Valmieras Ziņas

Rogaininga seriāla “Pilsētu leģendas” 3.posmā Valmierā uzvarētājiem vienādi punkti

Lasīšanas laiks: 3 min

Pagājušajā nedēļas nogalē Valmiermuižas parkā aizvadīts Baltijas lielākā rogaininga jeb komandu orientēšanās seriāla “Pilsētu leģendas” trešais posms, ko rīkoja biedrības “Piedzīvojumu sacensību apvienība” sadarbībā ar Valmieras novada pašvaldību, kā arī ar Isostar, Garmin, Valmiermuižas alus, Magnesia atbalstu. Dažādās distancēs kopā sacentās ap 500 dalībnieku, bet divās distancēs uzvarētāju komandas ieguva vienādu punktu skaitu, portālu “Valmieras Ziņas” informēja organizatoru pārstāvis Ivars Bācis.

Iecienītā starptautiskā rogaininga seriāla “Pilsētu leģendas” trešā sezona sākās marta beigās Bolderājā, otrais posms norisinājās aprīlī Ķekavas novada Daugmalē, bet tagad pēc trīs mēnešiem tas sasniedza ekvatoru, jo Valmierā tika aizvadīts šī gada trešais no kopumā sešiem posmiem. Rogainings Valmierā notika jau ceturto gadu pēc kārtas. Tieši pirms nedēļas Rēzeknē norisinājās Latvijas čempionāts 24h rogainingā, tāpēc Valmierā daži no līderiem nestartēja.

Dalībniekiem atbilstoši spējām un vēlmēm organizatori piedāvāja 6h Garmin, 4h Kokmuiža un 2h D8 Corporation distances, kā arī 3h MTB, Isostar rogaininga skrējienu 2h (O –Run) un rogaininga pastaigu bērniem. Starts un finišs bija Valmiermuižas parkā blakus pazīstamajai Valmiermuižas alus darītavai. 

Garmin 6h distancē Edgars un Inese Kokoreviči (VSK Burkānciems&Co) sakrāja 173 punktus, bet pārtērētās 23 sekundes virs laika limita lika viņiem šķirties no viena punkta, tādējādi beigās iegūstot 172 punktus, kas bija tikpat, cik Mārtiņam Krūzem un Edgaram Jurjānam (Naids), kuriem tad arī pienācās uzvara ne tikai vīriešu komandu ieskaitē, bet arī kopvērtējumā, jo bija distancē pavadījuši mazāk laika nekā valmierieši. Līdz ar to pēc divām trešajām vietām Rīgā un Daugmalē Krūze un Jurjāns izcīnīja pirmo vietu. Savukārt brālim un māsai Kokorēvičiem, kuri pērn Valmierā kopā ar Rolandu Rudīti uzvarēja 4h distancē šoreiz otrs labākais rezultāts kopvērtējumā, bet pirmā vieta Mix jeb jauktajām komandām. Arī cīņā par trešo vietu divas komandas sakrāja vienādu punktu skaitu (167), taču distancē mazāk pavadītais laiks ļāva konkurentus no Igaunijas atstāt ceturtos un trešo vietu ieņemt Mārcim Smalkajam un Didzim Raitam no komandas “Es neatceros”. Piecpadsmito rezultātu ar 147 punktiem uzrādīja Kristīne Kadaša un Gunta Brazauska (Dzintars matos), kuras otro posmu pēc kārtas bija labākā sieviešu komanda, bet ģimeņu kategorijā vienīgie vairāk par 100 punktiem (123) sakrāja “RS kukainīši”, kuru pārstāvēja Juris Šlesers ar meitu Elīzu.

