Valmieras Ziņas

Remontdarbos Valmieras izglītības iestādēs šovasar ieguldīti 721 818 eiro

Valmieras izglītības iestādēs šovasar veikti remontdarbi, kas pašvaldībai izmaksājuši 721 818 eiro, aģentūru LETA informēja sabiedrisko attiecību speciāliste vides komunikācijā Līga Bieziņa.

Pašvaldība nodrošinājusi remontdarbus vairākās grupās bērnudārzā “Buratino”, savukārt bērnudārzā “Ābelīte” notikusi sporta laukuma virskārtas demontāža, kā arī jauna seguma ieklāšana. Pirmsskolas izglītības iestādē “Ezītis” veikta bruģēšana starp laukumiem, izveidots arī celiņš un uzstādītas notekūdeņu teknes, bet bērnudārzā “Sprīdītis” veikta centrālās ieejas pakāpienu seguma nomaiņa. Bērnudārzā “Vālodzīte” noticis vismazāko bērnu grupas remonts pirmajā stāvā, bet “Pienenītē” veikts vestibila un kāpņu remonts, kā arī vizuālas pārvērtības piedzīvojusi vienas grupiņas telpa. Bērnudārzā “Krācītes” pirmajā stāvā veikts vismazāko bērnu grupas telpas remonts.

Tāpat pie Valmieras Gaujas krasta vidusskolas-attīstības centra pirmsskolas izglītības iestādes Jumaras ielā 9 vasaras laikā tika demontēts āra baseins, noslēgumam tuvojas otrās grupas nodarbību telpas, guļamistabas un garderobes telpu remonts.

Valmieras 2.vidusskolas pirmsskolas izglītības iestādē remontētas kāpnes, tām izveidota uzbrauktuve, lai būtu ērti piekļūt ar bērnu ratiņiem, kā arī personām ar kustību traucējumiem. Pašlaik skolā vēl turpinās ūdens ievada mezgla remonts.

Valmieras sākumskolā veikts jumta seguma remonts, tiek veidots ventilācijas sistēmas projekts. Valmieras Pārgaujas sākumskolā šajā vasarā remontēts jumts un asfaltēts iebraucamais ceļš. Skolēnu, pedagogu un skolas tehnisko darbinieku drošībai uzstādīta uguns atklāšanas un trauksmes sistēma.

Darbi turpinās Valmieras 5.vidusskolas otrā stāva gaitenī, kur notiek logu maiņa, bruģakmens seguma remonts pie skolas ieejas, kā arī ventilācijas sistēmas pārbūve. Valmieras Dizaina un mākslas vidusskolā tiek atjaunota apsardzes sistēma, bet Valmieras Jaunatnes centrā “Vinda” turpinās logu nomaiņa lidmodelisma ēkā.

Minētie un citi remontdarbi, kas paveikti un sākti 2018.gada vasarā Valmieras pašvaldības izglītības iestādēs, izmaksājuši 721 818 eiro.

Komentējot Jūs piekrītat Lietošanas noteikumiem.

"Valmieras ziņas" jautā

Vai Tevi satrauc koronavīrusa izplatība?

Paldies par balsojumu
Jūs jau esat nobalsojis!
Lūdzu izvēlieties variantu!

Piedalies satura veidošanā

Tavā apkārtnē ir noticis kas interesants? Vēlies, lai mēs par to uzrakstām?

Iesūti, un mēs to publicēsim!

iesūtīt rakstu

Mūsu partneri