Valmieras Ziņas

Piektdien Latvijā turpināsies pelēcīgs un silts laiks

Lasīšanas laiks: < 1 min

Piektdien Latvijā turpināsies pelēcīgs un ziemai neraksturīgi silts laiks, prognozē Latvijas Vides, ģeoloģijas un meteoroloģijas centrs.

Nakts būs mākoņaina, un tās iesākumā vietām valsts austrumu daļā smidzinās. Atsevišķos rajonos veidosies migla un dūmaka. Pūtīs lēns līdz mērens rietumu puses vējš.

Minimālā gaisa temperatūra saglabāsies +2, +7 grādu robežās.

Rīgā nakts būs apmākusies un sausa. Pūtīs lēns vējš, un gaiss atdzisīsi vien līdz +5, +6 grādiem.

Piektdien dienas gaišajās stundās debesis aizklās mākoņi, kas vietām atnesīs smidzinošu lietu. Pūšot lēnam vējam un saglabājoties augstam gaisa mitrumam, atsevišķos rajonos redzamību pasliktinās migla un dūmaka.

Gaisa temperatūra arvien pieturēsies +3, +7 grādu robežās.

Galvaspilsētā piektdiena būs mākoņaina, brīžiem iespējams smidzinošs lietus. Vējš arvien būs lēns, un gaiss iesils līdz +6, +7 grādiem.

Aktuālais jautājums

Vai 2026. gada ziema un aukstums tev sagādāja kādas problēmas ar apkuri vai ūdensapgādes pakalpojumiem?

Paldies par balsojumu
Jūs jau esat nobalsojis!
Lūdzu izvēlieties variantu!

Piedalies satura veidošanā

Tavā apkārtnē ir noticis kas interesants? Vēlies, lai mēs par to uzrakstām?

Iesūti, un mēs to publicēsim!

iesūtīt rakstu

Mūsu partneri