Valmieras Ziņas

Studēsim Valmierā, Rīgā vai dosimies “trimdā”? (2)

Lasīšanas laiks: 5 min

Iespējams, šis ir viens no visbiežāk apspriestajiem jautājumiem jauniešu vidū, absolvējot kādu no Valmieras vidusskolām, ģimnāzijām vai Valmieras tehnikumu. Jaunietim, iegūstot vidējās vai profesionālās vidējās izglītības apliecinošu dokumentu, nākas izdarīt izvēli, kas ietekmēs gan karjeras virzienu, gan dzīvesvietu. Atbalstu šādu lēmumu veikšanai vidusskolas klašu audzēkņiem cenšas sniegt gan konkrētā izglītības iestāde, gan Valmieras pašvaldība, skaidrojot vadlīnijas situācijai darba tirgū. Tomēr, eiforijai par sasniegto rimstoties un apzinoties, ka pirmie cietie diploma vāki, ar kuriem uz brīdi katrs tik ļoti lepojās, ir tikai sākums, jaunietis visbiežāk nonāk neierastā situācijā. Vairs nav skolotāju, kuri norādīs „kad, kur un kā tieši”, ģimenes viedoklis neatbilst topošā studenta vēlmēm, un ne katru interesē nozares, kurās iespējams studēt un atrast tīkamu darbavietu Valmierā. Seko vienkāršs jautājums sev „Ko man patiesībā darīt tālāk?”.

Motivācija, pašvērtējums un vēlme sniegties pēc kā augstāka Valmierā netrūkst. Varam droši lepoties – gan Valmieras pilsētas, gan tuvāko novadu jaunā paaudze, kura vēl nesen saņēma simboliskos gredzenus, piekariņus, piespraudes jeb vienkārši „žetonus”, vidējās izglītības iestādes absolvē ar augstiem rādītājiem valsts centralizētajos eksāmenos. Ne tikai virs vidējā līmeņa. Aprēķinot vidējo aritmētisko rādītāju, pat ar augstākiem rezultātiem, salīdzinot ar pārējām astoņām republikas nozīmes pilsētām. Arī abas ģimnāzijas joprojām ieņem augstas vietas Latvijas skolu reitingā (Valmieras Valsts ģimnāzija – 40. un Valmieras Pārgaujas ģimnāzija – 31.). Par izglītības kvalitāti un jauno darba tirgus iekarotāju teorētisko sagatavotības pakāpi Ziemeļvidzemē nevarētu strīdēties. Informācija par centralizētajiem eksāmeniem pieejama Valsts izglītības satura centra portālā www.visc.gov.lv.

Tomēr ne vienmēr tiekšanās pēc kārotā statusa un materiālā nodrošinājuma korelē ar sentimentālām jūtām pret pilsētu, kurā iegūti pamatu pamati savai turpmākajai izaugsmei. Latvijā joprojām novērojama strauja urbanizācija jeb iedzīvotāju migrācija no valsts mazāk apdzīvotajiem novadiem uz lielākajām pilsētām. Latvijas izglītības kontekstā urbanizācijas piemērs būtu kādas Valmieras vidusskolas absolvents, kurš ir nolēmis studēt Rīgā. Precīzāk – vairāki simti absolventu, kuri maina savu faktisko dzīvesvietu. Iemesli šādai rīcībai ļoti ir vienkārši un pat sadzīves situācijās bieži dzirdēti. Sākot ar draugu, paziņu un vecāku ieteikumiem un vēlmi iepazīt galvaspilsētu, un turpinot ar tādiem objektīvākiem apsvērumiem kā plašāks studiju programmu klāsts un karjeras iespējas sev tīkamajā nozarē.

