Valmieras Ziņas

Otrdien Latvijā atklāti 102 jauni Covid-19 gadījumi; nav ziņots par slimības upuriem

Lasīšanas laiks: 2 min

Aizvadītajā diennaktī Latvijā veikti 5829 Covid-19 izmeklējumi un atklāti 102 jauni saslimšanas gadījumi, liecina Slimību profilakses un kontroles centra apkopotie dati.

Aizvadītajā diennaktī nav saņemti ziņojumi par nāves gadījumiem, kas būtu saistīti ar Covid-19.

Pozitīvo gadījumu īpatsvars pret testētajiem bijis 1,7%. Pozitīvo testu īpatsvars zem 4% Latvijā ir vērojams aptuveni mēnesi, taču pagaidām tas nav sarucis zem 1%.

Latvijā līdz šim ar Covid-19 kopumā saslimuši 137 077 cilvēki, bet miruši 2497 ar šo slimību sasirgušie. Pēdējo 14 dienu laikā kopumā Latvijā atklāti 1689 ar Covid-19 inficētie, bet pārējie tiek uzskatīti par slimību pārslimojušiem.

14 dienu kumulatīvais Covid-19 saslimstības rādītājs uz 100 000 iedzīvotājiem ir sarucis līdz 89,2. Pēdējo reizi zemāks šis rādītājs fiksēts 2020.gada 22.oktobrī, tomēr epidemioloģiskā situācija šogad Jāņos Latvijā ir krietni sliktāka nekā pērn, jo tad Covid-19 kumulatīvais rādītājs bija pat zemāks par 1.

Ņemot vērā priekšā esošās garās brīvdienas, kad parasti tiek veikts mazāk Covid-19 testu, līdz ar to atklāj arī mazāk jaunu saslimšanas gadījumu, sagaidāms, ka tuvāko dienu laikā Covid-19 rādītājs varētu turpināt samazināties un Latvija varētu pretendēt uz iekļūšanu Eiropas Savienības (ES) “zaļo valstu” sarakstā, kas nozīmētu mazākus pārvietošanās ierobežojumus. Atbilstoši ES izplatītajai informācijai, šajā sarakstā ieļauj valstis, kurās kumulatīvais rādītājs ir zem 75 un pozitīvo testu īpatsvars – zem 1%, savukārt, ja pozitīvo testu īpatsvars ir robežās starp 1% un 4%, tad kumulatīvajam rādītājam jābūt zem 50.

Tikmēr Latvijas slimnīcās kopumā patlaban ārstējas 168 ar Covid-19 sasirgušie, un pirmo reizi kopš 2020.gada oktobra beigām stacionēto pacientu skaits ir samazinājies zem 200. Mazāks stacionēto pacientu skaits nekā pirms Jāņiem pēdējo reizi bija fiksēts pagājušā gada 26.oktobrī.

Pagājušajā diennaktī Covid-19 pacientu skaits Latvijas slimnīcās būtiski saruka, jo tajās tika ievietoti 12 jauni sasirgušie, bet 53 pacienti no slimnīcām tika izrakstīti.

Patlaban stacionāros ārstējas 128 Covid-19 pacienti ar vidēji smagu slimības gaitu, bet 40 ir ar smagu slimības gaitu.

Jau vairāk nekā nedēļu smagi slimo skaits slimnīcās nerūk un svārstās ap 40. Piemēram, arī 14.jūnijā slimnīcās veselību centās atgūt 41 ar Covid-19 smagi slims pacients, bet kopējais stacionāros esošo pacientu skaits tobrīd bija aptuveni par simtu lielāks nekā pašlaik. Kā atzīmē mediķi, starp smagi slimajiem nav neviena, kurš būtu vakcinēts pret Covid-19.

Līdz šim kopumā no slimnīcām izrakstīts 14 041 pacients.

Aktuālais jautājums

Vai esi iepazinies ar jauno Valmieras novada teritoriālo plānojumu?

Paldies par balsojumu
Jūs jau esat nobalsojis!
Lūdzu izvēlieties variantu!

Piedalies satura veidošanā

Tavā apkārtnē ir noticis kas interesants? Vēlies, lai mēs par to uzrakstām?

Iesūti, un mēs to publicēsim!

iesūtīt rakstu

SIA “VALMIERAS NAMSAIMNIEKS” aicina savā komandā kolēģi GRĀMATVEDI Galvenie amata pienākumi: debitoru rēķinu sagatavošana un izrakstīšana debitoru uzskaites veikšana un parādu kontrole/uzraudzība bankas darījumu uzskaite un grāmatošana grāmatvedības procesu digitalizācijas un automatizācijas pilnveidošana darba samaksas aprēķinu veikšana darbinieku aizvietošanas gadījumos citu ar grāmatvedību saistītu uzdevumu izpilde atbilstoši uzņēmuma vajadzībām Prasības kandidātiem: augstākā vai profesionālā izglītība finansēs, grāmatvedībā vai citā atbilstošā specialitātē zināšanas grāmatvedību relamentējošos normatīvajos aktos pieredze grāmatveža darbā pēdējo 3 gadu laikā vēlama pieredze darbā resursu vadības sistēmā "Horizon", kas tiks uzskatīta par priekšrocību labas MS Office zināšanas labas komunikācijas un sadarbības prasmes spēja organizēt darbu, kā arī patstāvīgi pieņemt lēmumus teicamas latviešu valodas zināšanas Piedāvājam: darbu vienā no lielākajiem namu pārvaldīšanas uzņēmumiem Vidzemē veselības apdrošināšanu pēc nostrādātiem 6 mēnešiem nelaimes gadījumu apdrošināšanu pēc nostrādātiem 3 mēnešiem labumu grozu atbilstoši koplīgumam līdzmaksājumu sporta aktivitātēm atalgojumu no EUR 1420 pirms nodokļu nomaksas Pieteikties līdz 2026.gada 03.jūlijam, sūtot CV un motivācijas vēstuli elektroniski uz personals@v-nami.lv vai iesniegt personīgi Semināra ielā 2a, Valmierā, Valmieras novadā. Sazināsimies tikai ar tiem pretendentiem, kuri tiks uzaicināti uz pārrunām. Tālrunis papildus informācijai: 28329013 Informējam, ka Jūsu pieteikuma dokumentos norādītie personas dati tiks apstrādāti šīs atlases konkursa ietvaros. Datu pārzinis ir SIA “VALMIERAS NAMSAIMNIEKS”, Semināra iela 2a, Valmiera, Valmieras novads, LV-4201. Profesija: GRĀMATVEDIS (KONSULTANTS) Darba vietas adrese: LATVIJA, Semināra iela 2A, Valmiera, Valmieras nov. Darbības joma: Pakalpojumi Pieteikto vietu skaits: 1 Aktuāla līdz: 2026-07-03 Kontaktpersona: VALMIERAS NAMSAIMNIEKS VALMIERAS NAMSAIMNIEKS

