Valmieras Ziņas

“Spēlmaņu nakts” nominantu vidū arī Valmieras Drāmas teātris ar 12 nominācijām

Lasīšanas laiks: 2 min

Šodien, 18. jūnijā, tika izziņoti nominanti “Spēlmaņu nakts” balvām 16 kategorijās. Pa sešām nominācijām katram saņēmuši arī Valmieras drāmas teātra iestudējums “Mārtins Īdens” un izrāde “Hamlets”. 

Izrāde “Hamlets” kā viena no nominantiem izvirzīta Gada lielās formas izrādes balvai. Vēl šīs izrādes nominācijas ir šādām balvām:

  • Gada aktieris – Mārtiņam Meieram par titullomu izrādē “Hamlets”;
  • Gada debija vai jaunie skatuves mākslinieki – Elīnai Hanzenai par Ofēlijas lomu izrādē “Hamlets”,
  • Gada scenogrāfs – Mārtiņam Vilkārsim (“Hamlets” Valmieras Drāmas teātrī, “Bīstamie sakari” Dailes teātrī un “Roberto Zuko” Liepājas teātrī);
  • Gada kostīmu mākslinieks – Annai Heinrihsonei (“Hamlets” Valmieras Drāmas teātrī, “Apmānītā” Jaunajā Rīgas teātrī);
  • Gada video mākslinieks – Mārtiņš Vilkārsis (“Hamlets” Valmieras Drāmas teātrī

Tāpat par titulu “Gada mazās formas izrāde” cīnīsies iestudējums “Mārtins Īdens”. Šis iestudējums pretendē uz uzvaru arī citās nominācijās:

  • Gada aktrise otrā plāna lomā – Ilze Pukinska (Anna izrādē “Mārtins Īdens”);
  • Gada debija vai jaunie skatuves mākslinieki – Kārlis Arnolds Avots (Mārtins Īdens izrādē “Mārtins Īdens”), Anna Nele Āboliņa (lomas izrādē “Zenta Mauriņa. Dokumentālie sapņi”, Paula Daniela izrādē “Mārtins Īdens” (Valmieras Drāmas teātris), Helēna izrādē “Jūras vējš” (M. Čehova Rīgas Krievu teātris)) un Klāvs Mellis (režija izrādēm “Mārtins Īdens” (Valmieras Drāmas teātris), “Himna” (KVADRIFRONS));
  • Gada gaismu mākslinieks – Jānis Sniķers (“Sapņotāji” (Dailes teātris), “Mārtins Īdens” (Valmieras Drāmas teātris), “Pēc grāmatas motīviem” (Dirty Deal Teatro)).

Tāpat Valmieras teātra festivāla un KVADRIFONS kopdarbs “Pavasaris” ticis nominēts kā gada izrāde pusaudžiem. 

Vairāk nekā 100 sezonas jauniestudējumus noskatījās, izvērtēja un nominantus izvirzīja žūrijas komisijas piecu cilvēku sastāvā – teātra kritiķe, zinātniece un teātra vietnes “www.kroders.lv” galvenā redaktore Ieva Rodiņa, teātra kritiķe un zinātniece Maija Svarinska, teātra kritiķis Normunds Akots, teātra kritiķis, laikraksta “Diena” žurnālists Atis Rozentāls, kā arī žurnālists un dramaturgs Uģis Segliņš. Balvu pasniegšanas ceremonija notiks 23.novembrī, Dailes teātrī, un tās režisore šogad būs aktrise Marija Bērziņa.

SIA DAUPRO aicina darbā  METĀLA KRĀSOŠANAS OPERATORU LATVIJA, Kalēju iela 2, Valmiera, Valmieras nov., LV-4201 SIA DAUPRO ir metālapstrādes uzņēmums, kas ir specializējies margu, kāpņu, metāla konstrukciju un citu metālizstrādājumu ražošanā. Piedāvājam darbu augošā uzņēmumā, dinamiskā vidē, iesaistoties dažādu veida un sarežģītības projektu realizācijā  Galvenie pienākumi: Produkcijas sagatavošana krāsošanai Krāsošana Krāsošanas procesa organizēšana Kvalitātes kontrole Prasības: Iepriekšēja pieredze krāsošanā (vēlama) Motivācija un vēlme mācīties un pagūt jaunas tehnoloģijas un prasmes Atbildība un precizitāte darbā Spēja strādāt komandā un plānot savu darbu Augsta atbildības sajūta pret darba rezultātu un kvalitāti Piedāvājam: Pilna laika pastāvīgu darbu strauji augošā uzņēmumā Konkurētspējīgu atalgojumu, sākot no 8.00Eur/h, saskaņā ar Tavām prasmēm un pieredzi Regulāri izmaksāts, stabils atalgojums, sociālās garantijas Iespēju profesionālai izaugsmei, apmācībām un attīstībai Darba laiks: Pilna slodze CV ar amata norādi sūtīt uz e-pastu daupro@daupro.com , tālr. 26113460 Profesija: METĀLA KRĀSOŠANAS OPERATORS Algas izmaksas veids: Stundas tarifa likme Darba vietas adrese: LATVIJA, Kalēju iela 2, Valmiera, Valmieras nov. Darba veids: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Slodze: Viena vesela slodze Darbības joma: Ražošana Pieteikto vietu skaits: 1 Līgums: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Aktuāla līdz: 2025-12-31 Kontaktpersona: Igors Zinkevičs

Mūsu partneri