Izglītības un zinātnes ministrija ir veikusi pētījumus, lai noskaidrotu studējošo jauniešu mobilitātes rādītājus un urbanizācijas līmeni galvaspilsētā. Arī Centrālās statistikas pārvaldes portālā www.csb.gov.lv ir pieejami dati par studējošajiem un absolventiem darba tirgū, kuri ir deklarēti Rīgā, bet ieradušies no citām pilsētām. Diemžēl nav iespējams noskaidrot, cik absolventu atgriežas Valmierā, jo deklarētā dzīvesvieta ne vienmēr sakrīt ar faktisko dzīvesvietu. To, ka lielākā daļa par savu jauno dzīvesvietu izvēlas galvaspilsētu, var loģiski secināt pēc novērotā.

Jau labu laiku vēl izplatītāka ir tendence studēt Eiropas Savienības valstīs, kurās augstākā izglītība mēdz būt pilnībā valsts apmaksāta, un studiju programmu saturs ļauj strādāt plašākā mērogā gan ģeogrāfiski, gan nozarē, kuru jaunais entuziasts ir tikai sācis izprast. Tas šķiet ļoti vilinoši ne tikai valmieriešiem. Galvenie apsvērumi, lai dotos “trimdā”, parasti ir sociālekonomiski. Jāatceras arī, ka Latvijas iedzīvotāju diaspora Vācijā, Dānijā, Nīderlandē, Lielbritānijā, Īrijā un Skandināvijas valstīs, ir pietiekami plaša, lai rastos “mājas sajūta”. Šajās valstīs ir latviešu komūnas, kurās arī jaunieši, pat ja sākotnēji apsvēra domu atgriezties, mēdz adaptēties, turpinot darbu ārpus Latvijas. Eiropas Savienības institūciju vienotie rādītāji joprojām atzīst šo valstu izglītības sertifikātus kā augstākas izglītības kvalitātes apliecinājumus. Ar šādu uztveri emigrācija tiešām var sākt izklausīties pēc vienīgā reālistiskā scenārija, kurā realizētos kāda jaunieša nākotnes sapņi, ieceres un ilūzijas.

Pat neapzinoties, ka šādi rīkojas tieši politisko un sociālekonomisko procesu dēļ, daudzi jaunieši izvēlas Rietumeiropas augstskolas par savām nākamajām Alma mater. Neskatoties uz to, ka situācija ir mainījusies pagātnē, tā joprojām mainās un turpinās mainīties. Darba tirgus pieprasījums nav „iestrēdzis”, tas ir tikpat elastīgs kā studiju programmu saturs. Varētu jau teikt, ka Valmieras iedzīvotāju skaits pēdējo desmit gadu laikā ir palicis gandrīz nemainīgs, ik pa laikam minimāli svārstoties. Tomēr daudzus jauniešus, kuri varētu studēt arī Vidzemes Augstskolā vai jau izmantot savas Latvijā vai ārvalstīs jauniegūtās zināšanas reālajā dzīvē, joprojām vilina dzīve nerezidenta statusā valstī, kuras valodu, tradīcijas un likumdošanu nepārzina. Studentu skaits sarūk visā Latvijā. Seko retorisks jautājums – kas notiks ar jaunieti, kuram studiju process ārvalstīs nebūs veiksmīgs?

Valmierā 2017. gadā bija aptuveni 1,24 darbavietas attiecībā pret katru deklarēto iedzīvotāju. Protams, šeit strādā arī cilvēki ne tikai no tuvākajiem novadiem, bet pat no galvaspilsētas. Tās ir nianses, kuras ir atkarīgas no nozares, kā arī privātā un publiskā sektora specifikas. Deklarētā dzīvesvieta nav sinonīms faktiskajai dzīvesvietai. Tātad nav iespējams aprēķināt precīzu iedzīvotāju skaitu. Ēnu ekonomika nekur nav pazudusi, joprojām pastāv „aplokšņu algas”, kā arī liela daļa jauniešu tā arī neiegūst augstāko izglītību, pat ja uzsāk studiju procesu.