Arī D8 Corporation 2h distancē divās labākā trīsdesmit komandu vidū nopelnīja vienādu punktu skaitu (63 punkti), bet distancē vien 18 sekundes mazāk pavadītais laiks ļāva Uldim Cīrulim un Mārtiņam Treijam (Putekļu rijēji) ņemt virsroku pār Aigaru Šuvcānu un Kasparu Kaupi (Lat Met). Madara Apsalone šoreiz startēja kopā ar Aleksandru Fjodorovu (Ampēriņš un savāca pat 64 punktus, bet pārtērētās četras minūtes viņu punktu bagāžu noapaļoja uz 60, kas bija trešais labākais rezultāts kopējā ieskaitē un labākais sieviešu konkurencē, līdz ar to liekot ar otro vietu samierināties pirmo divu posmu uzvarētājām Anetei Rožkalnei un Valentīnai Romanovai. Ceturto rezultātu (57punkti) uzrādīja Kārlis un Daina Stonkas, kuri bija labākie jaukto komandu konkurencē, bet bagātīgākā punktu raža ģimeņu komandā ar 49 punktiem sanāca “Briežiem” (Raitis un Dita Brieži, Inga Dukure).

Fotogalerija: https://rigasrogainings.lv/lv/galerija/2022val/

Pievienojies mūsu komandai! Valmieras 2.vidusskolas struktūrvienība “Varavīksne” aicina darbā SKOLOTĀJA PALĪGU (profesiju klasifikatora kods 5312 01), darba vietas adrese: Raiņa iela 11, Valmiera, Valmieras novads) uz noteiktu laiku (40 stundas nedēļā jeb 1,0 likme). Ja Tev ir vēlme: • veikt bērnu aprūpi ikdienā; • sadarboties ar grupas skolotājām, sniegt atbalstu bērniem mācību jomu apguvē; • veidot bērnos kulturālas uzvedības un higiēnas iemaņas; • rūpēties par bērnu dienas režīma ievērošanu; • nodrošināt telpu, inventāra tīrību un kārtību; un ja Tev ir: • vismaz vispārējā vidējā izglītība (vēlams auklītes sertifikāts vai praktiskā pieredze darbā ar bērniem); • valsts valodas prasmes atbilstoši Valsts valodas likuma prasībām (C līmenis); • kompetences: pozitīva, radoša un atbildīga attieksme pret darbu; psiholoģiskā noturība un augsta saskarsmes kultūra; mēs piedāvājam: • atalgojumu no 520 EUR līdz 620 EUR mēnesī pirms nodokļu nomaksas; • darba devēja līdzfinansētu veselības apdrošināšanu un sociālās garantijas atbilstoši normatīvajos aktos noteiktajam; • drošu, estētisku un sakārtotu darba vidi. Profesionālās darbības aprakstu (CV), pieteikuma vēstuli gaidīsim līdz 2022.gada 8.decembrim personīgi (adrese: Raiņa iela 11, Valmiera, Valmieras novads) vai e-pastā: v2v@valmiera.edu.lv Tālrunis papildu informācijai: 64207544 vai 64281559. Informējam, ka Jūsu pieteikuma dokumentos norādītie personas dati tiks apstrādāti, lai konkursa kārtībā noteiktu vakancei atbilstošāko kandidātu, atbilstoši fizisko datu aizsardzības regulējuma prasībām. Profesija: SKOLOTĀJA PALĪGS Darba vietas adrese: LATVIJA, Raiņa iela 11, Valmiera, Valmieras nov. Darba veids: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Slodze: Viena vesela slodze Darbības joma: Izglītība / Zinātne Pieteikto vietu skaits: 1 Līgums: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Aktuāla līdz: 2022-12-08

