Valmieras Ziņas

Pasākumi uz ledus Valmierā sāksies ar Helovīnu slidojumu

Ziemas sezona Vidzemes Olimpiskajā centrā atgriežas ar pasākumiem uz ledus – publisko slidošanu pie atraktīvas mūzikas un gaismām, kā arī tematiskajiem slidojumiem! Pasākumu sezonu atklās Ledus ķirbja ballītes – slidojumi Helovīnu noskaņās.

Ledus ķirbja ballītes notiks:

  • Helovīnu vakarā, 31.oktobrī plkst. 20:00 – 21:00
  • Sestdien, 2.novembrī plkst. 18:35 – 19:35
  • Svētdien, 3.novembrī, “Ģimeņu rīts” slidojumā plkst. 11:00 – 12:00

Publisko slidošanu apmeklētāji aicināti ierasties Helovīnu tērpos. Interesantāko tērpu īpašniekiem – pārsteigumu balvas no Vidzemes Olimpiskā centra!

Publiskā slidošana Vidzemes Olimpiskajā centrā notiek nedēļas nogalēs un iespēju vienkārši aktīvi pavadīt laiku papildina atraktīva atmosfēra – gaismas un mūzika. Publisko slidošanu apmeklētājiem pieejama ērta, plaša slidu noma un ģērbtuves, kā arī slidošanas instruktoru palīdzība uz ledus. Slidotājiem, kuri nejūtas tik droši uz ledus vai vēl sper savus pirmos soļus slidotprasmes apgūšanā, pieejami slidošanas palīgrīki – gan statīvi, kuri piemēroti arī pieaugušajiem, gan draudzīgie roņi un lāči bērniem.

Publisko slidošanu laikus atradīsiet www.voc.lv, sadaļā “Ledus halles noslodze”.

Komentējot Jūs piekrītat Lietošanas noteikumiem.

SIA „Firma Madara’89” - viens no lielākajiem mazumtirdzniecības uzņēmumiem, kas veiksmīgi darbojas pārtikas mazumtirdzniecībā - piedāvā darbu PĀRDEVĒJAM(-AI) veikalā “top!” Rīgas ielā 64, Valmierā. Galvenie darba pienākumi: Pārtikas un nepārtikas preču tirdzniecība; Pircēju apkalpošana pie kases; Preču pieņemšana, pasūtīšana, uzskaite, izvietošana tirdzniecības zālē; Preču realizācijas termiņu, marķējuma, kvalitātes, uzglabāšanas apstākļu un atbilstošas temperatūras kontrole. Prasības kandidātiem: Vēlama vidējā vai vidējā speciālā izglītība; Vēlama pieredze pārtikas tirdzniecībā; Precizitāte, augsta atbildības sajūta. Piedāvājam: Interesantu darbu stabilā uzņēmumā; Mūsdienīgu darba vidi; Darbam atbilstošu atalgojumu un sociālās garantijas; Profesionālās un personīgās izaugsmes iespējas. Darba alga: 470-700 EUR (bruto). Darba laika veids un režīmos: summētais darba laiks, pēc grafika maiņās no plkst. 8.00-22.00. CV ar norādi “Pārdevējs VALMIERĀ, Rīgas ielā” lūdzam sūtīt uz e-pastu vakances@madara89.lv Profesija: MAZUMTIRDZNIECĪBAS VEIKALA PĀRDEVĒJS Algas izmaksas veids: Laika darba alga Darba vietas adrese: LATVIJA, Rīgas iela 64, Valmiera Darba laika veids: Maiņu darbs Darba veids: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Slodze: Viena vesela slodze Darbības joma: Tirdzniecība / Mārketings Pieteikto vietu skaits: 1 Līgums: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Aktuāla līdz: 2020-03-10 Kontaktpersona: CV ar amata un vietas norādi sūtīt uz e-pastu vakances@madara89.lv.

Mūsu partneri