Valmieras Ziņas

SDK “Gauja FIX” ielūdz uz tautas deju koncertu “Sieviete. Vīrietis. Pavasaris.”

Lasīšanas laiks: < 1 min

Senioru deju kolektīvs (SDK) “Gauja FIX” ielūdz uz tautas deju koncertu “Sieviete. Vīrietis. Pavasaris.” 13.aprīlī plkst.18.00 Valmieras Kultūras centrā, portālu “Valmieras Ziņas” informēja Valmieras Kultūras centra mārketinga projektu vadītāja Līga Tarbuna.

Koncertā piedalīsies SDK “Gauja FIX” un tautas deju kolektīvi, ar kuriem piecu pastāvēšanas gadu laikā “Gauja FIX” bijusi cieša sadarbība – VPDK “Gauja”, SDK “Ex-Lielupe”, VPDK “Dzieti”, VPDK “Savieši” un VPDK “Mūri”.

Koncerta režisore Santa Tanenberga: “Katras dejas, horeogrāfijas pamatā ir stāsts par dzīvi, par attiecībām. Dejā svarīgs ir pāris. Pāra attiecības. Arī tad, kad ir tikai dāmu deja vai tikai kungu deja, viņi jau sevi izrāda kādam, kādam vēlas patikt. Deju koncertos uz skatuves ir tāds dubultstāsts – sievietes un vīrieši, kuri satiekas savā deju kolektīvā un sievietes un vīrieši, kuri izdejo dejas stāstu. Manuprāt, dubultskaisti! No aizlaikiem, no aizmūžiem – kopš Ievas un Ādama – ir sieviete, vīrietis, pavasaris. Pavasaris ir mīlestība. Nesaskaitāmas mīlestības nokrāsas – jūsma, prieks, gaidas, satraukums, uzticēšanās, izbrīns, skumjas, melanholija, greizsirdība, naids, lepnums, aizspriedumi, ziedošanās… Pavasaris – atmoda, plaukšana, ziedēšana, cerība. Pavasaris – turpinājums. Dzīvība, dzīve. Tāpēc – “Sieviete. Vīrietis. Pavasaris.”.

Ieejas maksa: 5-7 EUR. Ar Valmieras kultūras karti 1 EUR atlaide. Biļetes var iegādāties “Biļešu Paradīze” kasēs un www.bilesuparadize.lv .

Aktuālais jautājums

Vai esi iepazinies ar jauno Valmieras novada teritoriālo plānojumu?

Paldies par balsojumu
Jūs jau esat nobalsojis!
Lūdzu izvēlieties variantu!

Piedalies satura veidošanā

Tavā apkārtnē ir noticis kas interesants? Vēlies, lai mēs par to uzrakstām?

Iesūti, un mēs to publicēsim!

iesūtīt rakstu

Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "KLONDAIKA", reģ. Nr.: 40003171152 aicina darbā BĀRMENI Par mums Mēs esam KLONDAIKA – daļa no Entain NCE un starptautiskās Entain grupas, vienas no pasaules lielākajām iGaming kompānijām ar 30 000+ darbinieku.Entain NCE pārvalda vairākus populārus zīmolus – Optibet, Bwin, BetCity, Ninja Casino un, protams, KLONDAIKA – leģendāru zīmolu Latvijā. Mūsu stāsts sākās jau 1988. gadā, bet šodien Klondaika ir izklaides un atpūtas tīkls 14 pilsētās, piedāvājot aizraujošu atpūtu gan klātienē, gan tiešsaistē. Pievienojies mums un kļūsti par daļu no starptautiskas komandas, kas strādā ar prieku un azartu. Pieredze nav nepieciešama – mēs Tev visu iemācīsim. Ko iegūsi, strādājot pie mums? Darba grafiku: Maiņu darbs (pilna slodze); Maiņas garums - 12h vai 24h. Maiņas sākums 08.00 vai 20.00 un noslēgties 08.00 vai 20.00 Stabilu darbu starptautiskā uzņēmumā Atalgojumu no 1000 līdz 1500 Euro + bonusi par labiem darba rezultātiem Veselības un nelaimes gadījumu apdrošināšanu Apmaksātu mācību atvaļinājumu un regulāras apmācības pilnveidei Dzimšanas dienas brīvdienu Darbam un atpūtai pieejamus apartamentus Spānijā (Marbella) un Rīgā Atbalstu sportiskām aktivitātēm un organizētas labbūtības aktivitātes Grandiozus saliedēšanās pasākumus un foršus kolēģus Psihologa/terapeita konsultācijas tiešsaistē(online) – apmaksātas Atlīdzību par briļļu/kontaktlēcu iegādi darba vajadzībām 2 papildus apmaksātas brīvdienas, ja gada laikā būsi veicis 2 sociāli atbildīgas aktivitātes Bonusus par labiem darba rezultātiem CV lūdzam sūtīt uz e-pastu: darbs@klondaika.lv. Tālrunis: 22222222 Profesija: BĀRMENIS Darba vietas adrese: LATVIJA, Rīgas iela 4, Valmiera, Valmieras nov. Darbības joma: Pakalpojumi Pieteikto vietu skaits: 1 Aktuāla līdz: 2026-06-30 Kontaktpersona: CV lūdzam sūtīt uz e-pastu: darbs@klondaika.lv

Mūsu partneri