Valmieras Ziņas

Pasniegs apbalvojumus VUGD Vidzemes reģiona pārvaldes amatpersonām

Lasīšanas laiks: 3 min

Atzīmējot Ugunsdzēsības Latvijā 158. gadadienu un godinot ieguldījumu Latvijas un tās iedzīvotāju drošības stiprināšanā, Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienesta (VUGD) Vidzemes reģiona pārvaldes (VRP) amatpersonām piešķirti Iekšlietu ministrijas un VUGD apbalvojumi, portālu “Valmieras Ziņas” informēja VUGD Prevencijas un sabiedrības informēšanas nodaļas vecākā inspektore Sandra Vējiņa.

Apbalvojumu pasniegšana notiks VUGD Vidzemes reģiona pārvaldes svinīgajā pasākumā 12. maijā plkst. 13.00 Valmierā, Tērbatas ielā 9, kā arī 17. maijā VUGD svinīgajā pasākumā Ugunsdrošības un civilās aizsardzības koledžā Rīgā, tādējādi godinot tos cilvēkus, kuri snieguši ieguldījumu VUGD un Latvijas attīstībā, izrādījuši drosmi un priekšzīmīgi pildījuši dienesta pienākumus.  

Kopumā Vidzemes reģiona pārvaldes amatpersonām tiks pasniegti divi Iekšlietu ministrijas un 23 VUGD apbalvojumi. Ar VUGD medaļu „Par drosmi” tiks apbalvota viena amatpersona, ar VUGD apbalvojuma zīmi “Par priekšzīmīgu dienestu” tiks apbalvotas septiņas amatpersonas, kā arī tiks pasniegti astoņi VUGD Goda raksti un septiņas VUGD Pateicības. Svinīgajā pasākumā zvērestu dos 19 Latgales reģiona pārvaldes amatpersonas, kas dienestu uzsākušas šogad.

Par apzinīgu dienestu, personīgo ieguldījumu Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienesta attīstībā un prestiža celšanā, un sakarā ar Latvijas Republikas Neatkarības atjaunošanas 33. gadadienu un Latvijas Ugunsdzēsības 158. gadadienu speciālā dienesta pakāpe pirms termiņa majors tiks piešķirta kapteinim Gatim GUTĀNAM, VUGD Vidzemes reģiona pārvaldes Gulbenes daļas komandierim.

Iekšlietu ministrijas Pateicību tiks izteikta kapteinei Jeļenai BOHANEI-KIRILKO, VUGD Vidzemes reģiona pārvaldes Ugunsdrošības un civilās aizsardzības nodaļas inspektorei.

Par drošsirdīgu un pašaizliedzīgu rīcību, glābjot cilvēka dzīvību, ar VUGD medaļu „Par drosmi” tiks apbalvots kaprālis Sandis Pinka, Vidzemes reģiona pārvaldes Valmieras daļas ugunsdzēsējs glābējs (autovadītājs).

Par priekšzīmīgu dienesta pienākumu pildīšanu, teicamiem darba rezultātiem un sasniegumiem dienesta pienākumu pildīšanas laikā, un sakarā ar Latvijas Ugunsdzēsības 158.gadadienu VUGD I pakāpes apbalvojuma zīmi “Par priekšzīmīgu dienestu” saņems:

 • leitnants Romans Dementjevs, Vidzemes reģiona pārvaldes Valmieras daļas vada komandiera vietnieks. 

VUGD III pakāpes apbalvojuma zīmi “Par priekšzīmīgu dienestu” saņems:

 • seržants Valdis Bambulis, Vidzemes reģiona pārvaldes Apes posteņa vada komandiera vietnieks;
 • virsniekvietnieks Oskars Brugemanis, Vidzemes reģiona pārvaldes Valmieras daļas vada komandiera vietnieks;
 • kaprālis Eduards Daņilovs, Vidzemes reģiona pārvaldes Alūksnes daļas ugunsdzēsējs glābējs (autovadītājs);
 • kaprālis Sandris Kudulis, Vidzemes reģiona pārvaldes Limbažu daļas ugunsdzēsējs glābējs (autovadītājs);
 • kaprālis Toms Pauniņš, Vidzemes reģiona pārvaldes Valmieras daļas ugunsdzēsējs glābējs (autovadītājs);
 • virsniekvietnieks Arnis Zvīnis, Vidzemes reģiona pārvaldes Valmieras daļas vada komandiera vietnieks.

