Valmieras Ziņas

Skrejceliņu cenu kategorijas: kāpēc daži maksā divreiz dārgāk nekā citi?

Lasīšanas laiks: 3 min

Meklējot skrejceliņu, daudzi cilvēki konstatē, ka tas var izmaksāt vairākus simtus eiro vai vairākus tūkstošus. Ņemot vērā plašo izvēles klāstu, daudzi cilvēki vēlas uzzināt, kāpēc cenas atšķiras. Protams, ir vērts ieguldīt vairāk līdzekļus kvalitatīvā sporta veidā, taču ir svarīgi saprast, vai skrejceļš spēs apmierināt jūsu vajadzības par izvēlēto cenu.

Skrejceliņi līdz 1000 €

Pirmā cenu kategorija skrejceliņiem ir līdz 1000 eiro. Ja zināt, ka jūsu uzmanības centrā būs sports bez izklaides, varētu pietikt ar vienkāršāku, bet noteikti ne parastu skrejceliņu. Par šo cenu jūs varat iegādāties lielisku produktu – skrejceliņus, kas piedāvā desmitiem programmu, ir klusi, skrejceliņa siksna griežas vienmērīgi un ekrānā redzat svarīgākos datus: sirdsdarbības frekvenci, sadedzinātās kalorijas, ātrumu un nobraukto attālumu. Ekrāna izšķirtspēja noteikti piesaistīs uzmanību – šīs cenas skrejceliņiem ir LED vai LCD ekrāni, kas bieži vien ir sadalīti vairākās daļās, lai jūs varētu skaidri redzēt informāciju. Dažiem skrejceliņiem, kuru cena bieži vien ir gandrīz 1000 eiro, jau ir iebūvēti sirdsdarbības sensori. Dators mērīs vidējo sirdsdarbības frekvenci, ko pēc tam varēsiet viegli izmantot, lai izvēlētos sev visizdevīgāko treniņu, tādējādi uzlabojot savu sirds un asinsvadu veselību un izturību. Daži skrejceliņu modeļi (piemēram, inSPORTline) ir aprīkoti ar sirdsdarbības siksnu, kas palīdz treniņa laikā vēl precīzāk mērīt sirdsdarbības frekvenci.

Skrejceļš piedāvā arī vairāku līmeņu slīpumu un citas papildu funkcijas, piemēram, tālruņa turētāju, vietu dzērienam vai grīdas korekcijas sistēmu nelīdzenām virsmām. Izmantojot transportēšanas riteņus, jūs varat pārvietot trenažieri uz citu mājas daļu. Viens no labākajiem lieliskas skrejceliņa iekārtas piemēriem par pievilcīgu cenu ir Reebok Astroride A4.0 ar uzlabotu Astroride amortizācijas sistēmu, kas aizsargā jūsu locītavas, kamēr trenējaties uz skrejceliņa.

Skrejceliņi, kuru cena ir no 1000 €

Ja vēlaties skrejceliņu ar vairāk funkcijām, jums, iespējams, būs jāmaksā vairāk nekā 1000 eiro. Šis skrejceliņu veids jau ir modernāks un var piedāvāt daudz viedo tehnoloģiju – jūs varēsiet trenēties, izmantojot neierobežotu skaitu lietotņu no interneta, kas nozīmē, ka jūsu dators var pieslēgties mājas internetam. Precīzs programmu skaits vairs nav noteikts – visas programmas var atrast tiešsaistē. Visefektīvākie treniņi ar pasaulē atzītākajiem treneriem ļaus jums trenēties kā labākajā sporta zālē. Iepriekš instalētajā Netflix lietotnē varat skatīties TV pārraides, klausīties mūziku, izmantojot Spotify, un lasīt multividi, kamēr skrienat, lai jums nebūtu garlaicīgi. Vēl aizraujošākam treniņam varat izvēlēties skrejceliņus ar lietotni Indoor – varat skriet tuksnesī, uz ledājiem vai jebkurā citā pasaules vietā. Varat arī trenēties, izmantojot skrejceliņu datoros iebūvētos reālos skriešanas maršrutus.

