Valmieras Ziņas

Rozā apavi no pilsetasmodes.lv. Iepirkšanas ceļvedis

Lasīšanas laiks: 3 min

Ko nozīmē rozā krāsa?  Rozā – simbolizē romantiku, laipnību, mīlestību.  Nevainības un tīrības aura.  Rozā ir baltas un sarkanas krāsas maisījums.  Šajā krāsā “dzīvo” maigums, vieglums, iedvesma, spēks, stabilitāte un pašmīlība.  Šī krāsa ir pasīvākā no visām psiholoģijā.  Tas samazina ārējo un iekšējo agresivitāti un izraisa labestību. 

Psihologi ir pierādījuši, ka rozā krāsa psiholoģijā palīdz atbrīvoties no stresa, atgriezties emocionālajā līdzsvarā. Šajā pavasarī valkājiet konfektes rozā kurpes – tas noteikti labi ietekmēs, gan noskaņojumam, gan emocionālam stāvoklim, gan ieviesīs kontrastu skaistajā un jaukā pavasara tēlā. Šajā rakstā visi attēli ir no veikala pilsetasmodes.lv – sieviešu apavi internetā ir lieliska iespēja visu mierīgi apskatīt un piemeklēt ideālas rozā kurpītes jaunai sezonai.

Rozā krāsa drēbēs kļuva par modernu divdesmitā gadsimta 30. gados.  Šo modi “izgudroja” Elsa Šiaparelli (slavena un apdāvināta modes dizainere).  Apģērbu kolekcijai viņa sāka izmantot spilgti neona rozā krāsu.  Starp citu, viņa šo krāsu nosauca par “šokējoši rozā.

Apavi rozā krāsā

Rozā krāsa norāda uz sievietes romantisko dabu.  Izvēloties šīs krāsas apavus, sieviete vēlas runāt par nepieciešamību mīlēt un būt mīlētai.

Jo bālāka ir rozā krāsa, jo spēcīgāka ir mīlestības izpausme.  Rozā kurpēm dod priekšroku jaunas dāmas, kuras izceļas ar sapņiem, kuras mīl fantazēt un tic pasakām ar laimīgām beigām.

Rozā krāsas kurpes rada komforta sajūtu, nomierina.  Šos apavus mīl maigi un uzticīgi cilvēki, kuri ir atvērti attiecībām.

Daudz stereotipu – bet rozā krāsai noteikti piemīt pavasara vieglums un maigums!

Bet, kad kāda krāsa ir trendā – nav vietas stereotipiem un aizspriedumiem – pievienojam ārējam tēlam jaukumu ar rozā apaviem un nekādas filozofijas!

Šajā sezonā dizaineri īpašu uzmanību ir pievērsuši rozā krāsai visās tās variācijās – sākot ar izslēgtu koraļļu līdz visu iemīļotajam šokējošajam rozā krāsām. 2021. gada pavasarī modes svārsts atkal šūpojās romantiskākās un vienlaikus drosmīgākās krāsas virzienā.  Bet nesteidzieties nopirkt visas sārtās lietas veikalos.  Dizaineri uzstāj: sezonas galvenais pirkums ir svaigs kurpju pāris rozā krāsās.

 Slavenāko modes nami burtiski pārpludināti ar rozā zābakiem un citiem apaviem.  Varbūt vismodernākais pavasara modelis būs fuksijas puszābaki. Aukstajām pavasara sākumam noteikti piestāvēs rozā zābaki vai rozā mokasīni, loferi.

Brīva laika pavadīšanai, sportam un casual stilam ideāli piemēroti rozā kedas un krāsainie sporta apavi.

Kā mēdz teikt, sagatavojiet kamanas vasarā un pludmales apavus jau tūlīt!  Jums ir laiks sekot līdzi tendencēm un jau apskatīt vieglas kurpes – piemēram, masīvas sandales vai pat gumijas.

Pat ofisa tēlam var ļoti derēt rozā augstpapēžu kurpītes – ar tām var atsvaidzināt gan kostīmu, gan melno kleitiņu.

Kā jūs pamanījāt – ir daudz sārtu apavu visām gaumēm. Galvenais sākt eksperimentēt ar apģērbu salikumiem jau šodien.

Rozā kurpes un sandales labi papildinās gan tēlu neformālai ballītei, gan ikdienas tēlam, gan pludmalē, gan brīva laika pavadīšana apģērbam. Galvenais nebaidīties no košām krāsām un jauniem tēliem.

