Valmieras Ziņas

Pārgaujieši daudzveidīgi sporto Olimpiskajā dienā

Piektdien, 18.septembrī, Valmieras Pārgaujas Valsts ģimnāzijā (VPVĢ) notika ikgadējā Olimpiskā diena. Ikdienā mācību darbs dalās – pārmaiņus daļai skolēnu mācības notiek skolā, daļai – attālināti, bet šajā dienā visas klases satikās ģimnāzijas sporta laukumā, lai septembra vējos pārbaudītu savu fizisko formu un komandas vienotību. Īpaši svarīgi tas bija jaunajiem 7.un 10.klašu kolektīviem, kuri šajā dienā varēja labāk iepazīt viens otru un saliedēties.

Kā ierasts, Olimpiskā diena sākās ar kopīgu rīta rosmi, kuru vadīja BMX riteņbraucējs, 12.a klases skolēns Niks Rožukalns, bet lielajai ģimnāzijas saimei priekšgalā vingroja skolēnu domes pārstāvji. Pie dīdžeja pults visas dienas garumā bija Markuss Daniels Kolosovs. Sekoja iesildīšanās skrējiens apkārt sporta laukumam, un tad jau sākās nopietna cīņa pretstafetēs. Sacensības notika 7.-8.klašu un 9.-12.klašu grupā. Ne vienmēr ātrākie skrējēji bija arī uzvarētāji, jo bieži vien nepareiza vai pavirša stafetes kociņa nodošana atņēma tik vajadzīgās sekundes. Jaunākajā grupā 1.vietu izcīnīja 7.c klase, 2.vietu – 7.b klase, bet 3.vietu – 8.d klase. Savukārt vecākajā grupā par uzvarētājiem kļuva 12.a klase, 2.vietā – 10.b klase, bet 3.vietā – 9.d klase.

Tālāk sekoja sacensības 10 „stacijās”. Puse uzdevumu bija jau zināmi no iepriekšējām Olimpiskajām dienām, bet 5 pārbaudījumi bija jauni. Sporta skolotāji – Marta Empele, Evita Kornete un Gints Trēziņš ir izdomas bagāti, gadu no gada meklējot jaunus uzdevumus. Audzinātāji bija gan karstākie līdzjutēji savām klasēm, gan apģērbu turētāji un fotogrāfi, bet neaudzinātāji pildīja tiesnešu pienākumus. Direktore Agita Zariņa uzmundrināja visas klases, bet direktores vietnieces Ilva Lakuča un Arta Pūgule-Ignate rūpējās, lai tiesneši starp punktu skaitīšanu un hronometra pogu spaidīšanu nobaudītu kafiju un „Liepkalnu” pīrādziņus. Klašu komandām bija nepieciešama ritma izjūta, veiklība un izturība, kolektīvi lecot ar lecamauklu, šoreiz auklas griezējiem traucēja lielais vējš. Tāpat vienots ritms bija nepieciešams sinhronajā skrējienā pārim ar maisu un „Lidojošajā paklājā”. Jāteic, ka bija padomāts par dažādām skolēnu spējām. Ja kādam neveicās ar ātrumu un precizitāti stafetēs, varbūt veicās volejbola servēs vai futbolbumbas vārtu gūšanā. Netradicionāls bija foto uzdevums un atmiņas spēle, bet vissarežģītākā izrādījās stacija „Tilts”.

Kopvērtējumā jaunākajā grupā uzvarēja 8.c klase, 2.vietā – 7.c klase, bet 3.vietā – 7.a klase. Uzvarētāji vecākajā grupā – 12.b klase, 2.vieta – 12.a klasei, bet 3.vieta – 10.c klasei.

Komentējot Jūs piekrītat Lietošanas noteikumiem.

"Valmieras ziņas" jautā

Vai ievēro prasību sabiedriskajā transportā lietot sejas masku?

Paldies par balsojumu
Jūs jau esat nobalsojis!
Lūdzu izvēlieties variantu!

Piedalies satura veidošanā

Tavā apkārtnē ir noticis kas interesants? Vēlies, lai mēs par to uzrakstām?

