Valmieras Ziņas

Sociāli aizsargājamām ģimenēm iespējams saņemt atbalstu biedrībā “Gādīgās rokas”

Lasīšanas laiks: < 1 min

Lai atbalstītu daudzbērnu, trūcīgas vai maznodrošinātas ģimenes no Valmieras, biedrība “Gādīgās rokas” piedāvā saņemt palīdzību, nodrošinot ar pārtiku, apģērbu, sadzīves un citām nepieciešamām pamatlietām lietām, portālu “Valmieras Ziņas” informēja Valmieras pilsētas pašvaldības sabiedrisko attiecību speciāliste Liene Pinne.

“Līdz šim biedrība pārsvarā ir sniegusi atbalstu daudzbērnu, trūcīgām un maznodrošinātām ģimenēm Valmierai apkārtējos novados – Burtnieku un Kocēnu novadā. Šajā neparastajā laikā, izvērtējot iespējas paplašināt darbību, lai palīdzētu pēc iespējas vairāk sociāli aizsargājamām ģimenēm, biedrība nolēmusi piedāvāt atbalstu arī Valmierā,” norāda biedrības “Gādīgās rokas” vadītāja Zanda Kļaviņa.

Lai gan biedrība “Gādīgās rokas” atrodas Rencēnu pagastā Burtnieku novadā, tomēr tai ir iespēja nepieciešamo atbalstu nogādāt līdz ģimenēm Valmierā. Lai vienotos par vajadzīgā atbalsta veidu un saņemšanu, aicina sazināties ar biedrības “Gādīgās rokas” vadītāju Zandu Kļaviņu, zvanot pa tālruni 29389885 vai rakstot e-pastu gadigasrokas@inbox.lv.

Vēršoties pēc palīdzības pirmo reizi, biedrība aicina daudzbērnu, maznodrošinātu vai trūcīgu ģimeni uzrādīt statusu apliecinošu dokumentu vai izziņu.

Aktuālais jautājums

Kā, jūsuprāt, jaunais luksofors Valmierā, Cēsu ielā ietekmē pilsētas satiksmi?     

Paldies par balsojumu
Jūs jau esat nobalsojis!
Lūdzu izvēlieties variantu!

Piedalies satura veidošanā

Tavā apkārtnē ir noticis kas interesants? Vēlies, lai mēs par to uzrakstām?

Iesūti, un mēs to publicēsim!

iesūtīt rakstu

SIA “Valmieras Namsaimnieks” aicina savā komandā kolēģi uz nenoteiktu laiku TRAKTORTEHNIKAS VADĪTĀJU Galvenie darba pienākumi: • Vadīt un apkalpot traktortehniku • Uzturēt traktoru un tā iekārtas tehniskajā kārtībā • Veikt vispārējos ielu un ceļu uzturēšanas un labiekārtošanas darbus Prasības: • Vidējā vispārējā vai profesionālā izglītība • Traktortehnikas vadītāja apliecība • Pieredze traktortehnikas vadīšanā un tehniskajā apkalpošanā • Fiziskā izturība un spēja strādāt komandā Piedāvājam: • Darbu vienā no lielākajiem namu pārvaldīšanas uzņēmumiem Vidzemē • Pilnas slodzes darba laiku • Veselības un nelaimes gadījumu apdrošināšanu • Pabalstu sistēmu dažādos nozīmīgos dzīves gadījumos • Bruto darba alga no EUR 1100 • Piemaksas par papildu/virsstundu un darbu svētku dienā Pieteikties līdz 2022.gada 24.augustam, sūtot CV elektroniski uz namsaimnieks@v-nami.lv vai iesniegt personīgi Semināra ielā 2a, Valmierā, Valmieras novadā. Sazināsimies tikai ar tiem pretendentiem, kuri tiks uzaicināti uz pārrunām. Tālrunis papildus informācijai: 64207300 Informējam, ka Jūsu pieteikuma dokumentos norādītie personas dati tiks apstrādāti šīs atlases konkursa ietvaros. Datu pārzinis ir SIA “VALMIERAS NAMSAIMNIEKS”, Semināra iela 2a, Valmiera, Valmieras novads, LV-4201. Profesija: TRAKTORTEHNIKAS VADĪTĀJS Darba vietas adrese: LATVIJA, Semināra iela 2A, Valmiera, Valmieras nov. Darba laika veids: Normālais darba laiks Darba veids: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Slodze: Viena vesela slodze Darbības joma: Cita Pieteikto vietu skaits: 1 Līgums: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Aktuāla līdz: 2022-08-24 Kontaktpersona: Valmieras Namsaimnieks Sūtīt CV uz namsaimnieks@v-nami.lv,

Mūsu partneri