Skrejceliņi var būt dārgāki arī augstāka ātruma dēļ. Ja skrejceliņi ar cenu zem 1000 eiro var sasniegt 18 km/h ātrumu, tad skrejceliņi ar augstāku cenu ļaus jums skriet ar 20 km/h vai pat 25 km/h ātrumu. Pat pie šādiem ātrumiem skrejceliņi nerada troksni, piemēram, pateicotiesSPORTline modeļos iebūvētajai Silent Motion tehnoloģijai. Šādas cenas skrejceliņiem bieži vien ir enerģijas taupīšanas režīms, kas ļauj samazināt patērētās enerģijas daudzumu.

Lai treniņš būtu vēl efektīvāks, dārgākie skrejceliņi var piedāvāt lielāku slīpumu līdz pat 40 līmeņiem vai kalna režīmu, lai varētu trenēt teļus un visas augšstilbu muskuļu grupas.

Ja esat nolēmis izmantot skrejceliņu savam sporta veidam, vislabākās cenas par kvalitāti atradīsiet powersport.lv tiešsaistes sporta preču veikalā. Vispazīstamākie zīmoli, piemēram, Reebok, inSPORTline, TechoGym, plašs produktu klāsts un bezmaksas piegāde ir tieši tas, ko mēs piedāvājam saviem klientiem. Visiem, kas vēlas sasniegt savus fitnesa mērķus, ir pieejami skrejceliņi par vislabākajām cenām.

Aktuālais jautājums

Kā vērtējat autovadītāju braukšanas kultūru Valmierā?

Paldies par balsojumu
Jūs jau esat nobalsojis!
Lūdzu izvēlieties variantu!

Piedalies satura veidošanā

Tavā apkārtnē ir noticis kas interesants? Vēlies, lai mēs par to uzrakstām?

Iesūti, un mēs to publicēsim!

iesūtīt rakstu

Pievienojies mūsu komandai! Valmieras 2.vidusskolas struktūrvienība “Varavīksne” aicina darbā SKOLOTĀJA PALĪGU (profesiju klasifikatora kods 5312 01), darba vietas adrese: Raiņa iela 11, Valmiera, Valmieras novads) uz noteiktu laiku (40 stundas nedēļā jeb 1,0 likme). Ja Tev ir vēlme: • veikt bērnu aprūpi ikdienā; • sadarboties ar grupas skolotājām, sniegt atbalstu bērniem mācību jomu apguvē; • veidot bērnos kulturālas uzvedības un higiēnas iemaņas; • rūpēties par bērnu dienas režīma ievērošanu; • nodrošināt telpu, inventāra tīrību un kārtību; un ja Tev ir: • vismaz vispārējā vidējā izglītība (vēlams auklītes sertifikāts vai praktiskā pieredze darbā ar bērniem); • valsts valodas prasmes atbilstoši Valsts valodas likuma prasībām (C līmenis); • kompetences: pozitīva, radoša un atbildīga attieksme pret darbu; psiholoģiskā noturība un augsta saskarsmes kultūra; mēs piedāvājam: • atalgojumu no 520 EUR līdz 620 EUR mēnesī pirms nodokļu nomaksas; • darba devēja līdzfinansētu veselības apdrošināšanu un sociālās garantijas atbilstoši normatīvajos aktos noteiktajam; • drošu, estētisku un sakārtotu darba vidi. Profesionālās darbības aprakstu (CV), pieteikuma vēstuli gaidīsim līdz 2022.gada 8.decembrim personīgi (adrese: Raiņa iela 11, Valmiera, Valmieras novads) vai e-pastā: v2v@valmiera.edu.lv Tālrunis papildu informācijai: 64207544 vai 64281559. Informējam, ka Jūsu pieteikuma dokumentos norādītie personas dati tiks apstrādāti, lai konkursa kārtībā noteiktu vakancei atbilstošāko kandidātu, atbilstoši fizisko datu aizsardzības regulējuma prasībām. Profesija: SKOLOTĀJA PALĪGS Darba vietas adrese: LATVIJA, Raiņa iela 11, Valmiera, Valmieras nov. Darba veids: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Slodze: Viena vesela slodze Darbības joma: Izglītība / Zinātne Pieteikto vietu skaits: 1 Līgums: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Aktuāla līdz: 2022-12-08