Iesūti, un mēs to publicēsim!

iesūtīt rakstu

SIA “Valmieras Namsaimnieks” uz nenoteiktu laiku aicina darbā SĒTNIEKUS Galvenie darba pienākumi: teritoriju kopšana un uzturēšana atbilstoši sezonalitātei, tai skaitā: zāles pļaušana, sniega tīrīšana un ietvju kaisīšana, labiekārtošanas darbu veikšana, valsts karoga izkāršana svētku un atceres dienās. Prasības: fiziskā izturība un gatavība veikt fizisku darbu, teicama saskarsmes kultūra, vispārējā pamata izglītība. Piedāvājam: darbu stabilā uzņēmumā, veselības apdrošināšanu, sociālās garantijas, bruto darba alga no EUR 430.00. Pieteikties līdz 2020.gada 15.novembrim, sūtot CV elektroniski uz namsaimnieks@v-nami.lv vai iesniegt personīgi Semināra ielā 2a, Valmierā. Sazināsimies tikai ar tiem pretendentiem, kuri tiks uzaicināti uz pārrunām. Tālrunis informācijai: 228663305. Informējam, ka Jūsu pieteikuma dokumentos norādītie personas dati tiks apstrādāti šīs atlases konkursa ietvaros. Datu pārzinis ir SIA “Valmieras Namsaimnieks”, Semināra iela 2a, Valmiera, LV-4201. Profesija: SĒTNIEKS Algas izmaksas veids: Laika darba alga Darba vietas adrese: LATVIJA, Semināra iela 2A, Valmiera Darba laika veids: Normālais darba laiks Darba veids: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Slodze: Viena vesela slodze Darbības joma: Pakalpojumi Pieteikto vietu skaits: 3 Līgums: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Aktuāla līdz: 2020-11-15 Kontaktpersona: CV sūtīt uz namsaimnieks@v-nami.lv vai iesniegt personīgi Semināra ielā 2a, t. 228663305.

Latvijas Mežs SIA aicina darbā biroja administratoru Pienākumi :  Lietvedības procesu organizēšana, dokumentu sagatavošana, noformēšana un arhivēšana; Administratīvā atbalsta nodrošināšana vadībai un kolēģiem, precīza doto uzdevumu izpilde;  Personāla lietvedības kārtošana; Efektīva biroja ikdienas darba organizēšana un plānošana; Labas komunikācijas prasmes un spēja patstāvīgi pieņemt lēmumus. Prasības :  Augstākā izglītība; Vēlama pieredze biroja darba vadīšanā vai līdzīgā amat; Labas komunikācijas prasmes un spēja patstāvīgi pieņemt lēmumus; Augsta pašdisciplīna un pienākuma izjūta; Angļu valodas zināšanas sarunvalodas līmenī; Labas prasmes darbā ar biroja tehniku (Word, Excel, Outlook utt); Augstas organizatoriskās spējas, spēja patstāvīgi pieņemt lēmumus; Izteikta atbildības sajūta, iniciatīva, vēlme attīstīties; Spēja patstāvīgi plānot un organizēt savu un citu darbus; Noturība stresa situācijās un pozitīva attieksme. Piedāvājam: Pieredzei / prasmēm atbilstošu atalgojumu; Darba veikšanai nepieciešamo tehnisko nodrošinājumu; Draudzīgu kolēģu atbalstu. Ja vēlies kļūt par daļu no mūsu komandas, līdz 5. novembrim sūti CV un pieteikuma vēstuli uz e-pasta adresi: info@latvijasmezs.lv. Sazināsimies ar izvēlētajiem kandidātiem, kuri tiks aicināti uz darba interviju. Vairāk info: www.latvijasmezs.lv, www.facebook.com/latvijasmezs.lv Profesija: BIROJA ADMINISTRATORS Darba vietas adrese: LATVIJA, Tērbatas iela 14, Valmiera, LV-4201 Darba laika veids: Normālais darba laiks Darba veids: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Slodze: Viena vesela slodze Darbības joma: Cita Pieteikto vietu skaits: 1 Līgums: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Aktuāla līdz: 2020-11-10 Kontaktpersona: CV un pieteikuma vēstuli sūtīt uz e-pastu: info@latvijasmezs.lv Izglītības līmenis: Augstākā izglītība (bakalaura grāds)

Mūsu partneri