Valmieras Ziņas

“Smiltenes tehnikuma” tradīcijas Valmierā

Gatavošanās “Vidzemes uzņēmēju dienām”  Smiltenes tehnikumā kļuvusi jau par tradīciju. Tā ir laba iespēja satikt potenciālos audzēkņus, izprast un apzināt viņu intereses. Skolas jaunieši  izstādē mācās prezentēt savas izvēlētās profesijas. Nākamie audzēkņi “Vidzemes uzņēmēju dienās” iepazīstas ar jauniešiem, kuri jau mācās šajā skolā.

PIKC “Smiltenes tehnikums” piedāvā mūsdienīgā vidē, izmantojot jaunākās tehnoloģijas, apgūt darba tirgū pieprasītas profesijas: veterinārārsta asistents, automehāniķis, celtniecības un ceļu būves mašīnu mehāniķis, ceļu būvtehniķis, viesmīlības pakalpojumu speciālists, pavārs (pēc jaunā profesiju standarta, agrāk – ēdināšanas pakalpojumu speciālists), pavāra palīgs (pēc vecā profesiju standarta – pavārs), konditora palīgs (agrāk – konditors) un kokapstrādes iekārtu operators.

Skolas jaunākie piedāvājumi – izglītības kvalifikācijas: hidrobūvju būvtehniķis (meliorators), lopkopības tehniķis.

Tehnikuma struktūrvienībā Alsviķos jaunajā mācību gadā aicinām apgūt izglītības kvalifikācijas: virtuves darbinieks (agrāk – pavāra palīgs), apavu labotājs, būvstrādnieks, koksnes materiālu apstrādātājs, šuvējs un aprūpētājs.

Smiltenes tehnikuma audzēkņi pilnveido savas profesionālās zināšanas skolas veterinārajā klīnikā, viesnīcā “Kalna ligzda”, mācību restorānā, simulatoru klasē “ceļiniekiem” un audzēkņu pašu būvētajā mācību poligonā.

Skolai ir sadarbības partneri – respektabli uzņēmumi Latvijā, Francijā, Spānijā, Anglijā, Kiprā, Maltā, Itālijā un citās valstīs, kas jauniešiem nodrošina daudzpusīgas profesionālās kvalifikācijas prakses iespējas.

Audzēkņi var attīstīt savus talantus dažādos pulciņos. Tehnikumā darbojas jauniešu amatierteātris “Dramis”, vokāli instrumentālais ansamblis “Bultas”, vokālais ansamblis, koris, deju kolektīvs, kartinga komanda un dažādi sporta pulciņi.

“Vidzemes uzņēmēju dienām 2018” Smiltenes tehnikums kopā ar skolas Alsviķu struktūrvienības pārstāvjiem gatavo dažādas radošas un interaktīvas aktivitātes, kurās nākamie audzēkņi varēs iepazīties tuvāk ar tehnikuma piedāvājumiem.

Atbildēsim uz viesus interesējošiem jautājumiem un palīdzēsim jauniešiem izvēlēties viņu interesēm atbilstošāko izglītības programmu. Apmeklētājus gaida darbošanās ar mini ekskavatoru “Case”. Demonstrēsim, kā tiek nolasīta mikročipa informācija. Pārsteigumus apmeklētājiem gatavo arī viesnīcu un restorānu programmu pārstāvji.

Latvijai ir vajadzīgi gudri un izglītoti jaunieši, kuri mīl savu zemi, lepojas ar tās kultūru un tradīcijām. Novēlam, lai katrs jaunietis atrod savu īsto skolu un no sirds priecāsimies par katru, kurš izvēlēsies kādu no Smiltenes tehnikuma piedāvājumiem! Tās visas ir darba tirgū pieprasītas profesijas. Ja mācīsieties – būs gan laba izglītība, gan darbs un atbilstošs atalgojums.

Komentējot Jūs piekrītat Lietošanas noteikumiem.

"Valmieras ziņas" jautā

Vai jūsu mājoklī ir dūmu detektors?

Paldies par balsojumu
Jūs jau esat nobalsojis!
Lūdzu izvēlieties variantu!

Piedalies satura veidošanā

Tavā apkārtnē ir noticis kas interesants? Vēlies, lai mēs par to uzrakstām?

