Valmieras Ziņas

Samsung Galaxy A52 viedtālrunis – efektīvs cenas un veiktspējas savienojums

Lasīšanas laiks: 3 min

Mūsdienās cilvēku ikdiena vairs nav iedomājama bez dažādu tehnoloģiju lietošanas. Viena no ierīcēm, bez kuras reti kurš var iedomāties savu ikdienu, ir viedtālrunis. Šī ierīce kalpo gan kā sazināšanās, gan kā izklaides līdzeklis.

Pateicoties straujajai tehnoloģiju attīstībai, arī viedtālruņu klāsts ir ļoti plašs, tādēļ, kad ir pienācis laiks iegādāties jaunu tālruni, var nākties ievākt diezgan daudz informācijas, lai saprastu, kurš no variantiem būs piemērotākais.

Lai izvēli izdarīt būtu vienkāršāk, vispirms jāizvērtē savas vēlmes un vajadzības. Piemēram, ja vēlaties ikdienā vienkārši lietojamu, tomēr pietiekami jaudīgu viedtālruni, viens no variantiem varētu būt Samsung Galaxy A52, kas arī ir atzīts par vienu no šobrīd labākajiem telefonu modeļiem.

Piemērots ikdienas lietošanai

Lielākā daļa cilvēku dod priekšroku vienkāršiem viedtālruņiem, ko iespējams lietot ikdienas vajadzībām. Samsung Galaxy A52 ir šāds viedtālrunis, ar ko mācēs rīkoties ikviens cilvēks. Šim viedtālrunim ir patīkams dizains, tas nodrošina vienmērīgas kustības un tam ir optimizēts ekrāna izmērs.

Cena

Cenas ziņā Samsung Galaxy A52 var pieskaitīt pie vidējas cenas viedtālruņa. Šī viedtālruņa cena ir sākot no 349 eiro, atkarībā no pārdevēja. Par šādu cenu Tu iegūsi viedtālruni ar visām nepieciešamajām funkcijām ikdienas lietošanai.  

Datu aizsardzība

Mūsdienās arvien vairāk uzdarbojas dažādi krāpnieki, kuri cenšas iegūt cita cilvēka privāto informāciju un datus, kas atrodas konkrētajā viedtālrunī. Lai izvairītos no ļaundaru uzbrukumiem, jāseko līdzi gan tam, kuriem cilvēkiem Tu sūti savu informāciju, gan tam, kādas lietotnes lieto savā viedtālrunī. Lai justos pēc iespējas drošāk, jāizvēlas viedtālrunis, kam ir pieejama drošības sistēma. Samsung Galaxy A52 viedtālrunis ir aprīkots ar Samsung Knox drošības sistēmu, kas pasargās sensitīvo informāciju un novērsīs dažādus apdraudējumus.

Lieliska jauda

Samsung Galaxy A52 viedtālrunim ir 4,500mAh akumulators, kas ļauj spēlēt video spēles, skatīties filmas, seriālus un pat tiešraides. Turklāt akumulatora darbība tiks pielāgota tā, lai lietotājs maksimāli ilgi bez uzlādes nepieciešamības varētu lietot savu viedtālruni.

Savukārt ātrā uzlāde nodrošina, ka tālrunis ātri vien būs atkal gatavs darbam.

Lieliska skaņas kvalitāte

Samsung Galaxy A52 viedtālrunim ir divi skaļruņi, kas nodrošina lielisku skaņas kvalitāti. Jūs varēsiet bez problēmām baudīt šo skaņas kvalitāti, skatoties filmas, klausoties mūziku vai spēlējot spēles.

Kur iegādāties viedtālruni?

Mūsdienās arī iepirkšanās paradumi mēdz strauji mainīties. Cilvēki arvien lielāku priekšroku dod iepirkšanās pieredzei, ko sniedz interneta veikali. Arī viedtālruņus mūsdienās iespējams iegādāties interneta veikalos, piemēram, Xnet.lv. Šis interneta veikals piedāvā ļoti plašu viedtālruņu klāstu par izdevīgām cenām. Arī iepriekš minētais Samsung Galaxy A52 viedtālrunis, tāpat kā citi Samsung telefoni, ir pieejami šajā interneta veikalā.

Interneta veikalā Xnet.lv plašā izvēlē arī daudzas citas preces ērtākai ikdienai, piemēram, Samsung viedpulksteņi, datori, skaļruņi, putekļu sūcēji. Atliks tikai izvēlēties nepieciešamo preču kategoriju, atlasīt interesējošo un noformēt pasūtījumu. Pircēju ērtībām tiek nodrošinātas vairākas piegādes iespējas, pasūtījumu bez maksas var izņemt arī Xnet Pickup punktā.

Iespējams, joprojām ir cilvēki, kuri baidās iegādāties preces internetā, taču vajadzētu zināt, ka iepirkties internetā ir droši, ērti un pavisam ātri.

Iepērkoties internetā, spēkā ir distances līgums, kas nosaka – ja tomēr nebūsiet apmierināts ar kādu iegādāto preci, noteiktā laikā to varēsiet atgriezt pārdevējam un saņemt atpakaļ samaksāto naudu.    