"Valmieras ziņas" jautā

Vai jūs tumsā lietojat atstarotāju vai atstarojošu apģērbu?

Paldies par balsojumu
Jūs jau esat nobalsojis!
Lūdzu izvēlieties variantu!

Piedalies satura veidošanā

Tavā apkārtnē ir noticis kas interesants? Vēlies, lai mēs par to uzrakstām?

Iesūti, un mēs to publicēsim!

iesūtīt rakstu

Pievienojies mūsu komandai! Valmieras pirmsskolas izglītības iestāde “Sprīdītis” (turpmāk – Iestāde) aicina darbā uz noteiktu laiku pirmsskolas izglītības skolotāju (profesijas kods 2342 01), darba vietas adrese: Rūpniecības iela 29, Valmiera, Valmieras novads (pilna darba likme, 40 stundas nedēļā) Ja Tev ir vēlme: • plānot un realizēt izglītojamo vecumam atbilstošu mācību procesu, saskaņā ar Iestādē realizējamo pirmsskolas izglītības programmu; • veikt izglītojamo attīstības dinamikas izpēti; • nodrošināt izglītojamo adaptāciju Iestādē, sadarboties ar Iestādes izglītojamo vecākiem; • sadarbībā ar pirmsskolas izglītības mūzikas un sporta skolotājiem, organizēt svētkus, tematiskos pasākumos un citas aktivitātes; • sagatavot nepieciešamo dokumentāciju e-vidē; un ja Tev ir: • izglītība un pedagogu profesionālā pilnveide atbilstoši normatīvo aktu prasībām (Ministru kabineta noteikumi Nr.569 “Noteikumi par pedagogiem nepieciešamo izglītību un profesionālo kvalifikāciju un pedagogu profesionālās kompetences pilnveides kārtību”); • valsts valodas prasmes augstākajā līmenī; • kompetences: pozitīva, radoša un atbildīga attieksme pret darbu; psiholoģiskā noturība un augsta saskarsmes kultūra; spēja analizēt un risināt konfliktsituācijas, saglabāt konfidencialitāti un toleranci, spēja argumentēt pieņemtos lēmumus vai veiktās darbības; • prasmes darbā ar datoru; • sadarbspējīgs COVID – 19 vakcinācijas vai pārslimošanas sertifikāts; mēs piedāvājam: • atalgojumu EUR 872,00 mēnesī pirms nodokļu nomaksas; • sociālās garantijas atbilstoši normatīvajos aktos noteiktajam; • drošu, estētisku un darba pienākumu veikšanai atbilstošu darba vidi. Profesionālās darbības aprakstu (CV), pieteikuma vēstuli un izglītības dokumenta kopiju gaidīsim līdz 2021. gada 30. decembrim personīgi (adrese: Rūpniecības iela 29, Valmiera, Valmieras novads) vai e-pastā spriditis@valmiera.edu.lv. Tālrunis papildu informācijai: 64231434. Informējam, ka Jūsu pieteikuma dokumentos norādītie personas dati tiks apstrādāti, lai konkursa kārtībā noteiktu vakancei atbilstošāko kandidātu, atbilstoši fizisko datu aizsardzības regulējuma prasībām. Profesija: PIRMSSKOLAS IZGLĪTĪBAS SKOLOTĀJS Darba vietas adrese: LATVIJA, Rūpniecības iela 29, Valmiera, Valmieras nov. Darbības joma: Izglītība / Zinātne Pieteikto vietu skaits: 1 Aktuāla līdz: 2021-12-30