Iesūti, un mēs to publicēsim!

iesūtīt rakstu

Atpūtas un izklaides vietu tīkls "KLONDAIKA" ir viens no veiksmīgākajiem izklaides un atpūtas vietu tīkliem visā Latvijā jau 25 gadus. Meklējam VALMIERĀ – BĀRMENI. Tavi galvenie darba pienākumi: - rūpēties par mūsu viesiem saskaņā ar uzņēmuma noteiktiem standartiem; - pagatavot dzērienus, pasniegt ēdienus un piedāvāt citus viesiem interesējošos pakalpojumus; - izpildīt vadītāja dotos uzdevumus. Šī vakance domāta Tev, ja Tev ir: - iegūta vidējā izglītība; - labas latviešu, krievu un angļu valodas zināšanas; - prasme izzināt klientu vajadzības un vēlmes. Strādājot pie mums, Tu iegūsi: - apmācības, lai būtu izcils darbinieks; - elastīgu darba grafiku; - lieliskus darba kolēģus; - karjeras attīstības iespējas; - uzņēmuma piedāvātos labumus – darbinieku saliedēšanas pasākumus, nelaimes gadījumu apdrošināšanu, darbinieku atlaižu karti pirkumiem Klondaikās un TexMex restorānos ar 50% atlaidi; - un citas unikālas lietas, kas Tev pie mums strādājot liks justies kā ģimenē. Darba laika veids: summētais darba laiks, pēc grafka. Atalgojums: no 650 līdz 1200 EUR bruto. Darba vietas adrese: Rīgas iela 4, Valmiera. Ja vēlies būt viens no mums, tad piesakies, sūtot CV ar norādi "Bārmenis Valmierā" uz e-pastu darbs@gmg.lv . Uzņēmums: SIA "FURORS CAFE", reģ.nr. 40003963896. Profesija: BĀRMENIS Algas izmaksas veids: Laika darba alga Darba vietas adrese: LATVIJA, Rīgas iela 4, Valmiera Darba laika veids: Summētais darba laiks Darba veids: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Slodze: Viena vesela slodze Darbības joma: Pakalpojumi Pieteikto vietu skaits: 1 Līgums: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Aktuāla līdz: 2020-03-18 Kontaktpersona: Sūtīt CV ar norādi "Bārmenis Valmierā" uz e-pastu darbs@gmg.lv . Izglītības līmenis: Vispārējā vidējā izglītība

SIA „Firma Madara’89” - viens no lielākajiem mazumtirdzniecības uzņēmumiem, kas veiksmīgi darbojas pārtikas mazumtirdzniecībā - piedāvā darbu PĀRDEVĒJAM(-AI) veikalā “top!” Valmiermuižas ielā 11, Valmiermuižā, Valmieras pagastā, Burtnieku novadā, uz darbinieku atvaļinājumu laiku. Galvenie darba pienākumi: Pārtikas un nepārtikas preču tirdzniecība; Pircēju apkalpošana pie kases; Preču pieņemšana, pasūtīšana, uzskaite, izvietošana tirdzniecības zālē; Preču realizācijas termiņu, marķējuma, kvalitātes, uzglabāšanas apstākļu un atbilstošas temperatūras kontrole. Prasības kandidātiem: Vēlama vidējā vai vidējā speciālā izglītība; Vēlama pieredze pārtikas tirdzniecībā; Precizitāte, augsta atbildības sajūta. Piedāvājam: Interesantu darbu stabilā uzņēmumā; Mūsdienīgu darba vidi; Darbam atbilstošu atalgojumu un sociālās garantijas; Profesionālās un personīgās izaugsmes iespējas. Darba alga: 470-700 EUR (bruto). Darba laika veids un režīmos: summētais darba laiks, pēc grafika maiņās no plkst. 8.00-22.00. CV ar norādi “Pārdevējs VALMIERMUIŽĀ” lūdzam sūtīt uz e-pastu vakances@madara89.lv Profesija: MAZUMTIRDZNIECĪBAS VEIKALA PĀRDEVĒJS Algas izmaksas veids: Laika darba alga Darba vietas adrese: LATVIJA, Valmiera, Valmiermuižas iela 11, Valmiermuiža, Valmieras pag., Burtnieku nov. Darba laika veids: Maiņu darbs Darba veids: Darbinieka amats uz noteiktu laiku Slodze: Viena vesela slodze Darbības joma: Tirdzniecība / Mārketings Pieteikto vietu skaits: 1 Līgums: Darbinieka amats uz noteiktu laiku Aktuāla līdz: 2020-03-18 Kontaktpersona: CV ar amata un vietas norādi sūtīt uz e-pastu vakances@madara89.lv. Izglītības līmenis: Vispārējā vidējā izglītība

Mūsu partneri