Valmieras Ziņas

Sākusies pieteikšanās Valmieras pilsētas čempionātam basketbolā

Lasīšanas laiks: 2 min

Tuvojoties jaunajai basketbola sezonai, sākusies komandu un dalībnieku pieteikšanās tradicionālajam amatieru turnīram – “Valmieras pilsētas čempionāts basketbolā 2019/2020”, portālu “Valmieras Ziņas” informēja turnīra rīkotājs Sandis Bukšs.

Turpinot ieviestās tradīcijas, arī šajā sezonā turnīrs tiks aizvadīts divu līgu ietvaros – “1. līga” un “35+ līga”. Basketbola spēles notiks Valmieras 5.vidusskolas sporta zālē, savukārt sezona tiks atklāta 2.novembrī. Turnīrs aicina pieteikties dalībniekus, kuriem ir vēlme brīvo laiku pavadīt sportojot un piekopjot veselīgu dzīvesveidu, sacenšoties amatieru līmenī. Komandas dalību aicinātas pieteikt līdz 18. oktobrim.

Turnīra norise plānota no 2019. gada novembra līdz nākamā gada aprīlim, kad tiks noskaidroti turnīra 2019/2020 sezonas čempioni. “1.līgā” drīkst startēt amatieri, kuri nestartē LBL1 vai citās augstākās basketbola līgās, savukārt “35+ līgā” aicināts piedalīties jebkurš spēlētājs, kurš sasniedzis noteikto vecuma robežu, kā arī vairākus gadus nav profesionāli nodarbojies ar basketbolu. Dalībnieki pieteikties turnīram var līdz šī gada 18. oktobrim, pēc kura tiks veidota komandu pārstāvju tikšanās, lai atrunātu turnīra nianses.

Aizvadītajā gadā Valmieras pilsētas čempionātā kopā startēja 15 komandas, kas pēdējos gados ir kļuvis par stabilu turnīra dalībnieku skaitu turnīrā. 1.līgā pirmo vietu otro gadu pēc kārtas izcīnīja komanda “Trimpus” kas finālā uzveica “Kocēni” komandu. Cīņā par trešo vietu bronzas godalgas izcīnīja komanda “Rūjiena”. 35+ līgā par otrkārtējiem čempioniem kļuva viesu komanda no Limbažiem “Old Crabs- Limbaži”, kuri finālā pieveica  “ViA35+”, bet trešo vietu izcīnīja komanda “Veikals Pus12”. Kopā aizvadītajā gadā turnīrā tika aizvadītas vairāk kā 100 spēles.

Turnīram aicinātas pieteikties visi interesenti no Valmieras un tuvākās apkaimes, kā arī Vidzemes reģiona pilsētām. Citu novadu komandas Valmieras Pilsētas čempionātā jau ir ierasta prakse un komandas arī atkārtoti ņem dalību nākamajos turnīros. Sīkāku informāciju par turnīra niansēm, pieteikšanos turnīram kā turnīra nolikumu var iegūt sazinoties ar turnīra organizatoru Sandi Bukšu: sandis.bukss@gmail.com.

Valmieras Pilsētas čempionātu basketbolā organizē Biedrība „Basketbola klubs „Vidzeme””  sadarbībā ar Valmieras Pilsētas pašvaldību un citiem atbalstītājiem. Plašāku informāciju par turnīra norisi, spēlētājiem un citām aktualitātēm būs iespējas atrast mājaslapā basket.lv, sadaļā “Turnīri”.

Aktuālais jautājums

Vai 2026. gada ziema un aukstums tev sagādāja kādas problēmas ar apkuri vai ūdensapgādes pakalpojumiem?

Paldies par balsojumu
Jūs jau esat nobalsojis!
Lūdzu izvēlieties variantu!

Piedalies satura veidošanā

Tavā apkārtnē ir noticis kas interesants? Vēlies, lai mēs par to uzrakstām?

Iesūti, un mēs to publicēsim!

iesūtīt rakstu

SIA “VALMIERAS NAMSAIMNIEKS” aicina savā komandā kolēģi GRĀMATVEDI Galvenie amata pienākumi: reģistrēt un iegrāmatot saimnieciskos darījumus ar kreditoriem grāmatvedības reģistros, pamatojoties uz attaisnojuma dokumentiem sekot saistību apmaksas termiņiem un sagatavot maksājumu uzdevumus maksājumu veikšanai krājumu un pamatlīdzekļu uzskaites veikšana veikt grāmatvedības datu kontroli elektroniskās inventarizācijas veikšana citu nepieciešamo grāmatvedības uzdevumu izpilde Prasības kandidātiem: augstākā vai profesionālā izglītība finansēs, grāmatvedībā vai citā atbilstošā specialitātē zināšanas grāmatvedību reglamentējošos normatīvajos aktos pieredze grāmatveža darbā pēdējo 3 gadu laikā vēlama pieredze darbā resursu vadības sistēmā “Horizon”, kas tiks uzskatīta par priekšrocību labas MS Office zināšanas labas komunikācijas un sadarbības prasmes spēja organizēt darbu, kā arī patstāvīgi pieņemt lēmumus teicamas latviešu valodas zināšanas Piedāvājam: darbu vienā no lielākajiem namu pārvaldīšanas uzņēmumiem Vidzemē veselības apdrošināšanu pēc nostrādātiem 6 mēnešiem nelaimes gadījumu apdrošināšanu pēc nostrādātiem 3 mēnešiem labumu grozu atbilstoši koplīgumam līdzmaksājumu sporta aktivitātēm atalgojumu no EUR 1400 pirms nodokļu nomaksas Pieteikties līdz 2026.gada 19.martam, sūtot CV un motivācijas vēstuli elektroniski uz personals@v-nami.lv vai iesniegt personīgi Semināra ielā 2a, Valmierā, Valmieras novadā. Sazināsimies tikai ar tiem pretendentiem, kuri tiks uzaicināti uz pārrunām. Tālrunis papildus informācijai: 28329013 Informējam, ka Jūsu pieteikuma dokumentos norādītie personas dati tiks apstrādāti šīs atlases konkursa ietvaros. Datu pārzinis ir SIA “VALMIERAS NAMSAIMNIEKS”, Semināra iela 2a, Valmiera, Valmieras novads, LV-4201. Profesija: GRĀMATVEDIS (KONSULTANTS) Darba vietas adrese: LATVIJA, Semināra iela 2A, Valmiera, Valmieras nov. Darbības joma: Pakalpojumi Pieteikto vietu skaits: 1 Aktuāla līdz: 2026-03-19 Kontaktpersona: VALMIERAS NAMSAIMNIEKS VALMIERAS NAMSAIMNIEKS

Mūsu partneri