Valmieras Ziņas

Pārdod kafejnīcu „Melnā olīva”

Lasīšanas laiks: 2 min

Kafejnīca „Melnā olīva” jau divus gadus sekmīgi darbojas Vidzemes Augstskolā, Valmierā, Cēsu ielā 4. Uzņēmuma īpašnieks vēlas pievērsties citiem biznesa projektiem un savu turpmāko darbību fokusēt savā dzimtajā pilsetā Ogrē, kā rezultātā pieņemts lēmums par kafejnīcas pārdošanu. 

Uzņēmuma stiprās puses – atrašanās vieta nodrošina stabilu pastāvīgo klientu plūsmu, turklāt šī ir stratēģiski labākā vieta Valmierā, no kuras organizēt ēdienu piegādi. Šis ir ļoti mazs bizness, kas piemērots savas uznemējdarbības uzsācējiem – lai nodrošinātu kafejnīcas darbību, nepieciešami tikai divi darbinieki – bufetniece un pavārs, un, ja kadā no posteņiem uzņemas strādāt pats, tad to var ideāli apvienot ar uzņēmuma vadītāja pienākumiem. Papildus kafejnīcas pamatdarbībai regulāri tiek apkalpotas kafijas pauzes, kuras pasūta klienti, kas izmanto Vidzemes Augstskolas vai Valmieras bibliotēkas telpas semināru norisei. Kafejnīcas telpām ir ļoti izdevīgs ilgtermiņa telpu nomas līgums. Vienkaršotai un efektīvai kafejnīcas pārņemšanai ir izveidots jauns SIA, ar kuru jau lielakā daļa no birokrātiskajām un juridiskajām darbībām ir veikta (uz SIA „IN ALTUM” reģistrēta struktūrvienība – kafejnīca VID, reģistrēts kases aparāts un pos terminālis, noslēgti līgumi ar preču piegādātājiem utt.) Ir izdarīts viss, lai pārņemšana būtu ļoti ātra un vienkārša. Vērts pieminēt, ka SIA „IN ALTUM” nav nodokļu parādi, neapmaksāti rēķini, ķīlas vai jebkādi cita veida apgrūtinājumi. Šīs lietas ir viegli pārbaudāmas un pirkuma līgumā atrunātas.

Biznesa iegādes cena ir EUR 35 000, cenā ietilpst visas uzņēmuma kapitāldaļas, iekārtas, mēbeles, virtuves aprīkojums, sīkais inventārs – viss, kas nepieciešams darbības pārņemšanai un turpināšanai.  Tas nozīmē, ka nekādi papildu ieguldījumi nav nepieciešami.

Ja jau sen sapņo par savu biznesu, bet nekādi nevari saņemties, šī ir iespēja tieši Tev!

Papildu informācija siainaltum@gmail.com vai t.29275204.

Aktuālais jautājums

Kā, jūsuprāt, jaunais luksofors Valmierā, Cēsu ielā ietekmē pilsētas satiksmi?     

Paldies par balsojumu
Jūs jau esat nobalsojis!
Lūdzu izvēlieties variantu!

Piedalies satura veidošanā

Tavā apkārtnē ir noticis kas interesants? Vēlies, lai mēs par to uzrakstām?

Iesūti, un mēs to publicēsim!

iesūtīt rakstu

Mūsu partneri