Valmieras Ziņas

Skrejceliņu cenu kategorijas: kāpēc daži maksā divreiz dārgāk nekā citi?

Lasīšanas laiks: 3 min

Meklējot skrejceliņu, daudzi cilvēki konstatē, ka tas var izmaksāt vairākus simtus eiro vai vairākus tūkstošus. Ņemot vērā plašo izvēles klāstu, daudzi cilvēki vēlas uzzināt, kāpēc cenas atšķiras. Protams, ir vērts ieguldīt vairāk līdzekļus kvalitatīvā sporta veidā, taču ir svarīgi saprast, vai skrejceļš spēs apmierināt jūsu vajadzības par izvēlēto cenu.

Skrejceliņi līdz 1000 €

Pirmā cenu kategorija skrejceliņiem ir līdz 1000 eiro. Ja zināt, ka jūsu uzmanības centrā būs sports bez izklaides, varētu pietikt ar vienkāršāku, bet noteikti ne parastu skrejceliņu. Par šo cenu jūs varat iegādāties lielisku produktu – skrejceliņus, kas piedāvā desmitiem programmu, ir klusi, skrejceliņa siksna griežas vienmērīgi un ekrānā redzat svarīgākos datus: sirdsdarbības frekvenci, sadedzinātās kalorijas, ātrumu un nobraukto attālumu. Ekrāna izšķirtspēja noteikti piesaistīs uzmanību – šīs cenas skrejceliņiem ir LED vai LCD ekrāni, kas bieži vien ir sadalīti vairākās daļās, lai jūs varētu skaidri redzēt informāciju. Dažiem skrejceliņiem, kuru cena bieži vien ir gandrīz 1000 eiro, jau ir iebūvēti sirdsdarbības sensori. Dators mērīs vidējo sirdsdarbības frekvenci, ko pēc tam varēsiet viegli izmantot, lai izvēlētos sev visizdevīgāko treniņu, tādējādi uzlabojot savu sirds un asinsvadu veselību un izturību. Daži skrejceliņu modeļi (piemēram, inSPORTline) ir aprīkoti ar sirdsdarbības siksnu, kas palīdz treniņa laikā vēl precīzāk mērīt sirdsdarbības frekvenci.

Skrejceļš piedāvā arī vairāku līmeņu slīpumu un citas papildu funkcijas, piemēram, tālruņa turētāju, vietu dzērienam vai grīdas korekcijas sistēmu nelīdzenām virsmām. Izmantojot transportēšanas riteņus, jūs varat pārvietot trenažieri uz citu mājas daļu. Viens no labākajiem lieliskas skrejceliņa iekārtas piemēriem par pievilcīgu cenu ir Reebok Astroride A4.0 ar uzlabotu Astroride amortizācijas sistēmu, kas aizsargā jūsu locītavas, kamēr trenējaties uz skrejceliņa.

Skrejceliņi, kuru cena ir no 1000 €

Ja vēlaties skrejceliņu ar vairāk funkcijām, jums, iespējams, būs jāmaksā vairāk nekā 1000 eiro. Šis skrejceliņu veids jau ir modernāks un var piedāvāt daudz viedo tehnoloģiju – jūs varēsiet trenēties, izmantojot neierobežotu skaitu lietotņu no interneta, kas nozīmē, ka jūsu dators var pieslēgties mājas internetam. Precīzs programmu skaits vairs nav noteikts – visas programmas var atrast tiešsaistē. Visefektīvākie treniņi ar pasaulē atzītākajiem treneriem ļaus jums trenēties kā labākajā sporta zālē. Iepriekš instalētajā Netflix lietotnē varat skatīties TV pārraides, klausīties mūziku, izmantojot Spotify, un lasīt multividi, kamēr skrienat, lai jums nebūtu garlaicīgi. Vēl aizraujošākam treniņam varat izvēlēties skrejceliņus ar lietotni Indoor – varat skriet tuksnesī, uz ledājiem vai jebkurā citā pasaules vietā. Varat arī trenēties, izmantojot skrejceliņu datoros iebūvētos reālos skriešanas maršrutus.