Svarīgākais gan šajā gadījumā būtu saprast, ka darbu savā jomā spēs atrast katrs valmierietis. Negāciju reklamēšana sociālajos tīklos, medijos un vispārējs informācijas vakuums ir radījis iespaidu, ka mēs neko nespējam un nekad nespēsim. Vai jaunieši, kuri absolvēs vidusskolu pēc Latvijas simtgades arī šādi domās? To gan nerādīs laiks, bet mūsu pašu darbi, lai “Dons Kihots beigtu cīņu ar vējdzirnavām”, lai mēs neizgudrotu jaunas problēmas, kur to nemaz nav. Nevienu ar varu piespiest palikt Valmierā nav iespējams, taču mēs varam rādīt piemēru, kādēļ ir vērts šeit palikt.

    Pēteris - 29.06.2018

    Varbūt ir vērts padomāt par Vidzemes Augstskolas studiju programmu kvalitāti? Reāli rodās iespaids, ka atsevišķi pasniedzēji pabeidza vidusskolu un augstskolu, pēc kā aizgāja lasīt lekcijas neko nejēdzot no reālām prasmēm, kas ir nepieciešamas privātajā sfērā.

    sveiks pēter - 25.09.2018

    bišku savādāk uz šo lietu jāpaskatās, jāveido darba atiecības ar cilvēku kopu, kas saprot, ka katru dienu kautko jaunu iemācies, nevis aij kas ta to nezin to tak katrs muļķis zin. bieži vien mācību vidē ir tā ka spečuki uzskata ka tie kas mācās tie jau paši zin un strādājot to vien tik dzirdi ko tik lēni vai ta tiešām nevar ātrāk, labāk ir pašmācības ceļā noskatīt jomu kuru apgūt un urbties cauri visiem grāmatiem un uzskates materiāliem un kas zin kad pie tevis kāds nāks strādāt tu viņam iedosi grāmatu, nevis stāstīsi, ka darba daudz, kak gavaritsa vaizmi instrukciju pračitaj

Aktuālais jautājums

Vai Jūs šķirojat bioloģiskos atkritumus

Paldies par balsojumu
Jūs jau esat nobalsojis!
Lūdzu izvēlieties variantu!

Piedalies satura veidošanā

Tavā apkārtnē ir noticis kas interesants? Vēlies, lai mēs par to uzrakstām?

Iesūti, un mēs to publicēsim!

