Valmieras Ziņas

Patīkama relaksācija pēc garas darba nedēļas

Lasīšanas laiks: 2 min

Pelde baseinā, laba filma vai grāmata, katrs izvēlas savu relaksācijas veidu, kas ļauj uzlādēties ikdienas gaitām un notikumiem. Floutinga centrs Floaty piedāvā īpašu relaksācijas veidu floutingu jeb būšanu bezsvara stāvokli īpašajā floutinga kapsulā, kurā ir apmēram 30 cm ūdens.

Vienīgais, kas Jums jādara jāļaujas šim procesam un jābauda īpašā stāvokļa relaksācijas procedūra. Process notiek īpaši aprīkotā un tikai šim mērķim paredzētā kapsulā, kura ir gaismas un skaņas necaurlaidīga. Jums jāspēj atbrīvot un atlaist domu skrējiens un tad floutinga procedūra ir īpaši iedarbīga. Ir virkne plusu un labo īpašību, ko sniedz floutinga apmeklējums. Protams, iedarbības pastiprināšanai un ilgnoturībai ar vienu sesiju vienu nepietiks. Floutinga priekšrocības:

  • ķermeņa un prātā relaksācija;
  • stresa un trauksmes sajūtu mazināšanās;
  • uzlabojas nervu sistēmas darbība un miega kvalitāte;
  • sportisko sasniegumu uzlabošanās;
  • ķermeņa detokss;
  • laimes un radošuma veicināšana.

Floutings ir piemērots ikvienam, jo neprasa nekādu iepriekšēju sagatavošanos. Jums atliek vien iegulties ūdenī un baudīt. Iespējams Jums ir jautājums, kādēļ ūdenī apguļoties ir bezsvara stāvoklis? Tas ir pateicoties ūdenī pievienotajam Epsom sālim, kura sastāvā ir magnija, sēra un skābekļa kombinācija.

Sesijas ilgums ir 60 min., kuras visdrīzāk aizskries Jums nemanot. Ja floutings Jums kaut vienu reizi ir sagādājis patīkamas sajūtas un emocijas, tad noteikti iekļaujiet floutinga sesiju savā ikdienas grafikā.

Centrs Floaty atrodas Rīgā un strādā katru dienu no plkst. 9.00 līdz 21.00, lai katrs klients atrastu sev ērtu laiku un varētu nākt pie mums relaksēties. Iespējams pieteikt rezervāciju gan pa tālruni, gan aizpildot mājas lapā esošo pieteikumu.

Atrodiet kaut reizi nedēļā laiku sev, jo Jūsu ķermenis būs par to ļoti pateicīgs. Baudiet tikai kvalitatīvas procedūras labsajūtas uzlabošanai.

"Valmieras ziņas" jautā

Vai jūs tumsā lietojat atstarotāju vai atstarojošu apģērbu?

Paldies par balsojumu
Jūs jau esat nobalsojis!
Lūdzu izvēlieties variantu!

Piedalies satura veidošanā

Tavā apkārtnē ir noticis kas interesants? Vēlies, lai mēs par to uzrakstām?

Iesūti, un mēs to publicēsim!

iesūtīt rakstu

VIDZEMES AUGSTSKOLA (Reģ.nr. LV90001342592) izsludina konkursu uz vakanto vecākā grāmatveža amatu (uz noteiktu laiku; normālais darba laiks - 40 stundas nedēļā; darbs klātienē) Prasības pretendentam: · augstākā vai vidējā profesionālā izglītība grāmatvedības, finanšu vai ekonomikas jomā, · darba pieredze grāmatvedības darbā (vismaz 2 gadi), · teicamas prasmes darbā ar MS Office datorprogrammām, · iepriekšēja pieredze datorsistēmu Visma  HORIZON lietošanā tiks uzskatīta par priekšrocību, · prasme patstāvīgi plānot un organizēt savu darbu, · augsta atbildības sajūta, precizitāte, pienākuma apziņa, · iniciatīva, godīgums un spēja strādāt komandā, · grāmatvedības uzskaites principu un saistīto normatīvo aktu pārzināšana, · sadarbspējīgs Covid-19 sertifikāts. Galvenie pienākumi: grāmatvedības datu apstrāde, uzskaite, kontrole, sadarbība ar auditoriem nepieciešamās informācijas sniegšanā, dalība gada pārskata sagatavošanā. Mēs piedāvājam: · regulāru pamata atalgojumu (791,00 EUR mēnesī pirms nodokļu nomaksas) un sociālās garantijas, · interesantu un dinamisku darbu, iespēju iesaistīties papildus projektos, · profesionālās un karjeras izaugsmes iespējas. Interesentiem līdz 2021.gada 14.decembrim sūtīt motivācijas vēstuli un CV ViA juristei-personāla speciālistei (adrese: Valmiera, Cēsu iela 4, LV-4201, kabinets Nr.C204 vai e-pasts: agrita.somase@va.lv, 26681800; 26186555) ar norādi „Vecākā grāmatveža vakancei”. Profesija: GRĀMATVEDIS (CETURTĀ LĪMEŅA KVALIFIKĀCIJA) Algas izmaksas veids: Laika darba alga Darba vietas adrese: LATVIJA, Cēsu iela 4, Valmiera, Valmieras nov. Darba veids: Darbinieka amats uz noteiktu laiku Darbības joma: Bankas / Apdrošināšana / Finanses/Grāmatvedība Pieteikto vietu skaits: 1 Līgums: Darbinieka amats uz noteiktu laiku Aktuāla līdz: 2021-12-14 Kontaktpersona: Agrita Šomase Izglītības līmenis: Profesionālā vidējā izglītība

