“Projekta mērķis”, komentē Vidzemes slimnīcas valdes priekšsēdētājs Uģis Muskovs, “ir paaugstināt kvalitatīvu veselības aprūpes pakalpojumu pieejamību mūsu slimnīcā ārkārtējo situāciju gadījumos, attīstot NMP un pacientu uzņemšanas nodaļas un Reanimācijas nodaļas infrastruktūru. Beidzamo trīs četru gadu pieredze pierādīja, ka pacientu uzņemšanas un arī reanimācijas nodaļas kļuvušas par šaurām augošajai pacientu plūsmai un neatbilst epidemioloģiskajām prasībām. Projektu pabeidzot, būsim veikuši būtisku ieguldījumu slimnīcas stratēģiskajā attīstībā”.

Pārbūves projektu izstrādāja un autoruzraudzību veic SIA “Nams”, būvdarbus veic SIA “Aimasa”.

Abu nodaļu pārbūves darbus plānots pabeigt līdz 2023. gada beigām.

Pārbūves darbi un  iekārtu iegāde tiek veikta Projekta Nr. 9.3.2.0/17/I/006  “Kvalitatīvu veselības aprūpes pakalpojumu pieejamības uzlabošana Vidzemes slimnīcā, attīstot veselības aprūpes infrastruktūru” ietvaros, 13.1.5. specifiskā atbalsta finansējuma ietvaros, kuru līdzfinansē  Eiropas Reģionālās attīstības fonds (ERAF) 66,16% apmērā, 11,67% ir valsts budžeta finansējums,  bet 22,17% –  Vidzemes slimnīcas līdzfinansējums.

Projektu līdzfinansē REACT-EU finansējums pandēmijas krīzes seku mazināšanai.

Aktuālais jautājums

Vai zini, kas ir mākslas telpa “Kurtuve” Valmierā?

Paldies par balsojumu
Jūs jau esat nobalsojis!
Lūdzu izvēlieties variantu!

Piedalies satura veidošanā

Tavā apkārtnē ir noticis kas interesants? Vēlies, lai mēs par to uzrakstām?

Iesūti, un mēs to publicēsim!

iesūtīt rakstu

GRĀMATVEDI (profesiju klasifikatora koda Nr. 3313 01) uz nenoteiktu laiku Piedāvājam: · 1 darba slodzi 5 darba dienas nedēļā · Stabilu atalgojumu (no 1071 EUR mēnesī pirms nodokļu nomaksas, ar iespēju papildus iesaistīties projektos) · Sociālās garantijas (veselības apdrošināšanas polise, papildatvaļinājums) · Apmaksātu profesionālo pilnveidi · Teicamus darba apstākļus atbalstošā kolektīvā · Modernu darba vidi un labus darba apstākļus Galvenie darba pienākumi: · Atlīdzības, avansa norēķinu, stipendiju, bezskaidras naudas darījumu un krājumu grāmatvedības uzskaite, aprēķināšana un pārskaitīšana · Grāmatvedības uzskaite finanšu vadības resursu sistēmā Horizon · Ceļazīmju pārbaude un kontrole · Pilnīgu un daļēju inventarizāciju veikšana · Pārskatu sagatavošana un iesniegšana EDS un Centrālās statistikas pārvaldē · Dalība mēneša, ceturkšņa un gada pārskata sastādīšanā Prasības pretendentam: · Izglītība ekonomikā vai grāmatvedībā · Praktiskā darba pieredze grāmatveža amatā vismaz 2 gadi · Iemaņas darbā ar finanšu vadības resursu sistēmu Horizon · Par priekšrocību tiks uzskatīta pieredze darbā ar dokumentu vadības sistēmu “Namejs” · Labas zināšanas darbā ar datoru (Ms Office) un biroja tehniku · Spēja operatīvi apstrādāt liela apjoma informāciju · Labas komunikācijas prasmes Tālrunis informācijai: Galvenā grāmatvede Madara Vilne T:28678088 CV, pieteikumu un izglītību apliecinošu dokumentu kopijas lūdzam sūtīt uz e-pastu personals@valmierastehnikums.lv ar norādi “Grāmatveža vakancei” līdz 2023.gada 12.jūnijam plkst.16:00. Sazināsimies ar kandidātiem, kuri tiks aicināti uz darba pārrunām klātienē.

Mūsu partneri