Skrejceliņi var būt dārgāki arī augstāka ātruma dēļ. Ja skrejceliņi ar cenu zem 1000 eiro var sasniegt 18 km/h ātrumu, tad skrejceliņi ar augstāku cenu ļaus jums skriet ar 20 km/h vai pat 25 km/h ātrumu. Pat pie šādiem ātrumiem skrejceliņi nerada troksni, piemēram, pateicotiesSPORTline modeļos iebūvētajai Silent Motion tehnoloģijai. Šādas cenas skrejceliņiem bieži vien ir enerģijas taupīšanas režīms, kas ļauj samazināt patērētās enerģijas daudzumu.

Lai treniņš būtu vēl efektīvāks, dārgākie skrejceliņi var piedāvāt lielāku slīpumu līdz pat 40 līmeņiem vai kalna režīmu, lai varētu trenēt teļus un visas augšstilbu muskuļu grupas.

Ja esat nolēmis izmantot skrejceliņu savam sporta veidam, vislabākās cenas par kvalitāti atradīsiet powersport.lv tiešsaistes sporta preču veikalā. Vispazīstamākie zīmoli, piemēram, Reebok, inSPORTline, TechoGym, plašs produktu klāsts un bezmaksas piegāde ir tieši tas, ko mēs piedāvājam saviem klientiem. Visiem, kas vēlas sasniegt savus fitnesa mērķus, ir pieejami skrejceliņi par vislabākajām cenām.

"Valmieras ziņas" jautā

Vai jūs tumsā lietojat atstarotāju vai atstarojošu apģērbu?

Paldies par balsojumu
Jūs jau esat nobalsojis!
Lūdzu izvēlieties variantu!

Piedalies satura veidošanā

Tavā apkārtnē ir noticis kas interesants? Vēlies, lai mēs par to uzrakstām?

Iesūti, un mēs to publicēsim!

iesūtīt rakstu

VIDZEMES AUGSTSKOLA (Reģ.nr. LV90001342592) izsludina konkursu uz vakanto vecākā grāmatveža amatu (uz noteiktu laiku; normālais darba laiks - 40 stundas nedēļā; darbs klātienē) Prasības pretendentam: · augstākā vai vidējā profesionālā izglītība grāmatvedības, finanšu vai ekonomikas jomā, · darba pieredze grāmatvedības darbā (vismaz 2 gadi), · teicamas prasmes darbā ar MS Office datorprogrammām, · iepriekšēja pieredze datorsistēmu Visma  HORIZON lietošanā tiks uzskatīta par priekšrocību, · prasme patstāvīgi plānot un organizēt savu darbu, · augsta atbildības sajūta, precizitāte, pienākuma apziņa, · iniciatīva, godīgums un spēja strādāt komandā, · grāmatvedības uzskaites principu un saistīto normatīvo aktu pārzināšana, · sadarbspējīgs Covid-19 sertifikāts. Galvenie pienākumi: grāmatvedības datu apstrāde, uzskaite, kontrole, sadarbība ar auditoriem nepieciešamās informācijas sniegšanā, dalība gada pārskata sagatavošanā. Mēs piedāvājam: · regulāru pamata atalgojumu (791,00 EUR mēnesī pirms nodokļu nomaksas) un sociālās garantijas, · interesantu un dinamisku darbu, iespēju iesaistīties papildus projektos, · profesionālās un karjeras izaugsmes iespējas. Interesentiem līdz 2021.gada 14.decembrim sūtīt motivācijas vēstuli un CV ViA juristei-personāla speciālistei (adrese: Valmiera, Cēsu iela 4, LV-4201, kabinets Nr.C204 vai e-pasts: agrita.somase@va.lv, 26681800; 26186555) ar norādi „Vecākā grāmatveža vakancei”. Profesija: GRĀMATVEDIS (CETURTĀ LĪMEŅA KVALIFIKĀCIJA) Algas izmaksas veids: Laika darba alga Darba vietas adrese: LATVIJA, Cēsu iela 4, Valmiera, Valmieras nov. Darba veids: Darbinieka amats uz noteiktu laiku Darbības joma: Bankas / Apdrošināšana / Finanses/Grāmatvedība Pieteikto vietu skaits: 1 Līgums: Darbinieka amats uz noteiktu laiku Aktuāla līdz: 2021-12-14 Kontaktpersona: Agrita Šomase Izglītības līmenis: Profesionālā vidējā izglītība