iesūtīt rakstu

Adrese: Stabu iela 89, Rīga, LV-1009Tālrunis: 67290612e-pasts: pasts@ievp.gov.lvtīmekļa vietne: http://www.ievp.gov.lv/ Ieslodzījuma vietu pārvalde ir Tieslietu ministrijas padotībā esoša valsts pārvaldes iestāde, kas īsteno valsts politiku apcietinājuma kā drošības līdzekļa un brīvības atņemšanas kā kriminālsoda izpildes jomā. Amatpersona ir persona ar atbilstošu profesionālo izglītību, kvalifikāciju un speciālo dienesta pakāpi, kura devusi zvērestu un dienē Pārvaldē. Amatpersonas tiesības un pienākumus nosaka Ieslodzījuma vietu pārvaldes likums un Iekšlietu ministrijas sistēmas iestāžu un Ieslodzījuma vietu pārvaldes amatpersonu ar speciālajām dienesta pakāpēm dienesta gaitas likums. Vakance: Valmieras cietuma Drošības un tiesu nolēmumu izpildes daļas inspektors (drošības jomā), 5413 04Slodze: pilna Atalgojums: no 1750 EUR līdz 1945 EUR Darbavieta: Ieslodzījuma vietu pārvaldes Valmieras cietums – Dzirnavu iela 32, Valmiermuiža, Valmieras pag., Burtnieku nov., LV-4219 Kontaktinformācija: 64123906; 67290148, pasts@ievp.gov.lv CV un motivācijas vēstuli sūtīt: pasts@ievp.gov.lv; valmieras.cietums@ievp.gov.lv Prasības kandidātam: Atbilstība Iekšlietu ministrijas sistēmas iestāžu un Ieslodzījuma vietu pārvaldes amatpersonu ar speciālajām dienesta pakāpēm dienesta gaitas likumā noteiktajām prasībām:ir Latvijas pilsonis; vecums no 18 līdz 40 gadiem; pirmā līmeņa profesionālā augstākā izglītība tiesību zinātnēs, civilajā un militārajā aizsardzībā, sociālajās un cilvēkrīcības zinātnēs, pedagogu izglītībā un izglītības zinātnēs, sociālajā labklājībā vai humanitārajās zinātnēs, komerczinībās un administrēšanā, datorikā, inženierzinātnēs un tehnoloģijās; latviešu valodas zināšanas C līmeņa 2.pakāpē; fiziskā sagatavotība atbilst Ministru kabineta noteiktajām prasībām (Ministru kabineta 28.05.2013. noteikumi Nr.288 "Fiziskās sagatavotības prasības Iekšlietu ministrijas sistēmas iestāžu un Ieslodzījuma vietu pārvaldes amatpersonām ar speciālajām dienesta pakāpēm"); veselības stāvoklis un psiholoģiskās īpašības atbilst Ministru kabineta noteiktajām prasībām (Ministru kabineta 21.11.2006. noteikumi Nr.970 "Noteikumi par Iekšlietu ministrijas sistēmas iestāžu un Ieslodzījuma vietu pārvaldes amatpersonām ar speciālajām dienesta pakāpēm un amatpersonu amata kandidātiem nepieciešamo veselības stāvokli un psiholoģiskajām īpašībām un veselības stāvokļa un psiholoģisko īpašību pārbaudes kārtību"); nepieciešama 2. kategorijas pieeja valsts noslēpuma objektiem; nav sodīts par tīšu noziedzīgu nodarījumu – neatkarīgi no sodāmības dzēšanas vai noņemšanas; nav notiesāts par tīšu noziedzīgu nodarījumu, atbrīvojot no soda; nav saukts pie kriminālatbildības par tīša noziedzīga nodarījuma izdarīšanu, izņemot gadījumu, kad amatpersona ir saukta pie kriminālatbildības, bet kriminālprocess pret to izbeigts uz reabilitējoša pamata; nav atzīts par rīcībnespējīgu likumā noteiktajā kārtībā; nav atvaļinātas no dienesta Iekšlietu ministrijas sistēmā vai Ieslodzījuma vietu pārvaldē sakarā ar to, ka tām piemērots disciplinārsods – atvaļināšana no dienesta; teicamas iemaņas darbā ar datoru (MS Word, MS Excel, MS PowerPoint); spēja plānot un organizēt savu darbu, veicamos uzdevumus izpildīt prioritārā secībā; labas komunikācijas