Valmieras Ziņas

Sieviete neaptur auto un bēg no policijas (1)

6.oktobrī Valmieras iecirkņa apkalpojamā teritorijā ap pulksten 23:08 kāda sieviete, nenoskaidrota iemesla dēļ, nepakļāvās policijas darbinieku likumīgajai prasībai apturēt transportlīdzekli un bēga. Policijai izdevās apturēt transportlīdzekli un noformēt administratīvā pārkāpuma protokolu. Jāiebilst, ka vadītāja nebija alkohola reibumā, portālu “Valmieras Ziņas” informēja Valsts policijas Vidzemes reģiona pārvaldes vecākā speciāliste Zane Vaskāne.

Nedēļas nogalē reģistrēti vairāki ceļu satiksmes negadījumi, kur dažādas traumas guvuši velosipēdisti. Valmierā kāda sieviete, vadot velosipēdu pa trotuāru, saskrējās ar citu velosipēda vadītāju, kā rezultātā krita un guva traumas, cietusī pēc palīdzības vērsās medicīnas iestādē, bet Cēsīs vīrietis vadīja automašīnu un, veicot kreiso nogriešanās manevru, nepamanīja velosipēdistu, kurš brauca pa galveno ceļu, kā rezultātā notika sadursme. Ceļu satiksmes negadījumā cieta velosipēdists, kurš nogādāts medicīnas iestādē. Savukārt Amatas novadā, pa grants seguma ceļu, kāds vīrietis, vadot velosipēdu, krita un guva miesas bojājumus. Nogādāts medicīnas iestādē.

Kopumā aizvadītajās dienās, laika posmā no 4.oktobra līdz 7.oktobrim, Valsts policijas Vidzemes reģiona pārvaldes teritorijā saņemta informācija par 235 gadījumiem, kad iedzīvotāji vērsušies pēc palīdzības policijā vai konstatēts, ka noticis noziedzīgs nodarījums. Reģistrēti 28 ceļu satiksmes negadījumi, kur septiņos no gadījumiem ir septiņas cietušas personas. Pie transportlīdzekļu stūres, alkoholisko dzērienu iespaidā, sēdušies 16 transportlīdzekļu vadītāji, no tiem seši bija automašīnu šoferi, seši velosipēda vadītāji, viens motociklists, divi mopēda vadītāji un divos gadījumos vadītājs atteicās no pārbaudes. Noformēti 331 administratīvā pārkāpuma protokoli ceļu satiksmes jomā, no kuriem 180 bija par atļautā ātruma pārsniegšanu un viens par agresīvu braukšanu.

Komentējot Jūs piekrītat Lietošanas noteikumiem.

    Viņš - 09.10.2019 Atbildēt

    Gan jau netrafaretie bija, nakts laikā tādiem bīstami apstāties!

Zemessardzes 2.Vidzemes brigādes 22.KĀJNIEKU BATALJONS VALMIERĀ piedāvā darbu SPECIĀLISTAM PERSONĀLSASTĀVA NODAĻĀ Darba pienākumi: · Veikt Zemessardzes (ZS) 22.KB personālsastāva personu lietu uzskaiti un lietvedību atbilstoši noteiktajai kārtībai; · Veikt ZS 22.KB profesionālā dienesta karavīru un zemessargu skaitlisko un kvalitatīvo uzskaiti; · Gatavot standarta dokumentāciju par personāla iecelšanu amatos, darba samaksu, kompensāciju noteikšanu, atvaļinājumu piešķiršanu, komandējumiem u.tml.; · Veikt dokumentāciju sagatavošanu zemessargu uzņemšanai Zemessardzē; · Veikt personas lietu kārtošanu; · Gatavot ikdienas, iknedēļas, ikmēneša atskaites un darba uzskaites tabeles; · Kontrolēt lietvedību, reģistrēt sarakstes dokumentus atbilstoši lietu nomenklatūrai; · Pārzināt un uzturēt kārtībā nodaļas arhīvu; Pamatprasības: Izglītība – vidējā profesionālā lietvedībā un/vai personāla vadībā, kvalifikācijas kursi lietvedības/personāla vadības zinībās; · Teicamas latviešu un vēlamas angļu valodas zināšanas; · Labas organizatoriskās prasmes; · Profesionālas prasmes darbā ar MS Office programmām; · Augsta atbildības izjūta, spēja strādāt individuāli un komandā; · Psiholoģiskā noturība; · Spēja un motivācija pilnveidot savas zināšanas un iemaņas; · Spēja uzņemties atbildību par savas profesionālās darbības rezultātiem. Piedāvājam: · Interesantu, dinamisku un daudzveidīgu darbu; · Labus darba apstākļus; · Veselības apdrošināšanu; · Bruto atalgojums, sākot no 745 eiro līdz 1093 eiro (atkarībā no izglītības un darba pieredzes), un sociālās garantijas atbilstoši valsts pārvaldē noteiktajam; · Par priekšrocību tiks izvirzīti kandidāti, kuri savu turpmāko karjeru vēlas saistīt ar profesionālo dienestu NBS, kuri jau ir zemessargi vai ir gatavi iestāties Zemessardzē. Darba vieta Valmierā. Lai pieteiktos, sūti CV uz e-pastu ilze.pundure@mil.lv līdz 07.02.2020. Tālrunis informācijai 27806073. Pamatojoties uz Eiropas Parlamenta un Padomes regulas (ES) 2016/679 par fizisko personu aizsardzību attiecībā uz personas datu apstrādi un šādu datu brīvu apriti un ar ko atceļ Direktīvu 95/46 EK (Vispārīgā datu aizsardzības regula) 13.pantu, Jūsu pieteikuma dokumentos norādītie personas dati tiks apstrādāti, lai nodrošinātu šīs atlases konkursa norisi. Profesija: LIETVEDIS Algas izmaksas veids: Laika darba alga Darba vietas adrese: LATVIJA, Valmiera Darba laika veids: Normālais darba laiks Darba veids: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Slodze: Viena vesela slodze Darbības joma: Pakalpojumi Pieteikto vietu skaits: 1 Līgums: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Aktuāla līdz: 2020-02-07 Kontaktpersona: CV sūtīt uz e-pasta adresi: ilze.pundure@mil.lv

Mūsu partneri