Valmieras Ziņas

ReTV: Lielveikali gatavojas pircēju “uzbrukumam” alkoholam un tabakas izstrādājumiem (2)

Lasīšanas laiks: 2 min

Veikali šobrīd steidzīgi gatavojas pircēju iespējamam “uzbrukumam” alkoholam un tabakas izstrādājumiem. Iemesls ir valdības lēmums brīvdienās šīs preces nepārdot. Pircēju psiholoģija esot tāda – ja kaut kas ir liegts kaut vai uz divām dienām nedēļā, tad tas ar steigu un vairumā ir jāiegādājas.

ReTV Ziņu aptaujātie veikali un lielveikalu tīkli atzīst – gaidāmi pārpratumi, būs neapmierināti klienti un nebūs viegli ievērot jaunās prasības. Pārdevēji atzīst, ka būs noteikti tādi, kuri brīvdienās ieradīsies un nezinās par valdības lēmumiem; tāpat būšot arī tādi pircēji, kuri, neskatoties uz nožogotajām precēm, tik un tā mēģinās pie tām piekļūt.

Arī lielveikalu tīkla pārstāvji ReTV Ziņām atzīst – valdības jaunie noteikumi nākuši ļoti pēkšņi un laika sagatavoties ir maz. Turklāt, situāciju pasliktina fakts, ka ikdienā klienti mazāk svarīgas un nepieciešamas preces ieraduši pirkt tieši nedēļas nogalēs. Veikalos “Maxima” esot pat izstrādātas vadlīnijas kā pārdevējam izskaidrot jaunos noteikumus klientam.

Arī lielveikalu tīkla “Rimi” pārstāvji saka: jauno noteikumu dēļ šobrīd visu laiku noris aktīvas apspriedes, kā rīkoties vislabāk. Par to, ka situācija ir gana saspringta, liecina arī “Rimi” pārstāvju sacītais, ka vadlīnijas vēl tiek izstrādātas un tās būs zināmas vien rīt, dienu pirms brīvdienām.

Brīvdienās veikalos alkohola un tabakas izstrādājumu plaukti tiks iežogoti. Kādā veidā – to katrs lielveikalu tīkls izstrādā šobrīd.

Kamēr tirdzniecības vietas gatavojas, lai ievērotu jaunos ierobežojumus, tikmēr cilvēki sociālajos medijos raksta – jāiepērk labi daudz visa kā jau tagad.

ReTV Ziņas aptaujāja Valmieras iedzīvotājus un ielās sastaptie cilvēki stāsta, ka saglabājot vēsu prātu, nejūtot apgrūtinājumu un nav plānojuši iepirkt dažādas lietas jau laikus.

Tiesa gan – sastaptie darbinieki tirdzniecības centros atzīst, ka plaukti pēdējā laikā tukšojas daudz straujāk un arī cilvēku veikalos ir vairāk. Visi ReTV aptaujātie pārdevēji un veikalu pārstāvji ir pārliecināti – piektdien būs ļoti daudz pircēju un uz iedzīvotāju mājām ceļos daudz vairāk alkohola, tabakas izstrādājumu un citu mantu.