prasmes, augsta psiholoģiskā noturība; spēja strādāt kā komandā, tā arī individuāli; augsta atbildības sajūta, analītiska domāšana, prasme strādāt paaugstinātas intensitātes apstākļos. Pienākumi:apkopot un analizēt informāciju par drošības stāvokli ieslodzījuma vietā, sniegt daļas priekšniekam priekšlikumus drošības risku novēršanai; veikt operatīvās darbības pasākumus atbilstoši Operatīvās darbības likumam; sniegt ieslodzījuma vietas izmeklētājiem un citām tiesībaizsardzības iestādēm palīdzību tādu noziedzīgu nodarījumu izmeklēšanā, ko izdarījuši ieslodzītie un ieslodzījuma vietas amatpersonas ar speciālajām dienesta pakāpēm un darbinieki; atbilstoši daļas kompetencei sniegt operatīvās darbības pasākumu veicējiem atbalstu noziedzīgu nodarījumu atklāšanā un novēršanā, kā arī citu drošības pasākumu īstenošanā; atbilstoši daļas kompetencei ievadīt informāciju informācijas sistēmās; izskatīt iesniegumus, priekšlikumus, sūdzības un ziņojumus un sagatavot atbilžu projektus. Iestāde piedāvā:Stabilu atalgojumu; Profesionālās izaugsmes un attīstības iespējas; Apmācības profesionālās kvalifikācijas pilnveidei; Sociālās garantijas: ikgadējais apmaksātais atvaļinājums 30 kalendāra dienas, pēc katriem pieciem izdienas gadiem ikgadējo apmaksāto atvaļinājumu pagarina par trim kalendāra dienām; papildatvaļinājums viena darba diena, ja personas aprūpē ir viens bērns vecumā līdz 14 gadiem; papildatvaļinājums divas darba dienas, ja personas aprūpē ir divi bērni vecumā līdz 14 gadiem; papildatvaļinājums trīs darba dienas, ja personas aprūpē ir trīs vai vairāki bērni vecumā līdz 18 gadiem vai bērns ar invaliditāti; apmaksāti veselības aprūpes pakalpojumi; pabalsts sakarā ar ģimenes locekļa vai apgādājamā nāvi; pabalsts līdz 50 procentiem no mēnešalgas vienu reizi kalendāra gadā, aizejot ikgadējā apmaksātajā atvaļinājumā; nelaimes gadījuma pabalsts; speciālo medicīniski optisko redzes korekcijas līdzekļu (briļļu lēcu un briļļu ietvaru, darba briļļu) iegādes izdevumu atlīdzināšana līdz 100 EUR apmērā. Saskaņā ar Eiropas Parlamenta un Padomes regulas (ES) 2016/679 par fizisko personu aizsardzību attiecībā uz personas datu apstrādi un šādu datu brīvu apriti un ar ko atceļ Direktīvu 95/46 EK 13. pantu Pārvalde informē, ka Pārvalde apstrādās Jūsu personas datus, lai nodrošinātu šīs atlases konkursa norisi. Pārvalde ir pārzinis Jūsu personas datu apstrādei (adrese: Stabu iela 89, Rīga, LV-1009, e-pasta adrese: pasts@ievp.gov.lv, personas datu aizsardzības speciālista kontaktinformācija: datu.specialists@ievp.gov.lv. Plašāka informācija par personas datu apstrādi ir pieejama: https://www.ievp.gov.lv/lv/datu-aizsardziba Profesija: IESLODZĪJUMA VIETAS INSPEKTORS Algas izmaksas veids: Laika darba alga Darba vietas adrese: LATVIJA, Dzirnavu iela 32, Valmiermuiža, Valmieras pag., Valmieras nov. Darba laika veids: Normālais darba laiks Darba veids: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Slodze: Viena vesela slodze Darbības joma: Drošība / Glābšanas dienesti / Aizsardzība Pieteikto vietu skaits: 1 Līgums: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Aktuāla līdz: 2025-07-31 Kontaktpersona: CV un motivācijas vēstuli sūtīt uz pasts@ievp.gov.lv Izglītības līmenis: 1.līmeņa profesionālā augstākā izglītība

