Valmieras Ziņas

Policija pabeigusi izmeklēšanu par automašīnas aizdedzināšanu Valmierā

Lasīšanas laiks: < 1 min

Valsts policijas Vidzemes reģiona pārvaldes Valmieras iecirkņa amatpersonas ir pabeigušas izmeklēšanu kriminālprocesā par tīšas mantas bojāšanu Valmierā, portālu “Valmieras Ziņas” informēja Valsts policijas Vidzemes reģiona pārvaldes vecākā speciāliste Zane Vaskāne.

Pagājušā gada 1.novembrī kādā no daudzdzīvokļu nama pagalmiem Valmierā tīši, izmantojot viegli uzliesmojošu šķidrumu, tika aizdedzināta automašīna “Volvo S80”.

Veicot neatliekamas izmeklēšanas darbības, tika noskaidrots, ka noziedzīgo nodarījumu izdarīja kāds 1986.gadā dzimis vīrietis, kuram nav Latvijas Republikā reģistrēta dzīvesvieta. Veicot minētās personas meklēšanas pasākumus, tika noskaidrots, ka vīrietis neilgi pēc nozieguma izdarīšanas izbrauca no Latvijas uz Baltkrieviju un, beidzoties vīzas termiņam, devās uz Franciju. Sakarā ar izsludināto starptautisko meklēšanu vīrietis bija spiests atgriezties Latvijā, un 2019.gada janvārī tika aizturēts.

Policija, turpinot veikt izmeklēšanas darbības, noskaidroja, ka vīrieti sabojāt automašīnu uzkūdīja kāds 1984.gadā dzimis vīrietis, un par nozieguma izdarīšanu tika samaksāts.

Valsts policijā par notikušo tika uzsākts kriminālprocess par svešas mantas tīšu iznīcināšanu vai bojāšanu, kura izmeklēšana šobrīd ir pabeigta, un tas ir nodots prokuratūrai kriminālvajāšanas uzsākšanai. Saskaņā ar Krimināllikumu par šādu noziegumu soda ar brīvības atņemšanu uz laiku līdz desmit gadiem un ar probācijas uzraudzību uz laiku līdz trim gadiem vai bez tās.

Policija izsaka pateicību drosmīgajiem aculieciniekiem, kuri pamanīja vīrieša nelikumīgās darbības un nekavējoties ziņoja policijai.

Aktuālais jautājums

Vai 2026. gada ziema un aukstums tev sagādāja kādas problēmas ar apkuri vai ūdensapgādes pakalpojumiem?

Paldies par balsojumu
Jūs jau esat nobalsojis!
Lūdzu izvēlieties variantu!

Piedalies satura veidošanā

Tavā apkārtnē ir noticis kas interesants? Vēlies, lai mēs par to uzrakstām?

Iesūti, un mēs to publicēsim!

iesūtīt rakstu

 AICINĀM AUTOMAŠĪNU REZERVES DAĻU PĀRDEVĒJU VALMIERĀ Pienākumi: - Organizēt auto rezerves daļu pārdošanu, pasūtīšanu un piegādes realizēšanu. - Pārzināt auto rezerves daļu preču katalogus. - Konsultēt un izskaidrot pircējam preces labās īpašības un kvalitāti, palīdzēt izvēlēties atbilstošās preces. - Pieņemt preču pasūtījumus no klientiem. - Orientēties uzņēmuma piedāvātajā preču klāstā. - Komplektēt un saiņot preces, izsniegt tās un noformēt dokumentāciju. - Izvietot preces klientu apkalpošanas zālē un noliktavā. Mēs sagaidām: - Labas tehniskās zināšanas par automašīnu uzbūvi; - Vēlme un spēja pastāvīgi papildināt zināšanas un prasmes; - Ļoti labas komunikācijas prasmes; - Izcilas latviešu valodas zināšanas, vēlamas svešvalodu zināšanas; - Precizitāte, augsta atbildības sajūta; - Labas datorprasmes. Piedāvājam: - Darbu stabilā starptautiskā uzņēmumā; - Karjeras izaugsmes iespējas; - Pievilcīgu atalgojuma un finansiālās motivācijas sistēmu, kas ir balstīta uz darba rezultātiem – no 1200 līdz 2000 EUR (bruto); - Stabilitāti un sociālās garantijas; - Īpašas atlaides auto rezerves daļām. Informējam, ka sazināsimies ar tiem kandidātiem, kurus aicināsim uz otro atlases kārtu - darba interviju. Iesniegtos personas datus izmantosim, lai konkursa kārtībā noteiktu vakancei atbilstošāko kandidātu. CV saglabāsim uzņēmuma datu bāzē ne ilgāk kā sešus mēnešus vai līdz atlases procesa beigām. Datu pārzinis: SIA Ad Baltic, Reģ. Nr. 40003343254 Profesija: KLIENTU APKALPOŠANAS SPECIĀLISTS Algas izmaksas veids: Laika darba alga Darba vietas adrese: LATVIJA, Mūrmuižas iela 15, Valmiera, Valmieras nov. Darba laika veids: Summētais darba laiks Darba veids: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Slodze: Viena vesela slodze Darbības joma: Tirdzniecība / Mārketings Pieteikto vietu skaits: 1 Līgums: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Aktuāla līdz: 2026-05-09 Darba sākšanas datums: 2026-04-13 Kontaktpersona: Māra Jansone Izglītības līmenis: 1.līmeņa profesionālā augstākā izglītība

Mūsu partneri