Pievienojies mūsu komandai! Valmieras pirmsskolas izglītības iestāde “Sprīdītis” aicina darbā uz nenoteiktu laiku pirmsskolas izglītības sporta skolotāju (profesijas kods 2342 03), darba vietas adrese: Rūpniecības iela 29, Valmiera, Valmieras novads (40 stundas nedēļā jeb 1,0 likmes) Ja Tev ir vēlme: • plānot un nodrošināt kvalitatīvu, izglītojamo vecumam atbilstošu mācību procesu; • sadarbībā ar pirmsskolas izglītības skolotājiem, organizēt sporta svētkus un citas sporta aktivitātes; • plānot savu darbību, sagatavojot nepieciešamo dokumentāciju e-vidē; un ja Tev ir: • izglītība un pedagogu profesionālā pilnveide atbilstoši normatīvo aktu prasībām (Ministru kabineta noteikumi Nr.569 “Noteikumi par pedagogiem nepieciešamo izglītību un profesionālo kvalifikāciju un pedagogu profesionālās kompetences pilnveides kārtību”); • valsts valodas prasmes augstākajā līmenī; • kompetences: pozitīva, radoša un atbildīga attieksme pret darbu; psiholoģiskā noturība un augsta saskarsmes kultūra; spēja analizēt un risināt konfliktsituācijas, saglabāt konfidencialitāti un toleranci, spēja argumentēt pieņemtos lēmumus vai veiktās darbības; • prasmes darbā ar datoru; • sadarbspējīgs COVID-19 vakcinācijas vai pārslimošanas sertifikāts; mēs piedāvājam: • atalgojumu EUR 872,00 mēnesī pirms nodokļu nomaksas; • sociālās garantijas atbilstoši normatīvajos aktos noteiktajam; • drošu, estētisku un darba pienākumu veikšanai atbilstošu darba vidi. Profesionālās darbības aprakstu (CV), pieteikuma vēstuli un izglītības dokumenta kopiju gaidīsim līdz 2021. gada 30. decembrim personīgi (adrese: Rūpniecības iela 29, Valmiera, Valmieras novads) vai e-pastā spriditis@valmiera.edu.lv. Tālrunis papildu informācijai: 64231434. Informējam, ka Jūsu pieteikuma dokumentos norādītie personas dati tiks apstrādāti, lai konkursa kārtībā noteiktu vakancei atbilstošāko kandidātu, atbilstoši fizisko datu aizsardzības regulējuma prasībām. Profesija: PIRMSSKOLAS IZGLĪTĪBAS SPORTA SKOLOTĀJS Darba vietas adrese: LATVIJA, Rūpniecības iela 29, Valmiera, Valmieras nov. Darbības joma: Izglītība / Zinātne Pieteikto vietu skaits: 1 Aktuāla līdz: 2021-12-30

SIA „Padtex Insulation” aicina savā komandā ŠUVĒJUS Tava darba apraksts: izgatavot šūtos izstrādājumus atbilstoši noteiktajām prasībām un izmēriem, izmantojot stikla šķiedras materiālus; vadīt un uzraudzīt iekārtas, kas paredzētas šūšanai; veikt šūto izstrādājumu vizuālo kvalitātes pārbaudi procesa laikā. Mūsu prasības kandidātiem: darba pieredze šūšanā; precizitāte, prasme organizēt savu darbu, augsta atbildības sajūta un apņemšanās mācīties. Mēs piedāvājam: stabilu darba vietu Valmierā - pilnas slodzes maiņu darbs, darba dienās no 06:00 līdz 15:00 un 15:00 līdz 00:00 (vienu nedēļu rīta, otru – vakara maiņa); akorda darba samaksas sistēma, no 500 EUR līdz 1000 EUR pirms nodokļu nomaksas; sociālās garantijas, piemaksas par virsstundu darbu; labus darba apstākļus; apmācību darba vietā; atsaucīgus kolēģus un darbu lieliskā komandā. CV ar norādi “Šuvējs” gaidīsim uz e-pastu alise@padtex.lv. Mēs novērtējam katru pieteikumu, tomēr informējam, ka sazināsimies ar tiem kandidātiem, kuri tiks izvirzīti atlases nākamajai kārtai. Piesakoties vakancei, Jūs piekrītat iesniegto personas datu apstrādei konkrētajā atlasē. Jums ir iespēja atsaukt piekrišanu, sūtot pieprasījumu uz e-pastu alise@padtex.lv. Profesija: ŠŪTO IZSTRĀDĀJUMU IZGATAVOTĀJS Algas izmaksas veids: Akordalga Darba vietas adrese: LATVIJA, Cempu iela 27, Valmiera, Valmieras nov. Darba laika veids: Maiņu darbs Darba veids: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Slodze: Viena vesela slodze Darbības joma: Ražošana Pieteikto vietu skaits: 2 Līgums: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Aktuāla līdz: 2021-12-23 Darba sākšanas datums: 2021-12-13 Kontaktpersona: Alise Zvirbule Izglītības līmenis: Profesionālā vidējā izglītība

Mūsu partneri