Valmieras Ziņas

Spēku “Valmiera Glass/Vidzemes Augstskola” garajam galam dos pieredzējušais Māris Ziediņš

Lasīšanas laiks: 3 min

Basketbola komandas “Valmiera Glass/Vidzemes Augstskola” sastāvu pastiprinājis 30 gadus vecais Valmieras basketbolists Māris Ziediņš, kurš jaunajā sezonā atgriezies mājās no leģionāra gaitām, lai spēcinātu vidzemniekus cīņā zem groziem.

Ar 203 cm garo Māri Ziediņu noslēgts līgums uz vienu sezonu. Pieredzes bagātais basketbolists būs lietderīgs palīgs, lai “Valmiera Glass/Vidzemes Augstskola” cīnītos par augstu sportisko mērķu sasniegšanu. Ziediņa prasmes ļaus dažādot trenera Roberta Zeiles taktisko risinājumu arsenālu komandas garajā galā. Ziediņš jaunatnes vecumā spēlēja trešā numura pozīcijā, attīstot precīzu tālmetienu no trīs punktu distances un pretinieku apspēlēšanu ar driblu. Taču ejot uz priekšu modernajam basketbolam, Strenčos uzaugušais spēlētājs pārkvalificējās spēlei groza tuvumā, spēka uzbrucēja un centra pozīcijās spējot apspēlēt pretiniekus ar muguru pret grozu. Ziediņa prasmes labi komplimentē uz divu vīru sadarbībām tendēto Klāvu Dubultu, kā arī enerģiskos zemgroza cīnītājus Ervīnu Jonātu un Jāni Engeru.

Ziediņš “Valmiera Glass/Vidzemes Augstskola” komandā spēlēja jau pirms diviem gadiem, kad vienība debitēja Latvijas – Igaunijas apvienotās basketbola līgas čempionātā. Toreiz Ziediņš bija komandas pamatsastāva centra spēlētājs, aizvadot 23 spēles, kurās vidēji tika gūti 9,5 punkti un izcīnītas 5,6 atlēkušās bumbas vidēji mačā. Pagājušo sezonu Ziediņš pavadīja leģionāra gaitās, spēlējot Austrijas Superlīgas komandā Traiskirhenes “Lions”. Austrijas čempionātā 13 mačos latviešu basketbolists vidēji spēlē guva 6,1 punktu un izcīnīja 4,3 atlēkušās bumbas zem groziem.

Māra Ziediņa komentārs: “Esmu priecīgs par iespēju atgriezties un spēlēt basketbolu dzimtajā pilsētā Valmierā. Paldies “Valmiera Glass/Vidzemes Augstskola” klubam par iespēju atkal spēlēt savu līdzjutēju priekšā. Darīšu visu iespējamo, lai palīdzētu komandai gūt skaistas uzvaras un izrādītu sīkstu pretestību ikvienam pretiniekam.”

Profesionālajā basketbolā pirmās septiņas sezonas Ziediņš pavadīja savu līdzjutēju priekšā BK “Valmiera” sastāvā, izcīnot LBL bronzas medaļu 2013. gadā. Pēcāk basketbolists sevi jaunā kvalitātē pierādīja “Jūrmala/Fēnikss” sastāvā, saņemot piedāvājumu pievienoties vienam no Latvijas basketbola flagmaņiem “Ventspilij”. Kurzemnieku rindās Ziediņš 2017. gadā izcīnīja LBL sudraba medaļu. Nākamajā gadā basketbolists devās leģionāra gaitās uz Igauniju, spēlējot “Avis Rapla” un “Valka/Valga” komandās. 2018. gada rudenī centra spēlētājs palīdzēja “Valmiera Glass/Vidzemes Augstskola” vienībai debitēt Latvijas – Igaunijas līgas čempionātā, bet sezonas izskaņā Ziediņš cīnījās par medaļām LBL izslēgšanas cīņās jūrmalnieku rindās, kur gan nācās samierināties ar “koka medaļu” bronzas sērijā pret ogrēniešiem. Pērnajā sezonā Valmieras basketbola audzēknis pirmo reizi atstāja Baltijas reģionu, lai izmēģinātu savas spējas Austrijā.

Ziediņš piedalījies vienā Eiropas U18 čempionātā Latvijas junioru izlases sastāvā. Vairāk turnīros piedalīties liedza karjeras sākumā piedzīvotā krustenisko saišu trauma. Pēcāk ar trīs zvaigznēm uz krūtīm Ziediņš uzspēlējis pārbaudes turnīrā Ķīnā.

