Valmieras Ziņas

Remontdarbos Valmieras izglītības iestādēs šovasar ieguldīti 721 818 eiro

Valmieras izglītības iestādēs šovasar veikti remontdarbi, kas pašvaldībai izmaksājuši 721 818 eiro, aģentūru LETA informēja sabiedrisko attiecību speciāliste vides komunikācijā Līga Bieziņa.

Pašvaldība nodrošinājusi remontdarbus vairākās grupās bērnudārzā “Buratino”, savukārt bērnudārzā “Ābelīte” notikusi sporta laukuma virskārtas demontāža, kā arī jauna seguma ieklāšana. Pirmsskolas izglītības iestādē “Ezītis” veikta bruģēšana starp laukumiem, izveidots arī celiņš un uzstādītas notekūdeņu teknes, bet bērnudārzā “Sprīdītis” veikta centrālās ieejas pakāpienu seguma nomaiņa. Bērnudārzā “Vālodzīte” noticis vismazāko bērnu grupas remonts pirmajā stāvā, bet “Pienenītē” veikts vestibila un kāpņu remonts, kā arī vizuālas pārvērtības piedzīvojusi vienas grupiņas telpa. Bērnudārzā “Krācītes” pirmajā stāvā veikts vismazāko bērnu grupas telpas remonts.

Tāpat pie Valmieras Gaujas krasta vidusskolas-attīstības centra pirmsskolas izglītības iestādes Jumaras ielā 9 vasaras laikā tika demontēts āra baseins, noslēgumam tuvojas otrās grupas nodarbību telpas, guļamistabas un garderobes telpu remonts.

Valmieras 2.vidusskolas pirmsskolas izglītības iestādē remontētas kāpnes, tām izveidota uzbrauktuve, lai būtu ērti piekļūt ar bērnu ratiņiem, kā arī personām ar kustību traucējumiem. Pašlaik skolā vēl turpinās ūdens ievada mezgla remonts.

Valmieras sākumskolā veikts jumta seguma remonts, tiek veidots ventilācijas sistēmas projekts. Valmieras Pārgaujas sākumskolā šajā vasarā remontēts jumts un asfaltēts iebraucamais ceļš. Skolēnu, pedagogu un skolas tehnisko darbinieku drošībai uzstādīta uguns atklāšanas un trauksmes sistēma.

Darbi turpinās Valmieras 5.vidusskolas otrā stāva gaitenī, kur notiek logu maiņa, bruģakmens seguma remonts pie skolas ieejas, kā arī ventilācijas sistēmas pārbūve. Valmieras Dizaina un mākslas vidusskolā tiek atjaunota apsardzes sistēma, bet Valmieras Jaunatnes centrā “Vinda” turpinās logu nomaiņa lidmodelisma ēkā.

Minētie un citi remontdarbi, kas paveikti un sākti 2018.gada vasarā Valmieras pašvaldības izglītības iestādēs, izmaksājuši 721 818 eiro.

Komentējot Jūs piekrītat Lietošanas noteikumiem.

Atpūtas un izklaides vietu tīkls "KLONDAIKA" ir viens no veiksmīgākajiem izklaides un atpūtas vietu tīkliem visā Latvijā jau 25 gadus. Meklējam VALMIERĀ – BĀRMENI. Tavi galvenie darba pienākumi: - rūpēties par mūsu viesiem saskaņā ar uzņēmuma noteiktiem standartiem; - pagatavot dzērienus, pasniegt ēdienus un piedāvāt citus viesiem interesējošos pakalpojumus; - izpildīt vadītāja dotos uzdevumus. Šī vakance domāta Tev, ja Tev ir: - iegūta vidējā izglītība; - labas latviešu, krievu un angļu valodas zināšanas; - prasme izzināt klientu vajadzības un vēlmes. Strādājot pie mums, Tu iegūsi: - apmācības, lai būtu izcils darbinieks; - elastīgu darba grafiku; - lieliskus darba kolēģus; - karjeras attīstības iespējas; - uzņēmuma piedāvātos labumus – darbinieku saliedēšanas pasākumus, nelaimes gadījumu apdrošināšanu, darbinieku atlaižu karti pirkumiem Klondaikās un TexMex restorānos ar 50% atlaidi; - un citas unikālas lietas, kas Tev pie mums strādājot liks justies kā ģimenē. Darba laika veids: summētais darba laiks, pēc grafka. Atalgojums: no 650 līdz 1200 EUR bruto. Darba vietas adrese: Rīgas iela 4, Valmiera. Ja vēlies būt viens no mums, tad piesakies, sūtot CV ar norādi "Bārmenis Valmierā" uz e-pastu darbs@gmg.lv . Uzņēmums: SIA "FURORS CAFE", reģ.nr. 40003963896. Profesija: BĀRMENIS Algas izmaksas veids: Laika darba alga Darba vietas adrese: LATVIJA, Rīgas iela 4, Valmiera Darba laika veids: Summētais darba laiks Darba veids: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Slodze: Viena vesela slodze Darbības joma: Pakalpojumi Pieteikto vietu skaits: 1 Līgums: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Aktuāla līdz: 2020-03-18 Kontaktpersona: Sūtīt CV ar norādi "Bārmenis Valmierā" uz e-pastu darbs@gmg.lv . Izglītības līmenis: Vispārējā vidējā izglītība

SIA „Firma Madara’89” - viens no lielākajiem mazumtirdzniecības uzņēmumiem, kas veiksmīgi darbojas pārtikas mazumtirdzniecībā - piedāvā darbu PĀRDEVĒJAM(-AI) veikalā “top!” Valmiermuižas ielā 11, Valmiermuižā, Valmieras pagastā, Burtnieku novadā, uz darbinieku atvaļinājumu laiku. Galvenie darba pienākumi: Pārtikas un nepārtikas preču tirdzniecība; Pircēju apkalpošana pie kases; Preču pieņemšana, pasūtīšana, uzskaite, izvietošana tirdzniecības zālē; Preču realizācijas termiņu, marķējuma, kvalitātes, uzglabāšanas apstākļu un atbilstošas temperatūras kontrole. Prasības kandidātiem: Vēlama vidējā vai vidējā speciālā izglītība; Vēlama pieredze pārtikas tirdzniecībā; Precizitāte, augsta atbildības sajūta. Piedāvājam: Interesantu darbu stabilā uzņēmumā; Mūsdienīgu darba vidi; Darbam atbilstošu atalgojumu un sociālās garantijas; Profesionālās un personīgās izaugsmes iespējas. Darba alga: 470-700 EUR (bruto). Darba laika veids un režīmos: summētais darba laiks, pēc grafika maiņās no plkst. 8.00-22.00. CV ar norādi “Pārdevējs VALMIERMUIŽĀ” lūdzam sūtīt uz e-pastu vakances@madara89.lv Profesija: MAZUMTIRDZNIECĪBAS VEIKALA PĀRDEVĒJS Algas izmaksas veids: Laika darba alga Darba vietas adrese: LATVIJA, Valmiera, Valmiermuižas iela 11, Valmiermuiža, Valmieras pag., Burtnieku nov. Darba laika veids: Maiņu darbs Darba veids: Darbinieka amats uz noteiktu laiku Slodze: Viena vesela slodze Darbības joma: Tirdzniecība / Mārketings Pieteikto vietu skaits: 1 Līgums: Darbinieka amats uz noteiktu laiku Aktuāla līdz: 2020-03-18 Kontaktpersona: CV ar amata un vietas norādi sūtīt uz e-pastu vakances@madara89.lv. Izglītības līmenis: Vispārējā vidējā izglītība

Mūsu partneri