Valmieras Ziņas

ReTV: Lielveikali gatavojas pircēju “uzbrukumam” alkoholam un tabakas izstrādājumiem (2)

Veikali šobrīd steidzīgi gatavojas pircēju iespējamam “uzbrukumam” alkoholam un tabakas izstrādājumiem. Iemesls ir valdības lēmums brīvdienās šīs preces nepārdot. Pircēju psiholoģija esot tāda – ja kaut kas ir liegts kaut vai uz divām dienām nedēļā, tad tas ar steigu un vairumā ir jāiegādājas.

ReTV Ziņu aptaujātie veikali un lielveikalu tīkli atzīst – gaidāmi pārpratumi, būs neapmierināti klienti un nebūs viegli ievērot jaunās prasības. Pārdevēji atzīst, ka būs noteikti tādi, kuri brīvdienās ieradīsies un nezinās par valdības lēmumiem; tāpat būšot arī tādi pircēji, kuri, neskatoties uz nožogotajām precēm, tik un tā mēģinās pie tām piekļūt.

Arī lielveikalu tīkla pārstāvji ReTV Ziņām atzīst – valdības jaunie noteikumi nākuši ļoti pēkšņi un laika sagatavoties ir maz. Turklāt, situāciju pasliktina fakts, ka ikdienā klienti mazāk svarīgas un nepieciešamas preces ieraduši pirkt tieši nedēļas nogalēs. Veikalos “Maxima” esot pat izstrādātas vadlīnijas kā pārdevējam izskaidrot jaunos noteikumus klientam.

Arī lielveikalu tīkla “Rimi” pārstāvji saka: jauno noteikumu dēļ šobrīd visu laiku noris aktīvas apspriedes, kā rīkoties vislabāk. Par to, ka situācija ir gana saspringta, liecina arī “Rimi” pārstāvju sacītais, ka vadlīnijas vēl tiek izstrādātas un tās būs zināmas vien rīt, dienu pirms brīvdienām.

Brīvdienās veikalos alkohola un tabakas izstrādājumu plaukti tiks iežogoti. Kādā veidā – to katrs lielveikalu tīkls izstrādā šobrīd.

Kamēr tirdzniecības vietas gatavojas, lai ievērotu jaunos ierobežojumus, tikmēr cilvēki sociālajos medijos raksta – jāiepērk labi daudz visa kā jau tagad.

ReTV Ziņas aptaujāja Valmieras iedzīvotājus un ielās sastaptie cilvēki stāsta, ka saglabājot vēsu prātu, nejūtot apgrūtinājumu un nav plānojuši iepirkt dažādas lietas jau laikus.

Tiesa gan – sastaptie darbinieki tirdzniecības centros atzīst, ka plaukti pēdējā laikā tukšojas daudz straujāk un arī cilvēku veikalos ir vairāk. Visi ReTV aptaujātie pārdevēji un veikalu pārstāvji ir pārliecināti – piektdien būs ļoti daudz pircēju un uz iedzīvotāju mājām ceļos daudz vairāk alkohola, tabakas izstrādājumu un citu mantu.

Komentējot Jūs piekrītat Lietošanas noteikumiem.

  Skolnieciņš no svētbirzs - 04.12.2020 Atbildēt

  Diemžēl kovid-19 (covid-19) jeb SARS-CoV-2 vīrusa pandēmija negrib atkāpties. Tāpēc stingi ievērosim visus valdības noteiktos ierobežojumus, kā arī rūpīgi ievērosim mediķu rekomendācijas. Pēdējo diennakšu laikā saslimušo skaits tuvojas tūkstotim. Būsim apzinīgi. Pasargāsim gan savu, gan līdzcilvēku dzīvību un veselību. Šajā skaudrajā pandēmijas laikā nezaudēsim cerību. Ticēsim labajam, ticēsim Latvju Dieviem. Iekursim sava nama pagalmā ugunskuru par godu Latvju Dieviem. Lūgsim Latvju Dievus no visas sirds. Lūgsim Pērkonu, lai Pērkons padzen kovid-19 sērgu! Lūgsim Dabas Māti, lai Dabas Māte dāvā mums labu veselību! Lūgsim Laimu, lai Laima mums dāvā veiksmi pārvarēt šo sērgu! Lūgsim Veļu Māti, lai Veļu Māte dod mums ilgu mūžu! Lai Latvju Dievi ir ar mums! Lai slavēti Latvju Dievi mūžīgi mūžos!
  Ar Latvju Dievu svētību, Skolnieciņš no svētbirzs [Latvju Dievu dēls]
  ©Skolnieciņš 1999-bezgalība :-)
  ®Skolnieciņš ™Skolnieciņš
  #LatvjuDievi #Pērkons #Laima #Māra #LatvjuDievuSvētība #saticība #iecietība #sapratne #svētbirzs #pagāni #Skolnieciņš

  ērkšķogu stādi - 06.12.2020 Atbildēt

  palīdz uzlabot smēķēsanas aromātu un viskija garšu, bet rīts gudrāks par vakaru jāpastās, ko ta tie tur dara, atkal, sēž pie datora

"Valmieras ziņas" jautā

Vai tu vakcinēsies pret Covid-19?

Paldies par balsojumu
Jūs jau esat nobalsojis!
Lūdzu izvēlieties variantu!

Piedalies satura veidošanā

Tavā apkārtnē ir noticis kas interesants? Vēlies, lai mēs par to uzrakstām?