Līdz ar Māra Ziediņa piesaistīšanu komanda nokomplektējusi ļoti konkurēt spējīgu garo galu, kurā turpinās cīnīties centra spēlētājs Klāvs Dubults un spēka uzbrucējs Jānis Engers, kā arī komandas rindas pastiprinājušais enerģijas lādiņš Ervīns Jonāts. Ārējā līnijā darbosies Edmunds ElksnisValters VēverisValters LiepiņšKristers Elksnītis un Toms Šēfers.

Aktuālais jautājums

Vai 2026. gada ziema un aukstums tev sagādāja kādas problēmas ar apkuri vai ūdensapgādes pakalpojumiem?

Paldies par balsojumu
Jūs jau esat nobalsojis!
Lūdzu izvēlieties variantu!

Piedalies satura veidošanā

Tavā apkārtnē ir noticis kas interesants? Vēlies, lai mēs par to uzrakstām?

Iesūti, un mēs to publicēsim!

iesūtīt rakstu

SIA “VALMIERAS NAMSAIMNIEKS” aicina savā komandā kolēģi PROJEKTU VADĪTĀJU/TEHNIĶI Galvenie amata pienākumi: projektu sagatavošana, vadīšana un garantijas uzraudzība, lai sekmētu daudzdzīvokļu dzīvojamo māju energoefektivitātes, atjaunošanas un pagalmu labiekārtošanas pasākumus sadarboties ar projektos iesaistītām pusēm, tostarp būvkomersantiem, valsts un pašvaldības iestādēm sastādīt projektēšanas uzdevumus, iepirkumu tehniskās specifikācijas, veikt tirgus izpētes veikt ēku un būvju apsekošanas un sastādīt veicamo darbu izmaksu tāmes remontdarbu un būvdarbu plānošana, darbu izpildes kontrole noformēt darbu izpildes aktus par izpildītajiem darbiem un izlietotajiem materiāliem darba uzdevumu pārvaldības sistēmas ieviešana un uzturēšana Prasības kandidātiem: ne zemāka kā 1.līmeņa profesionālā augstākā izglītība, vēlams būvniecībā, nekustamā īpašuma pārvaldīšanā vai projektu vadībā zināšanas būvniecību reglamentējošos normatīvajos aktos izpratne par būvniecības procesiem un dokumentāciju argumentācijas prasme un precizitāte dokumentu sagatavošanā labas MS office zināšanas labas komunikācijas un saskarsmes prasmes B kategorijas autovadītāja apliecība valsts valodas zināšanas augstākajā līmenī Piedāvājam: dinamisku darbu vienā no lielākajiem namu pārvaldīšanas uzņēmumiem Vidzemē. stabilu atalgojumu no EUR 1500 (bruto) mēnesī atkarībā no pieredzes un prasmēm. veselības apdrošināšanu pēc nostrādātiem 6 mēnešiem. nelaimes gadījumu apdrošināšanu pēc nostrādātiem 3 mēnešiem. labumu grozu atbilstoši koplīgumam. līdzmaksājumu sporta aktivitātēm. Pieteikties līdz 2026.gada 20.martam, sūtot CV un motivācijas vēstuli elektroniski uz personals@v-nami.lv vai uz adresi: Sabiedrība ar ierobežotu atbildību “VALMIERAS NAMSAIMNIEKS”, Semināra iela 2a, Valmiera, Valmieras novads, LV-4201. Sazināsimies tikai ar tiem pretendentiem, kurus aicināsim uz pārrunām. Tālrunis informācijai: 28329013. Informējam, ka Jūsu pieteikuma dokumentos norādītie personas dati tiks apstrādāti šīs atlases konkursa ietvaros. Datu pārzinis ir Sabiedrība ar ierobežotu atbildību “VALMIERAS NAMSAIMNIEKS”, Semināra iela 2a, Valmiera, Valmieras novads, LV-4201. Profesija: Būvniecības projektu VADĪTĀJS Darba vietas adrese: LATVIJA, Semināra iela 2A, Valmiera, Valmieras nov. Darbības joma: Pakalpojumi Pieteikto vietu skaits: 1 Aktuāla līdz: 2026-03-20 Kontaktpersona: VALMIERAS NAMSAIMNIEKS VALMIERAS NAMSAIMNIEKS

