Valmieras Ziņas

Remontdarbos Valmieras izglītības iestādēs šovasar ieguldīti 721 818 eiro

Valmieras izglītības iestādēs šovasar veikti remontdarbi, kas pašvaldībai izmaksājuši 721 818 eiro, aģentūru LETA informēja sabiedrisko attiecību speciāliste vides komunikācijā Līga Bieziņa.

Pašvaldība nodrošinājusi remontdarbus vairākās grupās bērnudārzā “Buratino”, savukārt bērnudārzā “Ābelīte” notikusi sporta laukuma virskārtas demontāža, kā arī jauna seguma ieklāšana. Pirmsskolas izglītības iestādē “Ezītis” veikta bruģēšana starp laukumiem, izveidots arī celiņš un uzstādītas notekūdeņu teknes, bet bērnudārzā “Sprīdītis” veikta centrālās ieejas pakāpienu seguma nomaiņa. Bērnudārzā “Vālodzīte” noticis vismazāko bērnu grupas remonts pirmajā stāvā, bet “Pienenītē” veikts vestibila un kāpņu remonts, kā arī vizuālas pārvērtības piedzīvojusi vienas grupiņas telpa. Bērnudārzā “Krācītes” pirmajā stāvā veikts vismazāko bērnu grupas telpas remonts.

Tāpat pie Valmieras Gaujas krasta vidusskolas-attīstības centra pirmsskolas izglītības iestādes Jumaras ielā 9 vasaras laikā tika demontēts āra baseins, noslēgumam tuvojas otrās grupas nodarbību telpas, guļamistabas un garderobes telpu remonts.

Valmieras 2.vidusskolas pirmsskolas izglītības iestādē remontētas kāpnes, tām izveidota uzbrauktuve, lai būtu ērti piekļūt ar bērnu ratiņiem, kā arī personām ar kustību traucējumiem. Pašlaik skolā vēl turpinās ūdens ievada mezgla remonts.

Valmieras sākumskolā veikts jumta seguma remonts, tiek veidots ventilācijas sistēmas projekts. Valmieras Pārgaujas sākumskolā šajā vasarā remontēts jumts un asfaltēts iebraucamais ceļš. Skolēnu, pedagogu un skolas tehnisko darbinieku drošībai uzstādīta uguns atklāšanas un trauksmes sistēma.

Darbi turpinās Valmieras 5.vidusskolas otrā stāva gaitenī, kur notiek logu maiņa, bruģakmens seguma remonts pie skolas ieejas, kā arī ventilācijas sistēmas pārbūve. Valmieras Dizaina un mākslas vidusskolā tiek atjaunota apsardzes sistēma, bet Valmieras Jaunatnes centrā “Vinda” turpinās logu nomaiņa lidmodelisma ēkā.

Minētie un citi remontdarbi, kas paveikti un sākti 2018.gada vasarā Valmieras pašvaldības izglītības iestādēs, izmaksājuši 721 818 eiro.

Komentējot Jūs piekrītat Lietošanas noteikumiem.

"Valmieras ziņas" jautā

Kā vērtējat VARAM piedāvāto pašvaldību reformas modeli?

Paldies par balsojumu
Jūs jau esat nobalsojis!
Lūdzu izvēlieties variantu!

Piedalies satura veidošanā

Tavā apkārtnē ir noticis kas interesants? Vēlies, lai mēs par to uzrakstām?

Iesūti, un mēs to publicēsim!

iesūtīt rakstu

Vaidava Ceramics ir ģimenes uzņēmums, kas kopš 1980.gada ražo skaistus un funkcionālus dizaina traukus no tīra Latvijas māla. Tie apvieno cieņu pret vēsturisko keramikas veidošanas gaitu un ilglaicīgu dizainu, kas turas pretī laikam un mainīgajām tendencēm. Aicinām darbā: FORMĒŠANAS MEISTARU / TRAUKU PODNIEKU (iepriekšēja pieredze nav nepieciešama) Piedāvājam: - Nepieciešamo amata apmācību - Darbu nelielā un saliedētā komandā - Iespēju profesionāli augt kopā ar uzņēmumu - Iespēju radīt skaistus traukus no Latvijas sarkanā māla - Dinamisku un interesantu darba ritmu - Transporta kompensāciju līdz darbavietai - Normālu darba laiku (08:00-17:00), kalendārās brīvdienas un regulārus atvaļinājumus - Atalgojumu no 4.00 – 5.00 EUR stundā, pirms nodokļu nomaksas Sagaidām: - Vidējo izglītību - Precizitāti un augstu atbildības sajūtu - Vēlmi apgūt jaunas prasmes un zināšanas - Spēju strādāt komandā un patstāvīgi pieņemt lēmumus Galvenie pienākumi: - Trauku izgatavošana uz formēšanas virpas - Trauku apstrāde pēc formēšanas procesa - Trauku kvalitātes kontrole Sūti CV ar norādi “FORMĒŠANAS MEISTARS” uz info@vaidava.lv līdz 31.05.2019. Vairāk par mums #vaidavaceramics Facebook, Instagram un vaidava.lv. SIA “Rebeka”, Reģ.Nr. 44103003533. Sīkāka informācija pa telefonu +371 26425050. Profesija: PODNIEKS Algas izmaksas veids: Laika darba alga Darba vietas adrese: LATVIJA, Valmiera Darba laika veids: Normālais darba laiks Darba veids: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Slodze: Viena vesela slodze Darbības joma: Ražošana Pieteikto vietu skaits: 1 Līgums: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Aktuāla līdz: 2019-05-31 Darba sākšanas datums: 2019-06-03 Kontaktpersona: Miks Balodis Izglītības līmenis: Vispārējā vidējā izglītība

Mūsu partneri