Valmieras Ziņas

Tikšanās ar stilisti un modes blogeri Maiju Armaņevu Valmierā

3.jūlijā plkst. 18:00 koncertzālē „Valmiera“ notiks stila un modes seminārs, kuru vadīs stiliste un modes blogere Maija Armaņeva.

Šajā “Stila un Modes” autorseminārā Maija Armaņeva dalīsies ar aktuālās sezonas modes tendencēm. Seminārs sastāv no divām daļām – pirmā daļa ir teorētiskā, kurā prezentācijas veidā tiek atrādītas aktuālās sezonas tendences un vairāki veidi, kā tās var uzvilkt teju katra semināra apmeklētāja.

Otrā daļa ir praktiskā, kurā rūpīgi piemeklēti apģērbi un aksesuāri savā starpā tiek kombinēti tā, lai varētu iegūt pēc iespējas vairāk dažādus komplektus gan darbam, gan atpūtai, gan pasākumiem.

Semināra ilgums ir divas stundas. Pieteikšanās rakstot e-pastu uz p.gustavstone@gmail.com. Cena: 35 EUR

SIA „Firma Madara’89”,- viens no lielākajiem mazumtirdzniecības uzņēmumiem, kas veiksmīgi darbojas pārtikas mazumtirdzniecībā, piedāvā darbu pārdevējam (-ai) veikalā “top!” Valmieras ielā 7,Rubenē,Kocēnu novadā. Galvenie darba pienākumi: Pārtikas un nepārtikas preču tirdzniecība. Pircēju apkalpošana pie kases. Preču pieņemšana, pasūtīšana, uzskaite, izvietošana tirdzniecības zālē. Preču realizācijas termiņu, marķējuma, kvalitātes, uzglabāšanas apstākļu un atbilstošas temperatūras kontrole. Prasības kandidātiem: Vēlama vidējā vai vidējā speciālā izglītība; Vēlama pieredze pārtikas tirdzniecībā; Precizitāte, augsta atbildības sajūta. Piedāvājam: Interesantu darbu stabilā uzņēmumā; Mūsdienīgu darba vidi; Darbam atbilstošu atalgojumu un sociālās garantijas; Profesionālās un personīgās izaugsmes iespējas. Darba alga no EUR 470-700 (bruto) Darba laiks maiņās no plkst. 8.00-22.00 CV lūdzam sūtīt uz e-pastu: vakances@madara89.lv, ar norādi – pārdevējs RUBENĒ. Profesija: MAZUMTIRDZNIECĪBAS VEIKALA PĀRDEVĒJS Darba vietas adrese: LATVIJA, Valmieras iela 7, Rubene, Kocēnu pag., Kocēnu nov. Darba laika veids: Maiņu darbs Darba veids: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Slodze: Viena vesela slodze Darbības joma: Tirdzniecība / Mārketings Pieteikto vietu skaits: 1 Līgums: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Aktuāla līdz: 2019-09-30 Kontaktpersona: CV lūdzam sūtīt uz e-pastu: vakances@madara89.lv ar amata un vietas norādi.

Mūsu partneri