Valmieras Ziņas

Skrejceliņu cenu kategorijas: kāpēc daži maksā divreiz dārgāk nekā citi?

Lasīšanas laiks: 3 min

Meklējot skrejceliņu, daudzi cilvēki konstatē, ka tas var izmaksāt vairākus simtus eiro vai vairākus tūkstošus. Ņemot vērā plašo izvēles klāstu, daudzi cilvēki vēlas uzzināt, kāpēc cenas atšķiras. Protams, ir vērts ieguldīt vairāk līdzekļus kvalitatīvā sporta veidā, taču ir svarīgi saprast, vai skrejceļš spēs apmierināt jūsu vajadzības par izvēlēto cenu.

Skrejceliņi līdz 1000 €

Pirmā cenu kategorija skrejceliņiem ir līdz 1000 eiro. Ja zināt, ka jūsu uzmanības centrā būs sports bez izklaides, varētu pietikt ar vienkāršāku, bet noteikti ne parastu skrejceliņu. Par šo cenu jūs varat iegādāties lielisku produktu – skrejceliņus, kas piedāvā desmitiem programmu, ir klusi, skrejceliņa siksna griežas vienmērīgi un ekrānā redzat svarīgākos datus: sirdsdarbības frekvenci, sadedzinātās kalorijas, ātrumu un nobraukto attālumu. Ekrāna izšķirtspēja noteikti piesaistīs uzmanību – šīs cenas skrejceliņiem ir LED vai LCD ekrāni, kas bieži vien ir sadalīti vairākās daļās, lai jūs varētu skaidri redzēt informāciju. Dažiem skrejceliņiem, kuru cena bieži vien ir gandrīz 1000 eiro, jau ir iebūvēti sirdsdarbības sensori. Dators mērīs vidējo sirdsdarbības frekvenci, ko pēc tam varēsiet viegli izmantot, lai izvēlētos sev visizdevīgāko treniņu, tādējādi uzlabojot savu sirds un asinsvadu veselību un izturību. Daži skrejceliņu modeļi (piemēram, inSPORTline) ir aprīkoti ar sirdsdarbības siksnu, kas palīdz treniņa laikā vēl precīzāk mērīt sirdsdarbības frekvenci.

Skrejceļš piedāvā arī vairāku līmeņu slīpumu un citas papildu funkcijas, piemēram, tālruņa turētāju, vietu dzērienam vai grīdas korekcijas sistēmu nelīdzenām virsmām. Izmantojot transportēšanas riteņus, jūs varat pārvietot trenažieri uz citu mājas daļu. Viens no labākajiem lieliskas skrejceliņa iekārtas piemēriem par pievilcīgu cenu ir Reebok Astroride A4.0 ar uzlabotu Astroride amortizācijas sistēmu, kas aizsargā jūsu locītavas, kamēr trenējaties uz skrejceliņa.

Skrejceliņi, kuru cena ir no 1000 €

Ja vēlaties skrejceliņu ar vairāk funkcijām, jums, iespējams, būs jāmaksā vairāk nekā 1000 eiro. Šis skrejceliņu veids jau ir modernāks un var piedāvāt daudz viedo tehnoloģiju – jūs varēsiet trenēties, izmantojot neierobežotu skaitu lietotņu no interneta, kas nozīmē, ka jūsu dators var pieslēgties mājas internetam. Precīzs programmu skaits vairs nav noteikts – visas programmas var atrast tiešsaistē. Visefektīvākie treniņi ar pasaulē atzītākajiem treneriem ļaus jums trenēties kā labākajā sporta zālē. Iepriekš instalētajā Netflix lietotnē varat skatīties TV pārraides, klausīties mūziku, izmantojot Spotify, un lasīt multividi, kamēr skrienat, lai jums nebūtu garlaicīgi. Vēl aizraujošākam treniņam varat izvēlēties skrejceliņus ar lietotni Indoor – varat skriet tuksnesī, uz ledājiem vai jebkurā citā pasaules vietā. Varat arī trenēties, izmantojot skrejceliņu datoros iebūvētos reālos skriešanas maršrutus.

Skrejceliņi var būt dārgāki arī augstāka ātruma dēļ. Ja skrejceliņi ar cenu zem 1000 eiro var sasniegt 18 km/h ātrumu, tad skrejceliņi ar augstāku cenu ļaus jums skriet ar 20 km/h vai pat 25 km/h ātrumu. Pat pie šādiem ātrumiem skrejceliņi nerada troksni, piemēram, pateicotiesSPORTline modeļos iebūvētajai Silent Motion tehnoloģijai. Šādas cenas skrejceliņiem bieži vien ir enerģijas taupīšanas režīms, kas ļauj samazināt patērētās enerģijas daudzumu.

Lai treniņš būtu vēl efektīvāks, dārgākie skrejceliņi var piedāvāt lielāku slīpumu līdz pat 40 līmeņiem vai kalna režīmu, lai varētu trenēt teļus un visas augšstilbu muskuļu grupas.