Ar Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienesta Goda rakstu tiks apbalvoti:

 • virsleitnante Simona Asmus, Vidzemes reģiona pārvaldes Ugunsdrošības uzraudzības un civilās aizsardzības nodaļas vecākā inspektore;
 • virsniekvietnieks Aigars Babris, Vidzemes reģiona pārvaldes Lubānas posteņa vada komandiera vietnieks;
 • kaprālis Rets Biernis, Vidzemes reģiona pārvaldes Valmieras daļas ugunsdzēsējs glābējs;
 • seržants Aivis Kāposts, Vidzemes reģiona pārvaldes Varakļānu posteņa vada komandiera vietnieks;
 • virsleitnants Jānis Palkavnieks, Vidzemes reģiona pārvaldes Alūksnes daļas vada komandieris;
 • kaprālis Jānis Puriņš, Vidzemes reģiona pārvaldes Valmieras daļas ugunsdzēsējs glābējs (autovadītājs); 
 • kaprālis Jānis Romancāns, Vidzemes reģiona pārvaldes Limbažu daļas ugunsdzēsējs glābējs (autovadītājs);
 • kaprālis Aleksejs Sitņikovs, Vidzemes reģiona pārvaldes Valmieras daļas ugunsdzēsējs glābējs.

Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienesta Pateicība tiks izteikta:

 • kaprālim Gatim Brokānam, Vidzemes reģiona pārvaldes Valmieras daļas ugunsdzēsējam glābējam (autovadītājam);
 • kaprālim Dāvim Drubiņam, Vidzemes reģiona pārvaldes Apes posteņa ugunsdzēsējam glābējam (autovadītājam);
 • kaprālim Naurim Jermacānam, Vidzemes reģiona pārvaldes Gulbenes daļas ugunsdzēsējam glābējam (autovadītājam);
 • kaprālim Žanim Jesko, Vidzemes reģiona pārvaldes Varakļānu posteņa ugunsdzēsējam glābējam (autovadītājam);
 • kaprālim Jurģim Ķeverim, Vidzemes reģiona pārvaldes Lubānas posteņa ugunsdzēsējam glābējam (autovadītājam);
 • seržantam Jānim Lūsim, Vidzemes reģiona pārvaldes Limbažu daļas vada komandiera vietniekam;
 • Lindai Rebekai Zakrevskai, Vidzemes reģiona pārvaldes Darba organizēšanas sektora vecākajai speciālistei.

VUGD ar lepnumu un gandarījumu sveic visus apbalvotos – paldies par Jūsu darbu!

Promo Cash & Carry  Ed. Lācera iela 4, Valmierā  aicina savai komandai pievienoties  tirdzniecības zāles darbinieku/-ci "Frozen" (-18 grādi) nodaļā.Darba apraksts:- Izvietot preci saldētavās un tirdzniecības zāles plauktos;- Sekot līdzi preču apritei un derīguma termiņiem;- Uzturēt kārtību ledusskapī un tirdzniecības zālē;- Atbilstoši prasībām, izvietot cenu zīmes un reklāmas materiālus.Prasības:- Spēja veikt fizisku darbu;- Vēlama iepriekšējā pieredze tirdzniecībā;- Augsta precizitāte un atbildības sajūta.Uzņēmums piedāvā:- Atalgojumu 650.00 - 675.00EUR uz rokas;- Apmācības darba vietā;- Bezmaksas tēju un kafiju;- Veselības apdrošināšanu pēc pārbaudes laika;- Apmaksātu obligāto veselības pārbaudi;- Redzes korekcijas līdzekļu kompensāciju;- Draudzīgas cenas PROMO Cash&Carry produktiem;- Labus piedāvājumus pie sadarbības partneriem (piemēram mobilo sakaru pakalpojumiem).Lūgums sūtīt pieteikumu un sazināsimies ar tiem kandidātiem, kuri tiks aicināti uz darba pārrunām. Sazināsimies ar kandidātiem, kas tiks aicināti uz nākamo atlases kārtu - darba pārrunām.Jūsu personas dati, kas ietverti CV un citos dokumentos, kas pievienoti klāt darba pieteikumam, tiks apkopoti, apstrādāti un uzglabāti saskaņā ar ES Vispārīgo datu aizsardzības regulu, kā arī SIA “Sanitex” Privātuma politiku. Profesija: TIRDZNIECĪBAS ZĀLES DARBINIEKS Darba vietas adrese: LATVIJA, Eduarda Lācera iela 4, Valmiera, Valmieras nov. Darba laika veids: Normālais darba laiks Darba veids: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Slodze: Viena vesela slodze Darbības joma: Tirdzniecība / Mārketings Pieteikto vietu skaits: 1 Līgums: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Aktuāla līdz: 2024-04-26 Darba sākšanas datums: 2024-04-19 Kontaktpersona: Tālrunis: 22309306 E-pasts: ieva.sp@sanitex.eu

Mūsu partneri