SIA “VENDOR” aicina pievienoties komandai –  Klientu konsultantu/-i! SIA “VENDOR” ir ERGO apdrošināšanas oficiālais partneris klientu piesaistē, un šobrīd mēs paplašinām savu komandu. Ja vēlies strādāt attālināti, plānot savu darba dienu pats un attīstīt jaunas prasmes dinamiskā vidē – šī iespēja ir domāta tieši Tev!  ✅Tavi galvenie darba pienākumi: Konsultēt klientus par ERGO apdrošināšanas produktiem Piesaistīt jaunus klientus un sniegt tiem nepieciešamo informāciju Veidot individuālu komunikāciju ar potenciālajiem klientiem (telefoniski, tiešsaistē vai klātienē) Darbs ar uzņēmuma iekšējo sistēmu ✅Ko mēs piedāvājam: Elastīgu, brīvi plānojamu darba grafiku Iespēju strādāt attālināti visā Latvijā  Atbalstošu un uz sadarbību vērstu komandu Uz sasniegumiem balstītu atalgojuma sistēmu Iespēju attīstīt profesionālās prasmes un veidot karjeru ✅ Ko mēs sagaidām no Tevis: Gatavību mācīties un apgūt jaunas prasmes Proaktīvu pieeju un atbildību ikdienas darbā Ieinteresētību personīgajā un profesionālajā izaugsmē Pieredze apdrošināšanas jomā tiks uzskatīta par priekšrocību (bet nav obligāta) 📩 Sūti savu CV: vakances@vendorlatvija.lv Piesakies un kļūsti par daļu no mūsu komandas! Kopā mēs varam sasniegt vairāk!  Profesija: KLIENTU /PĀRDOŠANAS KONSULTANTS Algas izmaksas veids: Akordalga Darba vietas adrese: LATVIJA, Valmiera, Valmieras nov. Darba veids: Uzņēmuma līgums Darbības joma: Tirdzniecība / Mārketings Pieteikto vietu skaits: 3 Līgums: Uzņēmuma līgums Aktuāla līdz: 2026-07-12 Kontaktpersona: Jānis Vanags Tālrunis: 28769949 E-pasts: vakances@vendorlatvija.lv Izglītības līmenis: Vispārējā vidējā izglītība

Tiešās pārdošanas konsultants/-e sadarbībā ar “TET” Mēs Baltic Sales Solutions, oficiālais Tet sadarbības partneris, aicinām komandā enerģiskus un ambiciozus cilvēkus, kuri vēlas kopā attīstīties, augt un sasniegt savus un uzņēmuma mērķus. Tavs darbs būs: 🏠 Klientu apmeklēšana viņu dzīvesvietās pēc iepriekš sagatavota darba uzdevuma– gan jauni, gan esoši Tet klienti 💬 Tet produktu un pakalpojumu prezentēšana un konsultēšana klātienē (internets, TV, elektrība, viedie risinājumi) 🔍 Individuāli piemērotāko risinājumu atrašana katram klientam Ko mēs meklējam: Tu labprāt komunicē un nebaidies uzsākt sarunu Esi pozitīvs, enerģisks un gatavs mācīties Vēlies strādāt dinamiskā vidē un redzēt savu darba rezultātu augam Ko mēs piedāvājam: 🏆 Darbu ar atpazīstamu un uzticamu zīmolu — Tet  👥 Iespēju būt līderim un veidot savu komandu 🗺 Darba iespējas visā Latvijā – strādā savā pilsētā vai tās tuvumā 💸Stabilus, taču neierobežotus ienākumus: fiksēta mēnešalga 780 (bruto) + bonusi no pārdotā. Sūti savu pieteikumu ar norādi "Valmiera" uz: darbs@balticsalessolutions.lv Profesija: KLIENTU /PĀRDOŠANAS KONSULTANTS Algas izmaksas veids: Laika darba alga Darba vietas adrese: LATVIJA, Valmiera, Valmieras nov. Darba laika veids: Normālais darba laiks Darba veids: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Slodze: Viena vesela slodze Darbības joma: Informācijas tehnoloģijas / Telekomunikācijas Pieteikto vietu skaits: 1 Līgums: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Aktuāla līdz: 2026-07-05 Kontaktpersona: Sūti savu CV uz darbs@balticsalessolutions.lv Izglītības līmenis: Vispārējā vidējā izglītība

Mūsu partneri