Valmieras Ziņas

“Prāta vētras” koncerttūre apdrošināta par miljonu eiro

Lasīšanas laiks: < 1 min

Grupas “Prāta vētra” koncerttūre “7 soļi svaiga gaisa” ir apdrošināta viena miljona eiro vērtībā, aģentūru BNS informēja kompānija “ERGO” komunikācijas vadītāja Inese Kronberga.

Koncerti apdrošināti pret vairākiem riskiem, sedzot arī tādus gadījumus kā koncerta pārtraukšana sliktu laika apstākļu vai kādu citu iemeslu dēļ un ar to saistītos izdevumus.

Tādējādi gadījumā, ja kādu iemeslu dēļ koncertus nāktos atcelt vai pārcelt, cilvēki saņemtu atpakaļ biļetēs iztērēto naudu vai kompensāciju par izdevumu starpību, kas radusies, apmeklējot pasākumu citviet.

Apdrošināti ir visi četri “Prāta vētras” tūres koncerti Latvijā.

Jau ziņots, ka 25.jūlijā Jelgavā, grupa uzsāks Latvijas koncerttūri “7 soļi svaiga gaisa”. Vairāk nekā divu stundu garajā koncertā grupa izpildīs gandrīz visas dziesmas no maijā iznākušā un jau Zelta statusu ieguvušā jaunākā studijas albuma. Tiks atskaņoti arī klasiskie grupas hīti. Līdz ar tūres atklāšanas koncertu Jelgavā, albums būs pieejams arī vinila formātā.

Kā īpašie viesi visos “Prāta Vētras” koncertos uzstāsies grupa “Carnival Youth”.

31.jūlijā notiks koncerts Ventspilī, Reņķa dārzā, 15.augustā Valmierā, Pauku priedēs, bet noslēguma koncerts – 29.augustā, Rīgā, “New Hanza City” teritorijā.

Aktuālais jautājums

Vai 2026. gada ziema un aukstums tev sagādāja kādas problēmas ar apkuri vai ūdensapgādes pakalpojumiem?

Paldies par balsojumu
Jūs jau esat nobalsojis!
Lūdzu izvēlieties variantu!

Piedalies satura veidošanā

Tavā apkārtnē ir noticis kas interesants? Vēlies, lai mēs par to uzrakstām?

Iesūti, un mēs to publicēsim!

iesūtīt rakstu

 AICINĀM AUTOMAŠĪNU REZERVES DAĻU PĀRDEVĒJU VALMIERĀ Pienākumi: - Organizēt auto rezerves daļu pārdošanu, pasūtīšanu un piegādes realizēšanu. - Pārzināt auto rezerves daļu preču katalogus. - Konsultēt un izskaidrot pircējam preces labās īpašības un kvalitāti, palīdzēt izvēlēties atbilstošās preces. - Pieņemt preču pasūtījumus no klientiem. - Orientēties uzņēmuma piedāvātajā preču klāstā. - Komplektēt un saiņot preces, izsniegt tās un noformēt dokumentāciju. - Izvietot preces klientu apkalpošanas zālē un noliktavā. Mēs sagaidām: - Labas tehniskās zināšanas par automašīnu uzbūvi; - Vēlme un spēja pastāvīgi papildināt zināšanas un prasmes; - Ļoti labas komunikācijas prasmes; - Izcilas latviešu valodas zināšanas, vēlamas svešvalodu zināšanas; - Precizitāte, augsta atbildības sajūta; - Labas datorprasmes. Piedāvājam: - Darbu stabilā starptautiskā uzņēmumā; - Karjeras izaugsmes iespējas; - Pievilcīgu atalgojuma un finansiālās motivācijas sistēmu, kas ir balstīta uz darba rezultātiem – no 1200 līdz 2000 EUR (bruto); - Stabilitāti un sociālās garantijas; - Īpašas atlaides auto rezerves daļām. Informējam, ka sazināsimies ar tiem kandidātiem, kurus aicināsim uz otro atlases kārtu - darba interviju. Iesniegtos personas datus izmantosim, lai konkursa kārtībā noteiktu vakancei atbilstošāko kandidātu. CV saglabāsim uzņēmuma datu bāzē ne ilgāk kā sešus mēnešus vai līdz atlases procesa beigām. Datu pārzinis: SIA Ad Baltic, Reģ. Nr. 40003343254 Profesija: KLIENTU APKALPOŠANAS SPECIĀLISTS Algas izmaksas veids: Laika darba alga Darba vietas adrese: LATVIJA, Mūrmuižas iela 15, Valmiera, Valmieras nov. Darba laika veids: Summētais darba laiks Darba veids: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Slodze: Viena vesela slodze Darbības joma: Tirdzniecība / Mārketings Pieteikto vietu skaits: 1 Līgums: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Aktuāla līdz: 2026-05-09 Darba sākšanas datums: 2026-04-13 Kontaktpersona: Māra Jansone Izglītības līmenis: 1.līmeņa profesionālā augstākā izglītība

Mūsu partneri