"Valmieras ziņas" jautā

Kā jūs ietekmējis energoresursu cenu kāpums?

Paldies par balsojumu
Jūs jau esat nobalsojis!
Lūdzu izvēlieties variantu!

Piedalies satura veidošanā

Tavā apkārtnē ir noticis kas interesants? Vēlies, lai mēs par to uzrakstām?

Iesūti, un mēs to publicēsim!

iesūtīt rakstu

Pievienojies mūsu komandai! Valmieras novada pašvaldības (turpmāk – Pašvaldība) Kocēnu apvienības pārvalde (turpmāk – Pārvalde) aicina darbā strādnieku Kocēnu pagastā uz nenoteiktu laiku Ja Tev ir vēlme: • veikt ikdienas saimnieciskos darbus Pārvaldes Kocēnu pagasta teritorijā; • veikt Pārvaldes teritorijā esošo ēku un telpu sīkus remonta un būvniecības darbus; • iekraut, pārnēsāt un veikt citas tamlīdzīga rakstura darbības materiālu un citu lietu pārvietošanai un novietošanai; • ar traktortehnikas palīdzību veikt pļaušanas un sniega attīrīšanas darbus; • piedalīties teritorijas labiekārtošanas darbos; ja Tev ir: • pamata vai vidējās pakāpes profesionālā izglītība; • pamatiemaņas būvdarbu un remontdarbu plānošanā un veikšanā; • iemaņas darbā ar traktortehniku, dārza tehniku, dažādiem mehānismiem un iekārtām; • traktortehnikas vadītāja apliecība; • labas latviešu valodas zināšanas; • fiziska izturība; • augsta atbildības sajūta pret uzdotajiem pienākumiem un precizitāte to izpildē; • sadarbspējīgs COVID-19 vakcinācijas vai pārslimošanas sertifikāts; mēs piedāvājam: • normālo darba laiku 40 stundas nedēļā; • stabilu atalgojumu (atbilstoši 7.mēnešalgu grupai no 750 līdz 865 EUR, atbilstoši darbinieka individuālajam novērtējumam); • darba devēja līdzfinansētu veselības apdrošināšanu un citus labumus atbilstoši darba rezultātiem un normatīvajos aktos noteiktajam; • drošu un sakārtotu darba vidi. Motivācijas vēstuli, CV, izglītības dokumenta kopiju lūdzam iesniegt elektroniski, nosūtot uz e-pastu: kocenuapvieniba@valmierasnovads.lv, vai personīgi Kocēnu apvienības pārvaldē, adrese: Alejas iela 8, Kocēni, Kocēnu pagasts, Valmieras novads, ar norādi „Pieteikums Kocēnu apvienības pārvaldes strādnieka Kocēnu pagastā amatam”, līdz 2022.gada 10.februārim. Papildu informācija, zvanot pa tālruni: 26842344 vai 25771128. Informējam, ka pieteikuma dokumentā norādītie personas dati tiks apstrādāti, lai nodrošinātu šī atlases konkursa norisi atbilstoši fizisko personu datu aizsardzības regulējuma prasībām. Profesija: SAIMNIECĪBAS STRĀDNIEKS Algas izmaksas veids: Laika darba alga Darba vietas adrese: LATVIJA, Alejas iela 8, Kocēni, Kocēnu pag., Valmieras nov. Darba laika veids: Normālais darba laiks Darba veids: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Slodze: Viena vesela slodze Darbības joma: Valsts pārvalde Pieteikto vietu skaits: 1 Līgums: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Aktuāla līdz: 2022-02-10 Izglītības līmenis: Profesionālā pamatizglītība

