Saspringtā cīņā ar saldeniekiem “Valmiera Glass/Vidzemes Augstskola” piedzīvo pirmo neveiksmi savās mājās

Latvijas Basketbola līgas 2. divīzijā 19. decembrī “Valmiera Glass/Vidzemes Augstskola” uzsāka grupu turnīra otrā posma spēles, Vidzemes Olimpiskajā centrā ar rezultātu 69:73 piekāpjoties BK “Saldus” basketbolistiem. Tādējādi valmieriešiem piedzīvots sezonas pirmais zaudējums savā laukumā.

Spēli Roberta Zeiles un Sanda Amoliņa trenētās komandas starta sastāvā sāka Toms Kohanovs, Ervīns Ivanovs, Mārtiņš Vīņauds, Jānis Engers un Klāvs Dubults. Pirmās minūtes veiksmīgākas padevās “Saldus” basketbolistiem, kuri ar precīziem metieniem no groza apakšas un realizētu trejaci spēja sasniegt septiņu punktu vadību. Pirmā perioda otrajā pusē pavirša apiešanās ar spēles instrumentu maksāja mājiniekiem vairākas iespējas uzbrukt grozam, tādējādi liedzot studentiem nozīmīgi sadeldēt rezultāta starpību. Pirmo desmit minūšu noslēgumā viesu rindās trejaci realizēja LBL augstākajā divīzijā pieredzi guvušais Armands Seņkāns, bet mājinieku rindās pēc izcīnītas bumbas uzbrukumā no groza apakšas precīzs bija Jānis Engers. Tādējādi mazrezultatīvā pirmā ceturtdaļa beidzās ar rezultātu 9:15.

Pēc nonākšanas iedzinējos ar deviņu punktu deficītu, “Valmiera Glass/Vidzemes Augstskola” uzbrukumu ar trejaci centās iekustināt Oto Grīnbergs. Tomēr “Saldus” komandas veterāni Edgars Buiķis un Artūrs Kramiņš sekmīgi spēja kontrolēt spēles tempu, neatļaujot mājinieku izrāvienu. Otrās ceturtdaļas vidū efektīga epizode aizsardzībā izdevās Jānim Engeram, kurš atlētiski bloķēja pretinieka trīs punktu metienu. Tādu pašu darbību Engeram izdevās veikt arī puslaika pēdējā minūtē. Tomēr uzbrukumā valmieriešiem savu ritmu atrast neizdevās, kamēr viesiem tālmetienu precizitāte nepievīla. Ejot puslaika pārtraukumā “Valmiera Glass/Vidzemes Augstskola” bija iedzinējos ar 26:40.

Otro puslaiku valmierieši sāka krietni agresīvāk, cenšoties deldēt rezultāta starpību. Tomēr “Saldus” pieredzējušie spēlētāji vairākkārt spēja nolasīt mājinieku darbības, pārtverot bumbas un saglabājot sev labvēlīgu rezultātu. Studentus trešajā ceturksnī pievīla metienu precizitāte, tikai perioda pēdējās minūtēs ar lielu cīņas sparu “Valmiera Glass/Vidzemes Augstskola” spēja pietuvoties, pirms izšķirošajām desmit minūtēm sasniedzot rezultātu 45:47.

Noslēdzošo ceturksni ar akrobātisku caurgājienu, gūstot divus punktus ar sodu, uzsāka Ervīns Ivanovs. “Saldus” sastāvā kā neapturams spēks groza apakšā bija komandas līderis Jānis Līcītis. Nepilnas sešas minūtes līdz mača noslēgumam valmierieši pirmo reizi spēlē izvirzījās vadībā, kad Mārtiņš Vīņauds bija precīzs no tālmetiena līnijas – 54:53. Turpmākajos uzbrukumos komandas vairākkārt apmainījās ar nelielu pārsvaru. Trīs minūtes līdz spēles beigu signālam rezultāts bija neizšķirts (62:62). Mača izšķirošais pavērsiens notika divas minūtes līdz beigām, kad mājiniekiem tika piešķirtas tehniskās piezīmes, no viena punkta starpības ļaujot saldeniekiem tikt pie +6. Sanda Amoliņa vadībā valmierieši centās izglābt spēli, tomēr metienu precizitāte noslēdzošajos uzbrukumos pievīla, neļaujot piekļūt tuvāk par trīs punktiem. Spēle noslēdzās ar rezultātu 69:73, kas vēstīja par BK “Saldus” uzvaru.

Valmieriešu rindās rezultatīvākais ar 18 gūtiem punktiem bija Ervīns Ivanovs, savukārt viesus sastāvā tikpat punktus guva Armands Seņkāns.

“Valmiera Glass/Vidzemes Augstskola” – BK “Saldus” 73:69 (9:15, 17:25, 19:7,  22:26)

Ivanovs 18, Engers 12 (10 ab), Dubults 9, Riekstiņš 6, Vīņauds 5, Grīnbergs 5, Kalniņš 5, Liepiņš 5, Kohanovs 4

“Valmiera Glass/Vidzemes Augstskola” aizsarga Ervīna Ivanova komentārs:

“Pirmo puslaiku aizvadījām katastrofāli. Spēlējām kā aizmiguši. Spēlējām vāji un viņi to izmantoja, sedzot agresīvi pie piespēļu saņemšanas. Paši nebijām tam gatavi, iespējams tādēļ, ka pirmās kārtas spēles nebija tādi veči pretī. Nebijām gatavi tik agresīvai spēlei. Šonedēļ mačā pret “Jelgavu” jābūt gataviem spēlēt jau no paša sākuma, jo tur pretī būs tieši tāds pats kapiņš. Nebūs viegli, pretī veči un būs skarbi jācīnās.”

