Valmieras Ziņas

Sieviete neaptur auto un bēg no policijas (1)

6.oktobrī Valmieras iecirkņa apkalpojamā teritorijā ap pulksten 23:08 kāda sieviete, nenoskaidrota iemesla dēļ, nepakļāvās policijas darbinieku likumīgajai prasībai apturēt transportlīdzekli un bēga. Policijai izdevās apturēt transportlīdzekli un noformēt administratīvā pārkāpuma protokolu. Jāiebilst, ka vadītāja nebija alkohola reibumā, portālu “Valmieras Ziņas” informēja Valsts policijas Vidzemes reģiona pārvaldes vecākā speciāliste Zane Vaskāne.

Nedēļas nogalē reģistrēti vairāki ceļu satiksmes negadījumi, kur dažādas traumas guvuši velosipēdisti. Valmierā kāda sieviete, vadot velosipēdu pa trotuāru, saskrējās ar citu velosipēda vadītāju, kā rezultātā krita un guva traumas, cietusī pēc palīdzības vērsās medicīnas iestādē, bet Cēsīs vīrietis vadīja automašīnu un, veicot kreiso nogriešanās manevru, nepamanīja velosipēdistu, kurš brauca pa galveno ceļu, kā rezultātā notika sadursme. Ceļu satiksmes negadījumā cieta velosipēdists, kurš nogādāts medicīnas iestādē. Savukārt Amatas novadā, pa grants seguma ceļu, kāds vīrietis, vadot velosipēdu, krita un guva miesas bojājumus. Nogādāts medicīnas iestādē.

Kopumā aizvadītajās dienās, laika posmā no 4.oktobra līdz 7.oktobrim, Valsts policijas Vidzemes reģiona pārvaldes teritorijā saņemta informācija par 235 gadījumiem, kad iedzīvotāji vērsušies pēc palīdzības policijā vai konstatēts, ka noticis noziedzīgs nodarījums. Reģistrēti 28 ceļu satiksmes negadījumi, kur septiņos no gadījumiem ir septiņas cietušas personas. Pie transportlīdzekļu stūres, alkoholisko dzērienu iespaidā, sēdušies 16 transportlīdzekļu vadītāji, no tiem seši bija automašīnu šoferi, seši velosipēda vadītāji, viens motociklists, divi mopēda vadītāji un divos gadījumos vadītājs atteicās no pārbaudes. Noformēti 331 administratīvā pārkāpuma protokoli ceļu satiksmes jomā, no kuriem 180 bija par atļautā ātruma pārsniegšanu un viens par agresīvu braukšanu.

Komentējot Jūs piekrītat Lietošanas noteikumiem.

    Viņš - 09.10.2019 Atbildēt

    Gan jau netrafaretie bija, nakts laikā tādiem bīstami apstāties!

Mūsu partneri