Valmieras Ziņas

Sociāli aizsargājamām ģimenēm iespējams saņemt atbalstu biedrībā “Gādīgās rokas”

Lai atbalstītu daudzbērnu, trūcīgas vai maznodrošinātas ģimenes no Valmieras, biedrība “Gādīgās rokas” piedāvā saņemt palīdzību, nodrošinot ar pārtiku, apģērbu, sadzīves un citām nepieciešamām pamatlietām lietām, portālu “Valmieras Ziņas” informēja Valmieras pilsētas pašvaldības sabiedrisko attiecību speciāliste Liene Pinne.

“Līdz šim biedrība pārsvarā ir sniegusi atbalstu daudzbērnu, trūcīgām un maznodrošinātām ģimenēm Valmierai apkārtējos novados – Burtnieku un Kocēnu novadā. Šajā neparastajā laikā, izvērtējot iespējas paplašināt darbību, lai palīdzētu pēc iespējas vairāk sociāli aizsargājamām ģimenēm, biedrība nolēmusi piedāvāt atbalstu arī Valmierā,” norāda biedrības “Gādīgās rokas” vadītāja Zanda Kļaviņa.

Lai gan biedrība “Gādīgās rokas” atrodas Rencēnu pagastā Burtnieku novadā, tomēr tai ir iespēja nepieciešamo atbalstu nogādāt līdz ģimenēm Valmierā. Lai vienotos par vajadzīgā atbalsta veidu un saņemšanu, aicina sazināties ar biedrības “Gādīgās rokas” vadītāju Zandu Kļaviņu, zvanot pa tālruni 29389885 vai rakstot e-pastu gadigasrokas@inbox.lv.

Vēršoties pēc palīdzības pirmo reizi, biedrība aicina daudzbērnu, maznodrošinātu vai trūcīgu ģimeni uzrādīt statusu apliecinošu dokumentu vai izziņu.

Komentējot Jūs piekrītat Lietošanas noteikumiem.

Mūsu partneri