Valmieras Ziņas

Rogaininga seriāla “Pilsētu leģendas” 3.posmā Valmierā uzvarētājiem vienādi punkti

Lasīšanas laiks: 3 min

Pagājušajā nedēļas nogalē Valmiermuižas parkā aizvadīts Baltijas lielākā rogaininga jeb komandu orientēšanās seriāla “Pilsētu leģendas” trešais posms, ko rīkoja biedrības “Piedzīvojumu sacensību apvienība” sadarbībā ar Valmieras novada pašvaldību, kā arī ar Isostar, Garmin, Valmiermuižas alus, Magnesia atbalstu. Dažādās distancēs kopā sacentās ap 500 dalībnieku, bet divās distancēs uzvarētāju komandas ieguva vienādu punktu skaitu, portālu “Valmieras Ziņas” informēja organizatoru pārstāvis Ivars Bācis.

Iecienītā starptautiskā rogaininga seriāla “Pilsētu leģendas” trešā sezona sākās marta beigās Bolderājā, otrais posms norisinājās aprīlī Ķekavas novada Daugmalē, bet tagad pēc trīs mēnešiem tas sasniedza ekvatoru, jo Valmierā tika aizvadīts šī gada trešais no kopumā sešiem posmiem. Rogainings Valmierā notika jau ceturto gadu pēc kārtas. Tieši pirms nedēļas Rēzeknē norisinājās Latvijas čempionāts 24h rogainingā, tāpēc Valmierā daži no līderiem nestartēja.

Dalībniekiem atbilstoši spējām un vēlmēm organizatori piedāvāja 6h Garmin, 4h Kokmuiža un 2h D8 Corporation distances, kā arī 3h MTB, Isostar rogaininga skrējienu 2h (O –Run) un rogaininga pastaigu bērniem. Starts un finišs bija Valmiermuižas parkā blakus pazīstamajai Valmiermuižas alus darītavai. 

Garmin 6h distancē Edgars un Inese Kokoreviči (VSK Burkānciems&Co) sakrāja 173 punktus, bet pārtērētās 23 sekundes virs laika limita lika viņiem šķirties no viena punkta, tādējādi beigās iegūstot 172 punktus, kas bija tikpat, cik Mārtiņam Krūzem un Edgaram Jurjānam (Naids), kuriem tad arī pienācās uzvara ne tikai vīriešu komandu ieskaitē, bet arī kopvērtējumā, jo bija distancē pavadījuši mazāk laika nekā valmierieši. Līdz ar to pēc divām trešajām vietām Rīgā un Daugmalē Krūze un Jurjāns izcīnīja pirmo vietu. Savukārt brālim un māsai Kokorēvičiem, kuri pērn Valmierā kopā ar Rolandu Rudīti uzvarēja 4h distancē šoreiz otrs labākais rezultāts kopvērtējumā, bet pirmā vieta Mix jeb jauktajām komandām. Arī cīņā par trešo vietu divas komandas sakrāja vienādu punktu skaitu (167), taču distancē mazāk pavadītais laiks ļāva konkurentus no Igaunijas atstāt ceturtos un trešo vietu ieņemt Mārcim Smalkajam un Didzim Raitam no komandas “Es neatceros”. Piecpadsmito rezultātu ar 147 punktiem uzrādīja Kristīne Kadaša un Gunta Brazauska (Dzintars matos), kuras otro posmu pēc kārtas bija labākā sieviešu komanda, bet ģimeņu kategorijā vienīgie vairāk par 100 punktiem (123) sakrāja “RS kukainīši”, kuru pārstāvēja Juris Šlesers ar meitu Elīzu.

Arī D8 Corporation 2h distancē divās labākā trīsdesmit komandu vidū nopelnīja vienādu punktu skaitu (63 punkti), bet distancē vien 18 sekundes mazāk pavadītais laiks ļāva Uldim Cīrulim un Mārtiņam Treijam (Putekļu rijēji) ņemt virsroku pār Aigaru Šuvcānu un Kasparu Kaupi (Lat Met). Madara Apsalone šoreiz startēja kopā ar Aleksandru Fjodorovu (Ampēriņš un savāca pat 64 punktus, bet pārtērētās četras minūtes viņu punktu bagāžu noapaļoja uz 60, kas bija trešais labākais rezultāts kopējā ieskaitē un labākais sieviešu konkurencē, līdz ar to liekot ar otro vietu samierināties pirmo divu posmu uzvarētājām Anetei Rožkalnei un Valentīnai Romanovai. Ceturto rezultātu (57punkti) uzrādīja Kārlis un Daina Stonkas, kuri bija labākie jaukto komandu konkurencē, bet bagātīgākā punktu raža ģimeņu komandā ar 49 punktiem sanāca “Briežiem” (Raitis un Dita Brieži, Inga Dukure).