Ja esat nolēmis izmantot skrejceliņu savam sporta veidam, vislabākās cenas par kvalitāti atradīsiet powersport.lv tiešsaistes sporta preču veikalā. Vispazīstamākie zīmoli, piemēram, Reebok, inSPORTline, TechoGym, plašs produktu klāsts un bezmaksas piegāde ir tieši tas, ko mēs piedāvājam saviem klientiem. Visiem, kas vēlas sasniegt savus fitnesa mērķus, ir pieejami skrejceliņi par vislabākajām cenām.

Aktuālais jautājums

Kā vērtējat ielu un ceļu uzturēšanas kvalitāti Valmieras pilsētā?

Paldies par balsojumu
Jūs jau esat nobalsojis!
Lūdzu izvēlieties variantu!

Piedalies satura veidošanā

Tavā apkārtnē ir noticis kas interesants? Vēlies, lai mēs par to uzrakstām?

Iesūti, un mēs to publicēsim!

iesūtīt rakstu

SIA „Firma Madara’89”- viens no lielākajiem mazumtirdzniecības uzņēmumiem, kas veiksmīgi darbojas pārtikas mazumtirdzniecībā, piedāvā darbu pārdevējam (-ai) veikalā “top!” Valmierā,Rīgas ielā 64. Galvenie darba pienākumi: Pārtikas un nepārtikas preču tirdzniecība; Pircēju apkalpošana pie kases; Preču pieņemšana, pasūtīšana, uzskaite, izvietošana tirdzniecības zālē; Preču realizācijas termiņu, marķējuma, kvalitātes, uzglabāšanas apstākļu un atbilstošas temperatūras kontrole. Prasības kandidātiem: Vēlama pieredze pārtikas tirdzniecībā; Precizitāte, atbildības sajūta. Piedāvājam: Interesantu darbu stabilā uzņēmumā,mūsdienīgu darba vidi; Papildus sociālās garantijas pēc nostrādāta gada; Svētku dāvanas; Atmaksātus papildatvaļinājumus; Profesionālās un personīgās izaugsmes iespējas; Darba alga no EUR 740-800 (bruto); Darba laiks maiņās no plkst. 8.00-22.00. CV lūdzam sūtīt uz e-pastu: cv@madara89.lv, ar norādi – pārdevējs Valmierā,Rīgas ielā,vai pieteikties WhatsApp +371 22307468. Profesija: MAZUMTIRDZNIECĪBAS VEIKALA PĀRDEVĒJS Darba vietas adrese: LATVIJA, Rīgas iela 64, Valmiera, Valmieras nov. Darba laika veids: Maiņu darbs Darba veids: Darbinieka amats uz noteiktu laiku Slodze: Viena vesela slodze Darbības joma: Tirdzniecība / Mārketings Pieteikto vietu skaits: 1 Līgums: Darbinieka amats uz noteiktu laiku Aktuāla līdz: 2022-07-15 Kontaktpersona: CV lūdzam sūtīt uz e-pastu: cv@madara89.lv vai pieteikties sūtot ziņu uz WhatsApp +371 22307468 Izglītības līmenis: Vispārējā vidējā izglītība

Ugunsdzēsības aparātu korpusu un metāla degvielas kannu ražošanas uzņēmums Valmierā, SIA VALPRO, aicina darbā: Pārdošanas asistentu/-i (uz noteiktu laiku) Galvenie pienākumi: Klientu pasūtījumu apstrāde Informācijas un dokumentācijas apstrāde un uzturēšana Ikdienas atbalsts pārdošanas komandai Sagaidām kandidātu ar: interesi par pārdošanas un ražošanas procesiem labām angļu valodas zināšanām/ vēlamas krievu valodas zināšanas labām datorlietošanas prasmēm (MS Office) vēlama augstākā izglītība atbilstošā jomā vēlama augstākā izglītība vai atbilstošas specialitātes pēdējā kursa students pieredzi pārdošanā un tehniskas zināšanas uzskatīsim par priekšrocību loģisko domāšanu, analītiskām spējām un prasmi strādāt ar lielu informācijas apjomu precizitāti, atbildību un iniciatīvu darbā aktīvu, komunikablu ,uz sadarbību un rezultātu orientētu personību Piedāvājam: Interesantu un dinamisku darbu stabilā, uz attīstību orientētā Latvijas kapitāla uzņēmumā Iespēju mācīties, gūt profesionālu pieredzi un realizēt sevi dinamiskā darba vidē un darbā ar starptautiskiem tirgiem Darba rezultātiem, prasmēm un kvalifikācijai atbilstošu atalgojumu no EUR 900 mēnesī Dažādus papildu labumus un bonusus Sakārtotu, ērtu darba vidi draudzīgā kolektīvā E-pasts pieteikuma nosūtīšanai: darbs@valpro.lv Tālrunis papildus informācijai: 64207235. Pateicamies par atsaucību un informējam, ka sazināsimies ar kandidātiem, kas tiks aicināti uz pārrunām! Nosūtot pieteikumu, Jūs piekrītat, ka personas datu pārzinis SIA "VALPRO" (Reģ. nr. 40003058280) iekļauj Jūsu personas datus savā datubāzē un uzglabā 1 gadu no pieteikuma saņemšanas brīža. Piekrišanu Jums ir tiesības atsaukt, rakstot uz norādīto e-pasta adresi. VALPRO ir viens no lielākajiem metāla apstrādes uzņēmumiem Latvijā. Jau vairāk kā 50 gadus piedāvājam augstākās kvalitātes metāla produktus un metāla apstrādes pakalpojumus klientiem visā pasaulē. 91% saražoto produktu piedāvājam vairāk kā 30 valstīs. Uzņēmuma produkti ir iemantojuši atpazīstamību un lietotāju atzinību civilajā un militārajā sektorā ne vien Eiropā, bet arī Austrālijā, Ziemeļamerikā, Āzijā un Āfrikā. Profesija: PĀRDOŠANAS SPECIĀLISTA ASISTENTS Algas izmaksas veids: Laika darba alga Darba vietas adrese: LATVIJA, Linarda Laicena iela 2, Valmiera, Valmieras nov. Darba laika veids: Summētais darba laiks Darba veids: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Slodze: Viena vesela slodze Darbības joma: Ražošana Pieteikto vietu skaits: 1 Līgums: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Aktuāla līdz: 2022-08-01 Kontaktpersona: E-pasts: darbs@valpro.lv; Tālr.: 64207235; Adrese:Alejas iela 12A,Valmiermuiža,Valmieras pag.