Promo Cash & Carry  Ed. Lācera iela 4, Valmierā  aicina savai komandai pievienoties  tirdzniecības zāles darbinieku/-ci "Frozen" (-18 grādi) nodaļā.Darba apraksts:- Izvietot preci saldētavās un tirdzniecības zāles plauktos;- Sekot līdzi preču apritei un derīguma termiņiem;- Uzturēt kārtību ledusskapī un tirdzniecības zālē;- Atbilstoši prasībām, izvietot cenu zīmes un reklāmas materiālus.Prasības:- Spēja veikt fizisku darbu;- Vēlama iepriekšējā pieredze tirdzniecībā;- Augsta precizitāte un atbildības sajūta.Uzņēmums piedāvā:- Atalgojumu 650.00 - 675.00EUR uz rokas;- Apmācības darba vietā;- Bezmaksas tēju un kafiju;- Veselības apdrošināšanu pēc pārbaudes laika;- Apmaksātu obligāto veselības pārbaudi;- Redzes korekcijas līdzekļu kompensāciju;- Draudzīgas cenas PROMO Cash&Carry produktiem;- Labus piedāvājumus pie sadarbības partneriem (piemēram mobilo sakaru pakalpojumiem).Lūgums sūtīt pieteikumu un sazināsimies ar tiem kandidātiem, kuri tiks aicināti uz darba pārrunām. Sazināsimies ar kandidātiem, kas tiks aicināti uz nākamo atlases kārtu - darba pārrunām.Jūsu personas dati, kas ietverti CV un citos dokumentos, kas pievienoti klāt darba pieteikumam, tiks apkopoti, apstrādāti un uzglabāti saskaņā ar ES Vispārīgo datu aizsardzības regulu, kā arī SIA “Sanitex” Privātuma politiku. Profesija: TIRDZNIECĪBAS ZĀLES DARBINIEKS Darba vietas adrese: LATVIJA, Eduarda Lācera iela 4, Valmiera, Valmieras nov. Darba laika veids: Normālais darba laiks Darba veids: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Slodze: Viena vesela slodze Darbības joma: Tirdzniecība / Mārketings Pieteikto vietu skaits: 1 Līgums: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Aktuāla līdz: 2024-04-26 Darba sākšanas datums: 2024-04-19 Kontaktpersona: Tālrunis: 22309306 E-pasts: ieva.sp@sanitex.eu

Pievienojies mūsu komandai! Valmieras novada pašvaldības (turpmāk – Pašvaldība) Kocēnu apvienības pārvalde (turpmāk – Pārvalde) aicina darbā sētnieku/-ci (Vaidavas pagastā) uz nenoteiktu laiku. Ja Tev ir vēlme: • veikt fiziski intensīvu darbu; • nodrošināt Vaidavas ciema teritorijas kārtību - uz ielām, gājēju ietvēm, piebraucamām vietām, parku celiņiem, citās sabiedriskās vietās, tīrot sniegu, pļaujot zālienu, savācot atkritumus un lapas; • veikt palīgdarbus gan iekštelpās, gan āra darbos; • veikt citus darba pienākumus, saskaņā ar amata aprakstu; ja Tev ir: • pamatizglītība un pamatiemaņas vai pamata pakāpes profesionālā izglītība; • labas latviešu valodas zināšanas; • fiziskā izturība un gatavība veikt fizisku darbu neatkarīgi no laika apstākļiem; • kompetences: pozitīva, atbildīga attieksme pret darbu; prasmes noteikt prioritātes un plānot ikdienas darbu atbilstoši savai kompetencei, uzticētos darba pienākumus veikt kvalitatīvi; spēja strādāt ātri un rūpīgi; mēs piedāvājam: • pamatalgu 700 EUR pirms nodokļu nomaksas; • iespēju saņemt atvaļinājuma pabalstu darba un dzīves līdzsvaram par labu darba sniegumu; • darba devēja līdzfinansētu veselības apdrošināšanu pēc pārbaudes laika beigām, kā arī citas sociālās garantijas/labumus atbilstoši darba rezultātam un normatīvajos aktos noteiktajam; • profesionālās pilnveidošanās iespējas zinošu un atsaucīgu kolēģu komandā. Motivācijas vēstuli, CV, izglītības dokumenta kopiju lūdzam iesniegt elektroniski, nosūtot uz e-pastu kocenuapvieniba@valmierasnovads.lv, vai personīgi Kocēnu apvienības pārvaldē, adrese: Alejas iela 8, Kocēni, Kocēnu pagasts, Valmieras novads, ar norādi „Pieteikums Kocēnu apvienības pārvaldes sētnieka/-ces amatam”, līdz 2024.gada 3.maijam. Tālrunis papildu informācijai: 26072148 vai 26473533. Informējam, ka pieteikuma dokumentā norādītie personas dati tiks apstrādāti, lai nodrošinātu šī atlases konkursa norisi atbilstoši fizisko personu datu aizsardzības regulējuma prasībām. Profesija: SĒTNIEKS Darba vietas adrese: LATVIJA, Alejas iela 8, Kocēni, Kocēnu pag., Valmieras nov. Darbības joma: Valsts pārvalde Pieteikto vietu skaits: 1 Aktuāla līdz: 2024-05-03 Izglītības līmenis: Pamatizglītība