Fotogalerija: https://rigasrogainings.lv/lv/galerija/2022val/

Aktuālais jautājums

Kas, jūsuprāt, ir Valmieras sports nr.1?

Paldies par balsojumu
Jūs jau esat nobalsojis!
Lūdzu izvēlieties variantu!

Piedalies satura veidošanā

Tavā apkārtnē ir noticis kas interesants? Vēlies, lai mēs par to uzrakstām?

Iesūti, un mēs to publicēsim!

iesūtīt rakstu

Pievienojies mūsu komandai! Valmieras novada pašvaldības (turpmāk – Pašvaldība) Brenguļu, Kauguru un Trikātas apvienības pārvalde (turpmāk – Pārvalde) aicina darbā  saimniecības strādnieku/-ci uz noteiktu laiku. Ja Tev ir vēlme: • veikt dažāda rakstura saimnieciskos darbus Pārvaldes Brenguļu pagasta teritorijā (infrastruktūras uzturēšanas, kopšanas, transportēšanas un citus ar amata pienākumiem saistītus darbus); • veikt pļaušanas un sniega attīrīšanas darbus; • veikt koku un krūmu zāģēšanu, zaru savākšanu gar pašvaldības autoceļiem un Pašvaldībai piederošajās teritorijās; • pēc nepieciešamības veikt remontdarbus Pašvaldībai piederošajos īpašumos; ja Tev ir: • pamata vai vidējās pakāpes profesionālā izglītība; • labas latviešu valodas zināšanas; • B kategorijas autovadītāja apliecība; • iemaņas darbā ar traktortehniku, dārza tehniku, dažādiem mehānismiem un iekārtām; • augsta atbildības sajūta pret uzdotajiem pienākumiem un precizitāte to izpildē; mēs piedāvājam: • pamatalgu pārbaudes laikā 763 EUR pirms nodokļu nomaksas, pēc pārbaudes laika 803 EUR pirms nodokļu nomaksas; • iespēju saņemt atvaļinājuma pabalstu darba un dzīves līdzsvaram par labu darba sniegumu; • darba devēja līdzfinansētu veselības apdrošināšanu un citas sociālās garantijas atbilstoši darba rezultātiem un normatīvajos aktos noteiktajam; • profesionālās pilnveidošanās iespējas zinošu un atsaucīgu kolēģu komandā. Motivācijas vēstuli, CV, izglītības dokumenta kopiju lūdzam iesniegt elektroniski, nosūtot uz e-pastu: bktapvieniba@valmierasnovads.lv, vai personīgi Brenguļu, Kauguru un Trikātas apvienības pārvaldē, adrese: “Kaimiņi”, Brenguļi, Brenguļu pagasts, Valmieras novads, ar norādi „Pieteikums Brenguļu, Kauguru un Trikātas apvienības pārvaldes saimniecības strādnieka/-ces amatam”, līdz 2024.gada 2.augustam. Papildu informācija, zvanot pa tālruni: 20364827 vai 25748882. Informējam, ka pieteikuma dokumentā norādītie personas dati tiks apstrādāti, lai nodrošinātu šī atlases konkursa norisi atbilstoši fizisko personu datu aizsardzības regulējuma prasībām. Profesija: SAIMNIECĪBAS STRĀDNIEKS Darba vietas adrese: LATVIJA, Kaimiņi, Brenguļi, Brenguļu pag., Valmieras nov. Darba veids: Darbinieka amats uz noteiktu laiku Slodze: Viena vesela slodze Darbības joma: Būvniecība / Nekustamais īpašums Pieteikto vietu skaits: 1 Līgums: Darbinieka amats uz noteiktu laiku Aktuāla līdz: 2024-08-02 Kontaktpersona: bktapvieniba@valmierasnovads.lv 25748882 Izglītības līmenis: Profesionālā vidējā izglītība

Mūsu partneri