Valmieras Ziņas

Pārdod kafejnīcu „Melnā olīva”

Kafejnīca „Melnā olīva” jau divus gadus sekmīgi darbojas Vidzemes Augstskolā, Valmierā, Cēsu ielā 4. Uzņēmuma īpašnieks vēlas pievērsties citiem biznesa projektiem un savu turpmāko darbību fokusēt savā dzimtajā pilsetā Ogrē, kā rezultātā pieņemts lēmums par kafejnīcas pārdošanu. 

Uzņēmuma stiprās puses – atrašanās vieta nodrošina stabilu pastāvīgo klientu plūsmu, turklāt šī ir stratēģiski labākā vieta Valmierā, no kuras organizēt ēdienu piegādi. Šis ir ļoti mazs bizness, kas piemērots savas uznemējdarbības uzsācējiem – lai nodrošinātu kafejnīcas darbību, nepieciešami tikai divi darbinieki – bufetniece un pavārs, un, ja kadā no posteņiem uzņemas strādāt pats, tad to var ideāli apvienot ar uzņēmuma vadītāja pienākumiem. Papildus kafejnīcas pamatdarbībai regulāri tiek apkalpotas kafijas pauzes, kuras pasūta klienti, kas izmanto Vidzemes Augstskolas vai Valmieras bibliotēkas telpas semināru norisei. Kafejnīcas telpām ir ļoti izdevīgs ilgtermiņa telpu nomas līgums. Vienkaršotai un efektīvai kafejnīcas pārņemšanai ir izveidots jauns SIA, ar kuru jau lielakā daļa no birokrātiskajām un juridiskajām darbībām ir veikta (uz SIA „IN ALTUM” reģistrēta struktūrvienība – kafejnīca VID, reģistrēts kases aparāts un pos terminālis, noslēgti līgumi ar preču piegādātājiem utt.) Ir izdarīts viss, lai pārņemšana būtu ļoti ātra un vienkārša. Vērts pieminēt, ka SIA „IN ALTUM” nav nodokļu parādi, neapmaksāti rēķini, ķīlas vai jebkādi cita veida apgrūtinājumi. Šīs lietas ir viegli pārbaudāmas un pirkuma līgumā atrunātas.

Biznesa iegādes cena ir EUR 35 000, cenā ietilpst visas uzņēmuma kapitāldaļas, iekārtas, mēbeles, virtuves aprīkojums, sīkais inventārs – viss, kas nepieciešams darbības pārņemšanai un turpināšanai.  Tas nozīmē, ka nekādi papildu ieguldījumi nav nepieciešami.

Ja jau sen sapņo par savu biznesu, bet nekādi nevari saņemties, šī ir iespēja tieši Tev!

Papildu informācija siainaltum@gmail.com vai t.29275204.

"Valmieras ziņas" jautā

Kā Covid-19 ietekmējis jūsu darbu?

Paldies par balsojumu
Jūs jau esat nobalsojis!
Lūdzu izvēlieties variantu!

Piedalies satura veidošanā

Tavā apkārtnē ir noticis kas interesants? Vēlies, lai mēs par to uzrakstām?

Iesūti, un mēs to publicēsim!

