Valmieras Ziņas

Skatuves atklāšanas svētki Viesturskolā

2018. gada 21. maijā, tautas teātra “Sprīdītis” 60. jubilejas gadā, uz vecās Viesturskolas skatuves tika nospēlēta pēdējā izrāde – Annas Brigaderes lugas “Sprīdītis” iestudējums.

Tad viesturiešiem uz laiku savu skatuvi nācās atstāt un doties “trimdā”. Plānotais nepilnu gadu garais pārtraukums izvērtās krietni ilgāks, savu “artavu” tam pielika arī Covid-19 pandēmija. Bez teātra šajā laikā “Sprīdīša” aktieri gan nepalika, izrādes tika spēlētas uz Valmieras 2. vidusskolas un Valmieras kultūras centra skatuvēm, arī viesizrādēs latviešu teātra dzimtenē Dikļos, Alūksnē, Galgauskā, Smiltenē, Piebalgā, pat Pēterburgā un Kauņas teātra festivālā.

2020. gada 22. septembris bija svētki visiem skolas teātra mīļotājiem. 12.c klases skolēni pirmo reizi kāpa uz renovētās Viesturskolas skatuves, lai skatītājiem rādītu “Alisi Brīnumzemē”. Bet, kur aktieri, tur neiztikt bez ticējumiem, amuletiem un citām rituālām izdarībām. Pirms izrādes, kā katrā jaunā vietā pieklājas, pa skatuvi tika ļauts pastaigāties pāris kaķiem, lai tie attīrītu telpas enerģētiku, izdzītu mošķus un nodibinātu labas attiecības ar mājas garu.

Pretvalstiski noskaņotā profesora Grifa un virējas Vardes lomu atveidotājs Roberts Briediņš atzīst, ka spēlēt uz Viesturskolas skatuves ir īpaši. Kaut arī Roberts viesturiešiem pievienojies tikai vidusskolas laikā un nezina, kāda bijusi sajūta uz vecās skatuves, viņš stāsta, ka skatuves gars joprojām ir labi jūtams, uz savas skatuves ir pavisam cita spēlēšana un arī uztraukums citāds.

Pēc izrādes notika jauno teatrāļu – 10. klases skolēnu – iesvētības. Teātra dalībniece Karīna Doroško saka, ka šī bijusi pirmā iespēja iepazīties ar 10. klašu skolēniem, redzēt viņus uz skatuves, pārbaudīt zināšanas par skolu, kopību, vienotību un izturību dažādos pārbaudījumos 90-to gadu stilā. Karīna uzslavēja “desmito” skaisto un dekoratīvo priekšnesumu, un viņa ir pārliecināta – šīgada jaunie teatrāļi “Sprīdīša” vārdu tālāk nesīs godam. Gan uz jaunās Viesturskolas skatuves, gan citur Latvijā un pasaulē!

Komentējot Jūs piekrītat Lietošanas noteikumiem.

SIA “Valmieras Namsaimnieks” uz nenoteiktu laiku aicina darbā SĒTNIEKUS Galvenie darba pienākumi: teritoriju kopšana un uzturēšana atbilstoši sezonalitātei, tai skaitā: zāles pļaušana, sniega tīrīšana un ietvju kaisīšana, labiekārtošanas darbu veikšana, valsts karoga izkāršana svētku un atceres dienās. Prasības: fiziskā izturība un gatavība veikt fizisku darbu, teicama saskarsmes kultūra, vispārējā pamata izglītība. Piedāvājam: darbu stabilā uzņēmumā, veselības apdrošināšanu, sociālās garantijas, bruto darba alga no EUR 430.00. Pieteikties līdz 2020.gada 15.novembrim, sūtot CV elektroniski uz namsaimnieks@v-nami.lv vai iesniegt personīgi Semināra ielā 2a, Valmierā. Sazināsimies tikai ar tiem pretendentiem, kuri tiks uzaicināti uz pārrunām. Tālrunis informācijai: 228663305. Informējam, ka Jūsu pieteikuma dokumentos norādītie personas dati tiks apstrādāti šīs atlases konkursa ietvaros. Datu pārzinis ir SIA “Valmieras Namsaimnieks”, Semināra iela 2a, Valmiera, LV-4201. Profesija: SĒTNIEKS Algas izmaksas veids: Laika darba alga Darba vietas adrese: LATVIJA, Semināra iela 2A, Valmiera Darba laika veids: Normālais darba laiks Darba veids: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Slodze: Viena vesela slodze Darbības joma: Pakalpojumi Pieteikto vietu skaits: 3 Līgums: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Aktuāla līdz: 2020-11-15 Kontaktpersona: CV sūtīt uz namsaimnieks@v-nami.lv vai iesniegt personīgi Semināra ielā 2a, t. 228663305.

Latvijas Mežs SIA aicina darbā biroja administratoru Pienākumi :  Lietvedības procesu organizēšana, dokumentu sagatavošana, noformēšana un arhivēšana; Administratīvā atbalsta nodrošināšana vadībai un kolēģiem, precīza doto uzdevumu izpilde;  Personāla lietvedības kārtošana; Efektīva biroja ikdienas darba organizēšana un plānošana; Labas komunikācijas prasmes un spēja patstāvīgi pieņemt lēmumus. Prasības :  Augstākā izglītība; Vēlama pieredze biroja darba vadīšanā vai līdzīgā amat; Labas komunikācijas prasmes un spēja patstāvīgi pieņemt lēmumus; Augsta pašdisciplīna un pienākuma izjūta; Angļu valodas zināšanas sarunvalodas līmenī; Labas prasmes darbā ar biroja tehniku (Word, Excel, Outlook utt); Augstas organizatoriskās spējas, spēja patstāvīgi pieņemt lēmumus; Izteikta atbildības sajūta, iniciatīva, vēlme attīstīties; Spēja patstāvīgi plānot un organizēt savu un citu darbus; Noturība stresa situācijās un pozitīva attieksme. Piedāvājam: Pieredzei / prasmēm atbilstošu atalgojumu; Darba veikšanai nepieciešamo tehnisko nodrošinājumu; Draudzīgu kolēģu atbalstu. Ja vēlies kļūt par daļu no mūsu komandas, līdz 5. novembrim sūti CV un pieteikuma vēstuli uz e-pasta adresi: info@latvijasmezs.lv. Sazināsimies ar izvēlētajiem kandidātiem, kuri tiks aicināti uz darba interviju. Vairāk info: www.latvijasmezs.lv, www.facebook.com/latvijasmezs.lv Profesija: BIROJA ADMINISTRATORS Darba vietas adrese: LATVIJA, Tērbatas iela 14, Valmiera, LV-4201 Darba laika veids: Normālais darba laiks Darba veids: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Slodze: Viena vesela slodze Darbības joma: Cita Pieteikto vietu skaits: 1 Līgums: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Aktuāla līdz: 2020-11-10 Kontaktpersona: CV un pieteikuma vēstuli sūtīt uz e-pastu: info@latvijasmezs.lv Izglītības līmenis: Augstākā izglītība (bakalaura grāds)

Mūsu partneri