  Skolnieciņš no svētbirzs - 04.12.2020

  Diemžēl kovid-19 (covid-19) jeb SARS-CoV-2 vīrusa pandēmija negrib atkāpties. Tāpēc stingi ievērosim visus valdības noteiktos ierobežojumus, kā arī rūpīgi ievērosim mediķu rekomendācijas. Pēdējo diennakšu laikā saslimušo skaits tuvojas tūkstotim. Būsim apzinīgi. Pasargāsim gan savu, gan līdzcilvēku dzīvību un veselību. Šajā skaudrajā pandēmijas laikā nezaudēsim cerību. Ticēsim labajam, ticēsim Latvju Dieviem. Iekursim sava nama pagalmā ugunskuru par godu Latvju Dieviem. Lūgsim Latvju Dievus no visas sirds. Lūgsim Pērkonu, lai Pērkons padzen kovid-19 sērgu! Lūgsim Dabas Māti, lai Dabas Māte dāvā mums labu veselību! Lūgsim Laimu, lai Laima mums dāvā veiksmi pārvarēt šo sērgu! Lūgsim Veļu Māti, lai Veļu Māte dod mums ilgu mūžu! Lai Latvju Dievi ir ar mums! Lai slavēti Latvju Dievi mūžīgi mūžos!
  Ar Latvju Dievu svētību, Skolnieciņš no svētbirzs [Latvju Dievu dēls]
  ©Skolnieciņš 1999-bezgalība :-)
  ®Skolnieciņš ™Skolnieciņš
  #LatvjuDievi #Pērkons #Laima #Māra #LatvjuDievuSvētība #saticība #iecietība #sapratne #svētbirzs #pagāni #Skolnieciņš

  ērkšķogu stādi - 06.12.2020

  palīdz uzlabot smēķēsanas aromātu un viskija garšu, bet rīts gudrāks par vakaru jāpastās, ko ta tie tur dara, atkal, sēž pie datora

Aktuālais jautājums

Kā vērtē aizvadīto 2022. gadu?

Paldies par balsojumu
Jūs jau esat nobalsojis!
Lūdzu izvēlieties variantu!

Piedalies satura veidošanā

Tavā apkārtnē ir noticis kas interesants? Vēlies, lai mēs par to uzrakstām?

Iesūti, un mēs to publicēsim!

iesūtīt rakstu

SIA „FIRMA MADARA 89” - viens no lielākajiem mazumtirdzniecības uzņēmumiem, kas veiksmīgi darbojas pārtikas mazumtirdzniecībā, piedāvā darbu REMONTSTRĀDNIEKAM - TEHNIĶIM ar atrašanās vietu VALMIERĀ. Galvenie darba pienākumi: • Veikt visa veida saimnieciskos darbus veikalos, īpašumos un teritorijās: - inženierkomunikāciju apsaimniekošana; - ēku un konstruktīvo elementu uzturēšana; - telpu, to aprīkojuma, mēbeļu u.c. sīkie remontdarbi; - teritoriju uzkopšanas darbus – zāles pļaušanu ar dārza traktoru, zāles pļāvēju, trimmeri; - citus darbus, pēc vadītāja rīkojuma. Prasības pretendentiem: • Pieredze saimniecisko darbu veikšanā; • Zināšanas par darbā lietojamo instrumentu darbības principiem, lietošanas noteikumiem; • Spēja strādāt patstāvīgi un komandā; • “B” kategorijas autovadītāja apliecība; • Precizitāte, augsta atbildības sajūta. Piedāvājam: • Veselības apdrošināšanu; • Papildus sociālās garantijas pēc nostrādāta gada; • Svētku dāvanas; • Atmaksātus papildatvaļinājumus; • Dinamisku darbu stabilā uzņēmumā ar profesionālām pilnveides iespējām; • Profesionālās un personīgās izaugsmes iespējas; • Summētais darba laiks; • Darba alga pārbaudes laikā 6.50 EUR/h, pēc pārbaudes laika 7.00 EUR/h. Sūti CV vai pieteikumu ar norādi REMONTSRĀDNIEKS – TEHNIĶIS Valmierā uz e-pastu cv@madara89.lv vai zvani, sūti ziņu WhatsApp +371 26 659 016. Profesija: REMONTSTRĀDNIEKS Darba vietas adrese: LATVIJA, Valmiera, Valmieras nov. Darba laika veids: Summētais darba laiks Darba veids: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Slodze: Viena vesela slodze Darbības joma: Tirdzniecība / Mārketings Pieteikto vietu skaits: 1 Līgums: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Aktuāla līdz: 2023-02-10 Kontaktpersona: CV lūdzam sūtīt uz e-pastu: cv@madara89.lv vai pieteikties sūtot ziņu uz WhatsApp:+371 26659016

Mūsu partneri