Valmieras Ziņas

Pirms iegādājies lietotu auto, pārbaudi tā vēsturi!

Lasīšanas laiks: 3 min

Viens īpašnieks, oriģināls nobraukums, nekad nav cietis avārijā. Ja patlaban meklējat sev lietotu auto, šādu aprakstu jūs esat redzējis ne vienu reizi vien. Patiesībā tā ir sava veida klišeja vairumam lietoto automobiļu pārdošanas sludinājumu. Un, būdams rūpīgs pircējs, jūs zināt, ka tā ne vienmēr ir taisnība. Reti kurš auto tirgotājs sniegs atklātu informāciju par pārdodamo auto vēsturi, tāpēc ir nepieciešams pašam pircējam veikt izpēti par izvēlētās automašīnas vēsturi.

Esiet uz ceļa drošībā un ietaupiet tūkstošiem eiro!

Iegādājoties automašīnu, nezinot pilnu tās vēsturi, Jūs riskējat vadīt nedrošu transportlīdzekli. Pārliecinieties, ka Jūsu topošā lietotā automašīna nav piedzīvojusi ievērojamas avārijas, kas varētu padarīt to bīstamu gan Jums, gan Jūsu mīļajiem.

Pat neliels informācijas par transportlīdzekļa vēsturi trūkums var nozīmēt tūkstošiem lielus izdevumus remontdarbos. Tāpat pirms lietotas automašīnas pirkšanas ir diezgan svarīgi pārbaudīt VIN numuru, jo zagļi bieži aizvieto zagtas automašīnas VIN ar līdzīga transportlīdzekļa numuru, kas jau ir likumīgi reģistrēts.

Pārliecinieties, ka zināt visu par interesējošo automašīnu, pirms to iegādājaties! Investējiet pavisam nedaudz, lai iegādātos vēstures atskaiti! Jebkura papildu informācija var Jums palīdzēt, izvēloties pareizo automašīnu vai kaulējoties par labāku cenu. Viss, kas nepieciešams – veikt detalizētu VIN pārbaudi.

Kas ir VIN numurs?

Transportlīdzekļa identifikācijas numurs (arī VIN numurs no angļu: Vehicle identification number) ir unikāls katram transportlīdzeklim. Dažkārt to sauc arī par šasijas numuru. VIN numurs unikāls un tiek piešķirts katram transportlīdzeklim individuāli – pasaulē nav divu transportlīdzekļu ar vienādiem identifikācijas numuriem.

Parasti ražotāji VIN numuru iespiež transportlīdzekļa šasijā, vēl VIN varat meklēt šādās vietās:

 • pie informācijas paneļa transportlīdzekļa vadītāja pusē,
 • vadītāja puses durvīs,
 • apdrošināšanas kartē,
 • apdrošināšanas polisē,
 • transportlīdzekļa reģistrācijas apliecībā.

Kad esat noskaidrojis sava auto VIN numuru, tad tas ir jāpārbauda. carVertical ir lielisks palīgs – atkodējiet VIN numuru un iegūstiet mieru un pārliecību. Pārbaudiet, vai iespiestais VIN numurs transportlīdzekļa reģistrācijas dokumentā atbilst numuram, kas iespiests automašīnas šasijā, un vai tas atbilst numuram uz visām citām plāksnēm un informācijas devējiem, kas atrodas uz automašīnas. carVertical VIN numura pārbaude ir viens no vissvarīgākajiem uzdevumiem, kas būtu jāveic, pērkot lietotu automašīnu. Vēl ir svarīgi atcerēties, ka ražotāji izmanto arī VIN numuru, lai izziņotu automašīnu atsaukumus.

Kāpēc izvēlēties carVertical VIN numura pārbaudi?

carVertical VIN numura pārbaudes atskaites ir balstītas uz padziļinātiem tirgus pētījumiem un jaunākajām tehnoloģijām, pirmkārt jau blokķēdi, kuras vēl neizmanto citi auto tirgus dalībnieki. Izkliedētu datubāzu tehnoloģija paver iespēju decentralizēt informācijas glabāšanu un novērst iespēju manipulēt ar to vai krāpties. Tas nozīmē, ka automašīnas vēsturi nevar izmainīt, viltot vai kā citādi grozīt. Kas ir vēl svarīgāk, carVertical datubāze ir globāla un ļauj apkopot datus par visiem konkrētā transportlīdzekļa dzīves cikliem arī tad, ja tas ir šķērsojis valstu robežas. Tādējādi tiek mazināts “starpvalstu datu zuduma” risks, padarot auto tirgu vēl caurspīdīgāku.

Ikvienā carVertical atskaitē tiek sniegta informācija par:

 • Transportlīdzekļa apkopes vēsturi
 • Slēpto bojājumu atskaiti
 • Atpakaļ atgriezto nobraukumu
 • Vairākiem īpašniekiem
 • Ierakstiem par zādzībām
 • Modelim raksturīgiem defektiem
 • Citu svarīgu informāciju
 • Vēsturiskās fotogrāfijas

Aktuālais jautājums

Vai jums traucē mācību transporta līdzekļu pārvietošanās Valmieras ielās?

Paldies par balsojumu
Jūs jau esat nobalsojis!
Lūdzu izvēlieties variantu!

