Valmieras Ziņas

“Rubenes” florbolistes virslīgas mačā sakauj “Lekringu”

Lasīšanas laiks: 2 min

Pie graujošas uzvaras “Elvi Florbola līgas” sieviešu turnīra mačā svētdien tika pašreizējās čempiones Kocēnu “Rubene”, kas savā laukumā ar 8:0 (3:0, 4:0, 1:0) sagrāva Cēsu “Lekringu”.

Uzvarētājām pa diviem vārtiem iemeta Lība Daija Mikova, Ieva Ločmele un Juta Muravska, kamēr trīs rezultatīvas piespēles pievienoja Evita Rudzīte.

Savukārt “sauso” maču “Rubenes” sastāvā aizvadīja vārtsardze Ilga Jēkabsone.

Vēl vienā svētdienas mačā zaudējumu piedzīvoja “Ķekavas Bulldogs”, kas viesos Tartu ar 1:7 (0:1, 0:2, 1:4) piekāpās Igaunijas izlasei.

Goda vārtus Ķekavas komandas labā iemeta Anna Ankudinova, kamēr pretiniecēm ar vieniem vārtiem un divām piespēlēm izcēlās Kristi Rikberga.

Kopvērtējuma vadībā ar 30 punktiem 12 spēlēs atrodas “Rubene”, no kuras piecus punktus atpaliek vicečempione Rīgas NND. Tikmēr 20 punkti astoņās spēlēs ir Igaunijas izlasei, kam ar 12 punktiem desmit mačos seko “Ķekavas Bulldogs”. “Ķekavai” tikmēr ir deviņi punkti 11 spēlēs, bet Cēsu “Lekrings” joprojām ir tukšā.

Šosezon Latvijas sieviešu virslīgā sacenšas sešas komandas. Igaunietes turnīrā, kas paralēli gatavojās arī pasaules čempionātam, piedalīsies tikai regulārajā turnīrā.

Decembrī notikušajā pasaules čempionātā Latvija bija sestā, bet Igaunija savā debijas reizē ierindojās 11.vietā.

Salīdzinot ar iepriekšējo sezonu, beigusi pastāvēt komanda “Rīgas Lauvas”.

Iepriekšējā sezonā par čempioni kļuva “Rubene”, kas finālā ar 4:2 pārspēja NND, bet “Ķekava” otro gadu pēc kārtas ieguva bronzu.

Aktuālais jautājums

Vai esi iepazinies ar jauno Valmieras novada teritoriālo plānojumu?

Paldies par balsojumu
Jūs jau esat nobalsojis!
Lūdzu izvēlieties variantu!

Piedalies satura veidošanā

Tavā apkārtnē ir noticis kas interesants? Vēlies, lai mēs par to uzrakstām?

Iesūti, un mēs to publicēsim!

iesūtīt rakstu

SIA “VALMIERAS NAMSAIMNIEKS”  aicina savā komandā kolēģi uz nenoteiktu laiku  DZĪVNIEKU KOPĒJU Galvenie amata pienākumi: Veikt dzīvnieku kopšanas darbus Valmieras novada dzīvnieku patversmē: kopt un uzraudzīt dzīvnieku mītnes; apkopt un barot dzīvniekus; nodrošināt labturības prasības dzīvniekiem; veikt citus ar dzīvnieku aprūpi saistītus pienākumus; veikt klaiņojošu vai bezpalīdzības stāvoklī nonākušu mājas dzīvnieku ķeršanu. Prasības kandidātiem: Vismaz vispārējā vidējā izglītība; B kategorijas auto vadītāja apliecība; Darba pieredze ar dzīvniekiem tiks uzskatīta par priekšrocību; Dzīvnieku ķērāja apliecība tiks uzskatīta par priekšrocību; Labas komunikācijas un sadarbības prasmes. Piedāvājam: Atbildīgu darbu Valmieras novada dzīvnieku patversmē; Normālo darba laiku ar summētā darba laika uzskaiti; Atalgojumu no EUR 780.00 un piemaksu līdz 30% pirms nodokļu nomaksas; Veselības apdrošināšanu pēc nostrādātiem 6 mēnešiem; Nelaimes gadījumu apdrošināšanu pēc nostrādātiem 3 mēnešiem; Labumu grozu atbilstoši koplīgumam; Līdzmaksājumu sporta aktivitātēm. Pieteikties līdz 12.06.2026., sūtot CV elektroniski uz namsaimnieks@v-nami.lv vai uz adresi: SIA “VALMIERAS NAMSAIMNIEKS”, Semināra iela 2a, Valmiera, Valmieras novads, LV-4201. Sazināsimies tikai ar tiem pretendentiem, kurus aicināsim uz pārrunām. Tālrunis informācijai: 64207300. Informējam, ka Jūsu pieteikuma dokumentos norādītie personas dati tiks apstrādāti šīs atlases konkursa ietvaros. Datu pārzinis ir SIA “VALMIERAS NAMSAIMNIEKS”, Semināra iela 2a, Valmiera, Valmieras novads, LV-4201. Profesija: DZĪVNIEKU PĀRRAUGS Darba vietas adrese: LATVIJA, Mālu iela 5, Valmiera, Valmieras nov. Darbības joma: Pakalpojumi Pieteikto vietu skaits: 1 Aktuāla līdz: 2026-06-12 Kontaktpersona: VALMIERAS NAMSAIMNIEKS VALMIERAS NAMSAIMNIEKS

Mūsu partneri