Valmieras Ziņas

Ugunsdzēsēji novērš ceļu satiksmes negadījumu sekas

Aizvadītajā diennaktī, laika posmā no 9.septembra plkst. 6.30 līdz 10. septembra plkst. 6.30, Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienesta (VUGD) Vidzemes reģiona brigāde saņēma 11 izsaukumus – divus uz ugunsgrēku dzēšanu un deviņus uz glābšanas darbiem, portālu “Valmieras Ziņas” informēja VUGD Prevencijas un sabiedrības informēšanas nodaļas vecākā speciāliste Sandra Vējiņa.

Vakar plkst. 7.56 tika saņemts izsaukums uz Burtnieku novada Valmieras pagastu, kur bija notikusi kravas un vieglās automašīnas sadursme. Ugunsdzēsēji glābēji atvienoja abu automašīnu akumulatorus, kā arī veica ceļa braucamās daļas sakārtošanas darbus. Plkst. 10.11 darbi notikuma vietā tika pabeigti.

Vakar plkst. 13.54 tika saņemts izsaukums uz Mēness ielu Cēsīs, kur dega atkritumi 10m2 platībā. Plkst. 14.17 ugunsgrēks tika likvidēts.

Plkst. 14.39 tika saņemts izsaukums uz Pārgaujas novada Stalbes pagastu, kur pēc ceļu satiksmes negadījuma no autobusa degvielas tvertnes izplūda degviela. Ugunsdzēsēji glābēji pārtrauca noplūdi, degvielu novirzot traukā, savukārt izmantojot absorbentu, tika savākta zemē izlijusī degviela, kā arī sakārtota ceļa braucamā daļa. Plkst. 17.24 darbi notikuma vietā tika pabeigti. 

Plkst. 21.15 ugunsdzēsēji glābēji steidzās uz Parka ielu Sedā, kur neapsaimniekotā divstāvu ēkā pirmajā stāvā dega atkritumi 20m2 platībā. Plkst. 23.56 ugunsgrēks tika likvidēts.

Aizvadītajā diennaktī ugunsdzēsēju glābēju palīdzība bija nepieciešama arī Valkas ielā Valmierā, kur ugunsdzēsēji glābēji sazāģēja aizlūzušu zaru, kurš apdraudēja ceļa braucamo daļu. Savukārt pēc plkst. 19.00 izsaukums tika saņemts uz Smiltenes novada Variņu pagastu, kur uz ceļa braucamās daļas bija uzkritis koks. Ugunsdzēsēji glābēji koku sazāģēja un ceļa braucamo daļu atbrīvoja.

9.augustā Valkā ugunsdzēsēji glābēji, izmantojot trīsposmu izbīdāmās kāpnes, no sešus metrus augsta koka, nocēla tur vairākas dienas sēdošu kaķi un nodeva saimnieka rokās.

Komentējot Jūs piekrītat Lietošanas noteikumiem.

"Valmieras ziņas" jautā

Vai ārkārtējās situācijas ieviešana apturēs Covid-19 izplatīšanos?

Paldies par balsojumu
Jūs jau esat nobalsojis!
Lūdzu izvēlieties variantu!

Piedalies satura veidošanā

Tavā apkārtnē ir noticis kas interesants? Vēlies, lai mēs par to uzrakstām?

Iesūti, un mēs to publicēsim!

iesūtīt rakstu

Pievienojies mūsu komandai! Valmierā uzņēmējdarbība un attīstība iet roku rokā ar dabisku, sakoptu un sakārtotu vidi. Tā iedvesmo augstiem sasniegumiem sportā, izglītībā, radošiem risinājumiem kultūrā un jaunu virsotņu sasniegšanai! Valmieras pilsētas pirmsskolas izglītības iestāde “Buratino” (turpmāk – Iestāde) aicina darbā uz noteiktu laiku pirmsskolas izglītības skolotāju, darba vietas adrese: Beātes iela 42, Valmiera, pilna darba likme (40 stundas nedēļā). Ja Tev ir vēlme: plānot un nodrošināt kvalitatīvu, izglītojamo vecumam atbilstošu mācību procesu; veikt izglītojamo attīstības dinamikas izpēti; sadarbībā ar pirmsskolas izglītības skolotājiem, organizēt svētkus, tematiskos pasākumus, jautros brīžus un citas aktivitātes; rūpēties par materiālo bāzi; plānot savu darbību, sagatavot amata veikšanai nepieciešamo dokumentāciju e vidē; iesaistīties Iestādes attīstības plānošanā un īstenošanā atbilstoši kompetencei; un ja Tev ir: izglītība un pedagogu profesionālā pilnveide atbilstoši normatīvo aktu prasībām (Ministru kabineta noteikumi Nr.569); valsts valodas prasmes augstākajā līmenī; pozitīva, radoša un atbildīga attieksme pret darbu; psiholoģiskā noturība un augsta saskarsmes kultūra; mēs piedāvājam: atalgojumu 790.00 euro mēnesī pirms nodokļu nomaksas; darba devēja līdzfinansētu veselības apdrošināšanu un citas sociālās garantijas; drošu, estētisku un sakārtotu darba vidi. Profesionālās darbības aprakstu (CV), pieteikuma vēstuli un izglītības dokumenta kopiju gaidīsim līdz 2020.gada 14.decembrim  e-pastā: buratino@valmiera.edu.lv. Tālrunis informācijai: 29151878. Iesniegtos personas datus Valmieras pilsētas pašvaldība izmantos, lai konkursa kārtībā noteiktu vakancei atbilstošāko kandidātu. Ja kandidāts vēlas, lai viņa personas dati tiktu saglabāti Valmieras pilsētas pašvaldības iekšējā datu bāzē ar mērķi tos apstrādāti citos Valmieras pilsētas pašvaldības personāla atlases konkursos, tad pieteikumā vakancei lūdzam kandidātam norādīt savu piekrišanu personas datu saglabāšanai. Sīkāka informācija par personas datu apstrādi Valmieras pilsētas pašvaldībā: http://www.valmiera.lv/images/userfiles/VPP_privatuma_politika.pdf. Profesija: PIRMSSKOLAS IZGLĪTĪBAS SKOLOTĀJS Algas izmaksas veids: Laika darba alga Darba vietas adrese: LATVIJA, Beātes iela 42, Valmiera Darba laika veids: Normālais darba laiks Darba veids: Darbinieka amats uz noteiktu laiku Slodze: Viena vesela slodze Darbības joma: Izglītība / Zinātne Pieteikto vietu skaits: 1 Līgums: Darbinieka amats uz noteiktu laiku Aktuāla līdz: 2020-12-14 Kontaktpersona: CV, motivāc.vēstuli un izgl.dok.kopiju iesniegt sūtot uz buratino@valmiera.edu.lv, t.29151878.

Mūsu partneri