Adrese: Stabu iela 89, Rīga, LV-1009Tālrunis: 67208325e-pasts: pasts@ievp.gov.lvtīmekļa vietne: http://www.ievp.gov.lv/ Ieslodzījuma vietu pārvalde ir Tieslietu ministrijas padotībā esoša valsts pārvaldes iestāde, kas īsteno valsts politiku apcietinājuma kā drošības līdzekļa un brīvības atņemšanas kā kriminālsoda izpildes jomā. Amatpersona ir persona ar atbilstošu profesionālo izglītību, kvalifikāciju un speciālo dienesta pakāpi, kura devusi zvērestu un dienē Pārvaldē. Amatpersonas tiesības un pienākumus nosaka Ieslodzījuma vietu pārvaldes likums un Iekšlietu ministrijas sistēmas iestāžu un Ieslodzījuma vietu pārvaldes amatpersonu ar speciālajām dienesta pakāpēm dienesta gaitas likums. Vakance: vecākais inspektors (psihologs), 5413 02 Slodze: pilna Atalgojums: no 1800 EUR līdz 2040 EUR Darbavieta: Ieslodzījuma vietu pārvaldes Valmieras cietums – Dzirnavu iela 32, Valmiermuiža, Valmieras pag., Burtnieku nov., LV-4219 Kontaktinformācija: 64123906; 67290148, pasts@ievp.gov.lv CV un motivācijas vēstuli sūtīt: pasts@ievp.gov.lv; valmieras.cietums@ievp.gov.lv Prasības kandidātam: Atbilstība Iekšlietu ministrijas sistēmas iestāžu un Ieslodzījuma vietu pārvaldes amatpersonu ar speciālajām dienesta pakāpēm dienesta gaitas likumā noteiktajām prasībām: ir Latvijas pilsonis; vecums no 18 līdz 40 gadiem; amata pienākumu pildīšanai nepieciešama profesionālā augstākā izglītība – maģistra grāds psiholoģijā; atbilstība Psihologu likumā noteiktajām prasībām un praktiskā pieredze; apliecinājums, ka psihologs ir reģistrēts Psihologu reģistrā; līgums par pārraudzību noslēgts ar sertificēto psihologu-pārraugu (juridiskās psiholoģijas vai klīniskās psiholoģijas jomā) vai psihologa sertifikāts; latviešu valodas zināšanas vismaz C līmeņa 2.pakāpē; fiziskā sagatavotība atbilst Ministru kabineta noteiktajām prasībām (Ministru kabineta 28.05.2013. noteikumi Nr.288 "Fiziskās sagatavotības prasības Iekšlietu ministrijas sistēmas iestāžu un Ieslodzījuma vietu pārvaldes amatpersonām ar speciālajām dienesta pakāpēm"); veselības stāvoklis un psiholoģiskās īpašības atbilst Ministru kabineta noteiktajām prasībām (Ministru kabineta 21.11.2006. noteikumi Nr.970 "Noteikumi par Iekšlietu ministrijas sistēmas iestāžu un Ieslodzījuma vietu pārvaldes amatpersonām ar speciālajām dienesta pakāpēm un amatpersonu amata kandidātiem nepieciešamo veselības stāvokli un psiholoģiskajām īpašībām un veselības stāvokļa un psiholoģisko īpašību pārbaudes kārtību"); nav sodīts par tīšu noziedzīgu nodarījumu – neatkarīgi no sodāmības dzēšanas vai noņemšanas; nav notiesāts par tīšu noziedzīgu nodarījumu, atbrīvojot no soda; nav saukts pie kriminālatbildības par tīša noziedzīga nodarījuma izdarīšanu, izņemot gadījumu, kad amatpersona ir saukta pie kriminālatbildības, bet kriminālprocess pret to izbeigts uz reabilitējoša pamata; nav atzīts par rīcībnespējīgu likumā noteiktajā kārtībā; nav atvaļinātas no dienesta Iekšlietu ministrijas sistēmā vai Ieslodzījuma vietu pārvaldē sakarā ar to, ka tām piemērots disciplinārsods – atvaļināšana no dienesta; teicamas iemaņas darbā ar datoru (MS Word, MS Excel, MS PowerPoint); spēja plānot un organizēt savu darbu, veicamos uzdevumus izpildīt prioritārā secībā; labas komunikācijas prasmes, augsta psiholoģiskā