Valmieras Ziņas

ReTV: Lielveikali gatavojas pircēju “uzbrukumam” alkoholam un tabakas izstrādājumiem (2)

Lasīšanas laiks: 2 min

Veikali šobrīd steidzīgi gatavojas pircēju iespējamam “uzbrukumam” alkoholam un tabakas izstrādājumiem. Iemesls ir valdības lēmums brīvdienās šīs preces nepārdot. Pircēju psiholoģija esot tāda – ja kaut kas ir liegts kaut vai uz divām dienām nedēļā, tad tas ar steigu un vairumā ir jāiegādājas.

ReTV Ziņu aptaujātie veikali un lielveikalu tīkli atzīst – gaidāmi pārpratumi, būs neapmierināti klienti un nebūs viegli ievērot jaunās prasības. Pārdevēji atzīst, ka būs noteikti tādi, kuri brīvdienās ieradīsies un nezinās par valdības lēmumiem; tāpat būšot arī tādi pircēji, kuri, neskatoties uz nožogotajām precēm, tik un tā mēģinās pie tām piekļūt.

Arī lielveikalu tīkla pārstāvji ReTV Ziņām atzīst – valdības jaunie noteikumi nākuši ļoti pēkšņi un laika sagatavoties ir maz. Turklāt, situāciju pasliktina fakts, ka ikdienā klienti mazāk svarīgas un nepieciešamas preces ieraduši pirkt tieši nedēļas nogalēs. Veikalos “Maxima” esot pat izstrādātas vadlīnijas kā pārdevējam izskaidrot jaunos noteikumus klientam.

Arī lielveikalu tīkla “Rimi” pārstāvji saka: jauno noteikumu dēļ šobrīd visu laiku noris aktīvas apspriedes, kā rīkoties vislabāk. Par to, ka situācija ir gana saspringta, liecina arī “Rimi” pārstāvju sacītais, ka vadlīnijas vēl tiek izstrādātas un tās būs zināmas vien rīt, dienu pirms brīvdienām.

Brīvdienās veikalos alkohola un tabakas izstrādājumu plaukti tiks iežogoti. Kādā veidā – to katrs lielveikalu tīkls izstrādā šobrīd.

Kamēr tirdzniecības vietas gatavojas, lai ievērotu jaunos ierobežojumus, tikmēr cilvēki sociālajos medijos raksta – jāiepērk labi daudz visa kā jau tagad.

ReTV Ziņas aptaujāja Valmieras iedzīvotājus un ielās sastaptie cilvēki stāsta, ka saglabājot vēsu prātu, nejūtot apgrūtinājumu un nav plānojuši iepirkt dažādas lietas jau laikus.

Tiesa gan – sastaptie darbinieki tirdzniecības centros atzīst, ka plaukti pēdējā laikā tukšojas daudz straujāk un arī cilvēku veikalos ir vairāk. Visi ReTV aptaujātie pārdevēji un veikalu pārstāvji ir pārliecināti – piektdien būs ļoti daudz pircēju un uz iedzīvotāju mājām ceļos daudz vairāk alkohola, tabakas izstrādājumu un citu mantu.

  Skolnieciņš no svētbirzs - 04.12.2020

  Diemžēl kovid-19 (covid-19) jeb SARS-CoV-2 vīrusa pandēmija negrib atkāpties. Tāpēc stingi ievērosim visus valdības noteiktos ierobežojumus, kā arī rūpīgi ievērosim mediķu rekomendācijas. Pēdējo diennakšu laikā saslimušo skaits tuvojas tūkstotim. Būsim apzinīgi. Pasargāsim gan savu, gan līdzcilvēku dzīvību un veselību. Šajā skaudrajā pandēmijas laikā nezaudēsim cerību. Ticēsim labajam, ticēsim Latvju Dieviem. Iekursim sava nama pagalmā ugunskuru par godu Latvju Dieviem. Lūgsim Latvju Dievus no visas sirds. Lūgsim Pērkonu, lai Pērkons padzen kovid-19 sērgu! Lūgsim Dabas Māti, lai Dabas Māte dāvā mums labu veselību! Lūgsim Laimu, lai Laima mums dāvā veiksmi pārvarēt šo sērgu! Lūgsim Veļu Māti, lai Veļu Māte dod mums ilgu mūžu! Lai Latvju Dievi ir ar mums! Lai slavēti Latvju Dievi mūžīgi mūžos!
  Ar Latvju Dievu svētību, Skolnieciņš no svētbirzs [Latvju Dievu dēls]
  ©Skolnieciņš 1999-bezgalība :-)
  ®Skolnieciņš ™Skolnieciņš
  #LatvjuDievi #Pērkons #Laima #Māra #LatvjuDievuSvētība #saticība #iecietība #sapratne #svētbirzs #pagāni #Skolnieciņš

  ērkšķogu stādi - 06.12.2020

  palīdz uzlabot smēķēsanas aromātu un viskija garšu, bet rīts gudrāks par vakaru jāpastās, ko ta tie tur dara, atkal, sēž pie datora

Aktuālais jautājums

Kas, jūsuprāt, ir Valmieras sports nr.1?

