Valmieras Ziņas

Pansionāts “Valmiera” saņems 20 000 eiro dāvinājumu

Lasīšanas laiks: 2 min

Apvienoto Arābu Emirātu (AAE) vēstniecība Rīgā sadarbībā ar AAE Sarkanā Pusmēness kustību, ņemot vērā līdzšinējās labās attiecības, kas izveidojušās ar Valmieru, lēmusi dāvināt pansionātam “Valmiera” 20 000 eiro ārdurvju nomaiņai no manuāli veramām uz automātiskām durvīm, kā arī jauna mīkstā inventāra iegādei, portālu “Valmieras Ziņas” informēja Valmieras pilsētas pašvaldības sabiedrisko attiecību speciāliste Liene Pinne.

“Par iniciatīvu dāvināt līdzekļus pansionātam “Valmiera” ar mērķi nodrošināt siltumu uzzinājām pagājušā gada nogalē, to uztvērām kā Ziemassvētku brīnumu. Lēmām, ka klientiem ne vien siltumu, bet arī vides pieejamību varam nodrošināt ar ārdurvju nomaiņu no manuāli veramām uz automātiskām durvīm. Šādas durvis pansionātam ir ļoti noderīgas, lai klienti ar kustību traucējumiem kļūtu patstāvīgāki un varētu doties, piemēram, pastaigā pa pansionāta teritoriju paši saviem spēkiem. Savukārt jauna mīkstā inventāra iegāde ļaus pansionāta klientu dzīves vidi padarīt mājīgāku, papildinot ar skaistiem un krāsainiem akcentiem. Savu laiku nokalpojušajam mīkstajam inventāram, ko tagad varēsim aizstāt ar jaunu, plānots piešķirt otro dzīvi un dāvināt dzīvnieku patversmei,” stāsta pansionāta “Valmiera” direktore Teiksma Taube, paužot pateicību par iniciatīvu.

Kopumā par dāvinājumu pansionātā “Valmiera” paredzēts ierīkot sešas automātiskās ārdurvis: Rīgas ielas 55 ēkā – četras ārdurvis, bet Kauguru ielas 3 ēkā – divas ārdurvis. Abām pansionāta “Valmiera” ēkām plānota šāda mīkstā inventāra iegāde – segas, dekoratīvie spilveni, pledi, gultas pārklāji un citi.

Pansionāta “Valmiera” automātisko ārdurvju uzstādīšanu un mīkstā inventāra iegādi plānots veikt līdz 31.martam.

Par 20 000 eiro lielu dāvinājuma pieņemšanu no AAE vēstniecības Rīgā pansionātam “Valmiera” lemts 28.janvāra Valmieras pilsētas pašvaldības domes sēdē. Līgums par dāvinājuma pieņemšanu un nodošanu parakstīts 8.februārī.

AAE Sarkanā Pusmēness kustība ir brīvprātīgo humanitārās palīdzības organizācija, kas ik gadu atbalsta oficiālas institūcijas visā pasaulē. Sarkanā Pusmēness galvenais mērķis ir piesaistīt arvien jaunus brīvprātīgos, kā arī izglītot cilvēkus par labdarību, lai palīdzība cits citam kļūtu par cilvēku ikdienas rutīnu.

 

Aktuālais jautājums

Vai 2026. gads Jums būs veiksmīgāks par 2025. gadu?

Paldies par balsojumu
Jūs jau esat nobalsojis!
Lūdzu izvēlieties variantu!

Piedalies satura veidošanā

Tavā apkārtnē ir noticis kas interesants? Vēlies, lai mēs par to uzrakstām?

Iesūti, un mēs to publicēsim!

iesūtīt rakstu

Tiešās pārdošanas konsultants/-e sadarbībā ar “TET” Mēs BSS, oficiālais Tet sadarbības partneris, aicinām komandā enerģiskus un ambiciozus cilvēkus, kuri vēlas kopā attīstīties, augt un sasniegt savus un uzņēmuma mērķus. Šī ir Tava iespēja sākt karjeru uzņēmumā, kas ir viens no zināmākajiem zīmoliem Latvijā! Tavs darbs būs: 🏠 Klientu apmeklēšana viņu dzīvesvietās pēc iepriekš sagatavota darba uzdevuma– gan jauni, gan esoši Tet klienti 💬 Tet produktu un pakalpojumu prezentēšana un konsultēšana klātienē (internets, TV, elektrība, viedie risinājumi) 🔍 Individuāli piemērotāko risinājumu atrašana katram klientam 🎯 Mērķu sasniegšana un kopīga komandas motivācija Ko mēs meklējam: Mēs meklējam pārdošanas talantus! Pieredze pārdošanā būs Tavs trumpis! Tu labprāt komunicē, nebaidies pieklauvēt un uzsākt sarunu Tev iekāpjot liftā ir vēlme sasveicināties ar līdzbraucējiem, nevis nodurt skatienu grīdā Esi pozitīvs, enerģisks un gatavs mācīties Vēlies strādāt dinamiskā vidē un redzēt savu darba rezultātu augam Ko mēs piedāvājam: 🎓 Pilnībā apmaksātas apmācības un profesionāļu atbalstu ik uz soļa  🏆 Darbu ar atpazīstamu un uzticamu zīmolu — Tet  💬 Iespēju attīstīt pārliecību, komunikācijas un pārdošanas prasmes, kas noderēs visur 🤝 Draudzīgu un enerģisku kolektīvu 📈 Ātras izaugsmes iespējas — gan profesionālās, gan finansiālās 👥 Iespēju būt līderim un veidot savu komandu 🗺 Darba iespējas visā Latvijā – strādā savā pilsētā vai tās tuvumā 🚗 Iespēju strādāt kustībā, ārpus biroja, bez rutīnas un garlaicības 💸Stabilus, taču neierobežotus ienākumus: fiksēta mēnešalga 780(bruto) + bonusi no pārdotā. Šī ir Tava iespēja sākt karjeru uzņēmumā, kas ir viens no zināmākajiem zīmoliem Latvijā! Sūti savu pieteikumu ar norādi "Valmiera" uz: cv@balticsalessolutions.lv  Profesija: KONSULTANTS Algas izmaksas veids: Laika darba alga Darba vietas adrese: LATVIJA, Valmiera, Valmieras nov. Darba laika veids: Normālais darba laiks Darba veids: Darbinieka amats uz noteiktu laiku Slodze: Viena vesela slodze Darbības joma: Informācijas tehnoloģijas / Telekomunikācijas Pieteikto vietu skaits: 2 Līgums: Darbinieka amats uz noteiktu laiku Aktuāla līdz: 2026-02-28 Kontaktpersona: Sūti savu CV uz cv@balticsalessolutions.lv Izglītības līmenis: Vispārējā vidējā izglītība

Mūsu partneri