Pievienojies mūsu komandai! Valmieras sākumskola uz nenoteiktu laiku aicina darbā remontstrādnieku (1,0 slodzes). Ja Jūs vēlaties: • veikt ikdienas sanitārtehniskos, galdniecības, elektromontāžas, kosmētiskos un remontu darbus; • veikt telpu uzturēšanu, mēbeļu, inventāra pārvietošanu, citus remontdarbus un saimnieciskus darbus; • dažāda cita inventāra, priekšmetu, ierīču u.c. uzstādīšanu un remontdarbus; un Jums ir:   mēs piedāvājam: • atalgojumu 505 EUR pirms nodokļu nomaksas; • darba devēja līdzfinansētu veselības apdrošināšanu un sociālās garantijas atbilstoši normatīvajos aktos noteiktajam; • labus darba apstākļus; • aktīvu, dinamisku darbu un iespēju gūt jaunu pieredzi. CV, pieteikuma vēstuli lūdzam nosūtīt uz e-pastu: vs@valmiera.edu.lv vai iesniegt personīgi Valmieras sākumskolā, L.Paegles ielā 40A, Valmierā, Valmieras novadā, līdz 2022. gada 16.decembrim plkst.12.00. Tālrunis papildu informācijai: 64223208. Informējam, ka pieteikuma dokumentā norādītie personas dati tiks apstrādāti, lai nodrošinātu šī atlases konkursa norisi atbilstoši fizisko personu datu aizsardzības regulējuma prasībām. Profesija: REMONTSTRĀDNIEKS Darba vietas adrese: LATVIJA, Leona Paegles iela 40A, Valmiera, Valmieras nov. Darba veids: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Slodze: Viena vesela slodze Darbības joma: Valsts pārvalde Pieteikto vietu skaits: 1 Līgums: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Aktuāla līdz: 2022-12-16

Pievienojies mūsu komandai! Valmieras sākumskola (turpmāk – Iestāde) uz noteiktu laiku aicina darbā izglītības psihologu uz 0.5 likmēm. Ja Jūs vēlaties: • plānot un nodrošināt kvalitatīvu izglītības un audzināšanas procesu atbilstoši normatīvo aktu prasībām; • organizēt savu un izglītojamo darbu atbilstoši Iestādes mērķim un uzdevumiem; • veikt izglītojamo psiholoģisko izpēti, sagatavot atzinumus un ieteikumus izglītojamo atbalsta procesam mācībās un adaptācijas periodā; • plānot un realizēt Iestādes atbalsta komandas darbu; un Jums ir: • izglītība saskaņā ar Ministru kabineta noteikumiem Nr.569 “Noteikumi par pedagogiem nepieciešamo izglītību un profesionālo kvalifikāciju un pedagogu profesionālās kompetences pilnveides kārtību”; • atbilstība Izglītības likuma un Bērnu tiesību aizsardzības likuma noteiktajām prasībām; • zināšanas par izglītības jomas un psihologa darbības reglamentējošiem tiesību aktiem; • valsts valodas prasmes augstākajā līmenī; • kompetences: labas saskarsmes un komunikācijas prasmes; precizitāte un atbildīga attieksme pret darbu; psiholoģiskā noturība un augsta saskarsmes kultūra; prasme strādāt komandā, atbildība, elastība un iniciatīva; mēs piedāvājam: • iespējas piedalīties Iestādes izaugsmes veicināšanā un profesionālās pilnveidošanās iespējas; • atalgojumu 900 EUR par 1 (vienu) likmi; • darba devēja līdzfinansētu veselības apdrošināšanu un citas sociālās garantijas atbilstoši darba rezultātiem un normatīvajos aktos noteiktajam; • labus darba apstākļus, aktīvu, dinamisku darbu un iespēju gūt jaunu pieredzi. CV, pieteikuma vēstuli lūdzam nosūtīt uz e-pastu: vs@valmiera.edu.lv ar norādi „ Izglītības psihologs/-ģe” līdz 2022. gada 16.decembrim plkst.16.00. Tālrunis papildu informācijai: 64224737. Informējam, ka Jūsu pieteikuma dokumentos norādītie personas dati tiks apstrādāti, lai konkursa kārtībā noteiktu vakancei atbilstošāko kandidātu, atbilstoši fizisko datu aizsardzības regulējuma prasībām. Profesija: Izglītības un skolu PSIHOLOGS Darba vietas adrese: LATVIJA, Leona Paegles iela 40A, Valmiera, Valmieras nov. Darba veids: Darbinieka amats uz noteiktu laiku Slodze: Nepilna slodze Darbības joma: Izglītība / Zinātne Pieteikto vietu skaits: 1 Līgums: Darbinieka amats uz noteiktu laiku Aktuāla līdz: 2022-12-16

Mūsu partneri