Valmieras Ziņas

“Smiltenes tehnikuma” tradīcijas Valmierā

Gatavošanās “Vidzemes uzņēmēju dienām”  Smiltenes tehnikumā kļuvusi jau par tradīciju. Tā ir laba iespēja satikt potenciālos audzēkņus, izprast un apzināt viņu intereses. Skolas jaunieši  izstādē mācās prezentēt savas izvēlētās profesijas. Nākamie audzēkņi “Vidzemes uzņēmēju dienās” iepazīstas ar jauniešiem, kuri jau mācās šajā skolā.

PIKC “Smiltenes tehnikums” piedāvā mūsdienīgā vidē, izmantojot jaunākās tehnoloģijas, apgūt darba tirgū pieprasītas profesijas: veterinārārsta asistents, automehāniķis, celtniecības un ceļu būves mašīnu mehāniķis, ceļu būvtehniķis, viesmīlības pakalpojumu speciālists, pavārs (pēc jaunā profesiju standarta, agrāk – ēdināšanas pakalpojumu speciālists), pavāra palīgs (pēc vecā profesiju standarta – pavārs), konditora palīgs (agrāk – konditors) un kokapstrādes iekārtu operators.

Skolas jaunākie piedāvājumi – izglītības kvalifikācijas: hidrobūvju būvtehniķis (meliorators), lopkopības tehniķis.

Tehnikuma struktūrvienībā Alsviķos jaunajā mācību gadā aicinām apgūt izglītības kvalifikācijas: virtuves darbinieks (agrāk – pavāra palīgs), apavu labotājs, būvstrādnieks, koksnes materiālu apstrādātājs, šuvējs un aprūpētājs.

Smiltenes tehnikuma audzēkņi pilnveido savas profesionālās zināšanas skolas veterinārajā klīnikā, viesnīcā “Kalna ligzda”, mācību restorānā, simulatoru klasē “ceļiniekiem” un audzēkņu pašu būvētajā mācību poligonā.

Skolai ir sadarbības partneri – respektabli uzņēmumi Latvijā, Francijā, Spānijā, Anglijā, Kiprā, Maltā, Itālijā un citās valstīs, kas jauniešiem nodrošina daudzpusīgas profesionālās kvalifikācijas prakses iespējas.

Audzēkņi var attīstīt savus talantus dažādos pulciņos. Tehnikumā darbojas jauniešu amatierteātris “Dramis”, vokāli instrumentālais ansamblis “Bultas”, vokālais ansamblis, koris, deju kolektīvs, kartinga komanda un dažādi sporta pulciņi.

“Vidzemes uzņēmēju dienām 2018” Smiltenes tehnikums kopā ar skolas Alsviķu struktūrvienības pārstāvjiem gatavo dažādas radošas un interaktīvas aktivitātes, kurās nākamie audzēkņi varēs iepazīties tuvāk ar tehnikuma piedāvājumiem.

Atbildēsim uz viesus interesējošiem jautājumiem un palīdzēsim jauniešiem izvēlēties viņu interesēm atbilstošāko izglītības programmu. Apmeklētājus gaida darbošanās ar mini ekskavatoru “Case”. Demonstrēsim, kā tiek nolasīta mikročipa informācija. Pārsteigumus apmeklētājiem gatavo arī viesnīcu un restorānu programmu pārstāvji.

Latvijai ir vajadzīgi gudri un izglītoti jaunieši, kuri mīl savu zemi, lepojas ar tās kultūru un tradīcijām. Novēlam, lai katrs jaunietis atrod savu īsto skolu un no sirds priecāsimies par katru, kurš izvēlēsies kādu no Smiltenes tehnikuma piedāvājumiem! Tās visas ir darba tirgū pieprasītas profesijas. Ja mācīsieties – būs gan laba izglītība, gan darbs un atbilstošs atalgojums.

Komentējot Jūs piekrītat Lietošanas noteikumiem.

NMP dienests aicina pieteikties iekšējā konkursa kārtībā pretendentus Galvenā speciālista OMT nodrošinājuma jautājumos amatā, Vidzemes reģionālajā centrā Darba vieta: Valmiera, Rīgas iela 47a Amata galvenie pienākumi: nodrošināt Vidzemes RC operatīvā medicīniskā un saimnieciskā nodrošinājuma transportlīdzekļu uzturēšanu un ekspluatāciju; nodrošināt Vidzemes RC operatīvā medicīniskā un saimnieciskā nodrošinājuma transportlīdzekļu materiālo vērtību kustības fiksēšanu; regulāri veikt padotībā esošo darbinieku kontroli, darba rezultātu analīzi; nodrošināt Vidzemes RC transporta parka ceļazīmju un degvielas patēriņa aprites kontroli. Prasības kandidātiem: vēlama vidējā vai augstākā tehniskā izglītība; vēlama C kategorijas autovadītāja apliecība; nozarei saistošo normatīvo aktu pārzināšana; labas komunikācijas prasmes; prasmes patstāvīgi plānot un organizēt savu darbu; valsta valodas prasmes C2 līmenī; laba prasme strādāt ar MS Office programmām. Piedāvājam: dinamisku un atbildīgu darbu pie viena no lielākajiem nozares darba devējiem; sociālās garantijas (atbilstoši valsts pārvaldē noteiktajam); valsts apmaksātu veselības aprūpi (atbrīvojumu no pacienta iemaksas un līdzmaksājumiem); stabilu atalgojumu no EUR 940 līdz EUR 1095 apmērā atbilstoši noteiktajai kategorijai (pirms nodokļu nomaksas). Mēnešalga tiek noteikta saskaņā ar MK 29.01.2013 noteikumu Nr.66 “Noteikumi par valsts un pašvaldību institūciju amatpersonu un darbinieku darba samaksu un tās noteikšanas kārtību” 3.pielikumu. CV un izglītību apliecinošu dokumentu kopijas jānosūta elektroniski uz e-pastu: vidzeme@nmpd.gov.lv līdz 2019.gada 26.maijam. Tālrunis uzziņām 67337203 Vēršam Jūsu uzmanību, ka sazināsimies ar pretendentiem, kurus aicināsim uz atlases otro kārtu. Jūsu personas datus - iesniegto dzīves gājumu (Curriculum Vitae) un dokumentus, lai novērtētu Jūsu iespējamību ieņemt amatu uz kuru izsludināts konkurss, pamatojoties uz Darba likuma 32.pantu un Vispārīgās datu aizsardzības regulas 6.panta 1.punkta f) apakšpunktu apstrādās Neatliekamās medicīniskās palīdzības dienests; Reģ. Nr. 90009029104; adrese: Laktas iela 8, Rīga, LV-1013; tālr. Nr. 67337000; e-pasts: nmpd@nmpd.gov.lv (nmpd.gov.lv, reģistrācijas Nr. 90009029104)   Vairāk informācijas skatīt: http://www.nmpd.gov.lv/nmpd/NMPD/datu_drosiba/personala_atlase/ Profesija: TEHNISKAIS SPECIĀLISTS Algas izmaksas veids: Laika darba alga Darba vietas adrese: LATVIJA, Rīgas iela 47A, Valmiera Darba laika veids: Summētais darba laiks Darba veids: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Slodze: Viena vesela slodze Darbības joma: Veselības aprūpe / Sociālā aprūpe Pieteikto vietu skaits: 1 Līgums: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Aktuāla līdz: 2019-05-26 Kontaktpersona: Sūtīt CV

Mūsu partneri