“SMScredit.lv BMX čempionāta” sezona Valmierā noslēdzas ar Krīgera uzvaru

Māra Štromberga BMX trasē “Valmiera” aizvadīts “SMScredit.lv BMX čempionāta” astotās sezonas noslēdzošais posms. M17+ konkurencē aizraujošā cīņā triumfēja “Mītavas kumeļi/ AKSSC Valmiera” sportists Kristens Krīgers, portālu “Valmieras Ziņas” informēja Latvijas Riteņbraukšanas federācijas preses sekretārs Toms Markss.

Latvijas BMX sacensību sezonas noslēdzošais starts – “SMScredit.lv BMX čempionātā” piektais posms – lieliskos laika apstākļos norisinājās leģendārā Māra Štromberga BMX trasē “Valmiera”. Sacensības pulcēja vairāk nekā 300 dalībnieku. Lielisku darbu sacensību organizēšanā ieguldīja vietējais BMX klubs “MŠA – VBSS/ Valmieras puikas”.

Elites, junioru un amatieru sportisti sacentās M17+ grupā. Dalībnieki brauca pa 5 metrus augsto starta kalna un mazo trasi. Priekšbraucienos dominēja Helvijs Babris, kuram divi panākumi, kamēr vienu reizi nepārspēts palika Kristens Krīgers. Tikmēr otrā braucēju grupā trīs panākumi Rinaldam Jānim Kārkliņam.

Viss izšķīrās lielajā finālā. Lielisks starts padevās Krīgeram. “Mītavas kumeļi/ AKSSC Valmiera” sportists arī trasē palika nenoķerams un kļuva par posma uzvarētāju. Otrā vieta “Tālava/ VBSS” pārstāvim Edvardam Glāzeram, kamēr labāko trijnieku noslēdza Helvijs Babris (“MŠA – Valmieras puikas/ AKSSC Valmiera”).

B15 – 16 grupā par posma uzvarētāju kļuva “Tālava/ VBSS” sportists Emīls Mārtiņš Treimanis. Viņš lielajā finālā otrajā vietā atstāja kluba biedru Kārli Pedraudzi un “BMX Rīga/ RRS” pārstāvi Edgaru Langmani. Meiteņu vecākajā jauniešu grupā G13+ triumfēja “Silvas Ziķeru/ Smiltenes BJSS” pārstāve Veronika Monika Stūriška. Otrā vieta Līvai Lizetei Glāzerei (“Tālava/ VBSSS”), bet trešā Saldus BMX kluba “Ozolēni” braucējai Signei Ušerovskai.