noturība; spēja strādāt kā komandā, tā arī individuāli; augsta atbildības sajūta, analītiska domāšana, prasme strādāt paaugstinātas intensitātes apstākļos. Pienākumi:Sniegt individuālās psiholoģiskās konsultācijas ieslodzītajiem; Sniegt psiholoģisko palīdzību ieslodzītajiem grupās; Savas kompetences ietvaros piedalīties ieslodzīto risku un vajadzību izvērtējumā; Sadarboties ar citām daļas amatpersonām un darbiniekiem – piedalīties ieslodzīto personu resocializācijas (soda izpildes pasākumu) plānu sastādīšanā, plānu īstenošanas novērtēšanā un plānu korekcijas veikšanā psiholoģiskās aprūpes jomā; Veikt ieslodzīto psiholoģisko izpēti, tai skaitā suicidālas uzvedības riska novērtēšanu; Sniegt pirmo psiholoģisko palīdzību suicīda mēģinājuma un krīžu gadījumos; Veikt ieslodzīto psiholoģiskā stāvokļa novērtējumu, sniegt nepieciešamās rekomendācijas pēc Ieslodzījuma vietas administrācijas pieprasījuma; Sagatavot psihologa atzinumus; Atbilstoši normatīvo aktu prasībām veidot un uzturēt psiholoģisko dokumentāciju. Iestāde piedāvā:Stabilu atalgojumu; Profesionālās izaugsmes un attīstības iespējas; Apmācības profesionālās kvalifikācijas pilnveidei; Sociālās garantijas: ikgadējais apmaksātais atvaļinājums – 30 kalendāra dienas, pēc katriem pieciem izdienas gadiem ikgadējo apmaksāto atvaļinājumu pagarina par trim kalendāra dienām; papildatvaļinājums viena darba diena, ja personas aprūpē ir viens bērns vecumā līdz 14 gadiem; papildatvaļinājums divas darba dienas, ja personas aprūpē ir divi bērni vecumā līdz 14 gadiem; papildatvaļinājums trīs darba dienas, ja personas aprūpē ir trīs vai vairāki bērni vecumā līdz 18 gadiem vai bērns ar invaliditāti; apmaksāti veselības aprūpes pakalpojumi; pabalsts sakarā ar ģimenes locekļa vai apgādājamā nāvi; pabalsts līdz 50 procentiem no mēnešalgas vienu reizi kalendāra gadā, aizejot ikgadējā apmaksātajā atvaļinājumā; nelaimes gadījuma pabalsts; speciālo medicīniski optisko redzes korekcijas līdzekļu (briļļu lēcu un briļļu ietvaru, darba briļļu) iegādes izdevumu atlīdzināšana līdz 100 EUR apmērā. Saskaņā ar Eiropas Parlamenta un Padomes regulas (ES) 2016/679 par fizisko personu aizsardzību attiecībā uz personas datu apstrādi un šādu datu brīvu apriti un ar ko atceļ Direktīvu 95/46 EK 13. pantu Pārvalde informē, ka Pārvalde apstrādās Jūsu personas datus, lai nodrošinātu šīs atlases konkursa norisi. Pārvalde ir pārzinis Jūsu personas datu apstrādei (adrese: Stabu iela 89, Rīga, LV-1009, e-pasta adrese: pasts@ievp.gov.lv, personas datu aizsardzības speciālista kontaktinformācija: datu.specialists@ievp.gov.lv. Plašāka informācija par personas datu apstrādi ir pieejama: https://www.ievp.gov.lv/lv/datu-aizsardziba Profesija: PSIHOLOGS Algas izmaksas veids: Laika darba alga Darba vietas adrese: LATVIJA, Dzirnavu iela 32, Valmiermuiža, Valmieras pag., Valmieras nov. Darba laika veids: Normālais darba laiks Darba veids: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Slodze: Viena vesela slodze Darbības joma: Valsts pārvalde Pieteikto vietu skaits: 4 Līgums: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Aktuāla līdz: 2025-07-31 Kontaktpersona: CV un motivācijas vēstuli sūtīt uz pasts@ievp.gov.lv Izglītības līmenis: Augstākā izglītība (maģistra grāds)

Mūsu partneri