SIA “VALMIERAS NAMSAIMNIEKS” aicina savā komandā JURISTA PALĪGU – PARĀDU PIEDZIŅAS SPECIĀLISTU Galvenie amata pienākumi: parādu monitorings un ikdienas saziņa ar parādniekiem – sarakste, zvanu veikšana, pārrunu vešana un rezultātu reģistrēšana iekšējā uzskaites sistēmā parādu piedziņas darbību veikšana – brīdinājumu un vienošanās sagatavošana  parādu piedziņas lietu sagatavošana tiesvedībai uzņēmuma pārstāvība tiesā parādu piedziņas lietās zvērinātam tiesu izpildītājam nodoto lietu kontrole klientu konsultēšana telefoniski un elektroniski priekšlikumu sniegšana uzņēmuma vadībai par debitoru monitoringa procesa uzlabošanu, par darba ar debitoriem rezultātu uzlabošanu un citi Prasības kandidātiem: ne zemāk kā 1. līmeņa profesionālā augstākā izglītība tiesību zinībās vai pēdējo kursu students pieredze parādu piedziņas jomā tiks uzskatīta par priekšrocību labas zināšanas lietvedībā un darbā ar datoru teicamas latviešu valodas zināšanas  labas saskarsmes, pārliecināšanas un komunikācijas prasmes precizitāte un atbildīga attieksme pret darbu Piedāvājam: Dinamisku darbu vienā no lielākajiem namu pārvaldīšanas uzņēmumiem Vidzemē Stabilu atalgojumu līdz EUR 1400 pirms nodokļu nomaksas Veselības apdrošināšanu pēc nostrādātiem 6 mēnešiem Nelaimes gadījumu apdrošināšanu pēc nostrādātiem 3 mēnešiem Labumu grozu atbilstoši koplīgumam Līdzmaksājumu sporta aktivitātēm Pieteikties līdz 20.03.2026., sūtot CV un motivācijas vēstuli elektroniski uz personals@v-nami.lv vai iesniegt personīgi Semināra ielā 2a, Valmierā, Valmieras novadā. Sazināsimies tikai ar tiem pretendentiem, kuri tiks uzaicināti uz pārrunām. Tālrunis papildus informācijai: 28329013 Informējam, ka Jūsu pieteikuma dokumentos norādītie personas dati tiks apstrādāti šīs atlases konkursa ietvaros. Datu pārzinis ir SIA “VALMIERAS NAMSAIMNIEKS”, Semināra iela 2a, Valmiera, Valmieras novads, LV-4201. Profesija: JURISTA PALĪGS Darba vietas adrese: LATVIJA, Semināra iela 2A, Valmiera, Valmieras nov. Darbības joma: Pakalpojumi Pieteikto vietu skaits: 1 Aktuāla līdz: 2026-03-20 Kontaktpersona: VALMIERAS NAMSAIMNIEKS VALMIERAS NAMSAIMNIEKS

Termo.lv (SIA Muwit) ir viens no vadošajiem nozares uzņēmumiem reģionā.  Augot uzņēmumam, aicinām darbā apkures tehniķi. Darba pienākumi: Siltumsūkņu montāža: hidraulika, iekšas/āra bloku montāža, sūkņi/akumulācijas tvertnes, pieslēgšanās mājas apkures sistēmai; Darbs Rīgā/Pierīgā/Vidzemē (vakaros pēc darba brauc atpakaļ mājās, retas reizes 1-2 naktis paliek objekta tuvumā, uzņēmuma nodrošinātā viesnīcā/apartamentos). Nepieciešama: Iepriekšēja pieredze apkures sistēmu montāžā (nav obligāti jāveic tieši siltumsūkņu montāža; to iemācīsim); B kategorijas vadītāja apliecība. Piedāvājam: Draudzīgus kolēģus un labus darba apstākļus; Nepieciešamās apmācības; Saprotošu un pretimnākošu uzņēmuma vadību; Visu nepieciešamo darbam: instrumentus, darba apģērbu, ņemot vērā Tavas vēlmes. Darba laiku: 8.30-17.30. Sagaidām: Pozitīvi noskaņotu personību ar augstiem kvalitātes un darba standartiem. Cilvēku ar pieredzi apkures sistēmu/hidraulikas montāžā. CV lūdzam sūtīt uz e-pastu endijs@termo.lv vai pieteikties telefoniski pa mob. 26401098 (Endijs). Ja vēlies mūs redzēt, apmeklē mūsu sociālos tīklus - Youtube/Instagram/TikTok "Termo Siltumsūkņi". Profesija: SILTUMAPGĀDES UN APKURES SISTĒMU TEHNIĶIS Darba vietas adrese: LATVIJA, Krautuves iela 1, Valmiera, Valmieras nov. Darba laika veids: Normālais darba laiks Slodze: Viena vesela slodze Darbības joma: Būvniecība / Nekustamais īpašums Pieteikto vietu skaits: 2 Aktuāla līdz: 2026-05-31 Kontaktpersona: Endijs Melecis

Mūsu partneri