Pievienojies mūsu komandai! Valmieras sākumskola (turpmāk – Iestāde) uz noteiktu laiku aicina darbā izglītības psihologu uz 0.5 likmēm Ja Jūs vēlaties: • plānot un nodrošināt kvalitatīvu izglītības un audzināšanas procesu atbilstoši normatīvo aktu prasībām; • organizēt savu un izglītojamo darbu atbilstoši Iestādes mērķiem un uzdevumiem; • veikt izglītojamo psiholoģisko izpēti, sagatavot atzinumus un ieteikumus izglītojamo atbalsta procesam mācībās un adaptācijas periodā; • plānot un realizēt Iestādes atbalsta komandas darbu; un Jums ir: • izglītība saskaņā ar Ministru kabineta noteikumiem Nr.569 “Noteikumi par pedagogiem nepieciešamo izglītību un profesionālo kvalifikāciju un pedagogu profesionālās kompetences pilnveides kārtību”; • atbilstība Izglītības likuma un Bērnu tiesību aizsardzības likuma noteiktajām prasībām; • zināšanas par izglītības jomas un psihologa darbības reglamentējošiem tiesību aktiem; • valsts valodas prasmes augstākajā līmenī; • kompetences: labas saskarsmes un komunikācijas prasmes; precizitāte un atbildīga attieksme pret darbu; psiholoģiskā noturība; prasme strādāt komandā, atbildība, elastība un iniciatīva; • sadarbspējīgs COVID-19 vakcinācijas vai pārslimošanas sertifikāts; mēs piedāvājam: • iespējas piedalīties Iestādes izaugsmes veicināšanā un profesionālās pilnveidošanās iespējas; • atalgojumu 830 EUR mēnesī pirms nodokļu nomaksas par vienu likmi; • darba devēja līdzfinansētu veselības apdrošināšanu un citus labumus atbilstoši darba rezultātiem un normatīvajos aktos noteiktajam; • labus darba apstākļus, aktīvu, dinamisku darbu un iespēju gūt jaunu pieredzi. CV un pieteikuma vēstuli lūdzam nosūtīt uz e-pastu: vs@valmiera.edu.lv ar norādi „Izglītības psihologs/-e” līdz 2022.gada 11.februārim plkst.16.00. Tālrunis papildu informācijai: 64224737. Informējam, ka pieteikuma dokumentā norādītie personas dati tiks apstrādāti, lai nodrošinātu šī atlases konkursa norisi atbilstoši fizisko personu datu aizsardzības regulējuma prasībām. Profesija: Izglītības un skolu PSIHOLOGS Algas izmaksas veids: Laika darba alga Darba vietas adrese: LATVIJA, Leona Paegles iela 40A, Valmiera, Valmieras nov. Darba laika veids: Normālais darba laiks Darba veids: Darbinieka amats uz noteiktu laiku Slodze: Nepilna slodze Darbības joma: Izglītība / Zinātne Pieteikto vietu skaits: 1 Līgums: Darbinieka amats uz noteiktu laiku Aktuāla līdz: 2022-02-11

Pievienojies mūsu komandai! Valmieras pirmsskolas izglītības iestāde “Sprīdītis” (turpmāk – Iestāde) aicina darbā IZGLĪTĪBAS PSIHOLOGU (profesijas kods 2634 03) (darba vietas adrese: Rūpniecības iela 29, Valmiera, Valmieras novads) uz nenoteiktu laiku (37 stundas nedēļā jeb 1,244 likmes). Ja Tev ir vēlme: • sniegt psiholoģisku palīdzību bērniem; • veikt bērnu psiholoģisko izvērtēšanu un atzinumu sagatavošanu; • plānot un realizēt savu darbu saskaņā ar Iestādē realizējamajām pirmsskolas izglītības programmām; • konsultēt Iestādes darbiniekus un bērnu vecākus par bērnu audzināšanu; • sadarboties ar Iestādes vadību, pedagogiem un bērnu vecākiem, lai izstrādātu un īstenotu bērna atbalsta pasākumus, aktīvi iesaistīties Atbalsta komandas darbā; un ja Tev ir: • izglītība un pedagogu profesionālā pilnveide atbilstoši normatīvo aktu prasībām (Ministru kabineta noteikumi Nr.569 “Noteikumi par pedagogiem nepieciešamo izglītību un profesionālo kvalifikāciju un pedagogu profesionālās kompetences pilnveides kārtību”); • reģistrācija psihologu reģistrā un psihologa sertifikāts noteiktā darbības jomā; • atbilstība Bērnu tiesību aizsardzības likuma 72.panta prasībām; • apgūta pedagogu profesionālās kompetences pilnveides programma “Speciālās zināšanas bērnu tiesību aizsardzības jomā”; • valsts valodas prasmes augstākajā līmenī; • kompetences: psiholoģiskā noturība un augsta saskarsmes kultūra; spēja analizēt un cieņpilni risināt konfliktsituācijas, saglabāt konfidencialitāti un toleranci, spēja argumentēt pieņemtos lēmumus vai veiktās darbības; • prasmes darbā ar datoru; • sadarbspējīgs COVID-19 vakcinācijas vai pārslimošanas sertifikāts; mēs piedāvājam: • atalgojums 1032 EUR mēnesī pirms nodokļu nomaksas; • darba devēja līdzfinansētu veselības apdrošināšanu un citus labumus atbilstoši darba rezultātiem un normatīvajos aktos noteiktajam; • drošu, estētisku un darba pienākumu veikšanai atbilstošu darba vidi. Profesionālās darbības aprakstu (CV), pieteikuma vēstuli un izglītības dokumenta kopijas gaidīsim līdz 2022.gada 28.februārim e-pastā: spriditis@valmiera.edu.lv. Pieteikums iesniedzams ar norādi “Psihologa vakancei”. Tālrunis informācijai: 64231434. Informējam, ka Jūsu pieteikuma dokumentos norādītie personas dati tiks apstrādāti, lai konkursa kārtībā noteiktu vakancei atbilstošāko kandidātu, atbilstoši fizisko datu aizsardzības regulējuma prasībām. Profesija: Izglītības un skolu PSIHOLOGS Algas izmaksas veids: Laika darba alga Darba vietas adrese: LATVIJA, Rūpniecības iela 29, Valmiera, Valmieras nov. Darba laika veids: Normālais darba laiks Darba veids: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Darbības joma: Izglītība / Zinātne Pieteikto vietu skaits: 1 Līgums: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Aktuāla līdz: 2022-02-28

Mūsu partneri