SPOLĒŠANAS OPERATORS / -E TAVA DARBA PIEREDZE NAV IZŠĶIROŠA: Citur Latvijā līdzīgu darba pieredzi iegūt nevar, tāpēc visu nepieciešamo darbam mēs iemācīsim. TAVOS IKDIENAS PIENĀKUMOS IETILPS: · Uzraudzīt ražošanas iekārtu nepārtrauktu un kvalitatīvu darbību; · Ražot produkciju, ievērojot kvalitātes prasības; · Pareizi, korekti un precīzi marķēt, pakot un svērt produkciju; · Savlaicīgi iekārtot darba vietu ar izejmateriāliem un palīgmateriāliem; · Vizuāli novērtēt produkcijas kvalitāti, kā arī veikt attiecīgo kvalitātes rādījumu pierakstus; · Nepieļaut neatbilstoša produkta ražošanu; · Regulāri, rūpīgi un savlaicīgi veikt iekārtu plānveida tīrīšanu; · Sadarbība ar kolēģiem ražošanas mērķu sasniegšanai. TU BŪSI PIEMĒROTS ŠIM DARBAM, JA TEV PIEMĪT: · Vēlme mācīties un prasme strādāt komandā; · Augsta atbildības sajūta; · Akurātība un precizitāte; · Spēja strādāt fizisku aktīvu darbu; · Noturīga uzmanība; · Noturība saspringtos darba apstākļos. MĒS TEV PIEDĀVĀJAM: Apmaksātu profesionālo apmācību darbavietā; Paredzamu maiņu grafiku, kas zināms visam gadam (darbs 12 h maiņās - dienas maiņas 06:00-18:00 un naktsmaiņas 18:00-06:00); Atalgojumu jau apmācību laikā ap 900 EUR pirms nodokļu nomaksas; Atalgojumu pēc apmācību pabeigšanas sākot no 1200-1400 EUR pirms nodokļu nomaksas; Attīstību un karjeras izaugsmes iespējas; Organizētu transports uz-no darba 5 maršrutos; Veselības apdrošināšanu pēc nostrādātiem 6 mēnešiem un labumu grozu atbilstoši koplīgumam; Darbu stabilā ražošanas uzņēmumā ar 58 gadu pieredzi. Darbavietas adrese: Cempu iela 13, Valmiera, Valmieras novads. CV* ar norādi SPOLĒŠANAS OPERATORS / -E sūti uz e-pasta adresi darbs@valmiera-glass.com. Sazināsimies ar kandidātiem, kuri tiks aicināti uz nākamo atlases kārtu. *Piesakoties darbā, es piekrītu, ka mani personas dati tiks izmantoti darba atlases vajadzībām. Profesija: SPOLĒŠANAS IEKĀRTAS OPERATORS Algas izmaksas veids: Laika darba alga Darba vietas adrese: LATVIJA, Cempu iela 13, Valmiera, Valmieras nov. Darba laika veids: Maiņu darbs Darba veids: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Slodze: Viena vesela slodze Darbības joma: Ražošana Pieteikto vietu skaits: 1 Līgums: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Aktuāla līdz: 2022-01-07 Kontaktpersona: Ieva Laktiņa

Mūsu partneri