Pievienojies mūsu komandai! Valmieras sākumskola uz nenoteiktu laiku aicina darbā remontstrādnieku (1,0 slodzes). Ja Jūs vēlaties: • veikt ikdienas sanitārtehniskos, galdniecības, elektromontāžas, kosmētiskos un remontu darbus; • veikt telpu uzturēšanu, mēbeļu, inventāra pārvietošanu, citus remontdarbus un saimnieciskus darbus; • dažāda cita inventāra, priekšmetu, ierīču u.c. uzstādīšanu un remontdarbus; un Jums ir:   mēs piedāvājam: • atalgojumu 505 EUR pirms nodokļu nomaksas; • darba devēja līdzfinansētu veselības apdrošināšanu un sociālās garantijas atbilstoši normatīvajos aktos noteiktajam; • labus darba apstākļus; • aktīvu, dinamisku darbu un iespēju gūt jaunu pieredzi. CV, pieteikuma vēstuli lūdzam nosūtīt uz e-pastu: vs@valmiera.edu.lv vai iesniegt personīgi Valmieras sākumskolā, L.Paegles ielā 40A, Valmierā, Valmieras novadā, līdz 2022. gada 16.decembrim plkst.12.00. Tālrunis papildu informācijai: 64223208. Informējam, ka pieteikuma dokumentā norādītie personas dati tiks apstrādāti, lai nodrošinātu šī atlases konkursa norisi atbilstoši fizisko personu datu aizsardzības regulējuma prasībām. Profesija: REMONTSTRĀDNIEKS Darba vietas adrese: LATVIJA, Leona Paegles iela 40A, Valmiera, Valmieras nov. Darba veids: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Slodze: Viena vesela slodze Darbības joma: Valsts pārvalde Pieteikto vietu skaits: 1 Līgums: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Aktuāla līdz: 2022-12-16

Pievienojies mūsu komandai! Valmieras sākumskola (turpmāk – Iestāde) uz noteiktu laiku aicina darbā izglītības psihologu uz 0.5 likmēm. Ja Jūs vēlaties: • plānot un nodrošināt kvalitatīvu izglītības un audzināšanas procesu atbilstoši normatīvo aktu prasībām; • organizēt savu un izglītojamo darbu atbilstoši Iestādes mērķim un uzdevumiem; • veikt izglītojamo psiholoģisko izpēti, sagatavot atzinumus un ieteikumus izglītojamo atbalsta procesam mācībās un adaptācijas periodā; • plānot un realizēt Iestādes atbalsta komandas darbu; un Jums ir: • izglītība saskaņā ar Ministru kabineta noteikumiem Nr.569 “Noteikumi par pedagogiem nepieciešamo izglītību un profesionālo kvalifikāciju un pedagogu profesionālās kompetences pilnveides kārtību”; • atbilstība Izglītības likuma un Bērnu tiesību aizsardzības likuma noteiktajām prasībām; • zināšanas par izglītības jomas un psihologa darbības reglamentējošiem tiesību aktiem; • valsts valodas prasmes augstākajā līmenī; • kompetences: labas saskarsmes un komunikācijas prasmes; precizitāte un atbildīga attieksme pret darbu; psiholoģiskā noturība un augsta saskarsmes kultūra; prasme strādāt komandā, atbildība, elastība un iniciatīva; mēs piedāvājam: • iespējas piedalīties Iestādes izaugsmes veicināšanā un profesionālās pilnveidošanās iespējas; • atalgojumu 900 EUR par 1 (vienu) likmi; • darba devēja līdzfinansētu veselības apdrošināšanu un citas sociālās garantijas atbilstoši darba rezultātiem un normatīvajos aktos noteiktajam; • labus darba apstākļus, aktīvu, dinamisku darbu un iespēju gūt jaunu pieredzi. CV, pieteikuma vēstuli lūdzam nosūtīt uz e-pastu: vs@valmiera.edu.lv ar norādi „ Izglītības psihologs/-ģe” līdz 2022. gada 16.decembrim plkst.16.00. Tālrunis papildu informācijai: 64224737. Informējam, ka Jūsu pieteikuma dokumentos norādītie personas dati tiks apstrādāti, lai konkursa kārtībā noteiktu vakancei atbilstošāko kandidātu, atbilstoši fizisko datu aizsardzības regulējuma prasībām. Profesija: Izglītības un skolu PSIHOLOGS Darba vietas adrese: LATVIJA, Leona Paegles iela 40A, Valmiera, Valmieras nov. Darba veids: Darbinieka amats uz noteiktu laiku Slodze: Nepilna slodze Darbības joma: Izglītība / Zinātne Pieteikto vietu skaits: 1 Līgums: Darbinieka amats uz noteiktu laiku Aktuāla līdz: 2022-12-16

Mūsu partneri