Iesūti, un mēs to publicēsim!

iesūtīt rakstu

SIA “ZAAO”, VRN 44103015509, ir vadošais atkritumu apsaimniekošanas uzņēmums Vidzemē, kas nodrošina kvalitatīvu atkritumu apsaimniekošanas pakalpojumu sniegšanu izmantojot modernas un mūsdienīgas tehnoloģijas, un ir atvērts jaunu tehnoloģiju ieviešanai procesu optimizācijai. AICINĀM DARBĀ: Atkritumvedēja vadītāju 8332 01 MĒS PIEDĀVĀJAM: Pilnu darba slodzi, normālo darba laiku ar summētā darba laika organizāciju četru mēnešu pārskata periodā; Labus darba apstākļus; Bruto atalgojumu no 1200 Eur mēnesī; Sociālās garantijas; Kvalifikācijas celšanas iespējas; Veselības un nelaimes gadījumu apdrošināšana. DARBA PIENĀKUMI: Sadzīves atkritumu , lielgabarīta atkritumu un šķiroto atkritumu savākšana saskaņā ar maršruta lapu; Pārvietojot konteinerus (smags fizisks darbs) un strādājot ar hidrauliskajiem manipulatoriem ievērot darba drošības noteikumus; Uzturēt automašīnu tehniski labā stāvoklī un savlaicīgi ziņot par tehniskajiem bojājumiem.  PRASĪBAS: Vidējā vai vidējā speciālā izglītība ; C kategorijas autovadītāja apliecība; 95 kods; Vismaz trīs gadu pieredze automašīnas vadīšanā; Vēlama pieredze darbā ar hidrauliskajiem manipulatoriem; Labas tehniskās zināšanas; Prasme rīkoties ārkārtas situācijās; Komunikācijas prasmes, kas orientētas uz klientu apkalpošanu; Prasme pielietot darbā tehnisko inventāru; Organizatoriskās prasmes. PIETEIKTIES: CV (dzīves apraksts), motivācijas vēstuli un atsauksmes vai rekomendācijas lūdzam sūtīt e-pastā silvija.vilcane@zaao.lv līdz 2021. 31.janvārim Tālrunis: 64281250; 26568230. Pateicamies par atsaucību un lūdzam ievērot, ka izskatot iesūtītos piedāvājumus, sazināsimies ar pretendentiem, kuri tiks izvirzīti nākamajai atlases kārtai. Informējam, ka Jūsu pieteikumu dokumentos norādītie personas dati tiks apstrādāti, lai nodrošinātu šī atlases konkursa norisi. Personas datu apstrādes pārzinis ir SIA “ZAAO”, Rīgas iela 32, Valmiera, LV-4201 Profesija: ATKRITUMVEDĒJA VADĪTĀJS Algas izmaksas veids: Laika darba alga Darba vietas adrese: LATVIJA, Valmiera Darba laika veids: Summētais darba laiks Darba veids: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Slodze: Viena vesela slodze Darbības joma: Transports / Loģistika Pieteikto vietu skaits: 1 Līgums: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Aktuāla līdz: 2021-01-31 Kontaktpersona: Silvija Vilcāne Izglītības līmenis: Vispārējā vidējā izglītība

 Latvijas SOS Bērnu ciematu asociācija (www.sosbernuciemati.lv) ir starptautiska, sociāla labdarības organizācija, kas nodrošina ilgtermiņa ģimenes modeļa aprūpi bez vecāku gādības palikušiem bērniem un sniedz palīdzību ģimenēm ar bērniem Latvijā kopš 1997.gada. Aicinām pievienoties Valmieras SOS Bērnu ciematu komandai: SOS AUDŽUMAMMAS ASISTENTI/U (aukli) (uz nepilnu darba slodzi) Galvenie darba pienākumi: Aicinām atsaukties kandidātus ar: Pieredzi darbā ar dažāda vecuma bērniem un jauniešiem. Priekšroka kandidātiem ar izglītību pedagoģijas, sociālā darba, medicīnas un/vai psiholoģijas jomā. Pieredzi komandas darbā ar pieaugušajiem. Prasmi organizēt ģimenes un mājas saimniecisko dzīvi. Pievienojoties mūsu komandai Jūs iegūsiet: iespēju strādāt nevalstiskā organizācijā ar ievērojamu pieredzi bērnu aprūpes un ģimeņu atbalsta jomā; profesionālu apmācību darbu uzsākot; labus darba apstākļus. Sīkākai informācijai lūdzam zvanīt Valmieras SOS Bērnu ciemata direktoram Edijam Pētersonam mob. tālrunis: 27873444 CV un motivācijas vēstuli lūdzam sūtīt līdz 10.02.2021.personāla vadītājai Elīnai Niemiro uz e-pasta adresi: elina.niemiro@sosbca.lv. ar norādi Profesija: AUKLIS Algas izmaksas veids: Laika darba alga Darba vietas adrese: LATVIJA, Ganību iela 3, Valmiera Darba laika veids: Nepilnais darba laiks Darba veids: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Slodze: Nepilna slodze Darbības joma: Veselības aprūpe / Sociālā aprūpe Pieteikto vietu skaits: 1 Līgums: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Aktuāla līdz: 2021-02-10 Kontaktpersona: Elīna Niemiro elina.nemiro@sosbca.lv

Mūsu partneri