iesūtīt rakstu

SIA “Plainstream” ir Latvijas uzņēmums, kas sniedz zvanu centra pakalpojumus Latvijā pazīstamākajiem zīmoliem, veicinot to biznesa attīstību. Tomēr vienkāršiem vārdiem sakot – mūsu darbs ir izcili apkalpot klientus telefoniski. Pievienojies mūsu komandai kā ZVANU CENTRA OPERATORS Mēs tev uzticēsim: Konsultēt klientus par uzņēmuma pakalpojumiem jeb ar prieku atbildēt uz klienta telefona zvaniem par tiem aktuāliem jautājumiem; Kā arī sniegt rakstiskas atbildes klientiem uz viņa iesūtītajiem jautājumiem e-pastā No Tevis sagaidām: Prieku darboties kopā ar klientiem, jo tā būs neatņemama tavas ikdienas sastāvdaļa; Spēja plūstoši runāt latviešu un krievu valodā, vēlama arī angļu valoda; Loģiskā domāšana, fleksibilitāte; Motivāciju mācīties, apgūt jaunas prasmes; Labas iemaņas darbā ar datoru. Tev piedāvāsim: Stabilu darbu profesionālā un draudzīgā kolektīvā; Apmaksātas apmācības un iespēju attīstīt savas prasmes; Maiņu darba laiku - maiņas garums 8,5 stundas (maiņas arī arpus standarta "ofisa" darba laika); Paveiktajam atbilstošu atalgojumu; un citiem labumiem (kopīgiem pasākumiem, izaugsmes iespējas, utt.). Ja esi meklētā persona, gaidīsim tavu CV ar norādi “Zvanu centra operators Valmierā” uz e-pastu cv@plainstream.lv vai vari pieteikties šeit: https://www.plainstream.lv/pieteikties/ Tomēr papildus jautājumos - gaidām arī tavu zvanu: 20114066. Profesija: Zvanu centru OPERATORS Algas izmaksas veids: Laika darba alga Darba vietas adrese: LATVIJA, Ausekļa iela 32, Valmiera Darba laika veids: Maiņu darbs Darba veids: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Slodze: Viena vesela slodze Darbības joma: Pakalpojumi Pieteikto vietu skaits: 2 Līgums: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Aktuāla līdz: 2020-05-31 Kontaktpersona: CV ar norādi “Zvanu centra operators Valmierā” sūtīt uz cv@plainstream.lv, 20114066 Izglītības līmenis: Vispārējā vidējā izglītība

Galvenie amata pamatpienākumi:  Rūpēties par izglītojamo drošību; Darba organizēšana un plānošana; Bērnu veselības stāvokļa novērtēšana; Bērnu profilaktisko pasākumu organizēšana un veikšana; Higiēnas prasību izpildes kontrole; Bērnu ēdināšanas uzraudzība sadarbībā ar ēdināšanas pakalpojuma sniedzēju; Infekcijas kontroles nodrošināšana; Profilaktiski izglītojošais darbs; Darba dokumentēšana; Uzņemties atbildību par sava darba kvalitāti; Profesionālās kvalifikācijas uzturēšana. Amata veikšanai nepieciešamā izglītība, kompetences un prasmes: Augstākā izglītība atbilstoši amata pienākumiem, papildus reģistrētas ārstniecības personas statuss. Darba pieredze ne mazāk kā 3 gadi, kā arī profesionālā pilnveide atbilstoši normatīvajiem aktiem par profesionālo pilnveidi; Spēja strādāt droši, akurāti un efektīvi; Spēja strādāt paaugstinātas spriedzes apstākļos; Spēja novērst problēmas un nodrošināt drošību; Valsts valodas prasme normatīvajos aktos noteiktajā līmenī. Motivētu pieteikuma vēstuli, izglītību apliecinošu dokumentu kopijas un CV jāiesniedz līdz 29.05.2020. Mazsalacas pilsētas Pirmsskolas izglītības iestādē (Parka iela 14, Mazsalacā, Mazsalacas novadā, LV-4215) vai elektroniski pirmsskola@mazsalaca.edu.lv . Papildus informācija: tālr. 27871920 (pirmsskolas vadītāja Saiva Liepa). Profesija: BĒRNU MĀSA Darba vietas adrese: LATVIJA, Parka iela 14, Mazsalaca, Mazsalacas nov. Darba laika veids: Normālais darba laiks Slodze: Nepilna slodze Darbības joma: Izglītība / Zinātne Pieteikto vietu skaits: 1 Aktuāla līdz: 2020-05-29 Kontaktpersona: Piet.vēst., izgl.apliec.dok.kopijas un CV sūtīt uz pirmsskola@mazsalaca.edu.lv, t. 27871920.

Mūsu partneri