Aicina darbā IT PROJEKTU VADĪTĀJU DARBA PIENĀKUMI: apzināt un dokumentēt informācijas sistēmu lietotāju prasības izstrādāt datu analīzes sistēmas modeli, veikt tā ieviešanu un uzturēšanu veikt atskaišu prasību izzināšanu, analīzi un izstrādi, pārskatu veidošanu un datu modelēšanu, tehniskās dokumentācijas izstrādi ieviest esošo informācijas sistēmu uzlabojumus (sadarbībā ar iekšējiem/ārējiem partneriem) pārstāvēt uzņēmuma intereses grāmatvedības uzskaites sistēmas jaunas versijas izstrādē, veikt lietotāju prasību apzināšanu un koordinēt sadarbību ar izstrādātāju PRASĪBAS PRETENDENTIEM: izglītību IT vai finanšu jomā un pieredzi līdzvērtīgu projektu izstrādē pieredzi darbā ar Microsoft Power BI vai līdzvērtīgu risinājumu izstrādi Microsoft piedāvāto tehnoloģiju un pakalpojumu pārzināšana un pielietošana teicamas zināšanas datu bāzu tehnoloģijās, vēlams SQL vēlamas zināšanas datu izgūšanā no Microsoft Dynamics NAV un Horizon analītisku domāšanu un spēju proaktīvi risināt problēmsituācijas labas sadarbības un komunikācijas prasmes ļoti labas latviešu un angļu valodas zināšanas precizitāti un augstu atbildības sajūtu prasmi efektīvi apgūt jaunas tehnoloģijas spēju efektīvi strādāt gan individuāli, gan komandā UZŅĒMUMS PIEDĀVĀ: darbu stabilā uzņēmumā darba samaksu 1550 EUR (bruto) pilnas sociālās garantijas veselības apdrošināšanas iespējas dinamisku un profesionālu darba vidi CV un pieteikuma vēstuli ar norādi vakancei „IT projektu vadītājs” līdz š.g. 12. jūlijam (ieskaitot) iesniegt: sūtot elektroniski uz info@vtu-valmiera.lv * Iesniegtos personas datus SIA “VTU VALMIERA” izmantos, lai konkursa kārtībā noteiktu vakancei atbilstošāko kandidātu. Ja kandidāts vēlas, lai viņa personas dati tiktu saglabāti SIA “VTU VALMIERA” iekšējā datu bāzē ar mērķi tos apstrādāt citos SIA “VTU VALMIERA” personāla atlases konkursos, tad pieteikumā vakancei lūdzam kandidātam norādīt savu piekrišanu personas datu saglabāšanai. Profesija: PROJEKTA VADĪTĀJS Algas izmaksas veids: Laika darba alga Darba vietas adrese: LATVIJA, Brandeļi, Brandeļi, Kocēnu pag., Valmieras nov. Darba laika veids: Normālais darba laiks Darba veids: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Slodze: Viena vesela slodze Darbības joma: Transports / Loģistika Pieteikto vietu skaits: 1 Līgums: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Aktuāla līdz: 2022-07-12 Kontaktpersona: CV un piet. vēstuli ar vakances norādi sūtīt uz info@vtu-valmiera.lv

Mūsu partneri