Paldies par balsojumu
Jūs jau esat nobalsojis!
Lūdzu izvēlieties variantu!

Piedalies satura veidošanā

Tavā apkārtnē ir noticis kas interesants? Vēlies, lai mēs par to uzrakstām?

Iesūti, un mēs to publicēsim!

iesūtīt rakstu

SIA „Firma Madara’89” viens no lielākajiem mazumtirdzniecības uzņēmumiem, kas veiksmīgi darbojas pārtikas mazumtirdzniecībā, piedāvā darbu konditoram (-ei) maiznīcā “top!” Valmierā,Rīgas ielā 64. Galvenie darba pienākumi: Konditorejas izstrādājumu ražošana, ievērojot receptūras un tehnoloģiskās instrukcijas; Gatavās produkcijas kontrole un pēcapstrāde. Prasības kandidātiem: Obligāta darba pieredze konditorejā nav nepieciešama; Godīgums un atbildības sajūta; Pozitīva attieksme pret darbu. Piedāvājam: Veselības apdrošināšana; Papildus sociālās garantijas pēc nostrādāta gada; Svētku dāvanas; Atmaksātus papildatvaļinājumus; Profesionālās un personīgās izaugsmes iespējas; Interesantu darbu stabilā uzņēmumā, mūsdienīgu darba vidi; Darbs maiņās no plkst. 4.00 līdz 15.00; Darba alga no EUR 900 (bruto); Piedāvājam apmācības uz vietas maiznīcā. CV lūdzam sūtīt uz e-pastu: cv@madara89.lv ar norādi - konditors VALMIERĀ,Rīgas ielā vai zvani, sūti ziņu WhatsApp +371 29 174 701. Profesija: KONDITORS Darba vietas adrese: LATVIJA, Rīgas iela 64, Valmiera, Valmieras nov. Darba laika veids: Maiņu darbs Darba veids: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Slodze: Viena vesela slodze Darbības joma: Ēdināšana / Pārtikas rūpniecība Pieteikto vietu skaits: 1 Līgums: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Aktuāla līdz: 2024-07-01 Kontaktpersona: CV lūdzam sūtīt uz e-pastu: cv@madara89.lv vai zvanīt uz WhatsApp mob.t. +37129174701

Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "KOCĒNU KOMUNĀLĀ SAIMNIECĪBA" aicina SANTEHNIĶI Pienākumi: Veikt komercuzskaites mēraparātu, ūdens patēriņa skaitītāju un siltumenerģijas skaitītāju mezglu montāžas darbus; Veikt ūdenssaimniecības un siltumapgādes inženierkomunikāciju un iekārtu montāžas, ekspluatācijas, remonta un pilnveidošanas darbus, izmantojot atbilstošas iekārtas, instrumentus un tehnoloģiskos paņēmienus; Iesaistīties ūdenssaimniecības/siltumapgādes avāriju novēršanas darbos. Prasības: Prasme patstāvīgi organizēt sava darba pienākumu izpildi, noteikt prioritātes, plānot savu darbu; Prasme pielietot mūsdienu tehnoloģijas darba procesā; Teicamas saskarsmes spējas, spēja strādāt gan patstāvīgi, gan komandā; Augsta atbildības sajūta, mērķtiecīgums, iniciatīva. B kategorijas autovadītāja apliecība. Uzņēmums piedāvā: Darbu stabilā uzņēmumā; Veselības apdrošināšanu pēc pārbaudes laika; Darba līgumu uz nenoteiktu laiku; Darba pienākumu pildīšanai darba automašīnu; Darba vieta – Kocēnu un Burtnieku apvienības teritorija Valmieras novadā. CV sūtīt uz e-pastu birojs@siakks.lv ar norādi santehniķis. Profesija: SANTEHNIĶIS Darba vietas adrese: LATVIJA, Alejas iela 8, Kocēni, Kocēnu pag., Valmieras nov. Darba laika veids: Normālais darba laiks Darba veids: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Slodze: Viena vesela slodze Darbības joma: Pakalpojumi Pieteikto vietu skaits: 1 Līgums: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Aktuāla līdz: 2024-07-05 Kontaktpersona: Māris Heinols Izglītības līmenis: Profesionālā pamatizglītība

Mūsu partneri