Valmieras Ziņas

Sestdien ugunsgrēkā Valmieras novadā cieta cilvēks

Lasīšanas laiks: 2 min

Aizvadītajās diennaktīs, laika posmā no 12. maija plkst. 6.30 līdz 15. maija plkst. 6.30, Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienesta Vidzemes reģiona pārvalde saņēma 20 izsaukumus – 12 uz ugunsgrēku dzēšanu, sešus uz glābšanas darbiem, bet vēl divi bija maldinājumi, portālu “Valmieras Ziņas” informēja VUGD Prevencijas un sabiedrības informēšanas nodaļas vecākā inspektore Sandra Vējiņa.

Šorīt plkst. 7.22 VUGD saņēma izsaukumu uz Tālavas ielu Cēsīs, kur dega divstāvu koka ēka 120m2 platībā. Pirms VUGD ierašanās no ēkas evakuējās divi cilvēki un suns. Plkst. 8.23 ugunsgrēks ierobežots un šobrīd turpinās dzēšanas darbi. 

Piektdien pusdienlaikā tika saņemts izsaukums uz Limbažu novada Alojas pagastu, kur dega traktors ar koka piekabi 20m2 platībā, kā arī kūla 40m2 platībā.

Piektdien tika saņemts izsaukums arī uz Smiltenes novada Api, kur dega kvadricikls, un ēkas starpstāvu pārsegums 5m2 platībā. 

Piektdien plkst. 17.42 VUGD saņēma izsaukumu uz Gulbenes novada Beļavas pagastu, kur dega vienstāva dārza māja ar piebūvētu šķūnīti 50m2 platībā. Plkst. 18.42 ugunsgrēks likvidēts. 

Piektdienas vakarā tika saņemts izsaukums uz Rīgas ielu Valkā, kur puķu podā dega kūdra 0,5m2 platībā. 

Piektdien plkst. 23.04 ugunsdzēsēji glābēji saņēma izsaukumu uz Gulbenes novada Galgauskas pagastu, kur dega vienstāva koka dzīvojamā māja 150m2 platībā. Pirms VUGD ierašanās no ēkas evakuējās viens cilvēks. Plkst. 4.04 ugunsgrēks likvidēts. 

 Sestdienas rītā tika saņemts izsaukums uz Stacijas ielu Valmierā, kur dega vieglā automašīna 0,01m2 platībā. Ugunsgrēks likvidēts pirms VUGD ierašanās.  Līdzīgs izsaukums sestdien tika saņemts arī uz Valmieras novada Valmieras pagastu, kur dega vieglā automašīna 2m2 platībā. 

Sestdien plkst. 16.16 VUGD saņēma izsaukumu uz Valmieras novada Valmieras pagastu, kur atsevišķās vietās dega kūdra 800m2 platībā. Plkst. 20.12 ugunsgrēks likvidēts. Notikuma vietā strādāja deviņi Valmieras un Strenču ugunsdzēsēji glābēji, bija piesaistītas trīs autocisternas, Valsts mežu dienesta trīs  nodarbinātie ar autocisternu, kā arī Matīšu ugunsdzēsēju komanda piecu cilvēku sastāvā ar autocisternu. 

Sestdien plkst. 19.10 saņemts izsaukums uz Valmieras novada Jeru pagastu, kur ar atklātu liesmu deg pirts 20 m2 platībā . Mēģinot ugunsgrēku dzēst paša spēkiem, cieta viens cilvēks. Plkst. 20.56 darbs notikuma vietā noslēdzās un ugunsgrēka likvidēšanas darbos piedalījās arī Naukšēnu brīvprātīgo ugunsdzēsēju biedrība.

Svētdien dzēsti divi meža ugunsgrēki – Valmieras novada Jērcēnu pagastā, kur meža zemsedze dega 100m2 platībā, kā arī Madonas novada Lazdonas pagastā, kur dega meža jaunaudze 3000m2 platībā.

Aizvadītajās diennaktīs  VUGD saņēma 234 izsaukumus – 142 uz ugunsgrēku dzēšanu, tai skaitā 38 uz kūlas ugunsgrēku dzēšanu un 15 uz meža ugunsgrēku dzēšanu, 57 uz glābšanas darbiem, bet 35 izsaukumi bija maldinājumi.

Aktuālais jautājums

Kas, jūsuprāt, ir Valmieras sports nr.1?

Paldies par balsojumu
Jūs jau esat nobalsojis!
Lūdzu izvēlieties variantu!

Piedalies satura veidošanā

Tavā apkārtnē ir noticis kas interesants? Vēlies, lai mēs par to uzrakstām?

Iesūti, un mēs to publicēsim!

iesūtīt rakstu

Valmieras pirmsskolas izglītības iestāde “Pienenīte” aicina darbā SKOLOTĀJA PALĪGU Pievienojies mūsu komandai! Valmieras pirmsskolas izglītības iestāde “Pienenīte” ar 2024.gada 2.septembri aicina darbā SKOLOTĀJA PALĪGU (darba vietas adrese: Georga Apiņa iela 5, Valmiera, Valmieras novads) uz nenoteiktu laiku 40 stundas nedēļā (likme – 1,0). Ja Tev ir vēlme: · palīdzēt pirmsskolas izglītības skolotājai organizēt bērnu ikdienas gaitas; · uzkopt pirmsskolas grupu telpas, saskaņā ar telpu un aprīkojuma uzkopšanas un dezinfekcijas grafiku un sanitāri higiēnisko normu prasību ievērošanu; un ja Tev ir: · vismaz vispārējā vidējā izglītība; · valsts valodas prasmes atbilstoši Valsts valodas likuma prasībām; · kompetences: prasme plānot, organizēt un kvalitatīvi veikt savu darbu, disciplinētība; pozitīva, radoša un atbildīga attieksme pret darbu; psiholoģiskā noturība un augsta saskarsmes kultūra; mēs piedāvājam: · darba samaksu pārbaudes laikā 702 EUR pirms nodokļu nomaksas, pēc pārbaudes laika 731,00 EUR pirms nodokļu nomaksas; · darba devēja līdzfinansētu veselības apdrošināšanu pēc pārbaudes laika beigām, kā arī citas sociālās garantijas/labumus atbilstoši darba rezultātiem un normatīvajos aktos noteiktajam; · drošu, estētisku un sakārtotu darba vidi. Pieteikuma vēstuli, profesionālās darbības aprakstu (CV), lūdzam iesniegt elektroniski, nosūtot uz e-pastu pienenite@valmiera.edu.lv  ar norādi “Skolotāja palīga vakancei” līdz 2024.gada 09.augustam plkst.16.00. Tālrunis informācijai: 64231693 Profesija: SKOLOTĀJA PALĪGS Darba vietas adrese: LATVIJA, Georga Apiņa iela 5, Valmiera, Valmieras nov. Darbības joma: Izglītība / Zinātne Pieteikto vietu skaits: 1 Aktuāla līdz: 2024-08-09 Kontaktpersona: pienenite@valmiera.edu.lv 64231693

Mūsu partneri