Piedalies satura veidošanā

Tavā apkārtnē ir noticis kas interesants? Vēlies, lai mēs par to uzrakstām?

Iesūti, un mēs to publicēsim!

iesūtīt rakstu

Uzņēmums NCC BALTIC Aicina darbā Lietvedības speciālistu/-i Mēs piedāvājam • Dinamisku darbu augošā būvniecības uzņēmumā; • Konkurētspējīgu atalgojumu no EUR 1100-1200 (bruto) un bonusu par saniegtiem rezultātiem; • Iespēja mācīties un attīstīties. Ja Tev ir • Augstākā/nepabeigta augstākā izglītība ekonomikā, uzņēmējdarbībā vai līdzīgā jomā; • Darba pieredze sekretāra (-es), administratora vai līdzīgā amatā; • Labas iemaņas darbā ar MS Office programmām; • Precizitāte, augsta atbildības sajūta, prasme patstāvīgi organizēt savu darbu; • Vēlme un prasme darboties komandā; • Pieredze darbā būvniecības uzņēmumā tiks uzskatīta par priekšrocību. Darba pienākumu apraksts • Nodrošināt ienākošās un izejošās korespondences sagatavošanu, administrēšanu un uzturēšanu; • Ievadīt un apstrādāt rēķinus, uzraudzīt rēķinu sistēmu; • Sniegt atbalstu atbildīgajam būvdarbu vadītājam būvniecības projektu dokumentācijas sagatavošanā, kārtošanā un pārraudzībā; • Veikt būvuzņēmēju noteiktās dokumentācijas vešanas pareizības kontroli; • Veikt visu nepieciešamo, ar būvuzņēmēju saistīto aktu un dokumentu noformēšanu. CV lūdzam sūtīt uz e-pastu: normunds@nccbaltic.lv ar norādi – CV Valmiera. Kontakttālrunis uzziņām: 29111010 (Normunds Šulcs) Darba vietas adrese: LATVIJA, Mūrmuižas iela 20, Valmiera Darba veids: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Slodze: Viena vesela slodze Aktuāla līdz: 2022-10-31

Pievienojies mūsu komandai! Valmieras novada pašvaldība (turpmāk – Pašvaldība) aicina darbā Attīstības pārvaldes Teritorijas un pilsētplānošanas nodaļas zemes ierīkotāju uz nenoteiktu laiku. Ja Tev ir vēlme: - nodrošināt ar zemes ierīcību saistīto jautājumu risināšanu Pašvaldības Brenguļu, Kauguru, Trikātas, Plāņu pagastu un Strenču pilsētas administratīvajās teritorijās; - organizēt nekustamā īpašuma formēšanas procesus (sadalīšana, apvienošana, pirmreizēja uzmērīšana, apbūves tiesību zemes plāna pasūtīšana mērniekiem, robežu apsekošana) virzību; - veikt ar adresāciju (zemes vienību, ēku un būvju) un nosaukumu piešķiršanu, maiņu un likvidēšanu saistītos darbus; un ja Tev ir: - otrā līmeņa profesionālā vai akadēmiskā augstākā izglītība zemes ierīcības jomā vai inženierzinātnēs; - teicamas latviešu valodas zināšanas un labas angļu valodas prasmes; - kompetences: teicama analītiskā domāšana un organizatoriskās spējas; prasme plānot un organizēt savu darbu; - labas iemaņas darbā ar datoru un biroja tehniku; - vēlama B kategorijas autovadītāja apliecība; mēs piedāvājam: - darba un ideju īstenošanas iespējas uz attīstību vērstā Pašvaldībā; - stabilu atalgojumu (atbilstoši 9.mēnešalgu grupai no 890 EUR līdz 1035 EUR, atbilstoši darbinieka individuālajam novērtējumam); - darba devēja līdzfinansētu veselības apdrošināšanu un citas sociālās garantijas atbilstoši darba rezultātiem un normatīvajos aktos noteiktajam; - profesionālās pilnveidošanās un izaugsmes iespējas; - drošu un sakārtotu darba vidi. Motivācijas vēstuli, CV, augstākās izglītības dokumenta kopiju, lūdzam iesniegt elektroniski, nosūtot uz personals@valmierasnovads.lv, vai personīgi Valmieras novada pašvaldības Dokumentu pārvaldības un klientu apkalpošanas centrā, adrese Lāčplēša ielā 2, Valmierā, Valmieras novadā ar norādi „Pieteikums zemes ierīkotāja/-s amatam”, līdz 2022.gada 16.oktobrim. Tālrunis papildu informācijai: 64207148. Informējam, ka pieteikuma dokumentā norādītie personas dati tiks apstrādāti, lai nodrošinātu šī atlases konkursa norisi atbilstoši fizisko personu datu aizsardzības regulējuma prasībām. Profesija: ZEMES IERĪCĪBAS INŽENIERIS Darba vietas adrese: LATVIJA, Lāčplēša iela 2, Valmiera, Valmieras nov. Darba laika veids: Normālais darba laiks Darba veids: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Slodze: Viena vesela slodze Darbības joma: Vadība / Administrēšana Pieteikto vietu skaits: 1 Līgums: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Aktuāla līdz: 2022-10-16

Mūsu partneri