SPOLĒŠANAS OPERATORS / -E TAVA DARBA PIEREDZE NAV IZŠĶIROŠA: Citur Latvijā līdzīgu darba pieredzi iegūt nevar, tāpēc visu nepieciešamo darbam mēs iemācīsim. TAVOS IKDIENAS PIENĀKUMOS IETILPS: · Uzraudzīt ražošanas iekārtu nepārtrauktu un kvalitatīvu darbību; · Ražot produkciju, ievērojot kvalitātes prasības; · Pareizi, korekti un precīzi marķēt, pakot un svērt produkciju; · Savlaicīgi iekārtot darba vietu ar izejmateriāliem un palīgmateriāliem; · Vizuāli novērtēt produkcijas kvalitāti, kā arī veikt attiecīgo kvalitātes rādījumu pierakstus; · Nepieļaut neatbilstoša produkta ražošanu; · Regulāri, rūpīgi un savlaicīgi veikt iekārtu plānveida tīrīšanu; · Sadarbība ar kolēģiem ražošanas mērķu sasniegšanai. TU BŪSI PIEMĒROTS ŠIM DARBAM, JA TEV PIEMĪT: · Vēlme mācīties un prasme strādāt komandā; · Augsta atbildības sajūta; · Akurātība un precizitāte; · Spēja strādāt fizisku aktīvu darbu; · Noturīga uzmanība; · Noturība saspringtos darba apstākļos. MĒS TEV PIEDĀVĀJAM: Apmaksātu profesionālo apmācību darbavietā; Paredzamu maiņu grafiku, kas zināms visam gadam (darbs 12 h maiņās - dienas maiņas 06:00-18:00 un naktsmaiņas 18:00-06:00); Atalgojumu jau apmācību laikā ap 900 EUR pirms nodokļu nomaksas; Atalgojumu pēc apmācību pabeigšanas sākot no 1200-1400 EUR pirms nodokļu nomaksas; Attīstību un karjeras izaugsmes iespējas; Organizētu transports uz-no darba 5 maršrutos; Veselības apdrošināšanu pēc nostrādātiem 6 mēnešiem un labumu grozu atbilstoši koplīgumam; Darbu stabilā ražošanas uzņēmumā ar 58 gadu pieredzi. Darbavietas adrese: Cempu iela 13, Valmiera, Valmieras novads. CV* ar norādi SPOLĒŠANAS OPERATORS / -E sūti uz e-pasta adresi darbs@valmiera-glass.com. Sazināsimies ar kandidātiem, kuri tiks aicināti uz nākamo atlases kārtu. *Piesakoties darbā, es piekrītu, ka mani personas dati tiks izmantoti darba atlases vajadzībām. Profesija: SPOLĒŠANAS IEKĀRTAS OPERATORS Algas izmaksas veids: Laika darba alga Darba vietas adrese: LATVIJA, Cempu iela 13, Valmiera, Valmieras nov. Darba laika veids: Maiņu darbs Darba veids: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Slodze: Viena vesela slodze Darbības joma: Ražošana Pieteikto vietu skaits: 1 Līgums: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Aktuāla līdz: 2022-01-07 Kontaktpersona: Ieva Laktiņa

Mūsu partneri